hotel-booking-plugin - en to hr_HR translation catalogue (1468 entries)

note: Description of the plugin
en: Manage your hotel booking services. Perfect for hotels, villas, guest houses, hostels, and apartments of all sizes.
hr_HR: Upravljajte Vašim uslugama rezervacija. Savršeno za hotele, vile, pansione, hostele i apartmane svih veličina.

[ctx: Post Status]
en: New
hr_HR: Novo

[ctx: Post Status]
en: Auto Draft
hr_HR: Automatski draft

en: Error
hr_HR: Greška

en: View
hr_HR: Vidi

en: Delete
hr_HR: Obriši

en: Name
hr_HR: Naziv

en: Bookings
hr_HR: Rezervacije

en: Created on:
hr_HR: Izrađeno:

note: translators: Terms are variations for Attributes and bear no relation to the Terms and Conditions Page.
en: Configure terms
hr_HR: Konfigurirajte pojmove

en: Reserved Accommodations
hr_HR: Rezerviran Smještaj

en: Update Booking
hr_HR: Ažuriraj Rezervaciju

en: Logs
hr_HR: Logovi

en: Delete Permanently
hr_HR: Trajno Obriši

en: Move to Trash
hr_HR: Prebaci u Otpad

en: Create Booking
hr_HR: Izradite Rezervaciju

en: Date:
hr_HR: Datum:

en: Author:
hr_HR: Autor:

en: Auto
hr_HR: Automatsko

en: Message:
hr_HR: Poruka:

en: Coupon code
hr_HR: Kod Kupona

en: Update Payment
hr_HR: Ažuriraj Plaćanje

en: Modified on:
hr_HR: Modificirano:

en: Create Payment
hr_HR: Izradite Plaćanje

en: Season Prices
hr_HR: Sezonske Cijene

en: <code>Please select Accommodation Type and click Create Rate button to continue.</code>
hr_HR: <code> Odaberite Vrsta smještaja i kliknite gumb Stvori stopu da biste nastavili. </code>

en: Adults:
hr_HR: Odrasli:

en: Children:
hr_HR: Djeca:

en: Total:
hr_HR: Ukupno:

en: Update Rate
hr_HR: Ažuriraj Periodičnu Cijenu

en: Active
hr_HR: Aktivno

en: Disabled
hr_HR: Onemogućeno

en: Create Rate
hr_HR: Stvori Periodičnu Cijenu

en: Duplicate Rate
hr_HR: Dupliciraj Periodičnu Cijenu

en: Accommodations
hr_HR: Smještajne Jedinice

en: Attributes
hr_HR: Atributi

en: Accommodation Reviews
hr_HR: Recenzije smještaja

en: Allow guests to <a href="%s" target="_blank">submit star ratings and reviews</a> evaluating your accommodations.
hr_HR: Dopustite gostima da <a href="%s" target="_blank"> šalju ocjene i kritike zvjezdica </a> ocjenjujući vaš smještaj.

en: Number of Accommodations:
hr_HR: Broj Smještajnih Jedinica:

en: Count of real accommodations of this type in your hotel.
hr_HR: Broj stvarnih smještajnih jedinica ove vrste u hotelu.

en: Total Accommodations:
hr_HR: Ukupno Smještajnih Jedinica:

en: Show Accommodations
hr_HR: Prikaži Smještajne Jedinice

en: Generate Accommodations
hr_HR: Generiraj Smještajne Jedinice

en: Active Accommodations:
hr_HR: Aktivne Smještajne Jedinice:

en: Add
hr_HR: Dodaj

en: Per adult:
hr_HR: Po odrasloj osobi:

en: Per child:
hr_HR: Po djetetu:

en: Per adult:
hr_HR: Po odrasloj osobi:

en: Per child:
hr_HR: Po djetetu:

en: Actions
hr_HR: Akcije

en: Default
hr_HR: Zadano

en: — Select —
hr_HR: Odabrati

en: Add gallery
hr_HR: Dodaj galeriju

en: Remove gallery
hr_HR: Ukloni galeriju

en: Select all
hr_HR: Odaberi Sve

en: Unselect all
hr_HR: Poništi sve

en: Date
hr_HR: Datum

en: Author
hr_HR: Autor

en: Edit
hr_HR: Uredi

en: Done
hr_HR: Gotovo

en: All
hr_HR: Sve

en: None
hr_HR: Nijedan

en: Recalculate Total Price
hr_HR: Ponovno izračunaj Ukupnu CIjenu

en: Nights
hr_HR: Noći

en: Remove
hr_HR: Ukloni

en: Add length of stay
hr_HR: Dodajte duljinu boravka

en: Price per night
hr_HR: Cijena noćenja

en: Adults
hr_HR: Odrasli

en: Children
hr_HR: Djeca

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202812996-How-to-use-your-personal-MotoPress-account' target='_blank'>Learn more</a>.
hr_HR: Ključ licence potreban je za automatska ažuriranja i podršku. Licencnim ključem možete upravljati na svojem osobnom računu. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202812996-How-to-use-your-personal-MotoPress-account' target='_blank'>Saznajte više</a>.

en: License Key
hr_HR: Licencni Ključ

en: Status
hr_HR: Stanje

en: Inactive
hr_HR: Neaktivano

en: Valid until
hr_HR: Vrijedi do

en: Valid (Lifetime)
hr_HR: Vrijedi (trajno)

en: Expired
hr_HR: Isteklo.

en: Invalid
hr_HR: Nevažeće

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202957243-What-to-do-if-the-license-key-doesn-t-correspond-with-the-plugin-license' target='_blank'>How to fix this.</a>
hr_HR: Vaš ključ licence ne odgovara instaliranom dodatku. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202957243-What-to-do-if-the-license-key-doesn-t-correspond-with-the-plugin-license' target='_blank'>Kako to popraviti.</a>

en: Product ID is not valid
hr_HR: ID proizvoda nije valjan

en: Action
hr_HR: Akcija

en: Activate License
hr_HR: Aktiviraj Licencu

en: Deactivate License
hr_HR: Deaktiviraj Licencu

en: Renew License
hr_HR: Obnovi Licencu

note: translators: Terms are variations for Attributes and bear no relation to the Terms and Conditions Page.
en: You cannot manage terms of trashed attributes.
hr_HR: Ne možete upravljati pojmovima atributa.

en: New Booking
hr_HR: Nova Rezervacija

en: Check-in / Check-out
hr_HR: Dolazak / Odlazak

en: Guests
hr_HR: Gosti

en: Customer Info
hr_HR: Podaci o Klijentu

en: Price
hr_HR: Cijena

en: Accommodation
hr_HR: Smještaj

en: Expire %s
hr_HR: Istiječe %s

en: Adults:
hr_HR: Odrasli:

en: Children:
hr_HR: Djeca:

en: %s night | %s nights
hr_HR[0]: %s noć
hr_HR[1]: %s noći
hr_HR[2]: %s noći

en: Paid: %s
hr_HR: Plaćeno: %s

en: Set to %s
hr_HR: Postavi na %s

en: Booking status changed. | %s booking statuses changed.
hr_HR[0]: Status rezervacije promijenjen.
hr_HR[1]: %s statusa rezervacije promijenjeno.
hr_HR[2]: %s statusa rezervacija promijenjeno.

note: translators: The number of imported bookings: "Imported <span>(11)</span>"
en: Imported %s
hr_HR: Uvezeno %s

en: Amount
hr_HR: Iznos

en: Expiration Date
hr_HR: Datum Isteka

en: Accommodation:
hr_HR: Smještaj:

en: Service:
hr_HR: Usluga:

en: Fee:
hr_HR: Naknada:

en: Enable the use of coupons.
hr_HR: Omogući korištenje kupona

en: Customer
hr_HR: Klijent

en: Booking
hr_HR: Rezervacija

en: Gateway
hr_HR: Procesor

en: Transaction ID
hr_HR: ID Transakcije

en: Booking #%s
hr_HR: Rezervacija #%s

en: Accommodation Type
hr_HR: Vrsta Smještaja

en: Season &#8212; Price
hr_HR: Sezona &#8212; Cijena

en: Add New Season Price
hr_HR: Dodaj novu cijenu za sezonu

en: Duplicate
hr_HR: Dupliciraj

en: Rate was duplicated.
hr_HR: Peirodična Cijena je duplicirana.

en: These are real accommodations like rooms, apartments, houses, villas, beds (for hostels) etc.
hr_HR: Ovo su smještajne jedinice kao što su sobe, apartmani, kuće, vile, kreveti (za hostele) itd.

en: All Accommodation Types
hr_HR: Sve Vrste Smještaja

en: These are not physical accommodations, but their types. E.g. standard double room. To specify the real number of existing accommodations, you'll need to use Generate Accommodations menu.
hr_HR: Ovo nisu smještajne jedinice, već njihove vrste. Npr standardna dvokrevetna soba. Da biste odredili pravi broj postojećih smještajnih jedinica, morat ćete koristiti izbornik Generiraj Smještajne Jedinice.

en: Capacity
hr_HR: Kapacitet

en: Bed Type
hr_HR: Vrsta Kreveta

en: Size:
hr_HR: Površina:

en: Active:
hr_HR: Aktivno:

en: Seasons are real periods of time, dates or days that come with different prices for accommodations. E.g. Winter 2018 ($120 per night), Christmas ($150 per night).
hr_HR: Sezone su stvarna vremenska razdoblja, datumi ili dani koji dolaze s različitim cijenama za smještaj. Npr Zima 2018 (120 dolara po noći), Božić (150 dolara po noći).

en: Start
hr_HR: Početak

en: End
hr_HR: Kraj

en: Days
hr_HR: Dana

en: Repeat
hr_HR: Ponovi

en: Services are extra offers that you can sell or give for free. E.g. Thai massage, transfer, babysitting. Guests can pre-order them when placing a booking.
hr_HR: Usluge su dodatne ponude koje možete prodati ili dati besplatno. Npr Tajlandska masaža, transfer, čuvanje djece. Gosti ih mogu unaprijed najaviti prilikom rezervacije.

en: Periodicity
hr_HR: Periodičnost

en: Charge
hr_HR: Naplatiti

en: Per Day
hr_HR: Na dan

en: Once
hr_HR: Jednom

en: Per Guest
hr_HR: Po gostu

en: Per Accommodation
hr_HR: Po Smještajnoj Jedinici

en: These are accommodation amenities, generally free ones. E.g. air-conditioning, wifi.
hr_HR: To su smještajne pogodnosti, uglavnom besplatne. Npr klima uređaj, wifi.

en: Booking rules saved.
hr_HR: Pravila rezervacija spremljena.

en: Booking Rules
hr_HR: Pravila Rezervacija

en: Save Changes
hr_HR: Spremi Promjene

en: Check-in days
hr_HR: Dan Dolaska

en: Guests can check in any day.
hr_HR: Gosti se mogu prijaviti bilo koji dan

en: Add rule
hr_HR: Dodaj pravilo

en: Seasons
hr_HR: Sezone

en: Check-out days
hr_HR: Dani odlaska

en: Guests can check out any day.
hr_HR: Gosti se mogu odjaviti bilo koji dan

en: Minimum stay
hr_HR: Minimalni boravak

en: There are no minimum stay rules.
hr_HR: Nema pravila o minimalnom boravku.

en: nights
hr_HR: noći

en: Maximum stay
hr_HR: Maksimalni boravak

en: There are no maximum stay rules.
hr_HR: Nema pravila o maksimalnom boravku.

en: Block accommodation
hr_HR: Blokiraj Smještajnu Jedinicu

en: There are no blocking accommodation rules.
hr_HR: Nema pravila za blokiranje smještaja.

en: From
hr_HR: Od

en: Till
hr_HR: Do

en: Restriction
hr_HR: Ograničenje

en: Not check-in
hr_HR: Bez Check in-a

en: Not check-out
hr_HR: Bez chek-out-a

en: Not stay-in
hr_HR: Bes Ostanka

en: Comment
hr_HR: Komentar

en: Booking Calendar
hr_HR: Kalendar Rezervacija

en: Calendar
hr_HR: Kalendar

en: Add New Booking
hr_HR: Dodaj Novu Rezervaciju

en: Unable to create booking. Please try again.
hr_HR: Nije moguće napraviti rezervaciju. Molimo pokušajte ponovo kasnije..

en: Booking is blocked due to maintenance reason. Please try again later.
hr_HR: Rezervacija je blokirana zbog održavanja. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: There are no accommodations selected for reservation.
hr_HR: Nema odabranih smještajnih jedinica za rezervaciju.

en: Accommodation Type is not valid.
hr_HR: Vrsta Smještaja nije valjana.

en: Rate is not valid.
hr_HR: Periodična Cijena nije Valjana.

en: Adults number is not valid.
hr_HR: Broj odraslih nije valjan.

en: Children number is not valid.
hr_HR: Broj djece nije važeći

en: The total number of guests is not valid.
hr_HR: Ukupan broj gostiju nije točan.

en: Selected dates do not meet booking rules for type %s
hr_HR: Odabrani datumi ne ispunjavaju pravila rezervacije za vrstu %s

en: There are no rates for requested dates.
hr_HR: Nema periodičnih cijena za zatražene datume.

en: Search Results
hr_HR: Rezultati Pretraživanja

en: Check-in date is not valid.
hr_HR: Datum dolaska nije važeći

en: Check-in date cannot be earlier than today.
hr_HR: Datum dolaska nemože biti raniji od danas

en: Check-out date is not valid.
hr_HR: Datum odlaska nije važeći

en: Nothing found. Please try again with different search parameters.
hr_HR: Ništa nije pronađeno. Pokušajte ponovo s različitim parametrima pretraživanja.

en: First Name
hr_HR: Ime

en: Last Name
hr_HR: Prezime

en: Phone
hr_HR: Telefon

en: Address
hr_HR: Adresa

en: State / County
hr_HR: Država / Županija

en: Country
hr_HR: Dežava

en: City
hr_HR: Grad

en: Postcode
hr_HR: Poštanski Broj

en: Back
hr_HR: Nazad

en: Update
hr_HR: Ažuriraj

en: Edit Booking
hr_HR: Uredi Rezervaciju

en: Request does not pass security verification. Please refresh the page and try one more time.
hr_HR: Zahtjev ne prolazi sigurnosnu potvrdu. Osvježite stranicu i pokušajte još jednom.

en: Available
hr_HR: Dostupno

en: — Add new —
hr_HR: — Dodaj novi —

en: Extend the functionality of Hotel Booking plugin with the number of helpful addons for your custom purposes.
hr_HR: Proširite funkcionalnost dodatka Hotel Booking s brojem korisnih dodataka u vaše prilagođene svrhe.

en: Get this Extension
hr_HR: Nabavite ovo proširenje

en: No extensions found.
hr_HR: Nisu pronađena proširenja.

en: Abort Process
hr_HR: Prekini Proces

en: Aborting...
hr_HR: Prekid ...

en: Import Calendar
hr_HR: Uvezi Kalendar

en: Accommodation: %s
hr_HR: Smještaj: %s

en: Accommodation Type: %s
hr_HR: Vrsta Smještaja: %s

en: Please be patient while the calendars are imported. You will be notified via this page when the process is completed.
hr_HR: Budite strpljivi dok se kalendari uvoze. Obavijestiti ćemo vas putem ove stranice kada je postupak dovršen.

en: Accommodation updated.
hr_HR: Smještajna jedinica ažurirana.

en: This calendar has already been imported for another accommodation.
hr_HR: Ovaj je kalendar već uvezen za drugi smještaj.

en: Sync, Import and Export Calendars
hr_HR: Sinkronizacija, Uvoz i Izvoz kalendara

note: translators: %s - room name. Example: "Comfort Triple 1"
en: Edit External Calendars of "%s"
hr_HR: Uredi Vanjske Kalendare od "%s"

en: Sync All External Calendars
hr_HR: Sinkroniziraj Sve Vanjske Kalendare

en: Sync your bookings across all online channels like Booking.com, TripAdvisor, Airbnb etc. via iCalendar file format.
hr_HR: Sinkronizirajte svoje rezervacije na svim mrežnim kanalima kao što su Booking.com, TripAdvisor, Airbnb itd. Putem iCalendar formata.

en: Calendar URL
hr_HR: URL Kalendara

en: Add New Calendar
hr_HR: Dodaj Novi Kalendar

en: Sync Calendars
hr_HR: Sinkroniziraj Kalendare

en: Delete All Logs
hr_HR: Obriši Sve Logove

en: Deleting...
hr_HR: Brisanje...

en: %d item
hr_HR: %d artikal

en: %d items
hr_HR: %d artikli

en: Calendars Synchronization Status
hr_HR: Status Sinkronizacije Kalendara

en: Here you can see synchronization status of your external calendars.
hr_HR: Ovdje možete vidjeti status sinkronizacije vaših vanjskih kalendara.

en: Calendars Sync Status
hr_HR: Status Sinkronizacije Kalendara

en: Display calendars synchronization status.
hr_HR: Prikaz statusa usklađivanja kalendara.

en: Language Guide
hr_HR: Jezične Upute

en: Default language
hr_HR: Zadani Jezik

en: This plugin will display all system messages, labels, buttons in the language set in <em>General > Settings > Site Language</em>. If the plugin is not available in your language, you may <a href="%s">contribute your translation</a>.
hr_HR: Ovaj dodatak prikazat će sve poruke sustava, oznake i gumbe u jeziku koji je postavljen na <em> Općenito > Postavke > Jezik web sučelja</em>. Ako dodatak nije dostupan na vašem jeziku, možete <a href="%s">pridonijeti prijevodu</a>.

en: Custom translations and edits
hr_HR: Prilagođeni prijevodi i izmjene

en: Take the source file for your translations %s or needed translated locale.
hr_HR: Preuzmite izvornu datoteku za svoje  prijevode %s ili potrebe lokalnih prijevoda.

en: Translate texts with any translation program like Poedit, Loco, Pootle etc.
hr_HR: Prevedite tekstove s bilo kojim programom prevođenja kao što su Poedit, Loco, Pootle itd.

en: Put created .mo file with your translations into the folder %s. Where {lang} is ISO-639 language code and {country} is ISO-3166 country code. Example: Brazilian Portuguese file would be called motopress-hotel-booking-pt_BR.mo.
hr_HR: Stavite .mo datoteku s prijevodima u mapu %s. Gdje je {lang} kôd jezika ISO-639 i {country} kôd zemlje ISO-3166. Primjer: Brazilski portugalski dosje naziva se motopress-hotel-booking-pt_BR.mo.

en: Multilingual content
hr_HR: Višejezični sadržaj

en: If your site is multilingual, you may use additional plugins to translate your added content into multiple languages allowing the site visitors to switch them.
hr_HR: Ako je vaša web lokacija višejezično, možete upotrijebiti dodatke za prevođenje dodanog sadržaja na više jezika, čime se posjetiteljima web-lokacije pruža mogućnost prebacivanja na druge jezike.

en: Language
hr_HR: Jezik

en: Export
hr_HR: Izvoz

en: All Statuses
hr_HR: Svi statusi

en: Booking dates between
hr_HR: Datumi rezerviranja između

en: Check-in date between
hr_HR: Datum prijave između

en: Check-out date between
hr_HR: Datum odjave između

en: In-house between
hr_HR: In-house između

en: Date of reservation between
hr_HR: Datum rezervacije između

en: Export Bookings
hr_HR: Izvoz rezervacija

en: Choose start date
hr_HR: Odaberite datum početka

en: Choose end date
hr_HR: Odaberite datum završetka

en: Select columns to export
hr_HR: Odaberite stupce za izvoz

en: Generate CSV
hr_HR: Stvorite CSV

en: Number of accommodations
hr_HR: Broj smještajnih jedinica

en: Title
hr_HR: Naslov

en: Leave empty to use accommodation type title.
hr_HR: Ostavite prazno da bi koristili naslov vrste smještaja.

en: Generate
hr_HR: Generiraj

en: Accommodation generated. | %s accommodations generated.
hr_HR[0]: Smještaj generiran.
hr_HR[1]: %s smještaja generirana.
hr_HR[2]: %s smještaja generirano.

en: General
hr_HR: Opće

en: Pages
hr_HR: Stranice

en: Search Results Page
hr_HR: Stranica Rezultata Pretraživanja

en: Select page to display search results. Use search results shortcode on this page.
hr_HR: Odaberite stranicu za prikaz rezultata pretraživanja. Koristite shortcode rezultata pretraživanja na toj stranici.

en: Checkout Page
hr_HR: Checkout stranica

en: Select page user will be redirected to complete booking.
hr_HR: Odabir stranice na koju će korisnik biti preusmjeren za dovršetak rezervacije.

en: Terms & Conditions
hr_HR: Uvjeti korištenja

en: Currency
hr_HR: Valuta

en: Currency Position
hr_HR: Mjesto Oznake Valute

en: Misc
hr_HR: Razno

en: Square Units
hr_HR: Kvadratne Jedinice

en: Datepicker Date Format
hr_HR: Datepicker za Format Datuma

en: Check-out Time
hr_HR: Sat Odlaska

en: Check-in Time
hr_HR: Sat Dolaska

en: Bed Types
hr_HR: Vrste Kreveta

en: Type
hr_HR: Vrsta

en: Add Bed Type
hr_HR: Dodaj Vrstu Kreveta

en: Show Lowest Price for
hr_HR: Prikaži najnižu cijenu za

en: days
hr_HR: dana

en: Lowest price of accommodation for selected number of days if check-in and check-out dates are not set. Example: set 0 to display today's lowest price, set 7 to display the lowest price for the next week.
hr_HR: Najniža cijena smještaja za odabrani broj dana ako nije određen datum prijave i odjave. Primjer: postavite 0 da biste prikazali današnju najnižu cijenu, postavite 7 da biste prikazali najnižu cijenu za sljedeći tjedan.

en: Coupons
hr_HR: Kuponi

en: Disable Booking
hr_HR: Onemogući Rezervacije

en: Hide reservation forms and buttons
hr_HR: Sakrij obrazac i gumbe za rezervaciju

en: Text instead of reservation form while booking is disabled
hr_HR: Tekst umjesto obrazca rezervacije prilikom  onemogućenog sistema rezervacija

en: Booking Confirmation
hr_HR: Potvrda Rezervacije

en: Confirmation Mode
hr_HR: Potvrdni Mod

en: By customer via email
hr_HR: Klijent ručno

en: By admin manually
hr_HR: Administrator ručno

en: Confirmation upon payment
hr_HR: Potvrda po plačanju

en: Booking Confirmed Page
hr_HR: Stranica za potvrđivanje rezervacije

en: Page user will be redirected to once the booking is confirmed via email or by admin.
hr_HR: Korisnik stranice bit će preusmjeren za potvrdu rezervacije putem e-pošte ili od strane administratora.

en: Approval Time for User
hr_HR: Vrijeme Odobrenja za Korisnika

en: Period of time in minutes the user is given to confirm booking via email. Unconfirmed bookings become Abandoned and accommodation status changes to Available.
hr_HR: Razdoblje u minutama koje korisnik ima na raspolaganju da potvrdi rezervaciju putem emaila. Neplaćene rezervacije postaju napuštene, a  status smještajne jedince u dostupan.

en: Country of residence field is required for reservation.
hr_HR: Država Prebivališta je obavezno polje za rezervaciju.

en: Full address fields are required for reservation.
hr_HR: Svi podaci adrese su obavezni za rezervaciju.

en: Default Country on Checkout
hr_HR: Zadana zemlja na Checkouti

en: Price Breakdown
hr_HR: Rekapitulacija Cijene

en: Booking Cancellation
hr_HR: Otkaz Rezervacije

en: User can cancel booking via link provided inside email.
hr_HR: Korisnik može otkazati rezervaciju putem linka u emailu.

en: Search Options
hr_HR: Pretraži Postavke

en: Max Adults
hr_HR: Max Odrasli

en: Maximum accommodation occupancy available in the Search Form.
hr_HR: Maksimalna popunjenost smještaja dostupna u obrazacu za pretraživanje.

en: Max Children
hr_HR: Max Djeca

en: Redirect to the checkout page immediately after successful addition to reservation.
hr_HR: Preusmjeri na checkout stranicu odmah nakon uspješnog dodavanja na rezervaciju.

en: Enable search form to recommend the best set of accommodations according to a number of guests.
hr_HR: Omogući obrazac za pretraživanje kako biste preporučili najbolje smještajne kapacitete prema broju gostiju.

en: Disable "adults" and "children" options for my website.
hr_HR: Onemogućite opcije "odrasli" i "djeca" za moju web-lokaciju.

en: Guest Management
hr_HR: Upravljanje gostima

en: Display Options
hr_HR: Postavke Prikaza

en: Display gallery images of accommodation page in lightbox.
hr_HR: Prikaz galerije slika na stranici smještaja u lightboxu.

en: Availability Calendar
hr_HR: Kalendar dostupnosti

en: Calendar Theme
hr_HR: Tema Kalendara

en: Select theme for an availability calendar.
hr_HR: Odaberite temu kalendara dostupnosti.

en: Template Mode
hr_HR: Mod Template

en: Developer Mode
hr_HR: Developerski mod

en: Theme Mode
hr_HR: Mod Teme

en: Choose Theme Mode to display the content with the styles of your theme. Choose Developer Mode to control appearance of the content with custom page templates, actions and filters. This option can't be changed if your theme is initially integrated with the plugin.
hr_HR: Odaberite mod Tema za prikaz sadržaja s stilovima vaše teme. Odaberite način razvojnog programera za kontrolu izgleda sadržaja prilagođenim predlošcima stranice, radnjama i filtrima. Ova se opcija ne može promijeniti ako je vaša tema u početku integrirana s dodatkom.

en: Calendars Synchronization
hr_HR: Sinkronizacija kalendara

en: Export admin blocks.
hr_HR: Izvoz admin blokova.

en: Do not export imported bookings.
hr_HR: Ne izvozite uvezene rezervacije.

en: Calendars Synchronization Scheduler
hr_HR: Planer sinkronizacije kalendara

en: Enable automatic external calendars synchronization
hr_HR: Omogući automatsku sinkronizaciju vanjskih kalendara

en: Clock
hr_HR: Sat

en: Sync calendars at this time (UTC) or starting at this time every interval below.
hr_HR: Sinkronizacija kalendara u ovom vremenu (UTC) ili s početkom u ovom vremenu za svaki interval u nastavku.

en: Quarter an Hour
hr_HR: Četvrtina sata

en: Half an Hour
hr_HR: Pola sata

en: Once Hourly
hr_HR: Jednom na Sat

en: Twice Daily
hr_HR: Dvaput Dnevno

en: Once Daily
hr_HR: Jednom Dnevno

en: Automatically delete sync logs older than
hr_HR: Automatski izbrišite zapise sinkronizacije starije od

en: Day
hr_HR: Dan

en: Week
hr_HR: Tjedan

en: Month
hr_HR: Mjesec

en: Quarter
hr_HR: Četvrtina

en: Half a Year
hr_HR: Pola godine

en: Never Delete
hr_HR: Nikada ne briši

en: Accommodation Types
hr_HR: Vrste Smještaja

en: Services
hr_HR: Usluge

en: Admin Emails
hr_HR: Administratorski Emailovi

en: Customer Emails
hr_HR: Emailovi Klijenta

en: Cancellation Details Template
hr_HR: Templata Detalja o Otkazivanju

en: Used for %cancellation_details% tag.
hr_HR: Koristi se za %cancellation_details% tag.

en: Email Settings
hr_HR: Postavke Emaila

en: Email Sender
hr_HR: Pošalji email

en: Administrator Email
hr_HR: Email administratora

en: From Email
hr_HR: Od Emaila

en: From Name
hr_HR: Od Imena

en: Footer Text
hr_HR: Tekst Podnožja

en: Reserved Accommodation Details Template
hr_HR: Detalji Template Rezervirane Smještajne Jedinice

en: Used for %reserved_rooms_details% tag.
hr_HR: Koristi se za %reserved_rooms_details% tag.

en: Styles
hr_HR: Stilovi

en: Base Color
hr_HR: Osnovna Boja

en: Background Color
hr_HR: Boja Pozadine

en: Body Background Color
hr_HR: Boja Pozadine (body)

en: Body Text Color
hr_HR: Boja Teksta (body)

en: Payment Gateways
hr_HR: Procesor Plaćanja

en: General Settings
hr_HR: Opće Postavke

en: User Pays
hr_HR: Korisnik Plaća

en: Full Amount
hr_HR: Puni iznos

en: Deposit
hr_HR: Depozit

en: Deposit Type
hr_HR: Vrsta Depozita

en: Fixed
hr_HR: Fiksno

en: Percent
hr_HR: Posto

en: Deposit Amount
hr_HR: Iznos Depozita

en: Force Secure Checkout
hr_HR: Force Sigurni Checkout

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages. You must have an SSL certificate installed to use this option.
hr_HR: Force SSL (HTTPS) na stranicama za naplatu. Za korištenje ove opcije morate imati instaliran SSL certifikat.

en: Reservation Received Page
hr_HR: Stranica primljene rezervacije

en: Failed Transaction Page
hr_HR: Neuspjela Transakcijska Stranica

en: Default Gateway
hr_HR: Zadani procesor

en: Pending Payment Time
hr_HR: Vrijeme Plaćanja Na Čekanju

en: Period of time in minutes the user is given to complete payment. Unpaid bookings become Abandoned and accommodation status changes to Available.
hr_HR: Razdoblje u minutama koje korisnik ima na raspolaganju da izvrši uplatu. Neplaćene rezervacije postaju napuštene, a  status smještajne jedince u dostupan.

en: License
hr_HR: Licenca

en: Settings saved.
hr_HR: Postavke spremljene

en: Settings
hr_HR: Postavke

en: Availability Search Form
hr_HR: Obrazac za Pretraživanje Dostupnosti

en: Display search form.
hr_HR: Prikaz tražilice

en: The number of adults presetted in the search form.
hr_HR: Broj odraslih osoba postavljenih u obrascu za pretraživanje.

en: The number of children presetted in the search form.
hr_HR: Broj djece postavljenih u obrascu za pretraživanje.

en: Check-in date presetted in the search form.
hr_HR: Datum prijave postavljen u obrazcu za pretraživanje.

en: date in format %s
hr_HR: datum u formatu %s

en: Check-out date presetted in the search form.
hr_HR: Datum odjave postavljen u obrazcu za pretraživanje.

en: Custom attributes for advanced search.
hr_HR: Prilagođeni atributi za napredno pretraživanje.

en: Comma-separated slugs of attributes.
hr_HR: Vrijednosti atributa odvojeni zarezima.

en: Custom CSS class for shortcode wrapper
hr_HR: Prilagođena klasa CSS-a za wrapper shortcode-a

en: whitespace separated css classes
hr_HR: Razmak razdvojenih klasa CSS

en: Accommodation Type ID
hr_HR: ID Vrsta Smještaja

en: ID of Accommodation Type to check availability.
hr_HR: ID smještajne jedinice za provjeru dostupnosti.

en: integer number
hr_HR: integer broj

en: How many months to show.
hr_HR: Koliko mjeseci za prikaz.

en: Availability Search Results
hr_HR: Rezultati Pretraživanja Dostupnosti

en: Display listing of accommodation types that meet the search criteria.
hr_HR: Prikazati popis vrsta smještaja koji odgovaraju kriterijima pretraživanja.

en: Whether to display title of the accommodation type.
hr_HR: Hoće li se prikazivati naziv vrste smještaja.

en: Whether to display featured image of the accommodation type.
hr_HR: Hoće li se prikazivati istaknuta slika vrste smještaja.

en: Whether to display gallery of the accommodation type.
hr_HR: Hoće li se prikazivati galerija vrste smještaja.

en: Whether to display excerpt (short description) of the accommodation type.
hr_HR: Hoće li se prikazivati excerpt (kratki opis) vrste smještaja.

en: Whether to display details of the accommodation type.
hr_HR: Hoće li se prikazivati detalji vrste smještaja.

en: Whether to display price of the accommodation type.
hr_HR: Hoće li se prikazivati cijena vrste smještaja.

en: Show View Details button
hr_HR: Prikazuj gumb Prikaži Pojedinosti

en: Whether to display "View Details" button with the link to accommodation type.
hr_HR: Hoće li se prikazivati "Prikaži Pojedinosti" gumb s linkom na vrste smještaja.

en: Sort by.
hr_HR: Poredaj po.

en: custom field name
hr_HR: naziv prilagođenog polja

en: empty string
hr_HR: prazan string

en: Sort by. Use "orderby" insted.
hr_HR: Redoslijed, koristi ručni poredak

en: Show Book button
hr_HR: Prikaži gumb Rezervacije

en: Whether to display Book button.
hr_HR: Hoće li se prikazati gumb Rezerviraj.

en: NOTE:
hr_HR: NAPOMENA:

en: Use only on page that you set as Search Results Page in <a href="%s">Settings</a>
hr_HR: Koristite samo na stranici koju postavite kao stranicu rezultata pretrage u <a href="%s">Postavkama</a>

en: Accommodation Types Listing
hr_HR: Lista Vrste Smještaja

en: Count per page
hr_HR: Ukupno po stranici

en: Services Listing
hr_HR: Popis Usluga

en: IDs
hr_HR: ID-ovi

en: IDs of services that will be shown.
hr_HR: ID usluga koje će biti prikazane

en: Show All Services
hr_HR: Prikaži Sve Usluge

en: ID of accommodation type to display.
hr_HR: ID vrste smještaja za prikaz.

en: Display accommodation type with title and image.
hr_HR: Prikaz vrste smještaja s naslovom i slikom.

en: Checkout Form
hr_HR: Obrazac za Potvrdu

en: Display checkout form.
hr_HR: Prikaz obrazca za potvrdu.

en: Use only on page that you set as Checkout Page in <a href="%s">Settings</a>
hr_HR: Koristite samo na stranici koju postavite kao stranicu Checkout-a u <a href="%s">Postavkama</a>

en: Booking Form
hr_HR: Formular za rezervacije

en: Show Booking Form for Accommodation Type with id 777
hr_HR: Prikaži Obrazac za Rezervaciju za Vrstu Smještaja s Id-om 777

en: Accommodation Rates List
hr_HR: Lista Periodičnih Cijena Smještaja

en: ID of accommodation type.
hr_HR: ID vrste smještaja

en: Show Accommodation Rates List for accommodation type with id 777
hr_HR: Prikaži Listu Periodičnih Cijena Smještaja za vrstu smještaja s ID-om 777

en: Display booking and payment details.
hr_HR: Prikažite podatke o rezervaciji i plaćanju.

en: Use this shortcode on Booking Confirmed and Reservation Received pages
hr_HR: Upotrijebite ovaj kratki kôd na stranicama Potvrđena rezervacija i Rezervirajte primljene stranice

en: Shortcodes
hr_HR: Shortcodovi

en: Parameters
hr_HR: Parametri

en: Example
hr_HR: Primjer

en: Deprecated since %s
hr_HR: Obustavljeno od %s

en: Values:
hr_HR: Vrijednosti:

en: Default:
hr_HR: Zadano:

en: Optional.
hr_HR: Opcionalno.

en: Required
hr_HR: Obavezno

en: Taxes and fees saved.
hr_HR: Porezi & Naknade spremljeni.

en: Taxes & Fees
hr_HR: Porezi & Naknade

en: Fees
hr_HR: Naknade

en: No fees have been created yet.
hr_HR: Nema izrađenih naknada.

en: Add new
hr_HR: Dodaj novo

en: Label
hr_HR: Oznaka

en: New fee
hr_HR: Nova naknada

en: Per guest / per day
hr_HR: Po gostu / na dan

en: Per accommodation / per day
hr_HR: Po smještajnoj jedinici / na dan

en: Per accommodation (%)
hr_HR: Po smještajnoj jedinici (%)

en: Limit
hr_HR: Ograničiti

en: Accommodation Taxes
hr_HR: Porezi na Smještaj

en: No taxes have been created yet.
hr_HR: Nema izrađenih poreza.

en: New tax
hr_HR: Novi porez

en: Service Taxes
hr_HR: Porez na Uslugu

en: Percentage
hr_HR: Postotak

en: Fee Taxes
hr_HR: Porez na naknadu

en: External Calendars
hr_HR: Vanjski Kalendari

en: Sync External Calendars
hr_HR: Sinkroniziraj Vanjske Kalendare

[ctx: Placeholder for empty accommodation title]
en: (no title)
hr_HR: (bez naslova)

en: Download Calendar
hr_HR: Preuzmi Kalendar

en: Message
hr_HR: Poruka

en: Success
hr_HR: Uspiješno

en: Warning
hr_HR: Upozorenje

en: Waiting
hr_HR: Čekanje

en: Processing
hr_HR: Obrađivanje

[ctx: Total number of processed bookings]
en: Total
hr_HR: Ukupan

en: Succeed
hr_HR: Uspješno

en: Skipped
hr_HR: Preskočeno

en: Failed
hr_HR: Nije uspijelo

en: Description
hr_HR: Opis

en: Please complete all required fields and try again.
hr_HR: Ispunite sva potrebna polja i pokušajte ponovo.

en: Sorry, the minimum allowed payment amount is %s to use this payment method.
hr_HR: Nažalost, minimalni dopušteni iznos plaćanja je %s da biste koristili ovaj način plaćanja.

en: Booking Information
hr_HR: Informacije  o Rezervaciji

en: Check-in Date
hr_HR: Datum Dolaska

en: Check-out Date
hr_HR: Datum Odlaska

en: Customer Information
hr_HR: Podaci o Klijentu

en: Customer Note
hr_HR: Bilješka Klijenta

en: Additional Information
hr_HR: Dodatne Informacije

en: Coupon
hr_HR: Kupon

en: Total Booking Price
hr_HR: Ukupna Cijena Rezervacije

en: Notes
hr_HR: Bilješke

en: Based on your search parameters
hr_HR: Na temelju vaših parametara pretraživanja

en: An error has occurred
hr_HR: Dogodila se greška

en: An error has occurred, please try again later.
hr_HR: Dogodila se greška, molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: An error has occurred. Please try again later.
hr_HR: Dogodila se greška. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

en: Chosen payment method is not available. Please refresh the page and try one more time.
hr_HR: Odabrani način plaćanja nije dostupan. Osvježite stranicu i pokušajte još jednom.

en: Coupon applied successfully.
hr_HR: Kupon uspješno primijenjen.

en: Coupon is not valid.
hr_HR: Kupon nije valjan.

en: Year
hr_HR: Godina

en: Custom
hr_HR: Prilagođen

[ctx: Booking status]
en: Confirmed
hr_HR: Potvrđeno

en: Show
hr_HR: Prikaži

en: Search
hr_HR: Pretraži

en: Booked
hr_HR: Rezervirano

en: Pending
hr_HR: Na Čekanju

en: Blocked
hr_HR: Blokirano

en: Search results for accommodations that have bookings with status "%s" from %s until %s
hr_HR: Rezultati pretraživanja za smještaj koji imaju rezervaciju sa statusom "%s" od %s do %s

en: Free
hr_HR: Besplatno

en: Until
hr_HR: Do

en: Period:
hr_HR: Razdoblje:

en: &lt; Prev
hr_HR: &lt; Prethodna

en: Next &gt;
hr_HR: Slijedeće &gt;

en: No accommodations found.
hr_HR: Nije pronađena nijedna smještajna jedinica.

en: Check-out #%d
hr_HR: Odlazak #%d

en: Check-in #%d
hr_HR: DOlazak #%d

en: Booking #%d
hr_HR: Rezervacija #%d

[ctx: Availability]
en: Free
hr_HR: Slobodno

en: Adults: %s
hr_HR: Odrasli: %s

en: Children: %s
hr_HR: Djeca: %s

en: Afghanistan
hr_HR: Afganistan

en: &#197;land Islands
hr_HR: &#197;landski otoci

en: Albania
hr_HR: Albanija

en: Algeria
hr_HR: Alžir

en: American Samoa
hr_HR: Američka Samoa

en: Andorra
hr_HR: Andora

en: Anguilla
hr_HR: Angola

en: Antarctica
hr_HR: Antarktika

en: Antigua and Barbuda
hr_HR: Antigva i Barbuda

en: Armenia
hr_HR: Armenija

en: Australia
hr_HR: Australija

en: Austria
hr_HR: Austrija

en: Azerbaijan
hr_HR: Azerbejdžan

en: Bahamas
hr_HR: Bahami

en: Bahrain
hr_HR: Bahrein

en: Bangladesh
hr_HR: Bangladeš

en: Belarus
hr_HR: Bjelaorusija

en: Belgium
hr_HR: Belgija

en: Belize
hr_HR: Beliz

en: Bermuda
hr_HR: Bermudi

en: Bhutan
hr_HR: Butan

en: Bolivia
hr_HR: Bolivija

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
hr_HR: Bonaire, Sveti Eustahije i Saba

en: Bosnia and Herzegovina
hr_HR: Bosna i Hercegovina

en: Botswana
hr_HR: Bocvana

en: Bouvet Island
hr_HR: Bouvet otok

en: British Indian Ocean Territory
hr_HR: Britansko indijsko okeansko područje

en: British Virgin Islands
hr_HR: Britanski Djevičanski otoci

en: Brunei
hr_HR: Brunej

en: Bulgaria
hr_HR: Bugarska

en: Cambodia
hr_HR: Kambodža

en: Cameroon
hr_HR: Kamerun

en: Canada
hr_HR: Cameroon

en: Cape Verde
hr_HR: Zelena Gora

en: Cayman Islands
hr_HR: Kajmanski otoci

en: Central African Republic
hr_HR: Centralnoafrička Republika

en: Chad
hr_HR: Čad

en: Chile
hr_HR: Čile

en: China
hr_HR: Kina

en: Christmas Island
hr_HR: Božićni otok

en: Cocos (Keeling) Islands
hr_HR: Cocos (Keeling) otoci

en: Colombia
hr_HR: Kolumbija

en: Comoros
hr_HR: Komori

en: Congo (Brazzaville)
hr_HR: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
hr_HR: Kongo (Kinshasa)

en: Cook Islands
hr_HR: Cookovi otoci

en: Costa Rica
hr_HR: Kostarika

en: Croatia
hr_HR: Hrvatska

en: Cuba
hr_HR: Kuba

en: Cura&ccedil;ao
hr_HR: Kura&ccedil;ao

en: Cyprus
hr_HR: Kipar

en: Czech Republic
hr_HR: Češka Republika

en: Denmark
hr_HR: Danska

en: Djibouti
hr_HR: Džibuti

en: Dominica
hr_HR: Dominika

en: Dominican Republic
hr_HR: Dominikanska Republika

en: Ecuador
hr_HR: Ekvador

en: Egypt
hr_HR: Egipat

en: Equatorial Guinea
hr_HR: Ekvatorska Gvineja

en: Eritrea
hr_HR: Ekvador

en: Estonia
hr_HR: Estonija

en: Ethiopia
hr_HR: Etiopija

en: Falkland Islands
hr_HR: Falklandski otoci

en: Faroe Islands
hr_HR: Farski otoci

en: Fiji
hr_HR: Fidži

en: Finland
hr_HR: Finska

en: France
hr_HR: Francuska

en: French Guiana
hr_HR: Francuska Gvajana

en: French Polynesia
hr_HR: Francuska Polinezija

en: French Southern Territories
hr_HR: Francuska južna teritorija

en: Georgia
hr_HR: Gruzija

en: Germany
hr_HR: Njemačka

en: Ghana
hr_HR: Gana

en: Greece
hr_HR: Grčka

en: Greenland
hr_HR: Grenland

en: Guadeloupe
hr_HR: Gvajana

en: Guam
hr_HR: Gvam

en: Guatemala
hr_HR: Gvajana

en: Guernsey
hr_HR: Gernzi

en: Guinea
hr_HR: Gvineja

en: Guinea-Bissau
hr_HR: Gvineja-Bisau

en: Guyana
hr_HR: Gajana

en: Heard Island and McDonald Islands
hr_HR: Otok Heard i otoci McDonald

en: Hungary
hr_HR: Mađarska

en: Iceland
hr_HR: Island

en: India
hr_HR: Indija

en: Indonesia
hr_HR: Indonezija

en: Iraq
hr_HR: Irak

en: Ireland
hr_HR: Irska

en: Isle of Man
hr_HR: Otok Man

en: Israel
hr_HR: Izrael

en: Italy
hr_HR: Italija

en: Ivory Coast
hr_HR: Obala Slonovače

en: Jamaica
hr_HR: Jamajka

en: Kazakhstan
hr_HR: Kazahstan

en: Kenya
hr_HR: Kenija

en: Kuwait
hr_HR: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
hr_HR: Kirgizija

en: Latvia
hr_HR: Latvija

en: Lebanon
hr_HR: Liban

en: Lesotho
hr_HR: Lesoto

en: Liberia
hr_HR: Liberija

en: Libya
hr_HR: Libija

en: Liechtenstein
hr_HR: Lihtenštajn

en: Lithuania
hr_HR: Litvanija

en: Luxembourg
hr_HR: Luksemburg

en: Macao S.A.R., China
hr_HR: Makao S.A.R., Kina

en: Macedonia
hr_HR: Makedonija

en: Madagascar
hr_HR: Madagaskar

en: Malawi
hr_HR: Malavi

en: Malaysia
hr_HR: Malezija

en: Maldives
hr_HR: Maldivi

en: Marshall Islands
hr_HR: Maroko

en: Martinique
hr_HR: Martinik

en: Mauritania
hr_HR: Mauricijus

en: Mauritius
hr_HR: Mauricijus

en: Mayotte
hr_HR: Majote

en: Mexico
hr_HR: Meksiko

en: Micronesia
hr_HR: Mikronezija

en: Moldova
hr_HR: Moldavija

en: Monaco
hr_HR: Monako

en: Mongolia
hr_HR: Mongolija

en: Montenegro
hr_HR: Crna Gora

en: Montserrat
hr_HR: Monserrat

en: Morocco
hr_HR: Maroko

en: Mozambique
hr_HR: Možambik

en: Myanmar
hr_HR: Mjanmar

en: Namibia
hr_HR: Namibija

en: Netherlands
hr_HR: Nizozemska

en: New Caledonia
hr_HR: Nova Kaledonija

en: New Zealand
hr_HR: Novi Zeland

en: Nicaragua
hr_HR: Nikaragva

en: Nigeria
hr_HR: Nigerija

en: Norfolk Island
hr_HR: Norfolški otok

en: Northern Mariana Islands
hr_HR: Sjeverni Marijanski otoci

en: North Korea
hr_HR: Sjeverna Koreja

en: Norway
hr_HR: Norveška

en: Palestinian Territory
hr_HR: Palestinska teritorija

en: Papua New Guinea
hr_HR: Papua Nova Gvineja

en: Paraguay
hr_HR: Paragvaj

en: Philippines
hr_HR: Filipini

en: Poland
hr_HR: Poljska

en: Puerto Rico
hr_HR: Portoriko

en: Qatar
hr_HR: Katar

en: Reunion
hr_HR: Réunion

en: Romania
hr_HR: Rumunija

en: Russia
hr_HR: Rusija

en: Rwanda
hr_HR: Ruanda

en: Saint Helena
hr_HR: Sveti Helena

en: Saint Kitts and Nevis
hr_HR: Sveti Kristofor i Nevis

en: Saint Lucia
hr_HR: Sveti Lucija

en: Saint Martin (French part)
hr_HR: Sveti Martin (francuski dio)

en: Saint Martin (Dutch part)
hr_HR: Sveti Martin (holandski dio)

en: Saint Pierre and Miquelon
hr_HR: Sveti Pjer i Mikelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
hr_HR: Sveti Toma i Grenadini

en: Saudi Arabia
hr_HR: Saudijska Arabija

en: Serbia
hr_HR: Srbija

en: Seychelles
hr_HR: Sejšeli

en: Sierra Leone
hr_HR: Sijera Leone

en: Singapore
hr_HR: Singapur

en: Slovakia
hr_HR: Slovačka

en: Slovenia
hr_HR: Slovenija

en: Solomon Islands
hr_HR: Solomonski otoci

en: Somalia
hr_HR: Somalija

en: South Africa
hr_HR: Južna Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
hr_HR: Južna Georgia/Sandvički otoci

en: South Korea
hr_HR: Južna Koreja

en: South Sudan
hr_HR: Južni Sudan

en: Spain
hr_HR: Španija

en: Sri Lanka
hr_HR: Šri Lanka

en: Suriname
hr_HR: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
hr_HR: Svalbard i Jan Mayen

en: Swaziland
hr_HR: Sveta Lucija

en: Sweden
hr_HR: Švedska

en: Switzerland
hr_HR: Švicarska

en: Syria
hr_HR: Sirija

en: Taiwan
hr_HR: Tajvan

en: Tajikistan
hr_HR: Tadžikistan

en: Tanzania
hr_HR: Tanzanija

en: Thailand
hr_HR: Tajland

en: Trinidad and Tobago
hr_HR: Trinidad i Tobago

en: Tunisia
hr_HR: Tunisija

en: Turkey
hr_HR: Turska

en: Turks and Caicos Islands
hr_HR: Istra i Kajkosi

en: Ukraine
hr_HR: Ukrajina

en: United Arab Emirates
hr_HR: Ujedinjeni Arapski Emirati

en: United Kingdom (UK)
hr_HR: Ujedinjeno Kraljevstvo (UK)

en: United States (US)
hr_HR: Sjedinjene Američke Države (US)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
hr_HR: Sjedinjene Američke Države (US) Mali udaljeni otoci

en: United States (US) Virgin Islands
hr_HR: Sjedinjene Američke Države (US) Djevičanska Ostrva

en: Uruguay
hr_HR: Urugvaj

en: Vatican
hr_HR: Vatikanski Grad

en: Venezuela
hr_HR: Venecuela

en: Vietnam
hr_HR: Vijetnam

en: Wallis and Futuna
hr_HR: Wallis i Futuna

en: Western Sahara
hr_HR: Zapadna Sahara

en: Yemen
hr_HR: Jemen

en: Zambia
hr_HR: Zambija

en: Zimbabwe
hr_HR: Zimbabve

en: United States (US) dollar
hr_HR: dolar Sjedinjenih Američkih Država (US)

en: Pound sterling
hr_HR: Pound Sterling

en: United Arab Emirates dirham
hr_HR: United Arab Emirates Dirham

en: Afghan afghani
hr_HR: afganski afgani

en: Albanian lek
hr_HR: Albanski lek

en: Armenian dram
hr_HR: armenski dram

en: Netherlands Antillean guilder
hr_HR: nizozemski antilejski gulden

en: Angolan kwanza
hr_HR: angolski kwanza

en: Argentine peso
hr_HR: Argentine Peso

en: Australian dollar
hr_HR: Australian Dollars

en: Aruban florin
hr_HR: arubanski florin

en: Azerbaijani manat
hr_HR: azerbejdžanski manat

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
hr_HR: konvertibilna marka Bosne i Hercegovine

en: Barbadian dollar
hr_HR: barbadoski dolar

en: Bangladeshi taka
hr_HR: Bangladeshi Taka

en: Bulgarian lev
hr_HR: Bulgarian Lev

en: Bahraini dinar
hr_HR: bahreinski dinar

en: Burundian franc
hr_HR: burundski frank

en: Bermudian dollar
hr_HR: bermudski dolar

en: Brunei dollar
hr_HR: brunejski dolar

en: Bolivian boliviano
hr_HR: bolivijski boliviano

en: Brazilian real
hr_HR: Brazilian Real

en: Bahamian dollar
hr_HR: bahamski dolar

en: Bhutanese ngultrum
hr_HR: butanski ngultrum

en: Botswana pula
hr_HR: botsvanski pula

en: Belarusian ruble (old)
hr_HR: bjeloruski rubalj (stari)

en: Belarusian ruble
hr_HR: bjeloruski rubalj

en: Belize dollar
hr_HR: belizijski dolar

en: Canadian dollar
hr_HR: Canadian Dollar

en: Congolese franc
hr_HR: kongovski frank

en: Swiss franc
hr_HR: Swiss Franc

en: Chilean peso
hr_HR: Chilean Peso

en: Chinese yuan
hr_HR: Chinese Yuan

en: Colombian peso
hr_HR: Colombian Peso

en: Costa Rican col&oacute;n
hr_HR: kostarika colón

en: Cuban convertible peso
hr_HR: kubanski konvertibilni peso

en: Cuban peso
hr_HR: kubanski peso

en: Cape Verdean escudo
hr_HR: zelenortski eskudo

en: Czech koruna
hr_HR: Czech Koruna

en: Djiboutian franc
hr_HR: džibutski frank

en: Danish krone
hr_HR: Danish Krone

en: Dominican peso
hr_HR: Dominican Peso

en: Algerian dinar
hr_HR: alžirski dinar

en: Egyptian pound
hr_HR: Egyptian Pound

en: Eritrean nakfa
hr_HR: eritrejski nakfa

en: Ethiopian birr
hr_HR: etiopski birr

en: Fijian dollar
hr_HR: fidžijski dolar

en: Falkland Islands pound
hr_HR: falklandska funta

en: Georgian lari
hr_HR: gruzijski lari

en: Guernsey pound
hr_HR: gernsijski funt

en: Ghana cedi
hr_HR: ganski cedi

en: Gibraltar pound
hr_HR: gibraltarski funt

en: Gambian dalasi
hr_HR: gambiijski dalasi

en: Guinean franc
hr_HR: gvinejski frank

en: Guatemalan quetzal
hr_HR: gvatemalski kvedzal

en: Guyanese dollar
hr_HR: gvajanski dolar

en: Hong Kong dollar
hr_HR: Hong Kong Dollar

en: Honduran lempira
hr_HR: honduraški lempira

en: Croatian kuna
hr_HR: Hrvatska kuna

en: Haitian gourde
hr_HR: haitski gourd

en: Hungarian forint
hr_HR: Hungarian Forint

en: Indonesian rupiah
hr_HR: Indonesia Rupiah

en: Israeli new shekel
hr_HR: novi shekel

en: Manx pound
hr_HR: manx funta

en: Indian rupee
hr_HR: Indian Rupee

en: Iraqi dinar
hr_HR: irački dinar

en: Iranian rial
hr_HR: iranski rial

en: Iranian toman
hr_HR: iranski toman

en: Icelandic kr&oacute;na
hr_HR: iskandinavska kruna

en: Jersey pound
hr_HR: džersi funt

en: Jamaican dollar
hr_HR: jamajčanski dolar

en: Jordanian dinar
hr_HR: jordanski dinar

en: Japanese yen
hr_HR: Japanese Yen

en: Kenyan shilling
hr_HR: Kenijski šiling

en: Kyrgyzstani som
hr_HR: kyrgistanski som

en: Cambodian riel
hr_HR: kambodžanski riel

en: Comorian franc
hr_HR: komorski frank

en: North Korean won
hr_HR: sjevernokorejski won

en: South Korean won
hr_HR: South Korean Won

en: Kuwaiti dinar
hr_HR: kuvajtski dinar

en: Cayman Islands dollar
hr_HR: dolar Kajmanskih otoka

en: Kazakhstani tenge
hr_HR: kazahstanski tenge

en: Lao kip
hr_HR: Lao Kip

en: Lebanese pound
hr_HR: libanonska funt

en: Sri Lankan rupee
hr_HR: šrilankanska rupija

en: Liberian dollar
hr_HR: liberijski dolar

en: Lesotho loti
hr_HR: lesoto loti

en: Libyan dinar
hr_HR: libijski dinar

en: Moroccan dirham
hr_HR: marokanski dirham

en: Moldovan leu
hr_HR: moldavski leu

en: Malagasy ariary
hr_HR: malgaški arijari

en: Macedonian denar
hr_HR: makedonski denar

en: Burmese kyat
hr_HR: burmanski kyaat

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
hr_HR: mongoljski togrik

en: Macanese pataca
hr_HR: makao pataka

en: Mauritanian ouguiya
hr_HR: mauritanski ugrija

en: Mauritian rupee
hr_HR: mauritanska rupija

en: Maldivian rufiyaa
hr_HR: maldivska rufiyaa

en: Malawian kwacha
hr_HR: malavijski kvacha

en: Mexican peso
hr_HR: Mexican Peso

en: Malaysian ringgit
hr_HR: Malaysian Ringgits

en: Mozambican metical
hr_HR: mozambički metikal

en: Namibian dollar
hr_HR: namibijski dolar

en: Nigerian naira
hr_HR: Nigerian Naira

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
hr_HR: nikaragvanska kordinacija

en: Norwegian krone
hr_HR: Norwegian Krone

en: Nepalese rupee
hr_HR: nepalska rupija

en: New Zealand dollar
hr_HR: New Zealand Dollar

en: Omani rial
hr_HR: omanski rial

en: Panamanian balboa
hr_HR: panamski balboa

en: Sol
hr_HR: sol

en: Papua New Guinean kina
hr_HR: kina Papue Nova Gvineja

en: Philippine peso
hr_HR: Philippine Pesos

en: Pakistani rupee
hr_HR: Pakistani Rupee

en: Polish z&#x142;oty
hr_HR: poljski zlot

en: Transnistrian ruble
hr_HR: transdnjestrski rubalj

en: Paraguayan guaran&iacute;
hr_HR: paragvajski guran

en: Qatari riyal
hr_HR: katarski riyal

en: Romanian leu
hr_HR: omanian Leu

en: Serbian dinar
hr_HR: srpski dinar

en: Russian ruble
hr_HR: Russian Ruble

en: Rwandan franc
hr_HR: ruandski frank

en: Saudi riyal
hr_HR: Saudi Riyal

en: Solomon Islands dollar
hr_HR: dolar Salomonskih otoka

en: Seychellois rupee
hr_HR: sejšelska rupija

en: Sudanese pound
hr_HR: sudanski funt

en: Swedish krona
hr_HR: Swedish Krona

en: Singapore dollar
hr_HR: Singapore Dollar

en: Saint Helena pound
hr_HR: funt Sveti Helena

en: Sierra Leonean leone
hr_HR: sijera leoneovski leone

en: Somali shilling
hr_HR: somalski šiling

en: Surinamese dollar
hr_HR: surinamski dolar

en: South Sudanese pound
hr_HR: funt Južnog Sudana

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
hr_HR: dobra Sao Tome i Principe

en: Syrian pound
hr_HR: sirijski funt

en: Swazi lilangeni
hr_HR: svazi lilangeni

en: Thai baht
hr_HR: Thai Baht

en: Tajikistani somoni
hr_HR: tadžikistanski somoni

en: Turkmenistan manat
hr_HR: Turkmenistanski manat

en: Tunisian dinar
hr_HR: tunisijski dinar

en: Tongan pa&#x2bb;anga
hr_HR: tonga paʻanga

en: Turkish lira
hr_HR: Turkish Lira

en: Trinidad and Tobago dollar
hr_HR: dolar Trinidad i Tobago

en: New Taiwan dollar
hr_HR: novi tajvanski dolar

en: Tanzanian shilling
hr_HR: tanzanijski šiling

en: Ukrainian hryvnia
hr_HR: Ukrainian Hryvnia

en: Ugandan shilling
hr_HR: ugandski šiling

en: Uruguayan peso
hr_HR: urugvajski peso

en: Uzbekistani som
hr_HR: uzbekistanski som

en: Venezuelan bol&iacute;var
hr_HR: venecuelanski bolívar

en: Bol&iacute;var soberano
hr_HR: bolívar suvereni

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
hr_HR: vijetnamski dong

en: Vanuatu vatu
hr_HR: vanuatski vatu

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
hr_HR: samoanski tala

en: Central African CFA franc
hr_HR: središnji afrički CFA frank

en: East Caribbean dollar
hr_HR: istočno karipski dolar

en: West African CFA franc
hr_HR: zapadnoafrički CFA frank

en: CFP franc
hr_HR: CFP frank

en: Yemeni rial
hr_HR: jemenski rial

en: South African rand
hr_HR: juznoafrički rand

en: Zambian kwacha
hr_HR: Zambijski kwacha

en: Before
hr_HR: Prije

en: After
hr_HR: Nakon

en: Before with space
hr_HR: Ispred s razmakom

en: After with space
hr_HR: Nakon s razmakom

en: First name is required.
hr_HR: Ime je obavezno

en: Last name is required.
hr_HR: Prezime je obavezno

en: Email is required.
hr_HR: Email je obavezan.

en: Phone is required.
hr_HR: Telefon je obavezan

en: Country of residence
hr_HR: Država Prebivališta

en: Country is required.
hr_HR: Država je obavezna.

en: Address is required.
hr_HR: Adresa je obavezna.

en: City is required.
hr_HR: Grad je obavezan

en: State is required.
hr_HR: Regija je obavezna.

en: Postcode is required.
hr_HR: Poštanski Broj je obavezan

en: Square Meter
hr_HR: Kvadratni Metar

en: Square Foot
hr_HR: Kvadratna Stopa

en: Square Yard
hr_HR: Kvadratni Yard

[ctx: Zero price]
en: Free
hr_HR: Besplatno

[ctx: Price per one night. Example: $99 per night]
note: translators: Price per one night. Example: $99 per night
en: per night
hr_HR: za noć

[ctx: Price for X nights. Example: $99 for 2 nights, $99 for 21 nights]
note: translators: Price for X nights. Example: $99 for 2 nights, $99 for 21 nights
en: for %d nights | for %d nights
hr_HR[0]: za %d noći
hr_HR[1]: za %d noći
hr_HR[2]: za %d noći

en: User Approval Time setted in Hotel Booking Settings
hr_HR: Vrijeme odobrenja korisnika postavljeno je u Postavkama Rezervacija

en: Pending Payment Time set in Hotel Booking Settings
hr_HR: Vrijeme Plaćanja Na Čekanju postavljeno u Postavkama Rezervacija

en: Interval for automatic cleaning of synchronization logs.
hr_HR: Interval za automatsko čišćenje sinkronizacije dnevnika.

en: Check-in
hr_HR: Dolazak

en: Check-out
hr_HR: Odlazak

note: translators: The value a hotel wishes to sell their rooms. Also called the Cost, Value, Tariff or Room charge.
en: Rate
hr_HR: Periodična Cijena

en: Full Guest Name
hr_HR: Puno Ime Gosta

en: Accommodation Subtotal
hr_HR: Ukupna vrijednost smještaja

en: Services Subtotal
hr_HR: Usluge Ukupno

en: Fees Subtotal
hr_HR: Naknade Ukupno

en: Discount
hr_HR: Popust

en: Total
hr_HR: Ukupno

en: Payment Details
hr_HR: Detalji Plaćanja

en: Disable this email notification
hr_HR: Onemogući ovu email obavijest

en: Subject
hr_HR: Predmet

en: Header
hr_HR: Zaglavlje

en: Email Template
hr_HR: Email templata

en: "%s" email will not be sent: there is no customer email in the booking.
hr_HR: "%s" email neće biti poslan: u rezervaciji nema emaila klijenta.

en: Deprecated tags in header of %s
hr_HR: Obustavljeni tagovi u zaglavlju %s

en: Deprecated tags in subject of %s
hr_HR: Obustavljeni tagovi u subjektu %s

en: Deprecated tags in template of %s
hr_HR: Obustavljeni tagovi u templati %s

en: Recipients
hr_HR: Primatelj

en: You can use multiple comma-separated emails
hr_HR: Možete koristiti više emaila odvojenih zarezima

en: "%s" mail was sent to admin.
hr_HR: "%s" email je poslan administratoru.

en: "%s" mail sending to admin is failed.
hr_HR: "%s"  slanje emaila administratoru nije uspjelo.

en: Booking Cancelled
hr_HR: Rezervacija Otkazana

en: %site_title% - Booking #%booking_id% Cancelled
hr_HR: %site_title% - Rezervacija #%booking_id% Otkazana

en: Email that will be sent to Admin when customer cancels booking.
hr_HR: Email koji će biti poslan Administratoru kada klijent otkaže rezervaciju.

en: Cancelled Booking Email
hr_HR: Otkazan Email za Rezervaciju

en: Booking Confirmed
hr_HR: Rezervacija Potvrđena

en: %site_title% - Booking #%booking_id% Confirmed
hr_HR: %site_title% - Rezervacija #%booking_id% Potvrđena

en: Email that will be sent to Admin when payment is completed.
hr_HR: Email koji će biti poslan Administratoru kada je plaćanje izvršeno.

en: Approved Booking Email (via payment)
hr_HR: Odobren Email za Rezervaciju (putem plaćanja)

en: Email that will be sent to Admin when customer confirms booking.
hr_HR: Email koji će biti poslan Administratoru kada klijent potvrdi rezervaciju.

en: Approved Booking Email
hr_HR: Odobren Email za Rezervaciju

en: Confirm new booking
hr_HR: Potvrdi novu rezervaciju

en: %site_title% - New booking #%booking_id%
hr_HR: %site_title% - Nova rezervacija #%booking_id%

en: Email that will be sent to administrator after booking is placed.
hr_HR: Email koji će biti poslan Administratoru za novu rezervaciju.

en: Pending Booking Email
hr_HR: Na čekanju Emaila za Rezervaciju

en: Your booking is approved
hr_HR: Vaša je rezervacija odobrena

en: %site_title% - Your booking #%booking_id% is approved
hr_HR: %site_title% - Vaša rezervacija #%booking_id% je odobrena

en: Email that will be sent to customer when booking is approved.
hr_HR: Email koji će biti poslan Klijentu kada je potvrđena rezervacija.

en: "%s" mail was sent to customer.
hr_HR: "%s" email je poslan klijentu.

en: "%s" mail sending is failed.
hr_HR: "%s" slanje emaila nije uspjelo.

en: Your booking is cancelled
hr_HR: Vaša rezervacija je otkazana

en: %site_title% - Your booking #%booking_id% is cancelled
hr_HR: %site_title% - Vaša rezervacija #%booking_id% je otkazana

en: Email that will be sent to customer when booking is cancelled.
hr_HR: Email koji će biti poslan Klijentu kada je rezervaciju obrisana.

en: Confirm your booking
hr_HR: Potvrdite vašu rezervaciju

en: %site_title% - Confirm your booking #%booking_id%
hr_HR: %site_title% - Potvrdite vašu rezervaciju #%booking_id%

en: This email is sent when "Booking Confirmation Mode" is set to Customer confirmation via email.
hr_HR: Ovaj se email šalje kada je "Način potvrde rezervacije" postavljen na potvrdu klijenta putem emaila.

en: Email that will be sent to customer after booking is placed.
hr_HR: Email koji će biti poslan Klijentu za novu rezervaciju.

en: New Booking Email (Confirmation by User)
hr_HR: Novi Email za Rezervaciju (Potvrda Klijenta)

en: Your booking is placed
hr_HR: Vaša je rezervacija poslana

en: %site_title% - Booking #%booking_id% is placed
hr_HR: %site_title% - Rezervacija #%booking_id% je poslana

en: This email is sent when "Booking Confirmation Mode" is set to Admin confirmation.
hr_HR: Ovaj se email šalje kada je "Način potvrde rezervacije" postavljen na potvrdu administratora.

en: New Booking Email (Confirmation by Admin)
hr_HR: Novi Email za Rezervaciju (Potvrda Administratora)

en: Deprecated.
hr_HR: Obustavljeno.

en: none
hr_HR: nijedan

en: User Cancellation Link
hr_HR: Link za Otkaz Rezervacije Korisnika

en: Site title (set in Settings > General)
hr_HR: Naslov stranice (postavljena u Postavke> Općenito)

en: Booking ID
hr_HR: ID Rezervacije

en: Booking Edit Link
hr_HR: Link Uređivanje Rezervacija

en: Booking Total Price
hr_HR: Ukupna Cijena Rezervacije

en: Customer First Name
hr_HR: Ime Klijenta

en: Customer Last Name
hr_HR: Prezime Klijenta

en: Customer Email
hr_HR: Email Klijenta

en: Customer Phone
hr_HR: Telefon Klijenta

en: Customer Country
hr_HR: Zemlja kupca

en: Customer Address
hr_HR: Adresa kupca

en: Customer City
hr_HR: Grad kupca

en: Customer State/County
hr_HR: Država/županija kupca

en: Customer Postcode
hr_HR: Poštanski broj kupca

en: Reserved Accommodations Details
hr_HR: Detalji Rezerviranog Smještaja

en: Booking Details
hr_HR: Detalji Rezervacije

en: Confirmation Link
hr_HR: Link za Potvrdu

en: Confirmation Link Expiration Time ( UTC )
hr_HR: Vrijeme Isteka Linka za Potvrdu ( UTC )

en: Cancellation Details (if enabled)
hr_HR: Detalji o Otkazivanju (ako je omogućeno)

en: The unique ID of payment
hr_HR: Jedinstveni ID Plaćanja

en: The method of payment
hr_HR: Način plaćanja

en: Payment instructions
hr_HR: Upute za plaćanje

en: Accommodation Type Link
hr_HR: Link Vrste Smještaja

en: Accommodation Type Title
hr_HR: Naslov Vrste Smještaja

en: Accommodation Type Categories
hr_HR: Kategorije Vrste Smještaja

en: Accommodation Type Bed
hr_HR: Krevet Vrsta Smještaja

en: Accommodation Rate Title
hr_HR: Naslov Periodične Cijene Smještaja

en: Accommodation Rate Description
hr_HR: Opis Periodične Cijene Smještaja

en: Sequential Number of Accommodation
hr_HR: Sekvencijski Broj Smještajnih Jedinica

en: This coupon has expired.
hr_HR: Ovaj kupon je  istekao.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your booking contents.
hr_HR: Nažalost, ovaj kupon nije primjenjiv na vašu rezervaciju.

en: Coupon usage limit has been reached.
hr_HR: Dosegnuto je ograničenje korištenja kupona.

en:  &#215; %d night |  &#215; %d nights
hr_HR[0]:  &#215; %d noć
hr_HR[1]:  &#215; %d noći
hr_HR[2]:  &#215; %d noći

en: %d adult | %d adults
hr_HR[0]: %d odrasli
hr_HR[1]: %d odrasla
hr_HR[2]: %d odraslih

en: Maximum execution time is set to %d seconds.
hr_HR: Maksimalno vrijeme izvršenja postavljeno je na %d sekundi.

en: %d URL pulled for parsing. | %d URLs pulled for parsing.
hr_HR[0]: %d URL povučen za analizu.
hr_HR[1]: %d URL-a povučena za analizu.
hr_HR[2]: %d URL-ova povučeno za analizu.

en: Skipped. No URLs found for parsing.
hr_HR: Preskočeno. Nije pronađen nijedan URL za analizu.

en: Cannot read uploaded file
hr_HR: Nije moguće čitati prenesenu datoteku

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: %1$d event found in calendar %2$s | %1$d events found in calendar %2$s
hr_HR[0]: %1$d događaj pronađen u kalendaru %2$s
hr_HR[1]: %1$d događaja pronađena u kalendaru %2$s
hr_HR[2]: %1$d događaja pronađena u kalendaru %2$s

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: Calendar source is empty (%s)
hr_HR: Izvor podataka kalendara  je  prazan (%s)

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: Calendar file is not empty, but there are no events in %s
hr_HR: Datoteka kalendara nije prazna, ali nema događaja u %s

en: Error while loading calendar (%1$s): %2$s
hr_HR: Greška pri učitavanju kalendara (%1$s): %2$s

[ctx: %s - error description]
en: Parse error. %s
hr_HR: Pogreška analiziranja. %s

en: Process Information
hr_HR: Obrada Informacija

en: Total bookings: %s
hr_HR: Ukupno Rezervacija: %s

en: Success bookings: %s
hr_HR: Rezervacija uspješna: %s

en: Skipped bookings: %s
hr_HR: Preskočene rezervacije: %s

en: Failed bookings: %s
hr_HR: Neuspješne rezervacije: %s

en: Removed bookings: %s
hr_HR: Uklonjene rezervacije: %s

en: Expand All
hr_HR: Proširi Sve

en: Collapse All
hr_HR: Sažmi Sve

en: All done! %1$d booking was successfully added. | All done! %1$d bookings were successfully added.
hr_HR[0]: Gotovo! %1$d rezervacija je uspiješno dodana.
hr_HR[1]: Gotovo! %1$d rezervacije su uspiješno dodane.
hr_HR[2]: Gotovo! %1$d rezervacija je uspiješno dodano.

en:  There was %2$d failure. |  There were %2$d failures.
hr_HR[0]: Došlo je do %2$d pogreške.
hr_HR[1]: Došlo je do %2$d pogreške.
hr_HR[2]: Došlo je do %2$d pogrešaka.

en: Dismiss
hr_HR: Odbaci

en: Hotel Booking Plugin
hr_HR: Dodatak Rezervacije

en: Your database is being updated in the background.
hr_HR: Vaša se baza podataka ažurira u pozadini.

en: Taking a while? Click here to run it now.
hr_HR: Sporo? Kliknite ovdje da ga odmah pokrenete.

en: Add "Booking Confirmation" shortcode to your "Booking Confirmed" and "Reservation Received" pages to show more details about booking or payment.<br/>Click "Update Pages" to apply all changes automatically or skip this notice and add "Booking Confirmation" shortcode manually.<br/><b><em>This action will replace the whole content of the pages.</em></b>
hr_HR: Dodajte kratki kôd "Potvrda rezervacije" na stranice "Potvrđena rezervacija" i "Primljena rezervacija" da biste prikazali više detalja o rezervaciji ili uplati. <br/> Kliknite "Ažuriraj stranice" da biste automatski primijenili sve promjene ili preskočite ovu obavijest i dodajte "Potvrda rezervacije" ručni kôd. <br/> <b> <em> Ova radnja zamijenit će cjelokupni sadržaj stranica. </em> </b>

en: Update Pages
hr_HR: Ažuriraj stranice

en: Skip
hr_HR: Preskoči

en: Direct Bank Transfer
hr_HR: Izravni bankovni prijenos

en: Use the card number %1$s with CVC %2$s and a valid expiration date to test a payment.
hr_HR: Koristite broj kartice %1$s s CVC %2$s i važeći datum isteka za testiranje uplate.

en: Pay by Card (Beanstream)
hr_HR: Plati Karticom (Beanstream)

en: Pay with your credit card via Beanstream.
hr_HR: Platite karticom putem Beanstreama.

en: %1$s is enabled, but the <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> option is disabled. Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate. Otherwise, %1$s will only work in Test Mode.
hr_HR: %1$s je omogućen, ali <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> je onemogućen. Omogućite SSL i osigurajte da vaš poslužitelj ima važeći SSL certifikat. Inače, %1$s radit će samo u Test modu.

en: The <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> option is disabled. Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate. Otherwise, %1$s will only work in Test Mode.
hr_HR: <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> je onemogućen. Omogućite SSL i osigurajte da vaš poslužitelj ima važeći SSL certifikat. U suprotnom, %1$s će raditi samo u testnom načinu rada.

en: Merchant ID
hr_HR: ID Trgovca

en: Your Merchant ID can be found in the top-right corner of the screen after logging in to the Beanstream Back Office
hr_HR: ID trgovca možete pronaći u gornjem desnom kutu zaslona nakon prijave u Beanstream Back Office

en: Payments Passcode
hr_HR: Pristupni kod za Plaćanja

en: To generate the passcode, navigate to Administration > Account Settings > Order Settings in the sidebar, then scroll to Payment Gateway > Security/Authentication
hr_HR: Da biste generirali zaporku, na bočnoj traci idite na Administrator> Postavke računa> Postavke narudžbi, a zatim se krećite do Procesor Plaćanja> Sigurnost / Autentifikacija

en: Beanstream Payment Error: %s
hr_HR: Beanstream Pogreška Plaćanja: %s

en: Payment single use token is required.
hr_HR: Potreban je jednokratni token za plaćanje.

en: Webhooks Destination URL: %s
hr_HR: Odredišni URL za Webhooks: %s

en: Pay by Card (Braintree)
hr_HR: Plati Karticom (Braintree)

en: Pay with your credit card via Braintree.
hr_HR: Platite karticom putem Braintreea.

en: Braintree gateway cannot be enabled due to some problems: %s
hr_HR: Braintree procesor ne može se omogućiti zbog nekih problema: %s

en: In your Braintree account select Account > My User > View Authorizations.
hr_HR: U svom Braintree računu odaberite Account> My User> View Authorizations.

en: Public Key
hr_HR: Javni ključ

en: Private Key
hr_HR: Privatan Ključ

en: Merchant Account ID
hr_HR: ID Računa Trgovca

en: In case the site currency differs from default currency in your Braintree account, you can set specific merchant account to avoid <a href="%s">complications with currencty conversions</a>. Otherwise leave the field empty.
hr_HR: U slučaju da se valuta na web lokaciji razlikuje od zadane valute na vašem Braintree računu, možete postaviti određeni račun trgovca da biste izbjegli <a href="%s">komplikacija s konverzijama</a>. U suprotnom ostavite polje prazno.

en: Braintree submitted for settlement (Transaction ID: %s)
hr_HR: Braintree podnesen zahtjev za namirenje (ID Transakcije: %s)

en: Braintree Payment Error: %s
hr_HR: Braintree Greška Plaćanja: %s

en: Payment method nonce is required.
hr_HR: Metoda plaćanja nonce je obavezna.

en: Payment dispute opened
hr_HR: Spor o plaćanju otvoren

en: Payment dispute lost
hr_HR: Spor o plaćanju izgubljen

en: Payment dispute won
hr_HR: Spor o plaćanju osporen / dobiven

en: Payment refunded in Braintree
hr_HR: Povrat Plačanja izvršen u Braintree

en: Braintree transaction voided
hr_HR: Braintree transakcija poništena

en: Pay on Arrival
hr_HR: Plati kod dolaska

en: Pay with cash on arrival.
hr_HR: Plati u gotovini pri dolasku.

en: %s is a required field.
hr_HR: %s je obavezno polje.

en: %s is not a valid email address.
hr_HR: %s nije važeći email

note: translators: %s is the payment gateway title.
en: Enable "%s"
hr_HR: Omogući "%s"

en: Test Mode
hr_HR: Testni Mod

en: Enable Sandbox Mode
hr_HR: Omogući Sandbox Mod

en: Sandbox can be used to test payments.
hr_HR: Sandbox se može koristiti za testiranje plaćanja.

en: Payment method title that the customer will see on your website.
hr_HR: Naziv načina plaćanja koji će kupac vidjeti na vašoj web stranici.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
hr_HR: Opis načina plaćanja koji će kupac vidjeti na vašoj web stranici.

en: Accommodation(s) reservation
hr_HR: Rezervacija smještaja

en: Manual Payment
hr_HR: Ručno plaćanje

en: Pay via PayPal
hr_HR: Plati putem PayPala

en: Paypal Business Email
hr_HR: PayPal Poslovni Email

en: Disable IPN Verification
hr_HR: Onemogući IPN Verifikaciju

en: Specify an IPN listener for a specific payment instead of the listeners specified in your PayPal Profile.
hr_HR: Navedite IPN slušatelja za određenu uplatu umjesto slušatelja navedenih u PayPal profilu.

en: Payment %s via IPN.
hr_HR: Plaćanje %s putem IPN-a.

en: Payment failed due to invalid PayPal business email.
hr_HR: Plaćanje nije uspjelo zbog nevažećeg poslovnog emaila na PayPal-u.

en: Payment failed due to invalid currency in PayPal IPN.
hr_HR: Plaćanje nije uspjelo zbog nevažeće valute u PayPal IPN-u.

en: Payment failed due to invalid amount in PayPal IPN.
hr_HR: Plaćanje nije uspjelo zbog nevažećeg iznosa u PayPal IPN-u.

en: Payment failed due to invalid purchase key in PayPal IPN.
hr_HR: Plaćanje nije uspjelo zbog nevažećeg ključa za kupnju u PayPal IPN-u.

en: Payment made via eCheck and will clear automatically in 5-8 days.
hr_HR: Plaćanje putem eCheck i automatski će se naplatiti za 5-8 dana.

en: Payment requires a confirmed customer address and must be accepted manually through PayPal.
hr_HR: Plaćanje zahtijeva potvrđenu adresu klijenta i mora biti prihvaćeno ručno putem PayPal-a.

en: Payment must be accepted manually through PayPal due to international account regulations.
hr_HR: Plaćanje mora biti prihvaćeno ručno putem PayPala zbog međunarodnih pravila o računima.

en: Payment received in non-shop currency and must be accepted manually through PayPal.
hr_HR: Plaćanje primljeno u različitoj valuti (u odnosu na zadanu) i mora biti prihvaćeno ručno putem PayPala.

en: Payment is being reviewed by PayPal staff as high-risk or in possible violation of government regulations.
hr_HR: PayPal osoblje pregledava plaćanje zbog visokog rizika ili zbog mogućeg kršenja zakonskih odredbi i propisa.

en: PayPal account must be upgraded before this payment can be accepted.
hr_HR: PayPal račun mora se nadograditi prije nego što ta uplata bude prihvaćena.

en: PayPal account is not verified. Verify account in order to accept this payment.
hr_HR: PayPal račun nije potvrđen. Potvrdite račun da biste prihvatili ovu uplatu.

en: Payment is pending for unknown reasons. Contact PayPal support for assistance.
hr_HR: Plaćanje je na čekanju iz nepoznatih razloga. Kontaktirajte PayPal podršku za pomoć.

en: Partial PayPal refund processed: %s
hr_HR: Djelomičan povrat sredstava putem Paypala obrađen: %s

en: PayPal Payment #%s Refunded for reason: %s
hr_HR: Za Plaćanje na PayPal #%s izvršen je povrat zbog: %s

en: PayPal Refund Transaction ID: %s
hr_HR: PayPal ID transakcije povrata: %s

en: Pay by Card (Stripe)
hr_HR: Plati Karticom (Stripe)

en: Pay with your credit card via Stripe.
hr_HR: Platite karticom putem Stripea.

en: Secret Key
hr_HR: Tajni Ključ

en: Display Checkout in the user's preferred language, if available.
hr_HR: Prikaz Checkout na željenom jeziku korisnika, ako je dostupan.

note: translators: %s - Stripe PaymentIntent ID
en: Payment for PaymentIntent %s succeeded.
hr_HR: Plaćanje za PaymentIntent %s je uspjelo.

note: translators: %s - Stripe PaymentIntent ID
en: Payment for PaymentIntent %s is processing.
hr_HR: Plaćanje za PaymentIntent %s obrađuje se.

en: Can't charge the payment again: payment's flow already completed.
hr_HR: Plaćanje ne može se ponovo teretiti: tijek plaćanja je već završen.

note: translators: %s - Stripe Charge ID
en: Charge %s succeeded.
hr_HR: Naplata %s je uspjela.

note: translators: %1$s - Stripe Charge ID; %2$s - payment price
en: Charge %1$s for %2$s created.
hr_HR: Naplata %1$s za %2$s stvorena.

note: translators: %s - Stripe Charge ID
en: Charge %s failed.
hr_HR: Naplata %s nije uspjela.

en: English
hr_HR: Hrvatski

en: French
hr_HR: France

note: translators: %s - Stripe Charge ID
en: Webhook received. Charge %s failed.
hr_HR: Primljen je Webhook. Naplata %s nije uspjela.

en: Test Payment
hr_HR: Testno Plaćanje

en: To setup the callback process for 2Checkout to automatically mark payments completed, you will need to
hr_HR: Za postavljanje postupka povratnog poziva za 2Checkout da automatski označi izvršene uplate, morat ćete

en: Login to your 2Checkout account and click the Notifications tab
hr_HR: Prijavite se na račun 2Checkout i kliknite karticu Obavijesti

en: Click Enable All Notifications
hr_HR: Kliknite Omogući sve obavijesti

en: In the Global URL field, enter the url %s
hr_HR: U polje Globalni URL unesite url %s

en: Click Apply
hr_HR: Kliknite Primijeni

en: Account Number
hr_HR: Broj Računa

en: Secret Word
hr_HR: Tajna Riječ

en: 2Checkout "Order Created" notification received.
hr_HR: 2Checkout "Order Created" obavijest primljena.

en: Payment refunded in 2Checkout
hr_HR: Plaćanje refundirano od 2Checkout-a

en: 2Checkout fraud review passed
hr_HR: 2Checkout provjera prijevare uspiješna

en: 2Checkout fraud review failed
hr_HR: 2Checkout provjera prijevare nije uspijela

en: 2Checkout fraud review in progress
hr_HR: 2Checkout provjera prijevare u toku

en: Attribute
hr_HR: Atribut

[ctx: Add New Attribute]
en: Add New
hr_HR: Dodaj novi

en: Add New Attribute
hr_HR: Dodaj atribut

en: Edit Attribute
hr_HR: Uredi atribut

en: New Attribute
hr_HR: Novi atribut

en: View Attribute
hr_HR: Prikaži atribut

en: Search Attribute
hr_HR: Traži atribute

en: No Attributes found
hr_HR: Nisu pronađeni atributi

en: No Attributes found in Trash
hr_HR: U smeću nisu pronađeni atributi

en: Insert into attribute description
hr_HR: Unesi u opisu atributa

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
hr_HR: Pretraži %s

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
hr_HR: Sve %s

note: translators: %s: attribute name
en: Edit %s
hr_HR: Uredi %s

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
hr_HR: Ažuriraj %s

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
hr_HR: Dodaj novi %s

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
hr_HR: Novi %s

en: Name (numeric)
hr_HR: Naziv (brojčano)

en: Enable Archives
hr_HR: Omogući arhive

en: Link the attribute to an archive page with all accommodation types that have this attribute.
hr_HR: Povežite atribut s  stranicom arhive sa svim vrstama smještaja koje imaju ovaj atribut.

en: Visible in Details
hr_HR: Vidljivo u detaljima

en: Display the attribute in details section of an accommodation type.
hr_HR: Prikaži atribute u detaljima smještaja.

en: Default Sort Order
hr_HR: Zadani redoslijed sortiranja

en: Select
hr_HR: Odaberi

[ctx: Add New Booking]
en: Add New Booking
hr_HR: Dodaj Novu Rezervaciju

en: View Booking
hr_HR: Pogledajte Rezervaciju

en: Search Booking
hr_HR: Pretraži Rezervacije

en: No bookings found
hr_HR: Nije pronađena nijedna rezervacija

en: No bookings found in Trash
hr_HR: Nije pronađena nijedna rezervacija u Otpadu

en: All Bookings
hr_HR: Sve Rezervacije

en: Insert into booking description
hr_HR: Umetni u opis rezervacije

en: Uploaded to this booking
hr_HR: Preneseno u ovu rezervaciju

[ctx: Booking status]
en: Pending User Confirmation
hr_HR: Na Čekanju Potvrde Korisnika

en: Pending User Confirmation <span class="count">(%s)</span> | Pending User Confirmation <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Na Čekanju Korisnika <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Na Čekanju Korisnika <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Na Čekanju Korisnika <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Pending Payment
hr_HR: Na Čekanju Plaćanja

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Na Čekanju Plaćanja <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Na Čekanju Plaćanja <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Na Čekanju Plaćanja <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Pending Admin
hr_HR: Na Čekanju - Administrator

en: Pending Admin <span class="count">(%s)</span> | Pending Admin <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Na Čekanju Administrator <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Na Čekanju Administratora <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Na Čekanju Administratora <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Abandoned
hr_HR: Napušteno

en: Abandoned <span class="count">(%s)</span> | Abandoned <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Napuštena <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Napuštene <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Napuštenih <span class="count">(%s)</span>

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Potvrđen <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Potvrđena <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Potvrđeno <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Cancelled
hr_HR: Poništeno

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Otkazan <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Otkazana <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Otkazanih <span class="count">(%s)</span>

en: Status changed from %s to %s.
hr_HR: Status je promijenjen iz %s u %s

en: Check-in After
hr_HR: Dolazak nakon

en: Check-out Before
hr_HR: Odlazak Prije

en: Minimum Days
hr_HR: Minimum Dana

en: Maximum Days
hr_HR: Maksimalan Broj Dana

en: Usage Limit
hr_HR: Limit Upotreba

en: Usage Count
hr_HR: Broj Upotreba

[ctx: Add New Coupon]
en: Add New
hr_HR: Dodaj Novo

en: Add New Coupon
hr_HR: Dodaj Novi Kupon

en: Edit Coupon
hr_HR: Uredi Coupon

en: New Coupon
hr_HR: Novi Kupon

en: View Coupon
hr_HR: Pogledajte Kupon

en: Search Coupon
hr_HR: Pretraži Kupone

en: No coupons found
hr_HR: Nije pronađen nijedan kupon

en: No coupons found in Trash
hr_HR: Nije pronađen nijedan kupon u Otpadu

en: All Coupons
hr_HR: Svi Kuponi

en: Payment History
hr_HR: Povijest Plaćanja

en: Payment
hr_HR: Plaćanje

[ctx: Add New Payment]
en: Add New
hr_HR: Dodaj Novo

en: Add New Payment
hr_HR: Dodaj Novo Plačanje

en: Edit Payment
hr_HR: Uredi Plaćanje

en: New Payment
hr_HR: Novo Plaćanje

en: View Payment
hr_HR: Pogledajte Plaćanje

en: Search Payment
hr_HR: Pretraži Plaćanja

en: No payments found
hr_HR: Nije pronađeno nijedno plaćanje

en: No payments found in Trash
hr_HR: Nije pronađeno nijedno plaćanje u Otpadu

en: Payments
hr_HR: Plaćanja

en: Insert into payment description
hr_HR: Umetni u opis plaćanja

en: Uploaded to this payment
hr_HR: Preneseno u ovo plaćanje

en: Payments.
hr_HR: Plaćanja.

en: Gateway Mode
hr_HR: Procesorski Mod

en: Live
hr_HR: Uživo

en: Fee
hr_HR: Naknada

en: Payment Type
hr_HR: Vrsta plaćanja

en: Billing Info
hr_HR: Podaci o Naplati

en: Address 1
hr_HR: Adresa 1

en: Address 2
hr_HR: Adresa 2

en: Postal Code (ZIP)
hr_HR: Poštanski Broj

[ctx: Payment status]
en: Pending
hr_HR: Na čekanju

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Na Čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Na Čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Na Čekanju <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Completed
hr_HR: Kompletirano

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Dovršen <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Dovršena <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Dovršen0 <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Failed
hr_HR: Neuspiješno

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Nije uspjeo <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Nisu uspjela <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Nije uspjelo <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Abandoned
hr_HR: Napušteno

[ctx: Payment status]
en: On Hold
hr_HR: Na čekanju

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Na Čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Na Čekanju <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Na Čekanju <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Refunded
hr_HR: Povrat

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[0]: Refundiran <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[1]: Refundirana <span class="count">(%s)</span>
hr_HR[2]: Refundirano <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Cancelled
hr_HR: Poništeno

en: Payment (#%s) for this booking is on hold
hr_HR: Plačanje (#%s) za ovu rezervaciju je na čekanju

en: Rate Info
hr_HR: Info o Periodičnoj Cijeni

en: Season
hr_HR: Sezona

en: Move price to top to set higher priority.
hr_HR: Pomakni cijenu na vrh za postavljanje višeg prioriteta

en: Will be displayed on the checkout page.
hr_HR: Prikazati će se na stranici naplate.

note: translators: The value a hotel wishes to sell their rooms. Also called the Cost, Value, Tariff or Room charge.
en: Rates
hr_HR: Periodične Cijene

[ctx: Add New Rate]
en: Add New
hr_HR: Dodaj Novo

en: Add New Rate
hr_HR: Dodaj Novu Periodičnu Cijenu

en: Edit Rate
hr_HR: Uredi Cijenu (rate)

en: New Rate
hr_HR: Nova Periodična Cijena

en: View Rate
hr_HR: Vidi Periodičnu CIjenu

en: Search Rate
hr_HR: Pretraži Periodične Cijene

en: Reserved Accommodation
hr_HR: Rezervirana Smještajna Jedinica

[ctx: Add New Accommodation]
en: Add New
hr_HR: Dodaj Novo

en: Add New Accommodation
hr_HR: Dodaj Novu Smještajnu Jedinicu

en: Edit Accommodation
hr_HR: Uredi Smještaj

en: New Accommodation
hr_HR: Nova Smještajna Jednica

en: View Accommodation
hr_HR: Pogledajte Smještajnu Jednicu

en: Search Accommodation
hr_HR: Pretraži Smještajne Jedinice

en: No accommodations found
hr_HR: Nije pronađena nijedna smještajna jedinica

en: No accommodations found in Trash
hr_HR: Nije pronađena nijedna smještajna jedinica u Otpadu

en: Insert into accommodation description
hr_HR: Umetni u opis smještajne jedinice

en: Uploaded to this accommodation
hr_HR: Preneseno u ovu smještajnu jedinicu

en: This is where you can add new accommodations to your hotel.
hr_HR: Ovdje možete dodati nove smještajne jednice za hotel.

[ctx: Add New Accommodation Type]
en: Add Accommodation Type
hr_HR: Dodaj Vrstu Smještaja

en: Add New Accommodation Type
hr_HR: Dodaj Novu Vrstu Smještaja

en: Edit Accommodation Type
hr_HR: Uredi Vrstu Smještaja

en: New Accommodation Type
hr_HR: Nova Vrsta Smještaja

en: View Accommodation Type
hr_HR: Vidi Vrstu Smještaja

en: Search Accommodation Type
hr_HR: Pretraži Vrstu Smještaja

en: No Accommodation types found
hr_HR: Nije pronađena Vrsta Smještaja

en: No Accommodation types found in Trash
hr_HR: Nije pronađena niti jedna Vrsta Smještaja u Otpadu

en: Insert into accommodation type description
hr_HR: Ubaci u opis vrste Smještaja

en: Uploaded to this accommodation type
hr_HR: Učitaj uz ovu vrstu smještaja

en: Accommodation Categories
hr_HR: Kategorije Smještaja

en: Accommodation Category
hr_HR: Kategorija Smještaja

en: Search Accommodation Categories
hr_HR: Pretraži Smješatjne Kategorije

en: Popular Accommodation Categories
hr_HR: Popularne Kategorije Smještajnih Jedinica

en: All Accommodation Categories
hr_HR: Sve Kategorije Smještaja

en: Parent Accommodation Category
hr_HR: Matična Kategorija Smještajne Jedinice

en: Parent Accommodation Category:
hr_HR: Matična Kategorija Smještajne Jedinice:

en: Edit Accommodation Category
hr_HR: Uredi Kategoriju Smještaja

en: Update Accommodation Category
hr_HR: Ažuriraj Kategoriju Smještajne Jedinice.

en: Add New Accommodation Category
hr_HR: Dodaj Novu Kategoriju Smještajne Jedinice

en: New Accommodation Category Name
hr_HR: Novi Naziv Kategorije Smještajnih Jedinica

en: Separate categories with commas
hr_HR: Odvoji kategorije zarezima

en: Add or remove categories
hr_HR: Dodaj ili obriši kategorije

en: Choose from the most used categories
hr_HR: Odaberite iz najčešće korištenih kategorija

en: No categories found.
hr_HR: Nije pronađena nijedna kategorija.

en: Categories
hr_HR: Kategorije

en: Tags
hr_HR: Tagovi

en: Amenities
hr_HR: Pogodnosti / Sadržaji

en: Amenity
hr_HR: Pogodnost / Sadržaj

en: Search Amenities
hr_HR: Pretraži Pogodnosti / Sadržaje:

en: Popular Amenities
hr_HR: Popularne Pogodnosti / Sadržaji

en: All Amenities
hr_HR: Sve Pogodnosti / Sadržaji

en: Parent Amenity
hr_HR: Matična Pogodnost/Usluga

en: Parent Amenity:
hr_HR: Matična Pogodnost/Usluga:

en: Edit Amenity
hr_HR: Uredi Pogodnost / Sadržaj

en: Update Amenity
hr_HR: Ažuriraj Pogodnost / Sadržaj

en: Add New Amenity
hr_HR: Dodaj Novu Pogodnost / Sadržaj

en: New Amenity Name
hr_HR: Dodaj Novo Ime Pogodnosti / Sadržaji:

en: Separate amenities with commas
hr_HR: Odvoji pogodnosti/sadržaje zarezom

en: Add or remove amenities
hr_HR: Dodaj ili ukloni pogodnost / sadržaj

en: Choose from the most used amenities
hr_HR: Odaberi od najčešće korištenih pogodnosti / sadržaja

en: No amenities found.
hr_HR: Nema pronađenih pogodnosti / sadržaja:

en: Other
hr_HR: Ostalo

en: Size, %s
hr_HR: Površina, %s

en: City view, seaside, swimming pool etc.
hr_HR: Pogled na grad, Uz more, Bazen i sl.

en: Bed type
hr_HR: Vrsta kreveta

en: Set bed types list in <a href="%link%" target="_blank">settings</a>.
hr_HR: Postavite listu vrsta kreveta u <a href="%link%" target="_blank">postavkama</a>.

en: Photo Gallery
hr_HR: Fotogalerija

en: Available Services
hr_HR: Dostupne Usluge

en: Season Info
hr_HR: Info o Sezoni

en: Start date
hr_HR: Datum Početka

en: End date
hr_HR: Krajni Datum

en: Applied for days
hr_HR: Primjenjuje se danima

en: Hold Ctrl / Cmd to select multiple.
hr_HR: Držite Ctrl / Cmd da biste odabrali više stavki.

[ctx: Add New Season]
en: Add New
hr_HR: Dodaj Novo

en: Add New Season
hr_HR: Dodaj Novu Sezonu

en: Edit Season
hr_HR: Uredi Sezonu

en: New Season
hr_HR: Nova Sezona

en: View Season
hr_HR: Pogledajte Sezonu

en: Search Season
hr_HR: Pretraži Sezone

en: No seasons found
hr_HR: Nije pronađena nijedna sezona

en: No seasons found in Trash
hr_HR: Nije pronađena nijedna sezona u Otpadu

en: Insert into season description
hr_HR: Umetni u opis sezone

en: Uploaded to this season
hr_HR: Preneseno u ovu sezonu

en: This is where you can add new seasons.
hr_HR: Ovdje možete dodati nove sezone.

en: Service
hr_HR: Usluga

[ctx: Add New Service]
en: Add New
hr_HR: Dodaj Novo

en: Add New Service
hr_HR: Dodaj Novu Uslugu

en: Edit Service
hr_HR: Uredi Uslugu

en: New Service
hr_HR: Nova Usluga

en: View Service
hr_HR: Pregledajte uslugu

en: Search Service
hr_HR: Pretraži Usluge

en: No services found
hr_HR: Nije pronađena nijedna usluga

en: No services found in Trash
hr_HR: Nije pronađena nijedna usluga u Otpadu

en: Insert into service description
hr_HR: Umetni u opis usluge

en: Uploaded to this service
hr_HR: Preneseno u ovu uslugu

en: How many times the customer will be charged.
hr_HR: Koliko puta će se naplatiti klijentu.

en: Maximum
hr_HR: Maksimum

en: Empty means unlimited
hr_HR: Prazno znači neograničeno

[ctx: Booking status]
en: Pending
hr_HR: Na čekanju

en: Apply
hr_HR: Primjeni

en: Accommodation Type Gallery
hr_HR: Galerija Vrsta Smještaja

en: Add Gallery To Accommodation Type
hr_HR: Dodaj Galeriju Vrsti Smještaja

en: Display imported bookings.
hr_HR: Prikažite uvezene rezervacije.

en: Processing...
hr_HR: Obrađivanje...

en: Not available
hr_HR: Nije dostupno

en: Day in the past
hr_HR: Dan u prošlosti

en: Check-in date
hr_HR: Datum Dolaska

en: Less than min days stay
hr_HR: Manje od minimalnog broja dana za boravak

en: More than max days stay
hr_HR: Više od maksimalnog broja dana za boravak

en: Later than max date for current check-in date
hr_HR: Kasnije od maksimalnog datuma za trenutačni datum prijave

en: Rules:
hr_HR: Pravila:

en: Tokenisation failed: %s
hr_HR: Tokenizacija nije uspjela: %s

en: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; has been added to your reservation. | %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; have been added to your reservation.
hr_HR[0]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; je dodan u vašu rezervaciju.
hr_HR[1]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; su dodana u vašu rezervaciju.
hr_HR[2]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; su dodana u vašu rezervaciju.

en: %s accommodation selected. | %s accommodations selected.
hr_HR[0]: %s smještaj odabran.
hr_HR[1]: %s smještaja odabrana.
hr_HR[2]: %s smještaja odabrano.

en: Coupon code is empty.
hr_HR: Kod Kupona je prazan.

en: Grayscale
hr_HR: U sivim tonovima

en: Minimal
hr_HR: Minimalno

en: Payment:
hr_HR: Plaćanje:

en: Payment Method:
hr_HR: Način plaćanja:

en: Status:
hr_HR: Status

en: Checkout data is not valid.
hr_HR: Podaci nisu valjani.

en: Payment method is not valid.
hr_HR: Način plaćanja nije valjan.

en: Accommodation count is not valid.
hr_HR: Broj smještaja nije valjan.

en: Accommodation is already booked.
hr_HR: Smještaj je več rezerviran

en: Reservation submitted
hr_HR: Rezervacija poslana

en: Details of your reservation have just been sent to you in a confirmation email. Please check your inbox to complete booking.
hr_HR: Pojedinosti vaše rezervacije upravo su vam poslani u e-poruci za potvrdu. Provjerite ulaznu poštu (inbox)kako biste dovršili rezervaciju.

en: We received your booking request. Once it is confirmed we will notify you via email.
hr_HR: Primili smo vaš zahtjev za rezervaciju. Nakon što ga potvrdimo, obavijestit ćemo vas emailom.

en: Choose dates to see relevant prices
hr_HR: Odaberi datum i vidi relevantne cijene

en: Select from available accommodations.
hr_HR: Odaberi iz dostupnih smještajnih jedinica

en: Confirm Reservation
hr_HR: Potvrdite Rezervaciju

en: Recommended for %d adult | Recommended for %d adults
hr_HR[0]: Preporučeno za %d odraslu osobu
hr_HR[1]: Preporučeno za %d odrasle osobe
hr_HR[2]: Preporučeno za %d odraslih osoba

en:  and %d child |  and %d children
hr_HR[0]: i %d dijete
hr_HR[1]: i %d djece
hr_HR[2]: i %d djece

en: Max occupancy:
hr_HR: Maksimalna zauzetost:

en: %d child | %d children
hr_HR[0]: %d djete
hr_HR[1]: %d djece
hr_HR[2]: %d djece

en: Reserve
hr_HR: Rezerviraj

en: of %d accommodation available. | of %d accommodations available.
hr_HR[0]: od %d smještajne jedinice dostupne.
hr_HR[1]: od %d smještajne jedinice dostupne.
hr_HR[2]: od %d smještajnih jedinica dostupnih.

note: translators: Verb. To book an accommodation.
en: Book
hr_HR: Rezerviraj

en: Sunday
hr_HR: Nedjelja

en: Monday
hr_HR: Ponedjeljak

en: Tuesday
hr_HR: Utorak

en: Wednesday
hr_HR: Srijeda

en: Thursday
hr_HR: Četvrtak

en: Friday
hr_HR: Petak

en: Saturday
hr_HR: Subota

en: Check-out date cannot be earlier than check-in date.
hr_HR: Check-out datum ne može biti raniji od check-in datuma

en: Adults number is not valid
hr_HR: Broj odraslih nije točan

en: Children number is not valid
hr_HR: Broj djece nije točan

en: Expand
hr_HR: Proširi

en: Rate: %s
hr_HR: Periodična Cijena: %s

en: Dates
hr_HR: Datumi

en: Details
hr_HR: Podaci

en: Subtotal
hr_HR: Suma Stavki

en: Coupon: %s
hr_HR: Kupon: %s

en: Coupon Code:
hr_HR: Kod Kupona:

en: New Booking Details
hr_HR: Detalji nove rezervacije

en: Original Booking Details
hr_HR: Detalji prve rezervacije

en: Children %s
hr_HR: Djeca %s

en: Additional Services
hr_HR: Dodatne Usluge

en: x %d guest | x %d guests
hr_HR[0]: po %d gostu
hr_HR[1]: po %d gostima
hr_HR[2]: po %d gostu

en: Accommodation pagination
hr_HR: Numeriranje stranica smještaja

en: Services pagination
hr_HR: Numeriranje stranica usluga

en: Categories:
hr_HR: Kategorije:

en: Amenities:
hr_HR: Pogodnosti / Sadržaji:

en: Guests:
hr_HR: Gosti:

en: Bed Type:
hr_HR: Vrsta Kreveta

en: View:
hr_HR: Pogled:

en: Prices start at:
hr_HR: Cijena od:

en: Price:
hr_HR: Cijena:

en: Accommodation #%d
hr_HR: Smještaj #%d

en: Accommodation Type:
hr_HR: Vrsta Smještaja:

en: Choose Rate
hr_HR: Odaberi Periodičnu Cijenu

en: Choose Additional Services
hr_HR: Odaberite Dodatne Usluge

en: for
hr_HR: za

[ctx: Example: Breakfast for X guest(s)]
en:  guest(s)
hr_HR: gost(i)

en: time(s)
hr_HR: Vrijeme (s)

en: Your Information
hr_HR: Vaši Podaci

en: Required fields are followed by %s
hr_HR: Obavezna polja su označena s %s

en: Payment Method
hr_HR: Način Plaćanja

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods.
hr_HR: Nažalost, čini se da nema dostupnih načina plaćanja.

en: Total Price:
hr_HR: Ukupna Cijena

en: Deposit:
hr_HR: Depozit:

en: Check-in:
hr_HR: Dolazak:

[ctx: from 10:00 am]
en: from
hr_HR: od

en: Check-out:
hr_HR: Odlazak:

[ctx: until 10:00 am]
en: until
hr_HR: do

en: Book Now
hr_HR: Rezerviraj Odmah

en: Availability
hr_HR: Dostupnost

en: Reservation Form
hr_HR: Obrazac za rezervaciju

en: Display Accommodation Types
hr_HR: Prikaz Vrsta Smještaja.

en: Title:
hr_HR: Naslov:

en: Featured Image
hr_HR: Istaknute slike

en: Excerpt (short description)
hr_HR: Prikaži Excerpt (kratki opis)

en: Book Button
hr_HR: Dugme za rezervaciju

en: Search Availability
hr_HR: Pretraživanje Dostupnosti

en: Search Availability Form
hr_HR: Obrazac za Pretraživanje Dostupnosti

en: Check-in Date:
hr_HR: Datum Dolaska:

[ctx: Date format tip]
en: Preset date. Formatted as %s
hr_HR: Ponuđeni datum. Oblikovano kao %s

en: Check-out Date:
hr_HR: Datum Odlaska:

en: Preset Adults:
hr_HR: Unaprijed postavljen broj Odraslih:

en: Preset Children:
hr_HR: Unaprijed postavljen broj Djece:

en: Attributes:
hr_HR: Atributi:

en: Booking Confirmation and Search Results pages are required to handle bookings. Press "Install Pages" button to create and set up these pages. Dismiss this notice if you already installed them.
hr_HR: Stranice s potvrdom i rezultatima pretraživanja potrebne su za obradu rezervacije. Pritisnite gumb "Instaliraj stranice" da biste stvorili i postavili te stranice. Odbaci ovu obavijest ako ste ih već instalirali.

en: Install Pages
hr_HR: Instaliraj Stranice

en: Booking Canceled
hr_HR: Rezervacija je otkazana

en: Your reservation is canceled.
hr_HR: Rezervacija je stornirana.

en: Reservation Received
hr_HR: Rezervacija primljena

en: Transaction Failed
hr_HR: Transakcija nije uspijela

en: Unfortunately, your transaction cannot be completed at this time. Please try again or contact us.
hr_HR: Nažalost, vaša transakcija ne može se izvršiti sada.Molim pokušajte kasnije ili kontaktirajte nas.

en: Prices start at: %s
hr_HR: Cijena već od: %s

en: View Details
hr_HR: Prikaži Pojedinosti

[ctx: Date format tip]
en: Formatted as %s
hr_HR: Oblikovano kao %s

en: Check Availability
hr_HR: Provjeri Dostupnost

en: Rate:
hr_HR: Periodična Cijena:

en: Services:
hr_HR: Usluge:

en: Guest:
hr_HR: Gost:

en: Payment ID
hr_HR: ID Plaćanja

en: Total Paid
hr_HR: Ukupno Plačeno

en: To Pay
hr_HR: Za Platiti

en: Add Payment Manually
hr_HR: Dodaj Plaćanje Ručno

en: No bookings found.
hr_HR: Nije pronađena nijedna rezervacija.

en: %s accommodation found | %s accommodations found
hr_HR[0]: %s smještaj pronađen
hr_HR[1]: %s smještaja pronađena
hr_HR[2]: %s smještaja pronađeno

en:  from %s - till %s
hr_HR:  od %s - do %s

en: Add Accommodation
hr_HR: Dodaj smještaj

en: Save
hr_HR: Spremi

en: Choose new dates to check availability of reserved accommodations in the original booking.
hr_HR: Odaberi novi datum za provjeru dostupnosti smještaja iz izvorne rezervacije

en: Add, remove or replace accommodations in the original booking.
hr_HR: Dodaj, ukloni ili izmjeni smještaj u izvornoj rezervaciji

en: Not Available
hr_HR: Nije dostupno

en: Continue
hr_HR: Nastavi

en: Choose how to associate data
hr_HR: Odaberite način povezivanja podataka

en: Use Source Accommodation to assign pre-filled booking information available in the original booking, e.g., full guest name, selected rate, services, etc.
hr_HR: Koristite izvorni smještaj kako biste unaprijed popunili informacije iz prvotne rezervacije, primjerice ime gosta, odabrana cijena, usluge i slično.

en: Source accommodation
hr_HR: Izvorni smještaj

en: Target accommodation
hr_HR: Ciljani smještaj

en: Booking #%s is cancelled by customer.
hr_HR: Rezervacija #%s je obrisana od strane klijenta

en: Details of booking
hr_HR: Podaci o rezervaciji

en: Check-in: %1$s, from %2$s
hr_HR: Dolazak: %1$s, od %2$s

en: Check-out: %1$s, until %2$s
hr_HR: Odlazak: %1$s, do %2$s

en: Name: %1$s %2$s
hr_HR: Ime: %1$s %2$s

en: Phone: %s
hr_HR: Telefon: %s

en: Note: %s
hr_HR: Napomena: %s

en: Booking #%s is confirmed by customer.
hr_HR: Rezervacija #%s je potvrđena od strane Klijenta

en: Booking #%s is confirmed by payment.
hr_HR: Rezervacija #%s je potvršena  plaćanjem

en: Details of payment
hr_HR: Podaci o plaćanju

en: Payment ID: #%s
hr_HR: ID Plaćanja: #%s

en: Amount: %s
hr_HR: Iznos: %s

en: Method: %s
hr_HR: Postupak: %s

en: Booking #%s is pending for Administrator approval.
hr_HR: Rezervacija #%s je na čekanju potvrde Administratora

en: Click the link below to cancel your booking.
hr_HR: Kliknite link ispod za otkazivanje vaše rezervacije

en: Cancel your booking
hr_HR: Otkaži rezervaciju

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is approved!
hr_HR: Poštovani %1$s %2$s, Vaša je rezervacija potvrđena

en: Thank you!
hr_HR: Hvala!

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is cancelled!
hr_HR: Poštovani %1$s %2$s, Vaša rezervacija je obrisana

en: Dear %1$s %2$s, we received your request for reservation.
hr_HR: Poštovani %1$s %2$s, zaprimili smo Vaš zahtjev za rezervacijom

en: Click the link below to confirm your booking.
hr_HR: Kliknite na link ispod za potvrdu rezervacije.

en: Confirm
hr_HR: Potvrdi

en: Note: link expires on
hr_HR: Napomena: link istječe

en: If you did not place this booking, please ignore this email.
hr_HR: Ako niste izvršili ovu rezervaciju, molimo ignorirajte ovaj email.

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is pending.
hr_HR: Poštovani %1$s %2$s, Vaša rezervacija na čekanju.

en: We will notify you by email once it is confirmed by our staff.
hr_HR: Obavijestit ćemo vas emailom nakon potvrde našeg osoblja.

en: Accommodation #%s
hr_HR: Smještaj #%s

en: Accommodation: <a href="%1$s">%2$s</a>
hr_HR: Smještaj: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Accommodation Rate: %s
hr_HR: Periodična Cijena Smještaja: %s

en: Bed Type: %s
hr_HR: Vrsta Kreveta: %s

en: Required fields are followed by
hr_HR: Obavezna polja su označena s

en: Invalid request.
hr_HR: Nevažeći zahtjev.

en: Booking is already confirmed.
hr_HR: Rezervacija je već potvrđena.

en: Your booking is confirmed. Thank You!
hr_HR: Vaša rezervacija je potvrđena. Hvala vam!

en: Your booking request is expired. Please start a new booking request.
hr_HR: Vaš zahtjev za rezervaciju je istekao. Molimo započnite novi zahtjev za rezervaciju.

en: Confirmation of your booking request is not possible for some reason. Please start a new booking request.
hr_HR: Potvrda vašeg zahtjeva za rezervaciju nije moguća iz nekog razloga. Molimo započnite novi zahtjev za rezervaciju.

en: We are pleased to inform you that your reservation request has been received and confirmed.
hr_HR: Sa zadovoljstvom Vas obavještavamo da je Vaš zahtjev za rezervaciju primljen i potvrđen.

en: Booking:
hr_HR: Rezervacija:

en: Details:
hr_HR: Detalji:

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed.
hr_HR: Hvala na Vašoj uplati. Vaša transakcija je završena.

en: We are pleased to inform you that your reservation request has been received.
hr_HR: Zadovoljstvo nam je što Vas možemo obavijestiti da je Vaš zahtjev za rezervaciju primljen.

en: from %s
hr_HR: od %s

en: No accommodations matching criteria.
hr_HR: Nijedna smještajna jedinica ne odgovara parametrima pretrage.

en: No services matched criteria.
hr_HR: Nijedna usluga ne odgovara parametrima pretrage.

en: Nothing found.
hr_HR: Ništa nije pronađeno.

en: Children %s:
hr_HR: Djeca %s:

en: Preset date. Formatted as %s
hr_HR: Ponuđeni datum. Oblikovano kao %s

en: Gallery
hr_HR: Galerija

en: View Button
hr_HR: Dugme prikaza

en: Order
hr_HR: Poredak

en: Order By
hr_HR: Poredano po

en: No order
hr_HR: Nema narudžbi

en: Post date
hr_HR: Datum upisa

en: Last modified date
hr_HR: Datum zadnje izmjene

en: Parent ID
hr_HR: Glavni ID

en: Random order
hr_HR: Nasumični redoslijed

en: Number of comments
hr_HR: Broj komentara

en: Relevance
hr_HR: Važnost

en: Page order
hr_HR: Poredak stranica

en: Meta value
hr_HR: Vrijednost

en: Numeric meta value
hr_HR: Brojčana vrijednost

en: Ascending (1, 2, 3)
hr_HR: Uzlazno (1, 2, 3)

en: Descending (3, 2, 1)
hr_HR: Silazno  (3, 2, 1)

en: Any
hr_HR: Bilo koji

en: Numeric
hr_HR: Brojčano

en: Binary
hr_HR: Binarno

en: String
hr_HR: Niz

en: Time
hr_HR: Vrijeme

en: Date and time
hr_HR: Datum i vrijeme

en: Decimal number
hr_HR: Decimalni broj
