hotel-booking-plugin - en to lt_LT translation catalogue (1799 entries)

note: Description of the plugin
en: Manage your hotel booking services. Perfect for hotels, villas, guest houses, hostels, and apartments of all sizes.
lt_LT: Tvarkykite savo viešbučių rezervavimo paslaugas. Puikiai tinka bet kokio dydžio viešbučiams, viloms, svečių namams, nakvynės namams ir apartamentams.

[ctx: Post Status]
en: New
lt_LT: Naujas

[ctx: Post Status]
en: Auto Draft
lt_LT: Automatinis juodraštis

note: translators: %s: URL to plugins.php page
en: You are using two instances of Hotel Booking plugin at the same time, please <a href="%s">deactivate one of them</a>.
lt_LT: Vienu metu naudojate du viešbučių užsakymo papildinio egzempliorius, <a href="%s">išjunkite vieną iš jų</a>.

en: <a href="%s">Upgrade to Premium</a> to enable this feature.
lt_LT: <a href="%s">Įsigykite Premium versiją</a>, kad įgalintumėte šią funkciją.

en: Error
lt_LT: Klaida

en: View
lt_LT: Rodymas

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Bookings
lt_LT: Rezervacijos

note: translators: Terms are variations for Attributes and bear no relation to the Terms and Conditions Page.
en: Terms
lt_LT: Sąlygos

en: Created on:
lt_LT: Sukurta:

note: translators: Terms are variations for Attributes and bear no relation to the Terms and Conditions Page.
en: Please add attribute in default language to configure terms.
lt_LT: Norėdami konfigūruoti terminus, pridėkite atributą numatytaja kalba.

note: translators: Terms are variations for Attributes and bear no relation to the Terms and Conditions Page.
en: Configure terms
lt_LT: Tvarkyti terminus

en: Reserved Accommodations
lt_LT: Rezervuotos apgyvendinimo vietos

en: Update Booking
lt_LT: Atnaujinti rezervaciją

en: Logs
lt_LT: Įrašai

en: Delete Permanently
lt_LT: Ištrinti visam laikui

en: Move to Trash
lt_LT: Perkelti į šiukšlinę

en: Create Booking
lt_LT: Sukurti Rezervaciją

en: Resend Email
lt_LT: Iš naujo siųsti el. laišką

en: Send a copy of the Approved Booking email to the customer`s email address.
lt_LT: Išsiųskite patvirtinto užsakymo el. laiško kopiją kliento el. pašto adresu.

en: Edit Accommodations
lt_LT: Redaguoti apgyvendinimo vietas

en: Date:
lt_LT: Data:

en: Author:
lt_LT: Autorius:

en: Auto
lt_LT: Automatinis

en: Message:
lt_LT: Žinutė:

en: Confirmation email has been sent to customer.
lt_LT: Patvirtinimo laiškas buvo išsiųstas klientui.

en: Coupon code
lt_LT: Nuolaidos kodas

en: Update Payment
lt_LT: Atnaujinti mokėjimą

en: Modified on:
lt_LT: Pakeista:

en: Create Payment
lt_LT: Sukurti mokėjimą

en: Season Prices
lt_LT: Sezono Kainos

en: <code>Please select Accommodation Type and click Create Rate button to continue.</code>
lt_LT: <code>Pasirinkite apgyvendinimo tipą ir spustelėkite mygtuką Sukurti įkainį, kad tęstumėte.</code>

en: Adults:
lt_LT: Suaugę:

en: Children:
lt_LT: Vaikai:

en: Total:
lt_LT: Iš viso:

en: Update Rate
lt_LT: Atnaujinti įkainį

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Disabled
lt_LT: Išjungta

en: Create Rate
lt_LT: Sukurti Įkainį

en: Duplicate Rate
lt_LT: Duplikuoti Įkainį

en: Accommodations
lt_LT: Apgyvendinimo vietos

en: Attributes
lt_LT: Atributai

en: Accommodation Reviews
lt_LT: Apgyvendinimo vietų įvertinimas

en: Allow guests to <a href="%s" target="_blank">submit star ratings and reviews</a> evaluating your accommodations.
lt_LT: Leiskite svečiams <a href="%s" target="_blank">pateikti įvertinimus žvaigždutėmis ir atsiliepimus</a>, įvertinant jūsų būstą.

en: Number of Accommodations:
lt_LT: Apgyvendinimo vietų skaičius:

en: Count of real accommodations of this type in your hotel.
lt_LT: Realių tokio tipo apgyvendinimo vietų jūsų viešbutyje skaičius.

en: Total Accommodations:
lt_LT: Iš viso nakvynės vietų:

en: Show Accommodations
lt_LT: Rodyti apgyvendinimo vietas

en: Generate Accommodations
lt_LT: Sukurti Apgyvendinimo vietas

en: Active Accommodations:
lt_LT: Aktyvios apgyvendinimo vietos:

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Per adult:
lt_LT: Vienam suaugusiam:

en: Per child:
lt_LT: Vienam vaikui:

en: Per adult:
lt_LT: Vienam suaugusiam:

en: Per child:
lt_LT: Vienam vaikui:

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: Default
lt_LT: Numatytasis

en: — Select —
lt_LT: — Pasirinkite —

en: Install & Activate
lt_LT: Įdiegti ir suaktyvinti

en: Add image
lt_LT: Pridėti paveikslėlį

en: Add gallery
lt_LT: Pridėti galeriją

en: Remove image
lt_LT: Pašalinti nuotrauką

en: Remove gallery
lt_LT: Pašalinti galeriją

en: Select all
lt_LT: Pažymėti viską

en: Unselect all
lt_LT: Atšaukti visų pasirinkimą

en: Date
lt_LT: Data

en: Author
lt_LT: Autorius

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Done
lt_LT: Atlikta

en: All
lt_LT: Visi

en: None
lt_LT: Jokio

en: Recalculate Total Price
lt_LT: Perskaičiuoti bendrą kainą

en: Nights
lt_LT: Naktys

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Add length of stay
lt_LT: Pridėkite apsistojimo trukmę

en: Price per night
lt_LT: Kaina už naktį

en: Adults
lt_LT: Suaugę

en: Children
lt_LT: Vaikai

en: Enable variable pricing
lt_LT: Įgalinti kintamą kainodarą

en: Add Variation
lt_LT: Pridėti variantą

en: Remove variation
lt_LT: Pašalinti variaciją

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202812996-How-to-use-your-personal-MotoPress-account' target='_blank'>Learn more</a>.
lt_LT: Licencijos raktas reikalingas norint gauti automatinius papildinio atnaujinimus ir palaikymą. Licencijos raktą galite tvarkyti asmeninėje paskyroje. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202812996-How-to-use-your-personal-MotoPress-account' target='_blank'>Sužinokite daugiau</a >.

en: License Key
lt_LT: Licencijos raktas

en: Status
lt_LT: Būsena

en: Inactive
lt_LT: Neaktyvus

en: Valid until
lt_LT: Galioja iki

en: Valid (Lifetime)
lt_LT: Galioja (visą gyvenimą)

en: Expired
lt_LT: Nebegalioja

en: Invalid
lt_LT: Neteisingas

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202957243-What-to-do-if-the-license-key-doesn-t-correspond-with-the-plugin-license' target='_blank'>How to fix this.</a>
lt_LT: Jūsų licencijos raktas neatitinka įdiegto papildinio. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202957243-What-to-do-if-the-license-key-doesn-t-correspond-with-the-plugin -license' target='_blank'>Kaip tai ištaisyti.</a>

en: Product ID is not valid
lt_LT: Produkto ID netinkamas

en: Action
lt_LT: Veiksmas

en: Activate License
lt_LT: Aktyvuoti licencija

en: Deactivate License
lt_LT: Išjungti licenciją

en: Renew License
lt_LT: Atnaujinti licenciją

en: Attributes let you define extra accommodation data, such as location or type. You can use these attributes in the search availability form as advanced search filters.
lt_LT: Atributai leidžia apibrėžti papildomus apgyvendinimo duomenis, pvz., vietą arba tipą. Šiuos atributus galite naudoti paieškos pasiekiamumo formoje kaip išplėstinės paieškos filtrus.

en: This attribute refers to non-unique taxonomy - %1$s - which was already registered with attribute %2$s.
lt_LT: Šis atributas nurodo neunikalią taksonomiją – %1$s – kuri jau buvo užregistruota su atributu %2$s.

note: translators: Terms are variations for Attributes and bear no relation to the Terms and Conditions Page.
en: You cannot manage terms of trashed attributes.
lt_LT: Negalite tvarkyti šiukšliadėžėje esančių atributų sąlygų.

en: New Booking
lt_LT: Nauja rezervacija

en: Check-in / Check-out
lt_LT: Atvykimas / Išvykimas

en: Guests
lt_LT: Svečiai

en: Customer Info
lt_LT: Kliento informacija

en: Price
lt_LT: Kaina

en: Accommodation
lt_LT: Apgyvendinimo vieta

en: Expire %s
lt_LT: Galioja iki %s

en: Adults:
lt_LT: Suaugę:

en: Children:
lt_LT: Vaikai:

en: %s night | %s nights
lt_LT[0]: %s naktis
lt_LT[1]: %s naktys
lt_LT[2]: %s naktų
lt_LT[3]: %s naktys

en: Summary: %s.
lt_LT: Santrauka: %s.

en: Paid: %s
lt_LT: Sumokėta: %s

en: Set to %s
lt_LT: Nustatyti į %s

en: Booking status changed. | %s booking statuses changed.
lt_LT[0]: Rezervacijos būsena pakeista.
lt_LT[1]: %s rezervacijų būsenos pakeistos.
lt_LT[2]: %s rezervacijų būsenos pakeistos.
lt_LT[3]: %s rezervacijų būsenos pakeistos.

en: All accommodation types
lt_LT: Visi apgyvendinimo tipai

note: translators: The number of imported bookings: "Imported <span>(11)</span>"
en: Imported %s
lt_LT: Importuota '%s'

en: Amount
lt_LT: Suma

en: Expiration Date
lt_LT: Galiojimo pabaigos data

en: Accommodation:
lt_LT: Apgyvendinimo vieta:

en: Service:
lt_LT: Paslauga:

en: Fee:
lt_LT: Rinkliava:

en: Enable the use of coupons.
lt_LT: Įjungti nuolaidų kuponus.

en: Customer
lt_LT: Klientas

en: Booking
lt_LT: Rezervacija

en: Gateway
lt_LT: Mokėjimo paslaugų sistema

en: Transaction ID
lt_LT: Transakcijos ID

en: Booking #%s
lt_LT: Rezervacija #%s

en: Accommodation Type
lt_LT: Apgyvendinimo tipas

en: Season &#8212; Price
lt_LT: Sezono &#8212; Kaina

en: Add New Season Price
lt_LT: Pridėti naujo sezono kainą

en: Duplicate
lt_LT: Kurti kopiją

en: Rate was duplicated.
lt_LT: Įkainio kopija sukurta.

en: These are real accommodations like rooms, apartments, houses, villas, beds (for hostels) etc.
lt_LT: Tai tikros apgyvendinimo vietos, tokios kaip kambariai, apartamentai, namai, vilos, lovos (nakvynės namuose) ir kt.

en: All Accommodation Types
lt_LT: Visi apgyvendinimo tipai

en: These are not physical accommodations, but their types. E.g. standard double room. To specify the real number of existing accommodations, you'll need to use Generate Accommodations menu.
lt_LT: Tai ne fizinės patalpos, o jų tipai. Pvz. standartinis dvivietis kambarys. Norėdami nurodyti tikrąjį esamų apgyvendinimo vietų skaičių, turėsite naudoti meniu Generuoti apgyventinimo vietas.

en: Capacity
lt_LT: Talpa

en: Bed Type
lt_LT: Lovos tipas

en: Size:
lt_LT: Dydis:

en: Active:
lt_LT: Aktyvus:

en: Seasons are real periods of time, dates or days that come with different prices for accommodations. E.g. Winter 2018 ($120 per night), Christmas ($150 per night).
lt_LT: Sezonai yra realūs laikotarpiai, datos ar dienos, kurių nakvynės kainos skiriasi. Pvz. 2018 m. žiema (120 USD už naktį), Kalėdos (150 USD už naktį).

en: Start
lt_LT: Pradėti

en: End
lt_LT: Pabaiga

en: Days
lt_LT: Dienos

en: Services are extra offers that you can sell or give for free. E.g. Thai massage, transfer, babysitting. Guests can pre-order them when placing a booking.
lt_LT: Paslaugos yra papildomi pasiūlymai, kuriuos galite parduoti arba suteikti nemokamai. Pvz. Tailandietiškas masažas, pervežimas, vaikų priežiūra. Svečiai juos gali užsisakyti iš anksto atlikdami užsakymą.

en: Periodicity
lt_LT: Periodiškai

en: Charge
lt_LT: Mokestis

en: Per Day
lt_LT: Per Dieną

en: Guest Choice
lt_LT: Svečių pasirinkimas

en: Once
lt_LT: Vieną kartą

en: Per Guest
lt_LT: Vienam svečiui

en: Per Accommodation
lt_LT: Vienam apgyvendinimui

en: These are accommodation amenities, generally free ones. E.g. air-conditioning, wifi.
lt_LT: Tai yra apgyvendinimo patogumai, dažniausiai nemokami. Pvz. oro kondicionierius, wifi.

en: Booking rules saved.
lt_LT: Rezervavimo taisyklės išsaugotos.

en: Booking Rules
lt_LT: Rezervavimo taisyklės

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Check-in days
lt_LT: Atvykimo dienos

en: Guests can check in any day.
lt_LT: Svečiai gali atvykti bet kurią dieną.

en: Add rule
lt_LT: Pridėti taisyklę

en: Seasons
lt_LT: Sezonai

en: Check-out days
lt_LT: Išvykimo dienos

en: Guests can check out any day.
lt_LT: Svečiai gali išvykti bet kurią dieną.

en: Minimum stay
lt_LT: Minimalus apsistojimas

en: There are no minimum stay rules.
lt_LT: Nėra minimalaus buvimo taisyklių.

en: nights
lt_LT: naktys

en: Maximum stay
lt_LT: Maksimalus apsistojimas

en: There are no maximum stay rules.
lt_LT: Nėra maksimalaus buvimo taisyklių.

en: Block accommodation
lt_LT: Blokuoti apgyvendinimą

en: There are no blocking accommodation rules.
lt_LT: Apgyvendinimo blokavimo taisyklių nėra.

en: From
lt_LT: Nuo

en: Till
lt_LT: Iki

en: Restriction
lt_LT: Apribojimai

en: Not check-in
lt_LT: Ne atvykimas

en: Not check-out
lt_LT: Ne išvykimas

en: Not stay-in
lt_LT: Ne pasilikti

en: Comment
lt_LT: Komentuoti

en: Minimum advance reservation
lt_LT: Minimali išankstinė rezervacija

en: There are no minimum advance reservation rules.
lt_LT: Minimalaus išankstinio rezervavimo taisyklių nėra.

en: Maximum advance reservation
lt_LT: Maksimali išankstinė rezervacija

en: There are no maximum advance reservation rules.
lt_LT: Maksimalios išankstinės rezervacijos taisyklių nėra.

en: Booking buffer
lt_LT: Rezervacijos buferis

en: There are no booking buffer rules.
lt_LT: Rezervacijos buferio taisyklių nėra.

en: Booking Calendar
lt_LT: Rezervacijų kalendorius

en: Calendar
lt_LT: Kalendorius

en: Add New Booking
lt_LT: Nauja rezervacija

en: Clear Search Results
lt_LT: Išvalyti paieškos rezultatus

en: Note: booking rules are disabled in the plugin settings and are not taken into account.
lt_LT: Pastaba: rezervacijos taisyklės išjungtos papildinio nustatymuose ir į jas neatsižvelgiama.

en: Unable to create booking. Please try again.
lt_LT: Nepavyko sukurti rezervacijos. Prašau, pabandykite dar kartą.

en: Booking is blocked due to maintenance reason. Please try again later.
lt_LT: Rezervacija blokuojama dėl priežiūros priežasčių. Pabandykite dar kartą vėliau.

en: There are no accommodations selected for reservation.
lt_LT: Nėra pasirinktų nakvynės vietų rezervavimui.

en: Selected accommodations are not valid.
lt_LT: Pasirinktos apgyvendinimo vietos negalioja.

en: Accommodation Type is not valid.
lt_LT: Apgyvendinimo tipas negalioja.

en: Rate is not valid.
lt_LT: Kaina negalioja.

en: Adults number is not valid.
lt_LT: Suaugusiųjų skaičius negalioja.

en: Children number is not valid.
lt_LT: Vaikų skaičius netinkamas.

en: The total number of guests is not valid.
lt_LT: Bendras svečių skaičius netinkamas.

en: Selected dates do not meet booking rules for type %s
lt_LT: Pasirinktos datos neatitinka %s tipo rezervavimo taisyklių

en: Accommodations are not available.
lt_LT: Apgyvendinimo vieta negalima.

en: There are no rates for requested dates.
lt_LT: Prašomoms datoms įkainių nėra.

en: Search Results
lt_LT: Paieškos rezultatai

en: — Any —
lt_LT: - bet koks -

en: Search parameters are not set.
lt_LT: Paieškos parametrai nenustatyti.

en: Check-in date is not valid.
lt_LT: Atvykimo data negalioja.

en: Check-in date cannot be earlier than today.
lt_LT: Atvykimo data negali būti ankstesnė nei šiandien.

en: Check-out date is not valid.
lt_LT: Išvykimo data negalioja.

en: Nothing found. Please try again with different search parameters.
lt_LT: Nieko nerasta. Bandykite dar kartą naudodami kitus paieškos parametrus.

en: First Name
lt_LT: Vardas

en: Last Name
lt_LT: Pavardė

en: Phone
lt_LT: Telefonas

en: Address
lt_LT: Adresas

en: State / County
lt_LT: Apskritis

en: Country
lt_LT: Šalis

en: City
lt_LT: Miestas

en: Postcode
lt_LT: Pašto kodas

en: Back
lt_LT: Atgal

en: Update
lt_LT: Atnaujinti

en: The booking is not set.
lt_LT: Rezervacija nenustatyta.

en: The booking not found.
lt_LT: Rezervacija nerasta.

en: Edit Booking #%d
lt_LT: Redaguoti rezervaciją #%d

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Edit Booking
lt_LT: Redaguoti rezervaciją

en: You cannot edit the imported booking. Please update the source booking and resync your calendars.
lt_LT: Negalite redaguoti importuotos rezervacijos. Atnaujinkite šaltinio rezervavimą ir iš naujo sinchronizuokite kalendorius.

en: Request does not pass security verification. Please refresh the page and try one more time.
lt_LT: Užklausa nepraeina saugumo patikrinimo. Atnaujinkite puslapį ir bandykite dar kartą.

en: Check-in date is not set.
lt_LT: Atvykimo data nenustatyta.

en: Check-out date is not set.
lt_LT: Išvykimo data nenustatyta.

en: Unable to update booking. Please try again.
lt_LT: Nepavyko išsaugoti rezervacijos. Bandykite dar kartą.

en: Booking was edited.
lt_LT: Rezervacija buvo redaguota.

en: Available
lt_LT: Yra

en: Replace
lt_LT: Pakeisti

en: — Add new —
lt_LT: — Pridėti naują —

en: Extensions
lt_LT: Plėtiniai

en: Extend the functionality of Hotel Booking plugin with the number of helpful addons for your custom purposes.
lt_LT: Išplėskite viešbučių užsakymo papildinio funkcionalumą su daugybe naudingų priedų, skirtų jūsų pasirinktiems tikslams.

en: Get this Extension
lt_LT: Gaukite šį plėtinį

en: No extensions found.
lt_LT: Nerasta jokių plėtinių.

en: Abort Process
lt_LT: Nutraukimo procesas

en: Aborting...
lt_LT: Nutraukiamas...

en: Import Calendar
lt_LT: Importuoti kalendorių

en: Accommodation: %s
lt_LT: Apgyvendinimo vieta: %s

en: Accommodation Type: %s
lt_LT: Apgyvendinimo tipas: %s

en: Please be patient while the calendars are imported. You will be notified via this page when the process is completed.
lt_LT: Būkite kantrūs, kol kalendoriai importuojami. Šiame puslapyje jums bus pranešta, kai procesas bus baigtas.

en: Accommodation updated.
lt_LT: Apgyvendinimo vieta atnaujinta.

en: This calendar has already been imported for another accommodation.
lt_LT: Šis kalendorius jau buvo importuotas kitam būstui.

en: Sync, Import and Export Calendars
lt_LT: Sinchronizuokite, importuokite ir eksportuokite kalendorius

note: translators: %s - room name. Example: "Comfort Triple 1"
en: Edit External Calendars of "%s"
lt_LT: Redaguoti „%s“ išorinius kalendorius

en: Sync All External Calendars
lt_LT: Sinchronizuoti visus išorinius kalendorius

en: Sync your bookings across all online channels like Booking.com, TripAdvisor, Airbnb etc. via iCalendar file format.
lt_LT: Sinchronizuokite savo užsakymus visuose internetiniuose kanaluose, pvz., Booking.com, TripAdvisor, Airbnb ir kt. naudodami iCalendar failo formatą.

en: Calendar URL
lt_LT: Kalendoriaus URL

en: Add New Calendar
lt_LT: Pridėti naują kalendorių

en: Sync Calendars
lt_LT: Sinchronizuoti kalendorius

en: Delete All Logs
lt_LT: Trinti visus registrus

en: Deleting...
lt_LT: Trinama...

en: %d item
lt_LT: %d daiktas

en: %d items
lt_LT: %d daiktai

en: Calendars Synchronization Status
lt_LT: Kalendorių sinchronizavimo būsena

en: Here you can see synchronization status of your external calendars.
lt_LT: Čia galite matyti išorinių kalendorių sinchronizavimo būseną.

en: Calendars Sync Status
lt_LT: Kalendorių sinchronizavimo būsena

en: Display calendars synchronization status.
lt_LT: Rodyti kalendorių sinchronizavimo būseną.

en: Language Guide
lt_LT: Kalbos vadovas

en: Default language
lt_LT: Numatytoji kalba

en: This plugin will display all system messages, labels, buttons in the language set in <em>General > Settings > Site Language</em>. If the plugin is not available in your language, you may <a href="%s">contribute your translation</a>.
lt_LT: Šis papildinys rodys visus sistemos pranešimus, etiketes ir mygtukus ta kalba, kuri nustatyta <em>Bendra > Nustatymai > Svetainės kalba</em>. Jei papildinys jūsų kalba nepasiekiamas, galite <a href="%s">padaryti vertimą</a>.

en: Custom translations and edits
lt_LT: Individualūs vertimai ir redagavimas

en: You may customize plugin translation by editing the needed texts or adding your translation following these steps:
lt_LT: Galite tinkinti papildinio vertimą redaguodami reikalingus tekstus arba pridėdami vertimą atlikdami šiuos veiksmus:

en: Take the source file for your translations %s or needed translated locale.
lt_LT: Paimkite vertimų %s šaltinio failą arba reikalingą vertimo lokalę.

en: Translate texts with any translation program like Poedit, Loco, Pootle etc.
lt_LT: Išverskite tekstus naudodami bet kurią vertimo programą, pvz., Poedit, Loco, Pootle ir kt.

en: Put created .mo file with your translations into the folder %s. Where {lang} is ISO-639 language code and {country} is ISO-3166 country code. Example: Brazilian Portuguese file would be called motopress-hotel-booking-pt_BR.mo.
lt_LT: Įdėkite sukurtą .mo failą su vertimais į aplanką %s. Kur {lang} yra ISO-639 kalbos kodas, o {country} yra ISO-3166 šalies kodas. Pavyzdys: Brazilijos portugalų failas būtų vadinamas motopress-hotel-booking-pt_BR.mo.

en: Multilingual content
lt_LT: Daugiakalbis turinys

en: If your site is multilingual, you may use additional plugins to translate your added content into multiple languages allowing the site visitors to switch them.
lt_LT: Jei jūsų svetainė yra daugiakalbė, galite naudoti papildomus papildinius, kad išverstumėte pridėtą turinį į kelias kalbas, kad svetainės lankytojai galėtų jas pakeisti.

en: Language
lt_LT: Kalba

en: Reports
lt_LT: Pranešimai

en: Export
lt_LT: Eksportuoti

en: All Statuses
lt_LT: Visi statusai

en: Booking dates between
lt_LT: Užsakymo datos tarp

en: Check-in date between
lt_LT: Atvykimo data tarp

en: Check-out date between
lt_LT: Išvykimo data tarp

en: In-house between
lt_LT: Vidinis tarp

en: Date of reservation between
lt_LT: Rezervacijos data tarp

en: Export Bookings
lt_LT: Eksportuoti rezervacijas

en: Choose start date
lt_LT: Pasirinkite pradžios datą

en: Choose end date
lt_LT: Pasirinkite pabaigos datą

en: Select columns to export
lt_LT: Pasirinkite stulpelius, kuriuos norite eksportuoti

en: Generate CSV
lt_LT: Generuoti CSV

en: Number of accommodations
lt_LT: Apgyvendinimo vietų skaičius

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: Leave empty to use accommodation type title.
lt_LT: Palikite tuščią, jei norite naudoti apgyvendinimo tipo pavadinimą.

en: Generate
lt_LT: Generuoti

en: Accommodation generated. | %s accommodations generated.
lt_LT[0]: Apgyvendinimo vieta sugeneruota.
lt_LT[1]: %s apgyvendinimo vietos sugeneruotos.
lt_LT[2]: %s apgyvendinimo vietos sugeneruotos.
lt_LT[3]: %s apgyvendinimo vietos sugeneruotos.

en: General
lt_LT: Bendra

en: Pages
lt_LT: Puslapiai

en: Search Results Page
lt_LT: Paieškos rezultatų puslapis

en: Select page to display search results. Use search results shortcode on this page.
lt_LT: Pasirinkite puslapį, kuriame būtų rodomi paieškos rezultatai. Šiame puslapyje naudokite trumpąjį paieškos rezultatų kodą.

en: Checkout Page
lt_LT: Apmokėjimo puslapis

en: Select page user will be redirected to complete booking.
lt_LT: Pasirinkto puslapio naudotojas bus peradresuotas užbaigti rezervaciją.

en: Terms & Conditions
lt_LT: Taisyklės ir Sąlygos

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
lt_LT: Jei nurodysite Taisyklių ir sąlygų puslapį, prieš atsiskaitant pirkėjas bus paprašytas su jomis sutikti.

en: Currency
lt_LT: Valiuta

en: Currency Position
lt_LT: Piniginio vieneto simbolio vieta

en: Misc
lt_LT: Įvairūs

en: Square Units
lt_LT: Kvadratiniai vienetai

en: Datepicker Date Format
lt_LT: Datos rinkiklio datos formatas

en: Check-out Time
lt_LT: Išvykimo laikas

en: Check-in Time
lt_LT: Atvykimo laikas

en: Bed Types
lt_LT: Lovų tipai

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Add Bed Type
lt_LT: Pridėti lovos tipą

en: Show Lowest Price for
lt_LT: Rodyti mažiausia kainą už

en: days
lt_LT: dienos

en: Lowest price of accommodation for selected number of days if check-in and check-out dates are not set. Example: set 0 to display today's lowest price, set 7 to display the lowest price for the next week.
lt_LT: Mažiausia nakvynės kaina pasirinktam dienų skaičiui, jei atvykimo ir išvykimo datos nenustatytos. Pavyzdys: nustatykite 0, kad būtų rodoma mažiausia šiandienos kaina, nustatykite 7, kad būtų rodoma žemiausia kitos savaitės kaina.

en: Coupons
lt_LT: Kuponai

en: Text on Checkout
lt_LT: Tekstas apmokėjimo puslapyje

en: This text will appear on the checkout page.
lt_LT: Šis tekstas bus rodomas atsiskaitymo puslapyje.

en: Disable Booking
lt_LT: Išjungti rezervavimą

en: Hide reservation forms and buttons
lt_LT: Slėpti rezervavimo formas ir mygtukus

en: Text instead of reservation form while booking is disabled
lt_LT: Tekstas vietoj rezervacijos formos, kol rezervacija išjungta

en: Booking Confirmation
lt_LT: Rezervacijos patvirtinimas

en: Confirmation Mode
lt_LT: Patvirtinimo režimas

en: By customer via email
lt_LT: Klientas el. paštu

en: By admin manually
lt_LT: Administratorius rankiniu būdu

en: Confirmation upon payment
lt_LT: Patvirtinimas sumokėjus

en: Booking Confirmed Page
lt_LT: Rezervacija patvirtinta puslapis

en: Page user will be redirected to once the booking is confirmed via email or by admin.
lt_LT: Puslapio naudotojas bus peradresuotas, kai rezervacija bus patvirtinta el. paštu arba administratoriaus.

en: Approval Time for User
lt_LT: Patvirtinimo laikas vartotojui

en: Period of time in minutes the user is given to confirm booking via email. Unconfirmed bookings become Abandoned and accommodation status changes to Available.
lt_LT: Laikotarpis minutėmis vartotojas turi patvirtinti užsakymą el. paštu. Nepatvirtinti užsakymai tampa apleisti, o apgyvendinimo būsena pasikeičia į Galima.

en: Country of residence field is required for reservation.
lt_LT: Užsakymui būtina užpildyti gyvenamosios šalies laukelį.

en: Full address fields are required for reservation.
lt_LT: Rezervuojant reikia užpildyti visus adreso laukus.

en: Customer information is required when placing admin bookings.
lt_LT: Kliento informacija reikalinga atliekant administracinius rezervavimus.

en: Default Country on Checkout
lt_LT: Numatytoji šalis apmokėjimo puslapyje

en: Price Breakdown
lt_LT: Kainų suskirstymas

en: Price breakdown unfolded by default.
lt_LT: Kainų suskirstymas išskleidžiamas pagal numatytuosius nustatymus.

en: Booking Cancellation
lt_LT: Rezervacijos atšaukimas

en: User can cancel booking via link provided inside email.
lt_LT: Vartotojas gali atšaukti rezervaciją naudodamas el. laiške pateiktą nuorodą.

en: Booking Cancelation Page
lt_LT: Rezervacijos atšaukimo puslapis

en: Page to confirm booking cancelation.
lt_LT: Puslapis, skirtas patvirtinti rezervacijos atšaukimą.

en: Booking Canceled Page
lt_LT: Rezervacija atšaukta puslapis

en: Page to redirect to after a booking is canceled.
lt_LT: Puslapis, į kurį reikia nukreipti atšaukus rezervaciją.

en: Search Options
lt_LT: Paieškos nustatymai

en: Max Adults
lt_LT: Maksimalus suaugusiųjų skaičius

en: Maximum accommodation occupancy available in the Search Form.
lt_LT: Paieškos formoje pateikiamas maksimalus apgyvendinimo užimtumas.

en: Max Children
lt_LT: Maksimalus vaikų skaičius

en: Age of Child
lt_LT: Vaiko amžius

en: Optional description of the "Children" field.
lt_LT: Neprivalomas lauko „Vaikai“ aprašymas.

en: Book button behavior on the search results page
lt_LT: Rezervuoti mygtuko elgesys paieškos rezultatų puslapyje

en: Redirect to the checkout page immediately after successful addition to reservation.
lt_LT: Peradresuokite į atsiskaitymo puslapį iškart po sėkmingo rezervacijos pridėjimo.

en: Enable search form to recommend the best set of accommodations according to a number of guests.
lt_LT: Įjunkite paieškos formą, kad rekomenduotumėte geriausią apgyvendinimo rinkinį pagal svečių skaičių.

en: Skip Search Results
lt_LT: Praleisti paieškos rezultatus

en: Skip search results page and enable direct booking from accommodation pages.
lt_LT: Praleiskite paieškos rezultatų puslapį ir įgalinkite tiesioginį rezervavimą iš apgyvendinimo puslapių.

en: Direct Booking Form
lt_LT: Tiesioginės rezervacijos forma

en: Show price for selected period
lt_LT: Rodyti pasirinkto laikotarpio kainą

en: Show price together with adults and children fields
lt_LT: Kainą rodyti kartu su suaugusiųjų ir vaikų laukais

en: Enable "adults" and "children" options for my website (default).
lt_LT: Įgalinti parinktis „suaugę“ ir „vaikai“ mano svetainėje (numatytasis).

en: Disable "children" option for my website (hide "children" field and use Guests label instead).
lt_LT: Išjungti parinktį „vaikai“ mano svetainėje (paslėpti lauką „vaikai“ ir vietoj to naudoti etiketę „Svečiai“).

en: Disable "adults" and "children" options for my website.
lt_LT: Išjungti parinktis „suaugę“ ir „vaikai“ mano svetainėje.

en: Guest Management
lt_LT: Svečių valdymas

en: Hide "adults" and "children" fields within search availability forms.
lt_LT: Paieškos pasiekiamumo formose slėpti laukus „suaugusieji“ ir „vaikai“.

en: Do not apply booking rules for admin bookings.
lt_LT: Netaikyti rezervacijos taisyklių administratoriaus užsakymams.

en: Display Options
lt_LT: Rodyti nustatymus

en: Display gallery images of accommodation page in lightbox.
lt_LT: Rodyti apgyvendinimo puslapio galerijos vaizdus šviesdėžėje.

en: Availability Calendar
lt_LT: Užimtumo kalendorius

en: Calendar Theme
lt_LT: Kalendoriaus tema

en: Select theme for an availability calendar.
lt_LT: Pasirinkite užimtumo kalendoriaus temą.

en: Template Mode
lt_LT: Šablono režimas

en: Developer Mode
lt_LT: Programavimo rėžimas

en: Theme Mode
lt_LT: Temos režimas

en: Choose Theme Mode to display the content with the styles of your theme. Choose Developer Mode to control appearance of the content with custom page templates, actions and filters. This option can't be changed if your theme is initially integrated with the plugin.
lt_LT: Pasirinkite Temos režimą, kad turinys būtų rodomas su savo temos stiliais. Pasirinkite Kūrėjo režimą, kad galėtumėte valdyti turinio išvaizdą naudodami pasirinktinius puslapio šablonus, veiksmus ir filtrus. Šios parinkties pakeisti negalima, jei jūsų tema iš pradžių buvo integruota su papildiniu.

en: More Styles
lt_LT: Daugiau stilių

en: Extend the styling options of Hotel Booking plugin with the new free addon - Hotel Booking Styles.
lt_LT: Išplėskite viešbučių užsakymo papildinio stiliaus parinktis naudodami naują nemokamą priedą – viešbučių rezervacijų stilius.

en: Calendars Synchronization
lt_LT: Kalendorių sinchronizavimas

en: Export admin blocks.
lt_LT: Eksportuoti administratoriaus blokus.

en: Do not export imported bookings.
lt_LT: Neeksportuokite importuotų rezervacijų.

en: Calendars Synchronization Scheduler
lt_LT: Kalendorių sinchronizavimo planuoklis

en: Enable automatic external calendars synchronization
lt_LT: Įgalinti automatinį išorinių kalendorių sinchronizavimą

en: Clock
lt_LT: Laikrodis

en: Sync calendars at this time (UTC) or starting at this time every interval below.
lt_LT: Sinchronizuoti kalendorius šiuo metu (UTC) arba pradedant šiuo laiku kiekvienu toliau nurodytu intervalu.

en: Interval
lt_LT: Intervalas

en: Quarter an Hour
lt_LT: Ketvirtis valandos

en: Half an Hour
lt_LT: Pusvalandis

en: Once Hourly
lt_LT: Kartą per valandą

en: Twice Daily
lt_LT: Du kartus per dieną

en: Once Daily
lt_LT: Kartą per dieną

en: Automatically delete sync logs older than
lt_LT: Automatiškai ištrinti sinchronizavimo žurnalus, senesnius nei

en: Day
lt_LT: Diena

en: Week
lt_LT: Savaitė

en: Month
lt_LT: Mėnuo

en: Quarter
lt_LT: Ketvirtis

en: Half a Year
lt_LT: Pusė metų

en: Never Delete
lt_LT: Niekada neištrinti

en: Block Editor
lt_LT: Blokų redaktorius

en: Enable block editor for "%s".
lt_LT: Įgalinti „%s“ blokų rengyklę.

en: Accommodation Types
lt_LT: Apgyvendinimo tipai

en: Services
lt_LT: Paslaugos

en: Admin Emails
lt_LT: Administratoriaus el. laiškai

en: Customer Emails
lt_LT: Klientų el. laiškai

en: Turn one-time guests into loyal customers by sending out automatic marketing campaigns with the <a>Hotel Booking & Mailchimp Integration</a>.
lt_LT: Paverskite vienkartinius svečius lojaliais klientais siųsdami automatines rinkodaros kampanijas naudodami <a>Hotel Booking ir „Mailchimp“ integraciją</a>.

en: Turn one-time guests into loyal customers by sending out automatic marketing campaigns with the Hotel Booking & Mailchimp Integration.
lt_LT: Paverskite vienkartinius svečius lojaliais klientais siųsdami automatines rinkodaros kampanijas su Hotel Booking ir „Mailchimp Integration“.

en: Cancellation Details Template
lt_LT: Išsamios atšaukimo informacijos šablonas

en: Used for %cancellation_details% tag.
lt_LT: Naudojama žymai %cancellation_details%.

en: Email Settings
lt_LT: El. pašto nustatymai

en: Send automated email notifications, such as key pick-up instructions, house rules, before and after arrival/departure with <a>Hotel Booking Notifier</a>.
lt_LT: Siųskite automatinius pranešimus el. paštu, pvz., rakto paėmimo instrukcijas, namų taisykles, prieš ir po atvykimo / išvykimo, naudodami <a>Hotel Booking Notifier</a>.

en: Send automated email notifications, such as key pick-up instructions, house rules, before and after arrival/departure with Hotel Booking Notifier.
lt_LT: Siųskite automatinius pranešimus el. paštu, pvz., rakto paėmimo instrukcijas, namų taisykles, prieš ir po atvykimo / išvykimo naudodami Hotel Booking Notifier.

en: Email Sender
lt_LT: El. pašto siuntėjas

en: Administrator Email
lt_LT: Administratoriaus el. paštas

en: From Email
lt_LT: Iš el. pašto

en: From Name
lt_LT: Siųsti nuo (vardas)

en: Logo URL
lt_LT: Logotipo URL

en: Footer Text
lt_LT: Poraštės tekstas

en: Reserved Accommodation Details Template
lt_LT: Rezervuoto apgyvendinimo informacijos šablonas

en: Used for %reserved_rooms_details% tag.
lt_LT: Naudojama žymai %reserved_rooms_details%.

en: Styles
lt_LT: Stiliai

en: Base Color
lt_LT: Pagrindinė spalva

en: Background Color
lt_LT: Fono spalva

en: Body Background Color
lt_LT: Turinio fono spalva

en: Body Text Color
lt_LT: Turinio teksto spalva

en: Payment Gateways
lt_LT: Mokėjimų paslaugų sistemos

en: General Settings
lt_LT: Bendri nustatymai

en: Need more gateways? Use our Hotel Booking <a href="%s" target="_blank">WooCommerce Payments</a> extension.
lt_LT: Reikia daugiau mokėjimo sistemų? Naudokite mūsų Hotel Booking <a href="%s" target="_blank">WooCommerce Payments</a> plėtinį.

en: You may also email the <a href="%s" target="_blank">balance payment request</a> link to your guests.
lt_LT: Taip pat savo svečiams galite el. paštu išsiųsti <a href="%s" target="_blank">balanso mokėjimo užklausą</a>.

en: User Pays
lt_LT: Vartotojas moka

en: Full Amount
lt_LT: Pilnas kiekis

en: Deposit
lt_LT: Depozitas

en: Deposit Type
lt_LT: Depozito tipas

en: Fixed
lt_LT: Fiksuotas

en: Percent
lt_LT: Procentai

en: Deposit Amount
lt_LT: Depozito kiekis

en: Deposit Time Frame (days)
lt_LT: Depozito terminas (dienomis)

en: Apply deposit to bookings made in at least the selected number of days prior to the check-in date. Otherwise, the full amount is charged.
lt_LT: Taikykite depozitą už rezervacijas, atliktas bent per pasirinktą dienų skaičių iki atvykimo datos. Kitu atveju apmokestinama visa suma.

en: Force Secure Checkout
lt_LT: Naudoti tik saugų apmokėjimą

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages. You must have an SSL certificate installed to use this option.
lt_LT: Priverskite SSL (HTTPS) atsiskaitymo puslapiuose. Kad galėtumėte naudoti šią parinktį, turite turėti įdiegtą SSL sertifikatą.

en: Reservation Received Page
lt_LT: Rezervacija gauta Puslapis

en: Failed Transaction Page
lt_LT: Nepavykusios operacijos puslapis

en: Default Gateway
lt_LT: Numatytoji mokėjimo sistema

en: Pending Payment Time
lt_LT: Laukiama apmokėjimo

en: Period of time in minutes the user is given to complete payment. Unpaid bookings become Abandoned and accommodation status changes to Available.
lt_LT: Laikotarpis minutėmis, per kurį vartotojas turi atlikti mokėjimą. Neapmokėti užsakymai tampa atšaukti, o apgyvendinimo būsena pasikeičia į Galima.

en: Install <a href="%s" target="_blank">Hotel Booking addons</a> to manage their settings.
lt_LT: Įdiekite <a href="%s" target="_blank">Hotel Booking addons</a>, kad galėtumėte tvarkyti jų nustatymus.

en: Install Hotel Booking addons to manage their settings.
lt_LT: Įdiekite Hotel Booking addons, kad galėtumėte valdyti jų nustatymus.

en: Advanced
lt_LT: Papildomi nustatymai

en: License
lt_LT: Licencija

en: Settings saved.
lt_LT: Nustatymai išsaugoti.

en: <strong>Note:</strong> Payment methods will appear on the checkout page only when Confirmation Upon Payment is enabled in Accommodation > Settings > General > Confirmation Mode.
lt_LT: <strong>Pastaba:</strong> mokėjimo metodai bus rodomi atsiskaitymo puslapyje tik tada, kai Apgyvendinimas > Nustatymai > Bendra > Patvirtinimo režimas įgalintas Patvirtinimas po apmokėjimo.

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Availability Search Form
lt_LT: Užimtumo paieškos forma

en: Display search form.
lt_LT: Rodyti paieškos formą.

en: The number of adults presetted in the search form.
lt_LT: Paieškos formoje iš anksto nustatytas suaugusiųjų skaičius.

en: The number of children presetted in the search form.
lt_LT: Paieškos formoje iš anksto nustatytas vaikų skaičius.

en: Check-in date presetted in the search form.
lt_LT: Paieškos formoje iš anksto nustatyta atvykimo data.

en: date in format %s
lt_LT: data formatu %s

en: Check-out date presetted in the search form.
lt_LT: Išvykimo data iš anksto nustatyta paieškos formoje.

en: Custom attributes for advanced search.
lt_LT: Priskirti išplėstinės paieškos atributai.

en: Comma-separated slugs of attributes.
lt_LT: Kableliais atskirti atributai.

en: Custom CSS class for shortcode wrapper
lt_LT: Tinkinta CSS klasė trumpojo kodo įvyniokliui (shortcode wrapper)

en: whitespace separated css classes
lt_LT: tarpais atskirtos css klasės

en: Accommodation Type ID
lt_LT: Apgyvendinimo tipas ID

en: ID of Accommodation Type to check availability.
lt_LT: Apgyvendinimo tipo ID, kad patikrintumėte užimtumą.

en: integer number
lt_LT: sveikasis skaičius

en: How many months to show.
lt_LT: Kiek mėnesių parodyti.

en: Set the number of columns or the number of rows and columns separated by comma. Example: "3" or "2,3"
lt_LT: Nustatykite stulpelių skaičių arba eilučių ir stulpelių, atskirtų kableliais, skaičių. Pavyzdys: "3" arba "2,3"

en: Display availability calendar of the current accommodation type or by ID.
lt_LT: Rodyti esamo apgyvendinimo tipo užimtumo kalendorių arba pagal ID.

en: Availability Search Results
lt_LT: Užimtumo paieškos rezultatai

en: Display listing of accommodation types that meet the search criteria.
lt_LT: Rodyti paieškos kriterijus atitinkančių apgyvendinimo tipų sąrašą.

en: Whether to display title of the accommodation type.
lt_LT: Ar rodyti apgyvendinimo tipo pavadinimą.

en: Whether to display featured image of the accommodation type.
lt_LT: Ar rodyti apgyvendinimo tipo vaizdą.

en: Whether to display gallery of the accommodation type.
lt_LT: Ar rodyti apgyvendinimo tipo galeriją.

en: Whether to display excerpt (short description) of the accommodation type.
lt_LT: Ar rodyti apgyvendinimo tipo ištrauką (trumpą aprašymą).

en: Whether to display details of the accommodation type.
lt_LT: Ar rodyti informaciją apie apgyvendinimo tipą.

en: Whether to display price of the accommodation type.
lt_LT: Ar rodyti apgyvendinimo tipo kainą.

en: Show View Details button
lt_LT: Rodyti mygtuką Plačiau

en: Whether to display "View Details" button with the link to accommodation type.
lt_LT: Ar rodyti mygtuką „Plačiau“ su nuoroda į apgyvendinimo tipą.

en: Sort by.
lt_LT: Rikiuoti pagal.

en: %1$s. See the <a href="%2$s" target="_blank">full list</a>.
lt_LT: %1$s. Žiūrėti <a href="%2$s" target="_blank">visą sąrašą</a>.

en: Designates the ascending or descending order of sorting.
lt_LT: Nurodo didėjančią arba mažėjančią rūšiavimo tvarką.

en: ASC - from lowest to highest values (1, 2, 3). DESC - from highest to lowest values (3, 2, 1).
lt_LT: ASC – nuo ​​mažiausių iki didžiausių reikšmių (1, 2, 3). DESC – nuo ​​didžiausių iki mažiausių verčių (3, 2, 1).

en: Custom field name. Required if "orderby" is one of the "meta_value", "meta_value_num" or "meta_value_*".
lt_LT: Pasirinktinis lauko pavadinimas. Būtina, jei „orderby“ yra vienas iš „meta_value“, „meta_value_num“ arba „meta_value_*“.

en: custom field name
lt_LT: pasirinktinio lauko pavadinimas

en: empty string
lt_LT: tuščia eilutė

en: Specified type of the custom field. Can be used in conjunction with orderby="meta_value".
lt_LT: Nurodytas tinkinto lauko tipas. Galima naudoti kartu su orderby="meta_value".

en: Sort by. Use "orderby" insted.
lt_LT: Rūšiuoti pagal. Insted naudokite „orderby“.

en: Show Book button
lt_LT: Rodyti mygtuką „Rezervuoti“

en: Whether to display Book button.
lt_LT: Ar rodyti mygtuką Rezervuoti.

en: NOTE:
lt_LT: PASTABA:

en: Use only on page that you set as Search Results Page in <a href="%s">Settings</a>
lt_LT: Naudokite tik puslapyje, kurį nustatėte kaip paieškos rezultatų puslapį <a href="%s">Nustatymuose</a>

en: Accommodation Types Listing
lt_LT: Apgyvendinimo tipų sąrašas

en: Count per page
lt_LT: Skaičiavimas per puslapį

en: integer, -1 to display all, default: "Blog pages show at most"
lt_LT: sveikasis skaičius, -1, kad būtų rodomas viskas, numatytasis: "Tinklaraščio puslapiai rodomi daugiausia"

en: IDs of categories that will be shown.
lt_LT: Kategorijų ID, kurios bus rodomos.

en: Comma-separated IDs.
lt_LT: Kableliais atskirti ID.

en: IDs of tags that will be shown.
lt_LT: Žymų, kurios bus rodomos, ID.

en: IDs of accommodations that will be shown.
lt_LT: Apgyvendinimo vietų ID, kurios bus rodomos.

en: Logical relationship between each taxonomy when there is more than one.
lt_LT: Loginis ryšys tarp kiekvienos taksonomijos, kai yra daugiau nei viena.

en: Services Listing
lt_LT: Paslaugų sąrašas

en: IDs of services that will be shown.
lt_LT: Paslaugų, kurios bus rodomos, ID.

en: Show All Services
lt_LT: Rodyti visas paslaugas

en: Single Accommodation Type
lt_LT: Vienas apgyvendinimo tipas

en: ID of accommodation type to display.
lt_LT: Apgyvendinimo tipo ID, kurį reikia rodyti.

en: Display accommodation type with title and image.
lt_LT: Rodyti apgyvendinimo tipą su pavadinimu ir vaizdu.

en: Checkout Form
lt_LT: Apmokėjimo forma

en: Display checkout form.
lt_LT: Rodyti apmokėjimo formą.

en: Use only on page that you set as Checkout Page in <a href="%s">Settings</a>
lt_LT: Naudokite tik tame puslapyje, kurį nustatėte kaip patikros puslapį <a href="%s">Nustatymuose</a>

en: Booking Form
lt_LT: Rezervacijos forma

en: Show Booking Form for Accommodation Type with id 777
lt_LT: Rodyti apgyvendinimo tipo rezervavimo formą su ID 777

en: Accommodation Rates List
lt_LT: Apgyvendinimo įkainių sąrašas

en: ID of accommodation type.
lt_LT: Apgyvendinimo tipo ID.

en: Show Accommodation Rates List for accommodation type with id 777
lt_LT: Rodyti apgyvendinimo kainų sąrašą apgyvendinimo tipui su ID 777

en: Display booking and payment details.
lt_LT: Rodyti rezervacijos ir mokėjimo informaciją.

en: Use this shortcode on Booking Confirmed and Reservation Received pages
lt_LT: Naudokite šį trumpąjį kodą (shortcode) puslapiuose „Užsakymas patvirtintas“ ir „Rezervacija gauta“.

en: Booking Cancelation
lt_LT: Rezervacijos atšaukimas

en: Display booking cancelation details.
lt_LT: Rodyti rezervacijos atšaukimo informaciją.

en: Use this shortcode on the Booking Cancelation page
lt_LT: Naudokite šį trumpąjį kodą rezervacijos atšaukimo puslapyje

en: Shortcodes
lt_LT: Trumpieji kodai (shortcodes)

en: Shortcode
lt_LT: Trumpasis kodas (shortcode)

en: Parameters
lt_LT: Parametrai

en: Example
lt_LT: Pavyzdys

en: Deprecated since %s
lt_LT: Nebenaudojama nuo %s

en: Values:
lt_LT: Reikšmės:

en: Default:
lt_LT: Numatytasis:

en: Optional.
lt_LT: Nebūtina.

en: Required
lt_LT: Privalomas

en: Taxes and fees saved.
lt_LT: Mokesčiai ir rinkliavos Išsaugoti.

en: Taxes & Fees
lt_LT: Mokesčiai & rinkliavos

en: Fees
lt_LT: Rinkliavos

en: No fees have been created yet.
lt_LT: Jokios rinkliavos dar nesukurtos.

en: Add new
lt_LT: Pridėti naują

en: Label
lt_LT: Etiketė

en: New fee
lt_LT: Nauja rinkliava

en: Per guest / per day
lt_LT: Vienam svečiui / per dieną

en: Per accommodation / per day
lt_LT: Už apgyvendinimą / per dieną

en: Per accommodation (%)
lt_LT: Už apgyvendinimą (%)

en: Limit
lt_LT: Limitas

en: How often this fee is charged. Set 0 to charge each day of the stay period. Set 1 to charge once.
lt_LT: Kaip dažnai imamas šis mokestis. Nustatykite 0, kad apmokestintumėte kiekvieną viešnagės laikotarpio dieną. Nustatykite 1, kad apmokestintumėte vieną kartą.

en: Include
lt_LT: Įtraukti

en: Show accommodation rate with this charge included
lt_LT: Rodyti apgyvendinimo kainą su šiuo mokesčiu

en: Accommodation Taxes
lt_LT: Apgyvendinimo mokesčiai

en: No taxes have been created yet.
lt_LT: Jokių mokesčių dar nesukurta.

en: New tax
lt_LT: Naujas mokestis

en: Limit of days the fee is charged. Set 0 to charge each day of stay period. Set 1 to charge once.
lt_LT: Apmokestinimo dienų limitas. Nustatykite 0, kad apmokestintumėte kiekvieną viešnagės dieną. Nustatykite 1, kad apmokestintumėte vieną kartą.

en: Service Taxes
lt_LT: Paslaugų mokesčiai

en: Percentage
lt_LT: Procentas

en: Fee Taxes
lt_LT: Rinkliavos mokesčiai

en: External Calendars
lt_LT: Išoriniai kalendoriai

en: Sync External Calendars
lt_LT: Sinchronizuoti išorinius kalendorius

[ctx: Placeholder for empty accommodation title]
en: (no title)
lt_LT: (be pavadinimo)

en: Download Calendar
lt_LT: Atsisiųskite kalendorių

en: Message
lt_LT: Žinutė

en: Success
lt_LT: Atlikta

en: Warning
lt_LT: Įspėjimas

en: Waiting
lt_LT: Laukiama

en: Processing
lt_LT: Apdorojama

[ctx: Total number of processed bookings]
en: Total
lt_LT: Iš viso

en: Succeed
lt_LT: Pavyko!

en: Skipped
lt_LT: Praleista

en: Failed
lt_LT: Nepavyko

en: Removed
lt_LT: Pašalinta

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
lt_LT: Nukopijuoti į įškarpinę nepavyko. Paspauskite Ctrl/Cmd+C norėdami nukopijuoti.

en: Description is missing.
lt_LT: Trūksta aprašymo.

en: User is missing.
lt_LT: Trūksta vartotojo.

en: Permission is missing.
lt_LT: Trūksta leidimo.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
lt_LT: Jūs neturite leidimo priskirti API raktų pasirinktam vartotojui.

en: API Key updated successfully.
lt_LT: API raktas sėkmingai atnaujintas.

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
lt_LT: API raktas sėkmingai sugeneruotas. Išsaugokite savo naujajį raktą, nes kai išeisite iš šio puslapio, daugiau jis nebus rodomas.

en: Revoke key
lt_LT: Atšaukti API raktą

en: No keys found.
lt_LT: Raktų nerasta.

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Consumer key ending in
lt_LT: Vartotojo raktas bagiasi

en: User
lt_LT: Vartotojas

en: Permissions
lt_LT: Leidimai

en: Last access
lt_LT: Paskutinis prisijungimas

en: API key
lt_LT: API raktas

en: Revoke
lt_LT: Atšaukti

en: Read
lt_LT: Skaityti

en: Write
lt_LT: Rašyti

en: Read/Write
lt_LT: Skaityti / rašyti

en: Unknown
lt_LT: Nežinoma

en: You do not have permission to edit this API Key
lt_LT: Jūs neturite leidimo redaguoti šio API rakto

en: Add key
lt_LT: Pridėti raktą

en: You do not have permission to revoke this API Key
lt_LT: Jūs neturite leidimo atšaukti šio API rakto

en: You do not have permission to edit API Keys
lt_LT: Jūs neturite leidimo redaguoti API raktų

en: You do not have permission to revoke API Keys
lt_LT: Jūs neturite leidimo atšaukti API raktų

en: Generate API key
lt_LT: Generuoti API raktą

en: Friendly name for identifying this key.
lt_LT: Lengvai atsimenamas pavadinimas šiam raktui.

en: Owner of these keys.
lt_LT: Šio rakto savininkas.

en: Access type of these keys.
lt_LT: Prieigos prie šių raktų tipas.

en: Consumer key
lt_LT: Vartotojo raktas

en: Copied!
lt_LT: Nukopijuota!

en: Copy
lt_LT: Kopijuoti

en: Consumer secret
lt_LT: Vartotojo slaptasis kodas

en: QR Code
lt_LT: QR kodas

en: Please complete all required fields and try again.
lt_LT: Užpildykite visus privalomus laukus ir bandykite dar kartą.

en: Sorry, the minimum allowed payment amount is %s to use this payment method.
lt_LT: Atsiprašome, norint naudoti šį mokėjimo metodą, minimali leistina mokėjimo suma yra %s.

en: Booking Information
lt_LT: Rezervacijos Informacija

en: Check-in Date
lt_LT: Atvykimo data

en: Check-out Date
lt_LT: Išvykimo data

en: Customer Information
lt_LT: Kliento informacija

en: Customer Note
lt_LT: Pirkėjo pastaba

en: Additional Information
lt_LT: Papildoma Informacija

en: Coupon
lt_LT: Kuponas

en: Total Booking Price
lt_LT: Bendra Rezervacijos kaina

en: Notes
lt_LT: Patabos

en: %1$s on %2$s
lt_LT: %1$s %2$s

en: Based on your search parameters
lt_LT: Pagal jūsų paieškos parametrus

en: No bookings found for your request.
lt_LT: Nerasta jokių užsakymų pagal jūsų užklausą.

en: Uploads directory is not writable.
lt_LT: Atsisiuntimo kataloge nėra rašymo teisių.

en: No enough data
lt_LT: Nepakanka informacijos

en: An error has occurred
lt_LT: Įvyko klaida

en: An error has occurred, please try again later.
lt_LT: Įvyko klaida, prašome pameginti vėliau.

en: An error has occurred. Please try again later.
lt_LT: Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

en: Chosen payment method is not available. Please refresh the page and try one more time.
lt_LT: Pasirinktas mokėjimo būdas nepasiekiamas. Atnaujinkite puslapį ir bandykite dar kartą.

en: Coupon applied successfully.
lt_LT: Nuolaidos kodas sėkmingai pritaikytas.

en: Coupon is not valid.
lt_LT: Ši nuolaida jau negalioja.

en: Year
lt_LT: Metai

en: Custom
lt_LT: Pasirinktinis

[ctx: Booking status]
en: Confirmed
lt_LT: Patvirtintas

en: Show
lt_LT: Rodyti

en: Search
lt_LT: Ieškoti

en: Booked
lt_LT: Rezervuota

en: Pending
lt_LT: Vykdomas

en: External
lt_LT: Išorinis

en: Blocked
lt_LT: Užblokuota

en: Search results for accommodations that have bookings with status "%s" from %s until %s
lt_LT: Paieškos rezultatai apgyvendinimo vietų, kurių užsakymai yra „%s“ nuo %s iki %s

en: Free
lt_LT: Nemokamai

en: Locked (Booked or Pending)
lt_LT: Užrakinta (rezervuota arba vykdoma)

en: Until
lt_LT: Iki

en: Period:
lt_LT: Periodas:

en: &lt; Prev
lt_LT: &lt; Ankstesnis

en: Next &gt;
lt_LT: Kitas &gt;

en: No accommodations found.
lt_LT: Apgyvendinimo vietų nerasta.

en: Check-out #%d
lt_LT: Išvykimas #%d

en: Check-in #%d
lt_LT: Atvykimas #%d

en: Booking #%d
lt_LT: Rezervacija #%d

en: Buffer time.
lt_LT: Buferio laikas.

[ctx: Availability]
en: Free
lt_LT: Laisvas

en: Adults: %s
lt_LT: Suaugę: %s

en: Children: %s
lt_LT: Vaikai: %s

en: Booking imported with UID %s.
lt_LT: Rezervacija importuota naudojant UID %s.

en: Imported booking.
lt_LT: Importuota rezervacija.

en: Description: %s.
lt_LT: Aprašymas: %s.

en: Source: %s.
lt_LT: Šaltinis: %s.

en: Afghanistan
lt_LT: Afganistanas

en: &#197;land Islands
lt_LT: &#197;sausumos salos

en: Albania
lt_LT: Albanija

en: Algeria
lt_LT: Alžyras

en: American Samoa
lt_LT: Amerikos Samoa

en: Andorra
lt_LT: Andora

en: Anguilla
lt_LT: Angilija

en: Antarctica
lt_LT: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
lt_LT: Antigva ir Barbuda

en: Armenia
lt_LT: Armėnija

en: Australia
lt_LT: Australija

en: Austria
lt_LT: Austrija

en: Azerbaijan
lt_LT: Azerbaidžanas

en: Bahamas
lt_LT: Bahamai

en: Bahrain
lt_LT: Bahreinas

en: Bangladesh
lt_LT: Bangladešas

en: Barbados
lt_LT: Barbadosas

en: Belarus
lt_LT: Baltarusija

en: Belgium
lt_LT: Belgija

en: Belize
lt_LT: Belizas

en: Benin
lt_LT: Beninas

en: Bhutan
lt_LT: Butanas

en: Bolivia
lt_LT: Bolivija

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
lt_LT: Boneras, Sint Eustatijus ir Saba (BES salos)

en: Bosnia and Herzegovina
lt_LT: Bosnija ir Hercegovina

en: Botswana
lt_LT: Botsvana

en: Bouvet Island
lt_LT: Buvė Sala

en: Brazil
lt_LT: Brazilija

en: British Indian Ocean Territory
lt_LT: Britų Indijos vandenyno sritis

en: British Virgin Islands
lt_LT: Didžiosios Britanijos Mergelių salos

en: Brunei
lt_LT: Brunėjus

en: Bulgaria
lt_LT: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt_LT: Burkina Fasas

en: Burundi
lt_LT: Burundis

en: Cambodia
lt_LT: Kambodža

en: Cameroon
lt_LT: Kamerunas

en: Canada
lt_LT: Kanada

en: Cape Verde
lt_LT: Žaliasis Kyšulys

en: Cayman Islands
lt_LT: Kaimanu salos

en: Central African Republic
lt_LT: Centrinės Afrikos Respublika

en: Chad
lt_LT: Čadas

en: Chile
lt_LT: Čilė

en: China
lt_LT: Kinija

en: Christmas Island
lt_LT: Kalėdų sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lt_LT: Kokosų (Kilingo) Salos

en: Colombia
lt_LT: Kolumbija

en: Comoros
lt_LT: Komorai

en: Congo (Brazzaville)
lt_LT: Kongas (Brazivilis)

en: Congo (Kinshasa)
lt_LT: Kongas (Kinšasa)

en: Cook Islands
lt_LT: Kuko Salos

en: Costa Rica
lt_LT: Kosta Rika

en: Croatia
lt_LT: Kroatija

en: Cuba
lt_LT: Kuba

en: Cura&ccedil;ao
lt_LT: Kiurasao

en: Cyprus
lt_LT: Kipras

en: Czech Republic
lt_LT: Čekijos Respublika

en: Denmark
lt_LT: Danija

en: Djibouti
lt_LT: Džibutis

en: Dominica
lt_LT: Dominika

en: Dominican Republic
lt_LT: Dominikos Respublika

en: Ecuador
lt_LT: Ekvadoras

en: Egypt
lt_LT: Egiptas

en: El Salvador
lt_LT: Salvadoras

en: Equatorial Guinea
lt_LT: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt_LT: Eritrėja

en: Estonia
lt_LT: Estija

en: Ethiopia
lt_LT: Etiopija

en: Falkland Islands
lt_LT: Folklendo salos

en: Faroe Islands
lt_LT: Farerų Salos

en: Fiji
lt_LT: Fidžis

en: Finland
lt_LT: Suomija

en: France
lt_LT: Prancūzija

en: French Guiana
lt_LT: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt_LT: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt_LT: Prancūzijos Pietų sritys

en: Gabon
lt_LT: Gabonas

en: Gambia
lt_LT: Gambija

en: Georgia
lt_LT: Gruzija

en: Germany
lt_LT: Vokietija

en: Ghana
lt_LT: Gana

en: Gibraltar
lt_LT: Gibraltaras

en: Greece
lt_LT: Graikija

en: Greenland
lt_LT: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt_LT: Gvadelupa

en: Guam
lt_LT: Guamas

en: Guatemala
lt_LT: Gvatemala

en: Guernsey
lt_LT: Didžioji Britanija

en: Guinea
lt_LT: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt_LT: Ginėja Bisau

en: Guyana
lt_LT: Gajana

en: Haiti
lt_LT: Haitis

en: Heard Island and McDonald Islands
lt_LT: Herdo ir Makdonaldo Salos

en: Honduras
lt_LT: Hondūras

en: Hong Kong
lt_LT: Honkongas

en: Hungary
lt_LT: Vengrija

en: Iceland
lt_LT: Islandija

en: India
lt_LT: Indija

en: Indonesia
lt_LT: Indonezija

en: Iran
lt_LT: Iranas

en: Iraq
lt_LT: Irakas

en: Ireland
lt_LT: Airija

en: Isle of Man
lt_LT: Meno sala

en: Israel
lt_LT: Izraelis

en: Italy
lt_LT: Italija

en: Ivory Coast
lt_LT: Dramblio Kaulo Krantas

en: Jamaica
lt_LT: Jamaika

en: Japan
lt_LT: Japonija

en: Jersey
lt_LT: Džersis

en: Jordan
lt_LT: Jordanija

en: Kazakhstan
lt_LT: Kazachstanas

en: Kenya
lt_LT: Kenija

en: Kiribati
lt_LT: Kiribatis

en: Kuwait
lt_LT: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt_LT: Kirgizija

en: Laos
lt_LT: Laosas

en: Latvia
lt_LT: Latvija

en: Lebanon
lt_LT: Libanas

en: Lesotho
lt_LT: Lesotas

en: Liberia
lt_LT: Liberija

en: Libya
lt_LT: Libija

en: Liechtenstein
lt_LT: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt_LT: Lietuva

en: Luxembourg
lt_LT: Liuksemburgas

en: Macao S.A.R., China
lt_LT: Ypatingasis Administracinis Kinijos Regionas Makao

en: Macedonia
lt_LT: Makedonija

en: Madagascar
lt_LT: Madagaskaras

en: Malawi
lt_LT: Malavis

en: Malaysia
lt_LT: Malaizija

en: Maldives
lt_LT: Maldyvai

en: Mali
lt_LT: Malis

en: Marshall Islands
lt_LT: Maršalo salos

en: Martinique
lt_LT: Martinika

en: Mauritania
lt_LT: Mauricijus

en: Mauritius
lt_LT: Mauricijus

en: Mayotte
lt_LT: Majotas

en: Mexico
lt_LT: Meksika

en: Micronesia
lt_LT: Mikronezija

en: Monaco
lt_LT: Monakas

en: Mongolia
lt_LT: Mongolija

en: Montenegro
lt_LT: Juodkalnija

en: Montserrat
lt_LT: Montseratas

en: Morocco
lt_LT: Marokas

en: Mozambique
lt_LT: Mozambikas

en: Myanmar
lt_LT: Mianmaras

en: Namibia
lt_LT: Namibija

en: Nepal
lt_LT: Nepalas

en: Netherlands
lt_LT: Olandija

en: New Caledonia
lt_LT: Naujoji Kaledonija

en: New Zealand
lt_LT: Naujoji Zelandija

en: Nicaragua
lt_LT: Nikaragva

en: Niger
lt_LT: Nigerija

en: Nigeria
lt_LT: Nigerija

en: Niue
lt_LT: Niujė

en: Norfolk Island
lt_LT: Norfolko sala

en: Northern Mariana Islands
lt_LT: Marianos Šiaurinės Salos

en: North Korea
lt_LT: Šiaurės Korėja

en: Norway
lt_LT: Norvegija

en: Oman
lt_LT: Omanas

en: Pakistan
lt_LT: Pakistanas

en: Palestinian Territory
lt_LT: Palestinos teritorija

en: Papua New Guinea
lt_LT: Papua Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt_LT: Paragvajus

en: Philippines
lt_LT: Filipinai

en: Pitcairn
lt_LT: Pitkerno

en: Poland
lt_LT: Lenkija

en: Portugal
lt_LT: Portugalija

en: Puerto Rico
lt_LT: Puerto Rika

en: Qatar
lt_LT: Kataras

en: Reunion
lt_LT: Reunjonas

en: Romania
lt_LT: Rumunija

en: Russia
lt_LT: Rusija

en: Rwanda
lt_LT: Ruanda

en: Saint Barth&eacute;lemy
lt_LT: Šv. Bartolomėjaus sala

en: Saint Helena
lt_LT: Šventos Elenos salos

en: Saint Kitts and Nevis
lt_LT: Sent Kitsas ir Nevis

en: Saint Lucia
lt_LT: Sent Lusija

en: Saint Martin (French part)
lt_LT: San Martenas

en: Saint Martin (Dutch part)
lt_LT: San Martenas (olandų dalis)

en: Saint Pierre and Miquelon
lt_LT: Sen Pjeras ir Mikelonas

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt_LT: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: San Marino
lt_LT: San Marinas

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
lt_LT: San Tomė ir Prinsipė

en: Saudi Arabia
lt_LT: Saudo Arabija

en: Senegal
lt_LT: Senegalas

en: Serbia
lt_LT: Serbija

en: Seychelles
lt_LT: Seišeliai

en: Sierra Leone
lt_LT: Siera Leone

en: Singapore
lt_LT: Singapūras

en: Slovakia
lt_LT: Slovakija

en: Slovenia
lt_LT: Slovėnija

en: Solomon Islands
lt_LT: Saliamono Salos

en: Somalia
lt_LT: Somalis

en: South Africa
lt_LT: Pietų Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
lt_LT: Pietų Džordžijos / Sandvičo salos

en: South Korea
lt_LT: Pietų Korėja

en: South Sudan
lt_LT: Pietų Sudanas

en: Spain
lt_LT: Ispanija

en: Sri Lanka
lt_LT: Šri Lanka

en: Sudan
lt_LT: Sudanas

en: Suriname
lt_LT: Surinamas

en: Svalbard and Jan Mayen
lt_LT: Svalbardo ir Jan Majeno salos

en: Swaziland
lt_LT: Svazilandas

en: Sweden
lt_LT: Švedija

en: Switzerland
lt_LT: Šveicarija

en: Syria
lt_LT: Sirija

en: Taiwan
lt_LT: Taivanas

en: Tajikistan
lt_LT: Tadžikistanas

en: Tanzania
lt_LT: Tanzanija

en: Thailand
lt_LT: Tailandas

en: Timor-Leste
lt_LT: Rytų Timoras

en: Togo
lt_LT: Togas

en: Trinidad and Tobago
lt_LT: Trinidadas ir Tobagas

en: Tunisia
lt_LT: Tunisas

en: Turkey
lt_LT: Turkija

en: Turkmenistan
lt_LT: Turkmenistanas

en: Turks and Caicos Islands
lt_LT: Terkso ir Kaikoso salos

en: Ukraine
lt_LT: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt_LT: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom (UK)
lt_LT: Jungtinė Karalystė (JK)

en: United States (US)
lt_LT: Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
lt_LT: Jungtinių Valstijų Mažosios Tolimosios Salos

en: United States (US) Virgin Islands
lt_LT: Jungtinių Valstijų Mergelių salos

en: Uruguay
lt_LT: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt_LT: Uzbekistanas

en: Vatican
lt_LT: Vatikanas

en: Venezuela
lt_LT: Venesuela

en: Vietnam
lt_LT: Vietnamas

en: Wallis and Futuna
lt_LT: Volisas ir Futūna

en: Western Sahara
lt_LT: Vakarų Sachara

en: Yemen
lt_LT: Jemenas

en: Zambia
lt_LT: Zambija

en: Zimbabwe
lt_LT: Zimbabvė

en: Euro
lt_LT: Euras

en: United States (US) dollar
lt_LT: Jungtinų Amerikos Valstijų (JAV) doleris

en: Pound sterling
lt_LT: Svaras sterlingų

en: United Arab Emirates dirham
lt_LT: Jungtinių Arabų Emyratų dirhamas

en: Afghan afghani
lt_LT: Afganistano afganis

en: Albanian lek
lt_LT: Albanijos lekas

en: Armenian dram
lt_LT: Armėnijos dramas

en: Netherlands Antillean guilder
lt_LT: Nyderlandų Antilų guldenas

en: Angolan kwanza
lt_LT: Angolos kvanza

en: Argentine peso
lt_LT: Argentinos pesas

en: Australian dollar
lt_LT: Australijos doleris

en: Aruban florin
lt_LT: Arubos florinas

en: Azerbaijani manat
lt_LT: Azerbaidžano manatas

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
lt_LT: Bosnijos ir Hercegovinos konvertuojamoji markė

en: Barbadian dollar
lt_LT: Barbadoso doleris

en: Bangladeshi taka
lt_LT: Bangladešo taka

en: Bulgarian lev
lt_LT: Bulgarijos levas

en: Bahraini dinar
lt_LT: Bahreino dinaras

en: Burundian franc
lt_LT: Burundžio frankas

en: Bermudian dollar
lt_LT: Bermudos doleris

en: Brunei dollar
lt_LT: Brunėjaus doleris

en: Bolivian boliviano
lt_LT: Bolivijos bolivianas

en: Brazilian real
lt_LT: Brazilijos realas

en: Bahamian dollar
lt_LT: Bahamų doleris

en: Bitcoin
lt_LT: Bitkoinas

en: Bhutanese ngultrum
lt_LT: Butano ngultrumas

en: Botswana pula
lt_LT: Botsvanos pula

en: Belarusian ruble (old)
lt_LT: Baltarusijos rublis (senasis)

en: Belarusian ruble
lt_LT: Baltarusijos rublis

en: Belize dollar
lt_LT: Belizo doleris

en: Canadian dollar
lt_LT: Kanados doleris

en: Congolese franc
lt_LT: Kongo Cfa frankas

en: Swiss franc
lt_LT: Šveicarijos frankas

en: Chilean peso
lt_LT: Čilės pesas

en: Chinese yuan
lt_LT: Kinijos juanis

en: Colombian peso
lt_LT: Kolumbijos pesas

en: Costa Rican col&oacute;n
lt_LT: Kosta Rikos kolonas

en: Cuban convertible peso
lt_LT: Kubos konvertuojamasis pesas

en: Cuban peso
lt_LT: Kubos pesas

en: Cape Verdean escudo
lt_LT: Žaliojo Kyšulio eskudas

en: Czech koruna
lt_LT: Čekijos krona

en: Djiboutian franc
lt_LT: Džibučio frankas

en: Danish krone
lt_LT: Danijos krona

en: Dominican peso
lt_LT: Dominikos pesas

en: Algerian dinar
lt_LT: Alžyro dinaras

en: Egyptian pound
lt_LT: Egipto svaras

en: Eritrean nakfa
lt_LT: Eritrėjos nakfa

en: Ethiopian birr
lt_LT: Etiopijos bira

en: Fijian dollar
lt_LT: Fidžio doleris

en: Falkland Islands pound
lt_LT: Folklendo salos

en: Georgian lari
lt_LT: Gruzijos laris

en: Guernsey pound
lt_LT: Gernsio svaras

en: Ghana cedi
lt_LT: Ganos sedis

en: Gibraltar pound
lt_LT: Gibraltaro svaras

en: Gambian dalasi
lt_LT: Gambijos dalasis

en: Guinean franc
lt_LT: Gvinėjos frankas

en: Guatemalan quetzal
lt_LT: Gvatemalos kecalis

en: Guyanese dollar
lt_LT: Gajanos doleris

en: Hong Kong dollar
lt_LT: Honkongo doleris

en: Honduran lempira
lt_LT: Hondūro lempira

en: Croatian kuna
lt_LT: Kroatijos kuna

en: Haitian gourde
lt_LT: Haičio gurdas

en: Hungarian forint
lt_LT: Vengrijos forintas

en: Indonesian rupiah
lt_LT: Indonezijos rupija

en: Israeli new shekel
lt_LT: Izraelio naujasis šekelis

en: Manx pound
lt_LT: Meno salos svaras

en: Indian rupee
lt_LT: Indijos rupija

en: Iraqi dinar
lt_LT: Irako dinaras

en: Iranian rial
lt_LT: Irano rialas

en: Iranian toman
lt_LT: Irano tomanas

en: Icelandic kr&oacute;na
lt_LT: Islandijos krona

en: Jersey pound
lt_LT: Džersio svaras

en: Jamaican dollar
lt_LT: Jamaikos doleris

en: Jordanian dinar
lt_LT: Jordanijos dinaras

en: Japanese yen
lt_LT: Japonijos jena

en: Kenyan shilling
lt_LT: Kenijos šilingas

en: Kyrgyzstani som
lt_LT: Kirgizijos somas

en: Cambodian riel
lt_LT: Kambodžos rielis

en: Comorian franc
lt_LT: Komorų frankas

en: North Korean won
lt_LT: Šiaurės Korėjos vonas

en: South Korean won
lt_LT: Pietų Korėjos vona

en: Kuwaiti dinar
lt_LT: Kuveito dinaras

en: Cayman Islands dollar
lt_LT: Kaimanų salų doleris

en: Kazakhstani tenge
lt_LT: Kazachstano tengė

en: Lao kip
lt_LT: Laoso kipas

en: Lebanese pound
lt_LT: Libano svaras

en: Sri Lankan rupee
lt_LT: Šri Lankos rupija

en: Liberian dollar
lt_LT: Liberijos doleris

en: Lesotho loti
lt_LT: Lesoto loti

en: Libyan dinar
lt_LT: Libijos dinaras

en: Moroccan dirham
lt_LT: Maroko dirhamas

en: Moldovan leu
lt_LT: Moldavijos lėja

en: Malagasy ariary
lt_LT: Madagaskaro ariaris

en: Macedonian denar
lt_LT: Makedonijos denaras

en: Burmese kyat
lt_LT: Mianmaro (Birmos) kijatas

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
lt_LT: Mongolijos tugrikas

en: Macanese pataca
lt_LT: Makao pataka

en: Mauritanian ouguiya
lt_LT: Mauritanijos ugija

en: Mauritian rupee
lt_LT: Mauricijaus rupija

en: Maldivian rufiyaa
lt_LT: Maldyvų rufija

en: Malawian kwacha
lt_LT: Malavio kvača

en: Mexican peso
lt_LT: Meksikos pesas

en: Malaysian ringgit
lt_LT: Malaizijos ringitas

en: Mozambican metical
lt_LT: Mozambiko metikalis

en: Namibian dollar
lt_LT: Namibijos doleris

en: Nigerian naira
lt_LT: Nigerijos naira

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
lt_LT: Nikaragvos kordoba

en: Norwegian krone
lt_LT: Norvegijos krona

en: Nepalese rupee
lt_LT: Nepalo rupija

en: New Zealand dollar
lt_LT: N. Zelandijos doleris

en: Omani rial
lt_LT: Omano rialas

en: Panamanian balboa
lt_LT: Panamos balboja

en: Sol
lt_LT: Solas

en: Papua New Guinean kina
lt_LT: Papua Naujosios Gvinėjos kina

en: Philippine peso
lt_LT: Filipinų pesas

en: Pakistani rupee
lt_LT: Pakistano rupija

en: Polish z&#x142;oty
lt_LT: Lenkijos zlotas

en: Transnistrian ruble
lt_LT: Padniestrės rublis

en: Paraguayan guaran&iacute;
lt_LT: Paragvajaus gvaranis

en: Qatari riyal
lt_LT: Kataro rialas

en: Romanian leu
lt_LT: Rumunijos lėja

en: Serbian dinar
lt_LT: Serbijos dinaras

en: Russian ruble
lt_LT: Rusijos rublis

en: Rwandan franc
lt_LT: Ruandos frankas

en: Saudi riyal
lt_LT: Saudo Arabijos rialas

en: Solomon Islands dollar
lt_LT: Solomono salų doleriai

en: Seychellois rupee
lt_LT: Seišelių rupija

en: Sudanese pound
lt_LT: Sudano svaras

en: Swedish krona
lt_LT: Švedijos krona

en: Singapore dollar
lt_LT: Singapūro doleris

en: Saint Helena pound
lt_LT: Šv. Helenos svaras

en: Sierra Leonean leone
lt_LT: Siera Leonės leonė

en: Somali shilling
lt_LT: Somalio šilingas

en: Surinamese dollar
lt_LT: Surinamo doleris

en: South Sudanese pound
lt_LT: Pietų Sudano svaras

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
lt_LT: San Tomės ir Prinicipės dobra

en: Syrian pound
lt_LT: Sirijos svaras

en: Swazi lilangeni
lt_LT: Svazilando lilangenis

en: Thai baht
lt_LT: Tailando batas

en: Tajikistani somoni
lt_LT: Tadžikistano somonis

en: Turkmenistan manat
lt_LT: Turkmėnijos manatas

en: Tunisian dinar
lt_LT: Tuniso dinaras

en: Tongan pa&#x2bb;anga
lt_LT: Tongos paanga

en: Turkish lira
lt_LT: Turkijos lira

en: Trinidad and Tobago dollar
lt_LT: Trinidado ir Tobago doleris

en: New Taiwan dollar
lt_LT: Naujasis Taivano doleris

en: Tanzanian shilling
lt_LT: Tanzanijos šilingas

en: Ukrainian hryvnia
lt_LT: Ukrainos grivna

en: Ugandan shilling
lt_LT: Ugandos šilingas

en: Uruguayan peso
lt_LT: Urugvajaus pesas

en: Uzbekistani som
lt_LT: Uzbekistano sumas

en: Venezuelan bol&iacute;var
lt_LT: Venesuelos fuerte bolivaras

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
lt_LT: Vietnamo dongas

en: Vanuatu vatu
lt_LT: Vanuatu Vatu

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
lt_LT: Samoa Tala

en: Central African CFA franc
lt_LT: Centrinės Afrikos CFA frankas

en: East Caribbean dollar
lt_LT: Rytų Karibų doleris

en: West African CFA franc
lt_LT: Vakarų Afrikos CFA frankas

en: CFP franc
lt_LT: CFP frankas

en: Yemeni rial
lt_LT: Jemeno rialas

en: South African rand
lt_LT: Pietų Afrikos randas

en: Zambian kwacha
lt_LT: Zambijos kvača

en: Before
lt_LT: Prieš

en: After
lt_LT: Po

en: Before with space
lt_LT: Prieš su tarpu

en: After with space
lt_LT: Po su tarpu

en: First name is required.
lt_LT: Būtina įvesti vardą.

en: Last name is required.
lt_LT: Pavardė yra būtinas laukas.

en: Email is required.
lt_LT: Būtina įvesti el. paštą.

en: Phone is required.
lt_LT: Būtina įvesti tel. numerį.

en: Country of residence
lt_LT: Gyvenamoji šalis

en: Country is required.
lt_LT: Būtina nurodyti šalį.

en: Address is required.
lt_LT: Adresas yra būtinas.

en: City is required.
lt_LT: Būtina įvesti miestą.

en: State is required.
lt_LT: Apskritis yra būtinas laukas.

en: Postcode is required.
lt_LT: Pašto kodas būtinas.

en: Note is required.
lt_LT: Pastaba yra būtinas laukas.

en: Square Meter
lt_LT: Kvadratinis metras

en: Square Foot
lt_LT: Kvadratinė pėda

en: Square Yard
lt_LT: Kvadratinis jardas

[ctx: Zero price]
en: Free
lt_LT: Nemokamai

[ctx: Price per one night. Example: $99 per night]
note: translators: Price per one night. Example: $99 per night
en: per night
lt_LT: už naktį

[ctx: Price for X nights. Example: $99 for 2 nights, $99 for 21 nights]
note: translators: Price for X nights. Example: $99 for 2 nights, $99 for 21 nights
en: for %d nights | for %d nights
lt_LT[0]: už %d naktis
lt_LT[1]: už %d naktis
lt_LT[2]: už %d naktis
lt_LT[3]: už %d naktis

en: User Approval Time setted in Hotel Booking Settings
lt_LT: Naudotojo patvirtinimo laikas, nustatytas Hotel Booking nustatymuose

en: Pending Payment Time set in Hotel Booking Settings
lt_LT: Laukiančio mokėjimo laikas, nustatytas Hotel Booking nustatymuose

en: Interval for automatic cleaning of synchronization logs.
lt_LT: Automatinio sinchronizavimo žurnalų valymo intervalas.

en: Check-in
lt_LT: Atvykimas

en: Check-out
lt_LT: Išvykimas

note: translators: The value a hotel wishes to sell their rooms. Also called the Cost, Value, Tariff or Room charge.
en: Rate
lt_LT: Kaina

en: Adults/Guests
lt_LT: Suaugę/Svečiai

en: Full Guest Name
lt_LT: Pilnas svečio vardas

en: Accommodation Subtotal
lt_LT: Apgyvendinimo tarpinė suma

en: Services Subtotal
lt_LT: Paslaugų tarpinė suma

en: Fees Subtotal
lt_LT: Rinkliavos tarpinė suma

en: Discount
lt_LT: Nuolaida

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: Paid
lt_LT: Apmokėta

en: Payment Details
lt_LT: Mokėjimo duomenys

en: Please select columns to export.
lt_LT: Pasirinkite stulpelius, kuriuos norite eksportuoti.

en: Nonce verification failed.
lt_LT: Nepavyko patvirtinti.

en: The file does not exist.
lt_LT: Failas neegzistuoja.

en: Disable this email notification
lt_LT: Išjungti šį el. pašto pranešimą

en: Subject
lt_LT: Tema

en: Header
lt_LT: Antraštė

en: Email Template
lt_LT: El. laiško šablonas

en: "%s" email will not be sent: there is no customer email in the booking.
lt_LT: „%s“ el. laiškas nebus išsiųstas: užsakyme nėra kliento el. pašto.

en: Deprecated tags in header of %s
lt_LT: Nebenaudojamos žymos %s antraštėje

en: Deprecated tags in subject of %s
lt_LT: Nebenaudojamos žymos temoje %s

en: Deprecated tags in template of %s
lt_LT: Nebenaudojamos žymos %s šablone

en: Recipients
lt_LT: Gavėjai

en: You can use multiple comma-separated emails
lt_LT: Galite naudoti kelis kableliais atskirtus el. paštus

en: "%s" mail was sent to admin.
lt_LT: „%s“ laiškas išsiųstas administratoriui.

en: "%s" mail sending to admin is failed.
lt_LT: Nepavyko išsiųsti „%s“ laiško administratoriui.

en: Booking Cancelled
lt_LT: Rezervacija Atšaukta

en: %site_title% - Booking #%booking_id% Cancelled
lt_LT: %site_title% – rezervacija #%booking_id% atšaukta

en: Email that will be sent to Admin when customer cancels booking.
lt_LT: El. laiškas, kuris bus išsiųstas administratoriui, kai klientas atšauks rezervaciją.

en: Cancelled Booking Email
lt_LT: El. paštas apie atšauktą rezervaciją

en: Booking Confirmed
lt_LT: Rezervacija patvirtinta

en: %site_title% - Booking #%booking_id% Confirmed
lt_LT: %site_title% – rezervacija #%booking_id% patvirtinta

en: Email that will be sent to Admin when payment is completed.
lt_LT: El. laiškas, kuris bus išsiųstas administratoriui, kai bus atliktas mokėjimas.

en: Approved Booking Email (via payment)
lt_LT: Patvirtintas rezervacijos el. paštas (mokėjimu)

en: Email that will be sent to Admin when customer confirms booking.
lt_LT: El. laiškas, kuris bus išsiųstas administratoriui, kai klientas patvirtins užsakymą.

en: Approved Booking Email
lt_LT: Patvirtintas rezervacijos el. paštas

en: Confirm new booking
lt_LT: Patvirtinkite naują rezervaciją

en: %site_title% - New booking #%booking_id%
lt_LT: %site_title% - Nauja rezervacija #%booking_id%

en: Email that will be sent to administrator after booking is placed.
lt_LT: El. paštas, kuris bus išsiųstas administratoriui po rezervacijos atlikimo.

en: Pending Booking Email
lt_LT: Laukiantis užsakymo el. paštas

en: Your booking is approved
lt_LT: Jūsų rezervacija patvirtinta

en: %site_title% - Your booking #%booking_id% is approved
lt_LT: %site_title% – jūsų rezervacija #%booking_id% patvirtinta

en: Email that will be sent to customer when booking is approved.
lt_LT: El. laiškas, kuris bus išsiųstas klientui, kai rezervacija bus patvirtinta.

en: "%s" mail was sent to customer.
lt_LT: „%s“ laiškas buvo išsiųstas klientui.

en: "%s" mail sending is failed.
lt_LT: „%s“ laiško siuntimas nepavyko.

en: Your booking is cancelled
lt_LT: Jūsų rezervacija atšaukta

en: %site_title% - Your booking #%booking_id% is cancelled
lt_LT: %site_title% – jūsų rezervacija #%booking_id% atšaukta

en: Email that will be sent to customer when booking is cancelled.
lt_LT: El. laiškas, kuris bus išsiųstas klientui, kai rezervacija bus atšaukta.

en: Confirm your booking
lt_LT: Patvirtinkite rezervaciją

en: %site_title% - Confirm your booking #%booking_id%
lt_LT: %site_title% – patvirtinkite savo rezervaciją #%booking_id%

en: This email is sent when "Booking Confirmation Mode" is set to Customer confirmation via email.
lt_LT: Šis el. laiškas siunčiamas, kai „Rezervacijos patvirtinimo režimas“ yra nustatytas į Kliento patvirtinimas el. paštu.

en: Email that will be sent to customer after booking is placed.
lt_LT: El. laiškas, kuris bus išsiųstas klientui atlikus rezervaciją.

en: New Booking Email (Confirmation by User)
lt_LT: Naujos rezervacijos el. laiškas (vartotojo patvirtinimas)

en: Your booking is placed
lt_LT: Jūsų rezervacija patvirtinta

en: %site_title% - Booking #%booking_id% is placed
lt_LT: %site_title% – rezervacija #%booking_id% patvirtinta

en: This email is sent when "Booking Confirmation Mode" is set to Admin confirmation.
lt_LT: Šis el. laiškas siunčiamas, kai „Užsakymo patvirtinimo režimas“ nustatytas kaip Administratoriaus patvirtinimas.

en: New Booking Email (Confirmation by Admin)
lt_LT: Naujos rezervacijos el. laiškas (administratoriaus patvirtinimas)

en: Deprecated.
lt_LT: Nebenaudojamas.

en: none
lt_LT: jokio

en: User Cancellation Link
lt_LT: Vartotojo atšaukimo nuoroda

en: Site title (set in Settings > General)
lt_LT: Svetainės pavadinimas (nustatytas „Nustatymai“ > „Bendra“)

en: Booking ID
lt_LT: Rezervacijos ID

en: Booking Edit Link
lt_LT: Rezervacijos redagavimo nuoroda

en: Booking Total Price
lt_LT: Rezervacijos Kaina iš viso

en: Customer First Name
lt_LT: Kliento vardas

en: Customer Last Name
lt_LT: Kliento pavardė

en: Customer Email
lt_LT: Kliento el. paštas

en: Customer Phone
lt_LT: Kliento telefonas

en: Customer Country
lt_LT: Kliento šalis

en: Customer Address
lt_LT: Kliento adresas

en: Customer City
lt_LT: Kliento miestas

en: Customer State/County
lt_LT: Kliento apskritis

en: Customer Postcode
lt_LT: Kliento pašto kodas

en: Reserved Accommodations Details
lt_LT: Išsami informacija apie rezervuotą būstą

en: Booking Details
lt_LT: Rezervacijos informacija

en: Confirmation Link
lt_LT: Patvirtinimo nuoroda

en: Confirmation Link Expiration Time ( UTC )
lt_LT: Patvirtinimo nuorodos galiojimo laikas ( UTC )

en: Cancellation Details (if enabled)
lt_LT: Informacija apie atšaukimą (jei įjungta)

en: The unique ID of payment
lt_LT: Unikalus mokėjimo ID

en: The method of payment
lt_LT: Mokëjimo metodas

en: Payment instructions
lt_LT: Apmokėjimo instrukcija

en: Accommodation Type Link
lt_LT: Apgyvendinimo tipas Nuoroda

en: Accommodation Type Title
lt_LT: Apgyvendinimo tipas Pavadinimas

en: Accommodation Type Categories
lt_LT: Apgyvendinimo tipas Kategorijos

en: Accommodation Type Bed
lt_LT: Apgyvendinimo tipas Lovos

en: Accommodation Rate Title
lt_LT: Apgyvendinimo kainos pavadinimas

en: Accommodation Rate Description
lt_LT: Apgyvendinimo kainos aprašymas

en: Sequential Number of Accommodation
lt_LT: Apgyvendinimo eilės numeris

en: This coupon has expired.
lt_LT: Ši nuolaida jau nebegalioja.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your booking contents.
lt_LT: Deja, šis nuolaidos kodas negali būti panaudotas produktams esantiems Jūsų krepšelyje.

en: Coupon usage limit has been reached.
lt_LT: Pasiektas šio nuolaidos kodo naudojimo limitas.

en:  &#215; %d night |  &#215; %d nights
lt_LT[0]:  &#215; %d naktis
lt_LT[1]:  &#215; %d naktys
lt_LT[2]:  &#215; %d naktys
lt_LT[3]:  &#215; %d naktys

en: %d adult | %d adults
lt_LT[0]: %d suaugęs
lt_LT[1]: %d suaugusieji
lt_LT[2]: %d suaugusieji
lt_LT[3]: %d suaugusieji

en: %d guest | %d guests
lt_LT[0]: %d svečias
lt_LT[1]: %d svečiai
lt_LT[2]: %d svečių
lt_LT[3]: %d svečių

en:  &#215; %d time |  &#215; %d times
lt_LT[0]:  &#215; %d kartas
lt_LT[1]:  &#215; %d kartai
lt_LT[2]:  &#215; %d kartų
lt_LT[3]:  &#215; %d kartų

en: Per Instance
lt_LT: Per atvejį

en: Maximum execution time is set to %d seconds.
lt_LT: Maksimalus vykdymo laikas nustatytas į %d sekundės.

en: %d URL pulled for parsing. | %d URLs pulled for parsing.
lt_LT[0]: %d URL ištrauktas analizuoti.
lt_LT[1]: %d URL ištraukti analizuoti.
lt_LT[2]: %d URL ištraukti analizuoti.
lt_LT[3]: %d URL ištraukti analizuoti.

en: Skipped. No URLs found for parsing.
lt_LT: Praleistas. Nerasta URL, kuriuos būtų galima analizuoti.

en: Cannot read uploaded file
lt_LT: Neįmanoma nuskaityti įkelto failo

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: %1$d event found in calendar %2$s | %1$d events found in calendar %2$s
lt_LT[0]: Kalendoriuje %2$s rastas %1$d įvykis
lt_LT[1]: Kalendoriuje %2$s rasta %1$d įvykių
lt_LT[2]: Kalendoriuje %2$s rasta %1$d įvykių
lt_LT[3]: Kalendoriuje %2$s rasta %1$d įvykių

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: Calendar source is empty (%s)
lt_LT: Kalendoriaus šaltinis tuščias (%s)

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: Calendar file is not empty, but there are no events in %s
lt_LT: Kalendoriaus failas nėra tuščias, bet %s nėra įvykių

en: We will need to check %d previous booking after importing and remove it if the booking is outdated. | We will need to check %d previous bookings after importing and remove the outdated ones.
lt_LT[0]: Importavę turėsime patikrinti %d ankstesnį užsakymą ir jį pašalinti, jei užsakymas pasenęs.
lt_LT[1]: Importavę turėsime patikrinti %d ankstesnius užsakymus ir pašalinti pasenusius.
lt_LT[2]: Importavę turėsime patikrinti %d ankstesnius užsakymus ir pašalinti pasenusius.
lt_LT[3]: Importavę turėsime patikrinti %d ankstesnius užsakymus ir pašalinti pasenusius.

en: Error while loading calendar (%1$s): %2$s
lt_LT: Klaida įkeliant kalendorių (%1$s): %2$s

[ctx: %s - error description]
en: Parse error. %s
lt_LT: Analizavimo klaida. %s

en: Skipped. Outdated booking #%d already removed.
lt_LT: Praleistas. Pasenusi rezervacija #%d jau pašalinta.

en: Skipped. Booking #%d updated with new data.
lt_LT: Praleistas. #%d rezervacija atnaujinta naujais duomenimis.

en: The outdated booking #%d has been removed.
lt_LT: Pasenusi rezervacija #%d buvo pašalinta.

en: Success. Booking #%d updated with new data.
lt_LT: Atlikta. #%d rezervacija atnaujinta naujais duomenimis.

en: Skipped. The dates from %1$s to %2$s are already blocked.
lt_LT: Praleistas. Datos nuo %1$s iki %2$s jau užblokuotos.

en: Success. Booking #%1$d updated with new data. Removed %2$d outdated booking. | Success. Booking #%1$d updated with new data. Removed %2$d outdated bookings.
lt_LT[0]: Atlikta. Rezervacija #%1$d atnaujinta naujais duomenimis. Pašalinta %2$d pasenusi rezervacija.
lt_LT[1]: Atlikta. Rezervacijos #%1$d atnaujintos naujais duomenimis. Pašalintos %2$d pasenusios rezervacijos.
lt_LT[2]: Atlikta. Rezervacijos #%1$d atnaujintos naujais duomenimis. Pašalintos %2$d pasenusios rezervacijos.
lt_LT[3]: Atlikta. Rezervacijos #%1$d atnaujintos naujais duomenimis. Pašalintos %2$d pasenusios rezervacijos.

en: Success. Booking #%1$d updated with new data.
lt_LT: Atlikta. #%1$d rezervacija atnaujinta naujais duomenimis.

en: Cannot import new event. Dates from %1$s to %2$s are partially blocked by booking %3$s. | Cannot import new event. Dates from %1$s to %2$s are partially blocked by bookings %3$s.
lt_LT[0]: Negalima importuoti naujo įvykio. Datos nuo %1$s iki %2$s iš dalies užblokuotos užsakius %3$s.
lt_LT[1]: Negalima importuoti naujo įvykio. Datos nuo %1$s iki %2$s iš dalies užblokuotos užsakymų %3$s.
lt_LT[2]: Negalima importuoti naujo įvykio. Datos nuo %1$s iki %2$s iš dalies užblokuotos užsakymų %3$s.
lt_LT[3]: Negalima importuoti naujo įvykio. Datos nuo %1$s iki %2$s iš dalies užblokuotos užsakymų %3$s.

en: Booking imported with UID %1$s.<br />Summary: %2$s.<br />Description: %3$s.<br />Source: %4$s.
lt_LT: Rezervacija importuota naudojant UID %1$s.<br />Santrauka: %2$s.<br />Aprašymas: %3$s.<br />Šaltinis: %4$s.

en: Process Information
lt_LT: Proceso informacija

en: Total bookings: %s
lt_LT: Iš viso rezervacijų: %s

en: Success bookings: %s
lt_LT: Sėkmingų rezervacijų: %s

en: Skipped bookings: %s
lt_LT: Praleistos rezervacijos: %s

en: Failed bookings: %s
lt_LT: Nepavykuios rezervacijos: %s

en: Removed bookings: %s
lt_LT: Pašalintos rezervacijos: %s

en: Expand All
lt_LT: Išskleisti visus

en: Collapse All
lt_LT: Sutraukti visus

en: All done! %1$d booking was successfully added. | All done! %1$d bookings were successfully added.
lt_LT[0]: Viskas padaryta! %1$d rezervacija sėkmingai pridėta.
lt_LT[1]: Viskas padaryta! %1$d rezervacijos sėkmingai pridėtos.
lt_LT[2]: Viskas padaryta! %1$d rezervacijos sėkmingai pridėtos.
lt_LT[3]: Viskas padaryta! %1$d rezervacijos sėkmingai pridėtos.

en:  There was %2$d failure. |  There were %2$d failures.
lt_LT[0]:  Įvyko %2$d gedimas.
lt_LT[1]:  Buvo %2$d gedimų.
lt_LT[2]:  Buvo %2$d gedimų.
lt_LT[3]:  Buvo %2$d gedimų.

en: Dismiss
lt_LT: Atsisakyti

en: Hotel Booking Plugin
lt_LT: Hotel Booking įskiepis

en: Your database is being updated in the background.
lt_LT: Jūsų duomenų bazė atnaujinama fone.

en: Taking a while? Click here to run it now.
lt_LT: Užtrunka? Spustelėkite čia, kad paleistumėte dabar.

en: Add "Booking Confirmation" shortcode to your "Booking Confirmed" and "Reservation Received" pages to show more details about booking or payment.<br/>Click "Update Pages" to apply all changes automatically or skip this notice and add "Booking Confirmation" shortcode manually.<br/><b><em>This action will replace the whole content of the pages.</em></b>
lt_LT: Pridėkite trumpąjį kodą (shortcode) „Booking Confirmation“ prie puslapių „Booking confirmed“ ir „Rezervation Received“, kad būtų rodoma daugiau informacijos apie užsakymą arba mokėjimą.<br/>Spustelėkite „Atnaujinti puslapius“, kad pritaikytumėte visus pakeitimus automatiškai arba praleiskite šį pranešimą ir pridėkite „Užsakymo patvirtinimas“. " trumpasis kodas rankiniu būdu.<br/><b><em>Šis veiksmas pakeis visą puslapių turinį.</em></b>

en: Update Pages
lt_LT: Atnaujinti puslapius

en: Skip
lt_LT: Praleisti

en: Direct Bank Transfer
lt_LT: Tiesioginis banko pavedimas

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Booking ID as the payment reference.
lt_LT: Atlikite mokėjimą tiesiai į mūsų banko sąskaitą. Kaip mokėjimo nuorodą naudokite savo rezervacijos ID.

en: Use the card number %1$s with CVC %2$s and a valid expiration date to test a payment.
lt_LT: Norėdami išbandyti mokėjimą, naudokite kortelės numerį %1$s su CVC %2$s ir galiojančia galiojimo data.

en: Pay by Card (Beanstream)
lt_LT: Mokėti kortele („Beanstream“)

en: Pay with your credit card via Beanstream.
lt_LT: Mokėkite kreditine kortele per „Beanstream“.

en: %1$s is enabled, but the <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> option is disabled. Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate. Otherwise, %1$s will only work in Test Mode.
lt_LT: %1$s įjungtas, bet parinktis <a href="%2$s">Priversti saugią patikrą</a> išjungta. Įgalinkite SSL ir įsitikinkite, kad jūsų serveris turi galiojantį SSL sertifikatą. Kitu atveju %1$s veiks tik bandomuoju režimu.

en: The <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> option is disabled. Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate. Otherwise, %1$s will only work in Test Mode.
lt_LT: Parinktis <a href="%2$s">Priversti saugią patikrą</a> išjungta. Įgalinkite SSL ir įsitikinkite, kad jūsų serveris turi galiojantį SSL sertifikatą. Kitu atveju %1$s veiks tik bandomuoju režimu.

en: Merchant ID
lt_LT: Prekybininko ID

en: Your Merchant ID can be found in the top-right corner of the screen after logging in to the Beanstream Back Office
lt_LT: Savo prekybininko ID galite rasti viršutiniame dešiniajame ekrano kampe, kai prisijungsite prie „Beanstream Back Office“

en: Payments Passcode
lt_LT: Mokėjimų slaptažodis

en: To generate the passcode, navigate to Administration > Account Settings > Order Settings in the sidebar, then scroll to Payment Gateway > Security/Authentication
lt_LT: Norėdami sugeneruoti slaptažodį, šoninėje juostoje eikite į Administravimas > Paskyros nustatymai > Užsakymo nustatymai, tada slinkite į Mokėjimo sistemos > Sauga / Autentifikavimas

en: Beanstream Payment Error: %s
lt_LT: Beanstream mokėjimo klaida: %s

en: Payment single use token is required.
lt_LT: Reikalingas vienkartinis mokėjimo žetonas.

en: Webhooks Destination URL: %s
lt_LT: Webhooks paskirties URL: %s

en: Pay by Card (Braintree)
lt_LT: Mokėti kortele (Braintree)

en: Pay with your credit card via Braintree.
lt_LT: Mokėkite kreditine kortele per Braintree.

en: Braintree gateway cannot be enabled due to some problems: %s
lt_LT: Braintree mokėjimo sistema negali būti įjungta dėl kai kurių problemų: %s

en: In your Braintree account select Account > My User > View Authorizations.
lt_LT: Savo „Braintree“ paskyroje pasirinkite Paskyra > Mano naudotojas > Peržiūrėti įgaliojimus.

en: Public Key
lt_LT: Viešasis raktas

en: Private Key
lt_LT: Privatus raktas

en: Merchant Account ID
lt_LT: Prekybininko paskyros ID

en: In case the site currency differs from default currency in your Braintree account, you can set specific merchant account to avoid <a href="%s">complications with currencty conversions</a>. Otherwise leave the field empty.
lt_LT: Jei svetainės valiuta skiriasi nuo numatytosios valiutos jūsų Braintree paskyroje, galite nustatyti konkrečią prekybininko paskyrą, kad išvengtumėte <a href="%s">valiutos konvertavimo komplikacijų</a>. Kitu atveju palikite lauką tuščią.

en: Braintree submitted for settlement (Transaction ID: %s)
lt_LT: „Braintree“ pateiktas atsiskaitymui (operacijos ID: %s)

en: Braintree Payment Error: %s
lt_LT: Beanstream mokėjimo klaida: %s

en: Payment method nonce is required.
lt_LT: Mokėjimo būdas nereikalingas.

en: Payment dispute opened
lt_LT: Pradėtas ginčas dėl mokėjimo

en: Payment dispute lost
lt_LT: Ginčas dėl mokėjimo pralaimėtas

en: Payment dispute won
lt_LT: Ginčas dėl mokėjimo laimėtas

en: Payment refunded in Braintree
lt_LT: Mokėjimas grąžintas į Braintree

en: Braintree transaction voided
lt_LT: Braintree sandoris anuliuotas

en: Pay on Arrival
lt_LT: Mokėti atvykus

en: Pay with cash on arrival.
lt_LT: Mokėti grynaisiais atvykus.

en: %s is a required field.
lt_LT: %s yra būtinas laukelis.

en: %s is not a valid email address.
lt_LT: %s nėra tinkamas el. pašto adresas.

note: translators: %s is the payment gateway title.
en: Enable "%s"
lt_LT: Įjungti "%s"

en: Test Mode
lt_LT: Testavimo režimas

en: Enable Sandbox Mode
lt_LT: Ijungti Sandbox režimą

en: Sandbox can be used to test payments.
lt_LT: Sandbox gali būti naudojams norint ištestuoti mokėjimus.

en: Payment method title that the customer will see on your website.
lt_LT: Apmokėjimo būdo aprašymas, kurį pirkėjas matys Jūsų tinklalapyje.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
lt_LT: Apmokėjimo būdo aprašymas, kurį pirkėjas matys Jūsų tinklalapyje.

en: Instructions
lt_LT: Instrukcijos

en: Instructions for a customer on how to complete the payment.
lt_LT: Nurodymai klientui, kaip atlikti mokėjimą.

en: Reservation #%d
lt_LT: Rezervacija #%d

en: Accommodation(s) reservation
lt_LT: Apgyvendinimo vietos(ų) rezervacija

en: Manual Payment
lt_LT: Rankinis mokėjimas

en: Pay via PayPal
lt_LT: Mokėkite per PayPal

en: Paypal Business Email
lt_LT: „Paypal“ verslo el. paštas

en: Disable IPN Verification
lt_LT: Išjungti IPN patvirtinimą

en: Specify an IPN listener for a specific payment instead of the listeners specified in your PayPal Profile.
lt_LT: Konkrečiam mokėjimui nurodykite IPN klausytoją, o ne jūsų PayPal profilyje nurodytus klausytojus.

en: Payment %s via IPN.
lt_LT: Mokėjimas %s per IPN.

en: Payment failed due to invalid PayPal business email.
lt_LT: Nepavyko sumokėti dėl netinkamo PayPal verslo el. pašto adreso.

en: Payment failed due to invalid currency in PayPal IPN.
lt_LT: Mokėjimas nepavyko dėl netinkamos PayPal IPN valiutos.

en: Payment failed due to invalid amount in PayPal IPN.
lt_LT: Mokėjimas nepavyko dėl netinkamos PayPal IPN sumos.

en: Payment failed due to invalid purchase key in PayPal IPN.
lt_LT: Mokėjimas nepavyko dėl netinkamo PayPal IPN pirkimo rakto.

en: Payment made via eCheck and will clear automatically in 5-8 days.
lt_LT: Mokėjimas atliktas per eCheck ir bus automatiškai išvalytas per 5–8 dienas.

en: Payment requires a confirmed customer address and must be accepted manually through PayPal.
lt_LT: Norint atsiskaityti reikia patvirtinto kliento adreso, jį reikia patvirtinti rankiniu būdu per PayPal.

en: Payment must be accepted manually through PayPal due to international account regulations.
lt_LT: Atsižvelgiant į tarptautinius sąskaitų nuostatus, mokėjimas per PayPal turi būti priimtas rankiniu būdu.

en: Payment received in non-shop currency and must be accepted manually through PayPal.
lt_LT: Mokėjimas gautas ne parduotuvės valiuta ir turi būti patvirtintas rankiniu būdu per PayPal.

en: Payment is being reviewed by PayPal staff as high-risk or in possible violation of government regulations.
lt_LT: Mokėjimą PayPal darbuotojai peržiūri kaip labai rizikingą arba galimai pažeidžiantį vyriausybės taisykles.

en: Payment was sent to unconfirmed or non-registered email address.
lt_LT: Mokėjimas buvo išsiųstas nepatvirtintu ar neregistruotu el. pašto adresu.

en: PayPal account must be upgraded before this payment can be accepted.
lt_LT: Prieš priimant šį mokėjimą, reikia atnaujinti PayPal sąskaitą.

en: PayPal account is not verified. Verify account in order to accept this payment.
lt_LT: PayPal paskyra nėra patvirtinta. Patvirtinkite sąskaitą, kad galima būtų patvirtinti šį mokėjimą.

en: Payment is pending for unknown reasons. Contact PayPal support for assistance.
lt_LT: Mokėjimas laukiamas dėl nežinomų priežasčių. Dėl pagalbos susisiekite su „PayPal“ palaikymo komanda.

en: Partial PayPal refund processed: %s
lt_LT: Apdorotas dalinis „PayPal“ lėšų grąžinimas: %s

en: PayPal Payment #%s Refunded for reason: %s
lt_LT: PayPal mokėjimas #%s Grąžintas dėl priežasties: %s

en: PayPal Refund Transaction ID: %s
lt_LT: PayPal grąžinimo operacijos ID: %s

en: Use the card number %1$s with CVC %2$s, a valid expiration date and random 5-digit ZIP-code to test a payment.
lt_LT: Norėdami išbandyti mokėjimą, naudokite kortelės numerį %1$s su CVC %2$s, galiojančia galiojimo data ir atsitiktiniu 5 skaitmenų pašto kodu.

en: Pay by Card (Stripe)
lt_LT: Mokėti kortele (Stripe)

en: Pay with your credit card via Stripe.
lt_LT: Mokėkite kreditine kortele per Stripe.

note: translators: %1$s - names of payment methods, %2$s - currency codes
en: Bancontact
lt_LT: Uždrausti kontaktą

en: SEPA Direct Debit
lt_LT: SEPA tiesioginis debetas

en: Secret Key
lt_LT: Slaptas raktas

en: Payment Methods
lt_LT: Mokėjimo būdai

en: Card Payments
lt_LT: Mokėjimas kortele

en: Checkout Locale
lt_LT: Apmokėjimo puslapis

en: Display Checkout in the user's preferred language, if available.
lt_LT: Rodyti Checkout naudotojo pageidaujama kalba, jei įmanoma.

en: The payment method is not selected.
lt_LT: Mokėjimo būdas nepasirinktas.

note: translators: %s - Stripe PaymentIntent ID
en: Payment for PaymentIntent %s succeeded.
lt_LT: Mokėjimas už PaymentIntent %s pavyko.

note: translators: %s - Stripe PaymentIntent ID
en: Payment for PaymentIntent %s is processing.
lt_LT: Mokėjimas už PaymentIntent %s apdorojamas.

en: Can't charge the payment again: payment's flow already completed.
lt_LT: Negalima dar kartą apmokestinti mokėjimo: mokėjimo eiga jau baigta.

note: translators: %s - Stripe Charge ID
en: Charge %s succeeded.
lt_LT: Mokėjimas %s pavyko.

note: translators: %1$s - Stripe Charge ID; %2$s - payment price
en: Charge %1$s for %2$s created.
lt_LT: Apmokestinimas %1$s už %2$s sukurtas.

note: translators: %s - Stripe Charge ID
en: Charge %s failed.
lt_LT: Mokėjimas %s nepavyko.

en: Charge error. %s
lt_LT: Mokėjimo klaida. %s

en: Argentinean
lt_LT: Argentinietė

en: Simplified Chinese
lt_LT: Supaprastinta kinų

en: Danish
lt_LT: Danų

en: Dutch
lt_LT: Nyderlandų

en: English
lt_LT: Angliškasis Debiutas

en: Finnish
lt_LT: Suomių

en: French
lt_LT: Prancūzų

en: German
lt_LT: Vokiečių

en: Italian
lt_LT: Italų

en: Japanese
lt_LT: Japonų

en: Norwegian
lt_LT: Norvegų

en: Polish
lt_LT: Lenkų

en: Russian
lt_LT: Rusų

en: Spanish
lt_LT: Ispanų

en: Swedish
lt_LT: Švedų

en: Card
lt_LT: Kortelė

en: Credit or debit card
lt_LT: Kreditinė ar debetinė kortelė

en: Select iDEAL Bank
lt_LT: Pasirinkite iDEAL banką

en: You will be redirected to a secure page to complete the payment.
lt_LT: Būsite nukreipti į saugų puslapį, kad užbaigtumėte mokėjimą.

en: By providing your IBAN and confirming this payment, you are authorizing this merchant and Stripe, our payment service provider, to send instructions to your bank to debit your account and your bank to debit your account in accordance with those instructions. You are entitled to a refund from your bank under the terms and conditions of your agreement with your bank. A refund must be claimed within 8 weeks starting from the date on which your account was debited.
lt_LT: Pateikdami savo IBAN ir patvirtindami šį mokėjimą, įgaliojate šį prekybininką ir „Stripe“, mūsų mokėjimo paslaugų teikėją, siųsti nurodymus jūsų bankui nurašyti nuo jūsų sąskaitos, o bankui – nurašyti nuo jūsų sąskaitos pagal tas instrukcijas. Jūs turite teisę į banko grąžinimą pagal sutarties su banku sąlygas. Lėšos turi būti grąžintos per 8 savaites nuo tos datos, kai buvo nuskaityta jūsų sąskaita.

note: translators: %s - Stripe Charge ID
en: Webhook received. Charge %s succeeded.
lt_LT: Webhook gautas. mokėjimas %s pavyko.

note: translators: %s - Stripe Charge ID
en: Webhook received. Charge %s failed.
lt_LT: Webhook gautas. Nepavyko mokėjimas %s.

note: translators: %s - Stripe Source ID
en: Webhook received. The source %s is chargeable.
lt_LT: Webhook gautas. Šaltinis %s yra apmokestinamas.

note: translators: %s - Stripe Source ID
en: Webhook received. Payment source %s was cancelled by customer.
lt_LT: Webhook gautas. Klientas atšaukė mokėjimo šaltinį %s.

note: translators: %s - Stripe Source ID
en: Webhook received. Payment source %s failed and couldn't be processed.
lt_LT: Webhook gautas. Mokėjimo šaltinis %s nepavyko ir jo nepavyko apdoroti.

en: Test Payment
lt_LT: Testinis mokėjimas

en: To setup the callback process for 2Checkout to automatically mark payments completed, you will need to
lt_LT: Jei norite nustatyti 2Checkout atgalinio skambinimo procesą, kad mokėjimai būtų automatiškai pažymėti baigtais, turėsite

en: Login to your 2Checkout account and click the Notifications tab
lt_LT: Prisijunkite prie savo 2Checkout paskyros ir spustelėkite skirtuką Pranešimai

en: Click Enable All Notifications
lt_LT: Spustelėkite Įjungti visus pranešimus

en: In the Global URL field, enter the url %s
lt_LT: Lauke Visuotinis URL įveskite URL %s

en: Click Apply
lt_LT: Spustelėkite Taikyti

en: Account Number
lt_LT: Sąskaitos numeris

en: Secret Word
lt_LT: Slaptas žodis

en: 2Checkout "Order Created" notification received.
lt_LT: 2Checkout gautas pranešimas „Užsakymas sukurtas“.

en: Payment refunded in 2Checkout
lt_LT: Mokėjimas grąžintas į 2Checkout

en: 2Checkout fraud review passed
lt_LT: 2Checkout sukčiavimo peržiūra praėjo

en: 2Checkout fraud review failed
lt_LT: 2Checkout sukčiavimo patikrinimas nepavyko

en: 2Checkout fraud review in progress
lt_LT: 2Checkout vyksta sukčiavimo peržiūra

en: Attribute
lt_LT: Atributas

[ctx: Add New Attribute]
en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New Attribute
lt_LT: Pridėti naują atributą

en: Edit Attribute
lt_LT: Atributo redagavimas

en: New Attribute
lt_LT: Naujas atributas

en: View Attribute
lt_LT: Peržiūrėti atributą

en: Search Attribute
lt_LT: Ieškoti atributo

en: No Attributes found
lt_LT: Nerasta jokių atributų

en: No Attributes found in Trash
lt_LT: Šiukšlinėje nerasta jokių atributų

en: Insert into attribute description
lt_LT: Įterpti į atributo aprašymą

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
lt_LT: Ieškoti %s

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
lt_LT: Visi %s

note: translators: %s: attribute name
en: Edit %s
lt_LT: Redaguoti %s

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
lt_LT: Atnaujinti %s

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
lt_LT: Pridėti naują %s

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
lt_LT: Naujas %s

note: translators: %s: attribute name
en: No &quot;%s&quot; found
lt_LT: Nerasta: &quot;%s&quot;

en: Name (numeric)
lt_LT: Pavadinimas (sudarytas iš skaičių)

en: Term ID
lt_LT: Termino ID

en: Enable Archives
lt_LT: Įjungti archyvus

en: Link the attribute to an archive page with all accommodation types that have this attribute.
lt_LT: Susiekite atributą su archyvo puslapiu su visais apgyvendinimo tipais, turinčiais šį atributą.

en: Visible in Details
lt_LT: Matoma Išsamiau skiltyje

en: Display the attribute in details section of an accommodation type.
lt_LT: Rodyti atributą apgyvendinimo tipo išsamios informacijos skiltyje.

en: Default Sort Order
lt_LT: Numatyta rikiavimo tvarka

en: Default Text
lt_LT: Numatytasis tekstas

en: Select
lt_LT: Pasirinkti

en: Edit Dates
lt_LT: Redaguoti datas

en: Note
lt_LT: Pastaba

[ctx: Add New Booking]
en: Add New Booking
lt_LT: Pridėti naują rezervaciją

en: View Booking
lt_LT: Peržiūrėti rezervaciją

en: Search Booking
lt_LT: Ieškoti rezervacijų

en: No bookings found
lt_LT: Nerasta jokių rezervacijų

en: No bookings found in Trash
lt_LT: Nerasta jokių rezervacijų šiukšlinėje

en: All Bookings
lt_LT: Visos rezervacijos

en: Insert into booking description
lt_LT: Įterpti į rezervacijos aprašymą

en: Uploaded to this booking
lt_LT: Įkelta į šią rezervaciją

[ctx: Booking status]
en: Pending User Confirmation
lt_LT: Laukiama vartotojo patvirtinimo

en: Pending User Confirmation <span class="count">(%s)</span> | Pending User Confirmation <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Laukiama naudotojo patvirtinimo <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Laukiama naudotojo patvirtinimo <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Laukiama naudotojo patvirtinimo <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[3]: Laukiama naudotojo patvirtinimo <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Pending Payment
lt_LT: Laukiama apmokėjimo

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Laukiantis mokėjimas <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Laukiantis mokėjimas <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Laukiantis mokėjimas <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[3]: Laukiantis mokėjimas <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Pending Admin
lt_LT: Laukiama administratoriaus

en: Pending Admin <span class="count">(%s)</span> | Pending Admin <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Laukiantis administratorius <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Laukiantis administratorius <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Laukiantis administratorius <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[3]: Laukiantis administratorius <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Abandoned
lt_LT: Atšauktas

en: Abandoned <span class="count">(%s)</span> | Abandoned <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Atšauktas <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Atšaukti <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Atšaukti <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[3]: Atšaukti <span class="count">(%s)</span>

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Patvirtinta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Patvirtinta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Patvirtinta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[3]: Patvirtinta <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Cancelled
lt_LT: Atšauktas

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Atšauktas <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Atšaukti <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Atšaukti <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[3]: Atšaukti <span class="count">(%s)</span>

en: Status changed from %s to %s.
lt_LT: Užsakymo statusas pakeistas iš %s į %s.

en: Enter percent or fixed amount according to selected type.
lt_LT: Įveskite procentą arba fiksuotą sumą pagal pasirinktą tipą.

en: Check-in After
lt_LT: Atvykimas po

en: Check-out Before
lt_LT: Išvykimas prieš

en: Minimum Days
lt_LT: Minimalius dienų skaičius

en: Maximum Days
lt_LT: Maksimalus dienų skaičius

en: Usage Limit
lt_LT: Naudojimo limitas

en: Usage Count
lt_LT: Naudojimų skaičius

[ctx: Add New Coupon]
en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New Coupon
lt_LT: Sukurti naują nuolaidą

en: Edit Coupon
lt_LT: Redaguoti kuponą

en: New Coupon
lt_LT: Naujas kuponas

en: View Coupon
lt_LT: Peržiūrėti nuolaidą

en: Search Coupon
lt_LT: Kupono paieška

en: No coupons found
lt_LT: Nuolaidų nerasta

en: No coupons found in Trash
lt_LT: Šiukšlinėje nuolaidų nerasta

en: All Coupons
lt_LT: Visos nuolaidos

en: Payment History
lt_LT: Mokėjimų istorija

en: Payment
lt_LT: Mokėjimas

[ctx: Add New Payment]
en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New Payment
lt_LT: Pridėti naują mokėjimą

en: Edit Payment
lt_LT: Redaguoti mokėjimą

en: New Payment
lt_LT: Naujas mokėjimas

en: View Payment
lt_LT: Peržiūrėti mokėjimą

en: Search Payment
lt_LT: Ieškoti mokėjimo

en: No payments found
lt_LT: Mokėjimų nerasta

en: No payments found in Trash
lt_LT: Šiukšlinėje mokėjimų nerasta

en: Payments
lt_LT: Mokėjimai

en: Insert into payment description
lt_LT: Įterpti į mokėjimo aprašymą

en: Uploaded to this payment
lt_LT: Įkelta į šį mokėjimą

en: Payments.
lt_LT: Mokėjimai.

en: Gateway Mode
lt_LT: Mokėjimo sistemos režimas

en: Live
lt_LT: Tiesiogiai

en: Fee
lt_LT: Rinkliava

en: Payment Type
lt_LT: Mokėjimo tipas

en: Billing Info
lt_LT: Atsiskaitymo informacija

en: Address 1
lt_LT: Adresas 1

en: Address 2
lt_LT: Adresas 2

en: Postal Code (ZIP)
lt_LT: Pašto kodas (ZIP)

[ctx: Payment status]
en: Pending
lt_LT: Vykdomas

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[3]: Vykdomi <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Completed
lt_LT: Užbaigtas

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Užbaigta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Užbaigti <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Užbaigti <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[3]: Užbaigti <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Failed
lt_LT: Nepavyko

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Nepavykęs <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Nepavykę <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Nepavykę <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[3]: Nepavykę <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Abandoned
lt_LT: Atšauktas

[ctx: Payment status]
en: On Hold
lt_LT: Užlaikytas

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Sustabdyta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Sustabdyta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Sustabdyta <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[3]: Sustabdyta <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Refunded
lt_LT: Grąžinta

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[0]: Grąžinti <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[1]: Grąžinti <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[2]: Grąžinti <span class="count">(%s)</span>
lt_LT[3]: Grąžinti <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Cancelled
lt_LT: Atšauktas

en: Payment (#%s) for this booking is on hold
lt_LT: Mokėjimas (#%s) už šią rezervaciją sulaikyta

en: Rate Info
lt_LT: Įkainio informacija

en: Season
lt_LT: Sezonas

en: Move price to top to set higher priority.
lt_LT: Perkelkite kainą į viršų, kad nustatytumėte didesnį prioritetą.

en: Will be displayed on the checkout page.
lt_LT: Bus rodomas atsiskaitymo puslapyje.

note: translators: The value a hotel wishes to sell their rooms. Also called the Cost, Value, Tariff or Room charge.
en: Rates
lt_LT: Kainos

[ctx: Add New Rate]
en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New Rate
lt_LT: Pridėti naują įkainį

en: Edit Rate
lt_LT: Redaguoti įkainį

en: New Rate
lt_LT: Naujas įkainis

en: View Rate
lt_LT: Peržiūrėti įkainį

en: Search Rate
lt_LT: Ieškoti įkainio

en: No rates found
lt_LT: Nerasta jokių įkainių

en: No rates found in Trash
lt_LT: Šiukšlinėje nerasta jokių įkainių

en: Insert into rate description
lt_LT: Įterpti į įkainio aprašymą

en: Uploaded to this rate
lt_LT: Įkelta į šitą įkainį

en: This is where you can add new rates.
lt_LT: Čia galite pridėti naujų įkainių.

en: Reserved Accommodation
lt_LT: Rezervuota apgyvendinimo vieta

[ctx: Add New Accommodation]
en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New Accommodation
lt_LT: Pridėti naują apgyvendinimo vietą

en: Edit Accommodation
lt_LT: Redaguoti apgyvendinimo vietą

en: New Accommodation
lt_LT: Nauja Apgyvendinimo vieta

en: View Accommodation
lt_LT: Peržiūrėti apgyvendinimo vietą

en: Search Accommodation
lt_LT: Ieškoti apgyvendinimo vietos

en: No accommodations found
lt_LT: Apgyvendinimo vietų nerasta

en: No accommodations found in Trash
lt_LT: Apgyvendinimo vietų šiukšlinėje nerasta

en: Insert into accommodation description
lt_LT: Įterpti į apgyvendinimo vietos aprašymą

en: Uploaded to this accommodation
lt_LT: Įkeltą į šią apgyvendinimo vietą

en: This is where you can add new accommodations to your hotel.
lt_LT: Čia galite pridėti naujų apgyvendinimo vietų į savo viešbutį.

[ctx: Add New Accommodation Type]
en: Add Accommodation Type
lt_LT: Pridėti apgyvendinimo tipą

en: Add New Accommodation Type
lt_LT: Pridėti naują apgyvendinimo tipą

en: Edit Accommodation Type
lt_LT: Redaguoti apgyvendinimo tipą

en: New Accommodation Type
lt_LT: Naujas apgyvendinimo tipas

en: View Accommodation Type
lt_LT: Žiūrėti apgyvendinimo tipą

en: Search Accommodation Type
lt_LT: Ieškoti apgyvendinimo tipo

en: No Accommodation types found
lt_LT: Nerasta jokių apgyvendinimo tipų

en: No Accommodation types found in Trash
lt_LT: Apgyvendinimo vietų šiukšlinėje nerasta

en: Insert into accommodation type description
lt_LT: Įterpti į apgyvendinimo vietos tipo aprašymą

en: Uploaded to this accommodation type
lt_LT: Įkeltą į šią apgyvendinimo vietos tipą

en: Accommodation Categories
lt_LT: Apgyvendinimo vietų kategorijos

en: Accommodation Category
lt_LT: Apgyvendinimo vietų kategorija

en: Search Accommodation Categories
lt_LT: Ieškoti apgyvendinimo vietų kategorijų

en: Popular Accommodation Categories
lt_LT: Populiarios apgyvendinimo vietų kategorijos

en: All Accommodation Categories
lt_LT: Viso Apgyvendinimo vietų kategorijos

en: Parent Accommodation Category
lt_LT: Tėvinė apgyvendinimo kategorija

en: Parent Accommodation Category:
lt_LT: Tėvinė apgyvendinimo kategorija:

en: Edit Accommodation Category
lt_LT: Redaguoti apgyvendinimo vietų kategoriją

en: Update Accommodation Category
lt_LT: Atnaujinti apgyvendinimo kategoriją

en: Add New Accommodation Category
lt_LT: Pridėti naują apgyvendinimo kategoriją

en: New Accommodation Category Name
lt_LT: Naujas apgyvendinimo kategorijos pavadinimas

en: Separate categories with commas
lt_LT: Kategorijas atskirkite kableliais

en: Add or remove categories
lt_LT: Pridėti arba pašalinti kategorijas

en: Choose from the most used categories
lt_LT: Pasirinkite iš dažniausiai naudojamų kategorijų

en: No categories found.
lt_LT: Kategorijos nerastos.

en: Categories
lt_LT: Kategorijos

en: Accommodation Tags
lt_LT: Apgyvendinimo žymos

en: Accommodation Tag
lt_LT: Apgyvendinimo žyma

en: Search Accommodation Tags
lt_LT: Ieškoti apgyvendinimo žymų

en: Popular Accommodation Tags
lt_LT: Populiarios apgyvendinimo žymos

en: All Accommodation Tags
lt_LT: Visos apgyvendinimo žymos

en: Parent Accommodation Tag
lt_LT: Tėvinė apgyvendinimo žyma

en: Parent Accommodation Tag:
lt_LT: Tėvinė apgyvendinimo žyma:

en: Edit Accommodation Tag
lt_LT: Redaguoti apgyvendinimo žymą

en: Update Accommodation Tag
lt_LT: Atnaujinkite apgyvendinimo žymą

en: Add New Accommodation Tag
lt_LT: Pridėti naują apgyvendinimo žymą

en: New Accommodation Tag Name
lt_LT: Naujas apgyvendinimo žymos pavadinimas

en: Separate tags with commas
lt_LT: Atskirkite žymas kableliais

en: Add or remove tags
lt_LT: Pridėti arba pašalinti žymas

en: Choose from the most used tags
lt_LT: Pasirinkite iš dažniausiai naudojamų žymų

en: No tags found.
lt_LT: Žymų nerasta.

en: Tags
lt_LT: Žymos

en: Amenities
lt_LT: Patogumai

en: Amenity
lt_LT: Patogumas

en: Search Amenities
lt_LT: Ieškoti patogumų

en: Popular Amenities
lt_LT: Populiarūs patogumai

en: All Amenities
lt_LT: Visi patogumai

en: Parent Amenity
lt_LT: Tėvinis patogumas

en: Parent Amenity:
lt_LT: Tėvinis patogumas:

en: Edit Amenity
lt_LT: Redaguoti patogumą

en: Update Amenity
lt_LT: Atnaujinti patogumą

en: Add New Amenity
lt_LT: Pridėti naują patogumą

en: New Amenity Name
lt_LT: Naujas patogumo pavadinimas

en: Separate amenities with commas
lt_LT: Patogumus atskirkite kableliais

en: Add or remove amenities
lt_LT: Pridėti arba pašalinti patogumus

en: Choose from the most used amenities
lt_LT: Pasirinkite iš dažniausiai naudojamų patogumų

en: No amenities found.
lt_LT: Nerasta jokių patogumų.

en: State the age or disable children in <a href="%s">settings</a>.
lt_LT: Nurodykite amžių arba išjunkite vaikus <a href="%s">nustatymuose</a>.

en: Leave this option empty to calculate total capacity automatically to meet the exact number of adults AND children set above. This is the default behavior. Configure this option to allow any variations of adults OR children set above at checkout so that in total it meets the limit of manually set "Capacity". For example, configuration "adults:5", "children:4", "capacity:5" means the property can accommodate up to 5 adults, up to 4 children, but up to 5 guests in total (not 9).
lt_LT: Palikite šią parinktį tuščią, kad bendras pajėgumas būtų apskaičiuotas automatiškai, kad atitiktų tikslų aukščiau nurodytą suaugusiųjų IR vaikų skaičių. Tai yra numatytasis elgesys. Sukonfigūruokite šią parinktį, kad būtų galima leisti bet kokius suaugusiųjų ARBA vaikų variantus, nustatytus anksčiau atsiskaitant, kad iš viso atitiktų rankiniu būdu nustatytos talpos ribą. Pavyzdžiui, konfigūracija „suaugusieji:5“, „vaikai:4“, „talpa:5“ reiškia, kad viešbutyje gali apsistoti iki 5 suaugusiųjų, iki 4 vaikų, bet iš viso iki 5 svečių (ne 9).

en: Other
lt_LT: Kita

en: Size, %s
lt_LT: Dydis, %s

en: Leave blank to hide.
lt_LT: Palikite tuščią, kad paslėptumėte.

en: City view, seaside, swimming pool etc.
lt_LT: Vaizdas į miestą, pajūrį, baseiną ir kt.

en: Bed type
lt_LT: Lovos tipas

en: Set bed types list in <a href="%link%" target="_blank">settings</a>.
lt_LT: Nustatykite lovų tipų sąrašą <a href="%link%" target="_blank">nustatymuose</a>.

en: Photo Gallery
lt_LT: Nuotraukų galerija

en: Available Services
lt_LT: Galimos paslaugos

en: Season Info
lt_LT: Sezono informacija

en: Start date
lt_LT: Pradžios data

en: End date
lt_LT: Pabaigos data

en: Applied for days
lt_LT: Taikoma dienoms

en: Hold Ctrl / Cmd to select multiple.
lt_LT: Norėdami pasirinkti kelis, laikykite nuspaudę Ctrl / Cmd.

[ctx: Add New Season]
en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New Season
lt_LT: Pridėti naują sezoną

en: Edit Season
lt_LT: Redaguoti sezoną

en: New Season
lt_LT: Naujas sezonas

en: View Season
lt_LT: Žiūrėti sezoną

en: Search Season
lt_LT: Sezono paieška

en: No seasons found
lt_LT: Nerasta sezonų

en: No seasons found in Trash
lt_LT: Nerasta sezonų šiukšlinėje

en: Insert into season description
lt_LT: Įterpti į sezono aprašymą

en: Uploaded to this season
lt_LT: Įkelta į šį sezoną

en: This is where you can add new seasons.
lt_LT: Čia galite pridėti naujų sezonų.

en: Service
lt_LT: Paslauga

[ctx: Add New Service]
en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New Service
lt_LT: Pridėti naują paslaugą

en: Edit Service
lt_LT: Redaguoti paslaugą

en: New Service
lt_LT: Naują paslauga

en: View Service
lt_LT: Peržiūrėti paslaugą

en: Search Service
lt_LT: Paieškos paslauga

en: No services found
lt_LT: Paslaugų nerasta

en: No services found in Trash
lt_LT: Paslaugų nerasta šiukšlinėje

en: Insert into service description
lt_LT: Įterpti į paslaugos aprašymą

en: Uploaded to this service
lt_LT: Įkelta į šią paslaugą

en: How many times the customer will be charged.
lt_LT: Kiek kartų klientas bus apmokestintas.

en: Minimum
lt_LT: Mažiausiai

en: Maximum
lt_LT: Daugiausiai

en: Empty means unlimited
lt_LT: Tuščias reiškia neribotą

[ctx: Booking status]
en: Pending
lt_LT: Vykdomas

en: Total Sales
lt_LT: Iš viso pardavimų

en: Total Without Taxes
lt_LT: Viso be mokesčių

en: Total Fees
lt_LT: Viso rinkliavų

en: Total Services
lt_LT: Iš viso už paslaugas

en: Total Discounts
lt_LT: Viso nuolaidos

en: Total Bookings
lt_LT: Iš viso rezervacijų

en: Apply
lt_LT: Pritaikyti

en: From %s to %s
lt_LT: Nuo %s iki %s

en: Today
lt_LT: Šiandien

en: Yesterday
lt_LT: Vakar

en: This week
lt_LT: Šią savaitę

en: Last week
lt_LT: Praėjusią savaitę

en: Last 30 days
lt_LT: Paskutines 30 dienų

en: This month
lt_LT: Šis mėnuo

en: Last month
lt_LT: Praėjęs mėnuo

en: This quarter
lt_LT: Šis ketvirtis

en: Last quarter
lt_LT: Praėjęs ketvirtis

en: This year
lt_LT: Šie metai

en: Last year
lt_LT: Praėję metai

note: translators: %s - original Rate title
en: %s - copy
lt_LT: %s – kopija

en: Accommodation Type Gallery
lt_LT: Apgyvendinimo tipo galerija

en: Add Gallery To Accommodation Type
lt_LT: Pridėti galeriją prie apgyvendinimo tipo

en: Display imported bookings.
lt_LT: Rodyti importuotas rezervacijas.

en: Processing...
lt_LT: Apdorojama...

en: Cancelling...
lt_LT: Atšaukiama...

en: Not available
lt_LT: Negalimas

en: This is earlier than allowed by our advance reservation rules.
lt_LT: Tai anksčiau nei leidžia mūsų išankstinės rezervacijos taisyklės.

en: This is later than allowed by our advance reservation rules.
lt_LT: Tai vėliau nei leidžiama pagal mūsų išankstinės rezervacijos taisykles.

en: Day in the past
lt_LT: Diena praeityje

en: Check-in date
lt_LT: Atvykimo data

en: Less than min days stay
lt_LT: Mažiau nei min dienų viešnagė

en: More than max days stay
lt_LT: Daugiau nei max dienų viešnagė

en: Later than max date for current check-in date
lt_LT: Vėlesnė nei maksimali dabartinė registracijos data

en: Rules:
lt_LT: Taisyklės:

en: Tokenisation failed: %s
lt_LT: Tokenizavimas nepavyko: %s

en: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; has been added to your reservation. | %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; have been added to your reservation.
lt_LT[0]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; buvo pridėtas prie jūsų rezervacijos.
lt_LT[1]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; buvo pridėti prie jūsų rezervacijos.
lt_LT[2]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; buvo pridėti prie jūsų rezervacijos.
lt_LT[3]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; buvo pridėti prie jūsų rezervacijos.

en: %s accommodation selected. | %s accommodations selected.
lt_LT[0]: Pasirinkta %s apgyvendinimo vieta.
lt_LT[1]: Pasirinktos %s apgyvendinimo vietos.
lt_LT[2]: Pasirinktos %s apgyvendinimo vietų.
lt_LT[3]: Pasirinktos %s apgyvendinimo vietų.

en: Coupon code is empty.
lt_LT: Kupono kodas tuščias.

en: Dark Blue
lt_LT: Tamsiai mėlyna

en: Dark Green
lt_LT: Tamsiai žalia

en: Dark Red
lt_LT: Tamsiai raudona

en: Grayscale
lt_LT: Pilka spalva

en: Light Blue
lt_LT: Šviesiai mėlyna

en: Light Coral
lt_LT: Šviesi koralų

en: Light Green
lt_LT: Šviesiai žalia

en: Light Yellow
lt_LT: Šviesiai geltona

en: Minimal Blue
lt_LT: Minimali mėlyna

en: Minimal Orange
lt_LT: Minimali oranžinė

en: Minimal
lt_LT: Minimali

en: Sky Blue
lt_LT: Dangaus mėlyna

en: Slate Blue
lt_LT: Šiferio mėlyna

en: Turquoise
lt_LT: Turkis

en: Payment:
lt_LT: Mokėjimas:

en: Payment Method:
lt_LT: Mokėjimo būdas:

en: Status:
lt_LT: Būsena:

en: Checkout data is not valid.
lt_LT: Išvykimo data negalioja.

en: Payment method is not valid.
lt_LT: Mokėjimo būdas netinkamas.

en: Accommodation count is not valid.
lt_LT: Apgyvendinimo vietų skaičius negalioja.

en: Accommodation is already booked.
lt_LT: Nakvynė jau užsakyta.

en: Reservation submitted
lt_LT: Rezervacija pateikta

en: Details of your reservation have just been sent to you in a confirmation email. Please check your inbox to complete booking.
lt_LT: Išsami informacija apie jūsų rezervaciją ką tik buvo išsiųsta jums patvirtinimo el. laišku. Norėdami užbaigti užsakymą, patikrinkite gautuosius.

en: We received your booking request. Once it is confirmed we will notify you via email.
lt_LT: Gavome jūsų užsakymo užklausą. Kai tai bus patvirtinta, pranešime jums el. paštu.

en: Choose dates to see relevant prices
lt_LT: Pasirinkite datas, kad pamatytumėte atitinkamas kainas

en: Select from available accommodations.
lt_LT: Pasirinkite iš galimų apgyvendinimo vietų.

en: Confirm Reservation
lt_LT: Patvirtinti rezervaciją

en: Recommended for %d adult | Recommended for %d adults
lt_LT[0]: Rekomenduojama %d suaugusiajam
lt_LT[1]: Rekomenduojama %d suaugusiems
lt_LT[2]: Rekomenduojama %d suaugusiems
lt_LT[3]: Rekomenduojama %d suaugusiems

en:  and %d child |  and %d children
lt_LT[0]:  ir %d vaikas
lt_LT[1]:  ir %d vaikams
lt_LT[2]:  ir %d vaikų
lt_LT[3]:  ir %d vaikų

en: Recommended for %d guest | Recommended for %d guests
lt_LT[0]: Rekomenduojama %d svečiui
lt_LT[1]: Rekomenduojama %d svečiams
lt_LT[2]: Rekomenduojama %d svečių
lt_LT[3]: Rekomenduojama %d svečių

en: Max occupancy:
lt_LT: Maksimalus užimtumas:

en: %d child | %d children
lt_LT[0]: %d vaikas
lt_LT[1]: %d vaikai
lt_LT[2]: %d vaikų
lt_LT[3]: %d vaikų

en: Reserve
lt_LT: Rezervuoti

en: of %d accommodation available. | of %d accommodations available.
lt_LT[0]: %d apgyvendinimo vieta.
lt_LT[1]: %d apgyvendinimo vietos.
lt_LT[2]: %d apgyvendinimo vietos.
lt_LT[3]: %d apgyvendinimo vietos.

note: translators: Verb. To book an accommodation.
en: Book
lt_LT: Rezervuoti

en: Hotel Manager
lt_LT: Viešbučio vadovas

en: Hotel Worker
lt_LT: Viešbučio darbuotojas

en: Sunday
lt_LT: Sekmadienis

en: Monday
lt_LT: Pirmadienis

en: Tuesday
lt_LT: Antradienis

en: Wednesday
lt_LT: Trečiadienis

en: Thursday
lt_LT: Ketvirtadienis

en: Friday
lt_LT: Penktadienis

en: Saturday
lt_LT: Šeštadienis

en: Check-out date cannot be earlier than check-in date.
lt_LT: Išvykimo data negali būti ankstesnė nei atvykimo data.

en: Adults number is not valid
lt_LT: Suaugusiųjų skaičius netinkamas

en: Children number is not valid
lt_LT: Vaikų skaičius netinkamas

[ctx: Text about taxes and fees below the price.]
en:  (+taxes and fees)
lt_LT:  (+mokesčiai & rinkliavos)

[ctx: Text about taxes and fees below the price.]
note: translators: %s is a tax value
en:  (+%s taxes and fees)
lt_LT:  (+%s mokesčiai ir rinkliavos)

[ctx: Text about taxes and fees below the price.]
en:  (includes taxes and fees)
lt_LT:  (įskaitant mokesčius ir rinkliavas)

en: Expand
lt_LT: Išplėsti

en: Rate: %s
lt_LT: Įkainis: %s

en: Dates
lt_LT: Datos

en: Details
lt_LT: Išsamiau

en: Subtotal
lt_LT: Tarpinė suma

en: Coupon: %s
lt_LT: Kuponas: %s

en: Subtotal (excl. taxes)
lt_LT: Tarpinė suma (be mokesčių)

en: Taxes
lt_LT: Mokesčiai

en: Coupon Code:
lt_LT: Nuolaidos kodas:

en: New Booking Details
lt_LT: Naujos rezervacijos informacija

en: Original Booking Details
lt_LT: Originali rezervacijos informacija

en: Children %s
lt_LT: Vaikai %s

en: Additional Services
lt_LT: Papildomos paslaugos

en: x %d guest | x %d guests
lt_LT[0]: x %d svečias
lt_LT[1]: x %d svečiai
lt_LT[2]: x %d svečiai
lt_LT[3]: x %d svečiai

en: x %d time | x %d times
lt_LT[0]: x %d kartas
lt_LT[1]: x %d kartai
lt_LT[2]: x %d kartų
lt_LT[3]: x %d kartų

en: Accommodation pagination
lt_LT: Apgyvendinimo pusliapio skaičiavimas (pagination)

en: Services pagination
lt_LT: Paslaugų puslapio skaičiavimas (pagination)

en: Categories:
lt_LT: Kategorijos:

en: Amenities:
lt_LT: Patogumai:

en: Guests:
lt_LT: Svečiai:

en: Bed Type:
lt_LT: Lovos tipas:

en: View:
lt_LT: Peržiūrėti:

en: Prices start at:
lt_LT: Kainos prasideda nuo:

en: Price:
lt_LT: Kaina:

en: Accommodation #%d
lt_LT: Apgyvendinimo vieta #%d

en: Accommodation Type:
lt_LT: Apgyvendinimo tipas:

en: Choose Rate
lt_LT: Pasirinkite įkainį

en: Choose Additional Services
lt_LT: Pasirinkite papildomas paslaugas

en: for
lt_LT: už

[ctx: Example: Breakfast for X guest(s)]
en:  guest(s)
lt_LT:  svečias(i)

en: time(s)
lt_LT: kartas(ai)

[ctx: I've read and accept the terms & conditions]
en: terms & conditions
lt_LT: taisyklės ir Sąlygos

[ctx: I've read and accept the <tag>terms & conditions</tag>]
en: I've read and accept the %s
lt_LT: Perskaičiau ir patvirtinau %s

en: Your Information
lt_LT: Jūsų informacija

en: Required fields are followed by %s
lt_LT: Po privalomų laukų rašoma %s

en: Payment Method
lt_LT: Mokėjimo būdas

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods.
lt_LT: Atsiprašome, atrodo, kad nėra galimų mokėjimo būdų.

en: Total Price:
lt_LT: Bendra kaina:

en: Deposit:
lt_LT: Depozitas:

en: Check-in:
lt_LT: Atvykimas:

[ctx: from 10:00 am]
en: from
lt_LT: nuo

en: Check-out:
lt_LT: Išvykimas:

[ctx: until 10:00 am]
en: until
lt_LT: iki

en: Book Now
lt_LT: Rezervuoti

en: Availability
lt_LT: Užimtumas

en: Reservation Form
lt_LT: Rezervacijos forma

en: Display Accommodation Types
lt_LT: Rodyti apgyvendinimo tipus

en: Title:
lt_LT: Pavadinimas:

en: Featured Image
lt_LT: Pasirinktinis paveiksliukas

en: Excerpt (short description)
lt_LT: Produkto trumpas aprašymas

en: Book Button
lt_LT: Rezervacijos mygtukas

en: Search Availability
lt_LT: Užimtumo paieška

en: Search Availability Form
lt_LT: Užimtumo paieškos forma

en: Check-in Date:
lt_LT: Atvykimo data:

[ctx: Date format tip]
en: Preset date. Formatted as %s
lt_LT: Iš anksto nustatyta data. Suformatuota kaip %s

en: Check-out Date:
lt_LT: Išvykimo data:

en: Preset Adults:
lt_LT: Iš anksto nustatyti suaugusieji:

en: Preset Children:
lt_LT: Iš anksto nustatyti vaikai:

en: Attributes:
lt_LT: Atributai:

en: Booking Confirmation and Search Results pages are required to handle bookings. Press "Install Pages" button to create and set up these pages. Dismiss this notice if you already installed them.
lt_LT: Rezervacijoms tvarkyti reikalingi rezervacijos patvirtinimo ir paieškos rezultatų puslapiai. Norėdami sukurti ir nustatyti šiuos puslapius, paspauskite mygtuką „Įdiegti puslapius“. Atsisakykite šio pranešimo, jei juos jau įdiegėte.

en: Install Pages
lt_LT: Įdiegti puslapius

en: Booking Canceled
lt_LT: Rezervacija Atšaukta

en: Your reservation is canceled.
lt_LT: Jūsų rezervacija atšaukta.

en: Reservation Received
lt_LT: Rezervacija gauta

en: Transaction Failed
lt_LT: Apmokėjimas nepavyko

en: Unfortunately, your transaction cannot be completed at this time. Please try again or contact us.
lt_LT: Deja, šiuo metu jūsų operacijos užbaigti negalima. Bandykite dar kartą arba susisiekite su mumis.

en: Prices start at: %s
lt_LT: Kainos prasideda nuo: %s

en: View Details
lt_LT: Išsamiau

[ctx: Date format tip]
en: Formatted as %s
lt_LT: Suformatuota kaip %s

en: Reserve %1$s of %2$s available accommodations.
lt_LT: Rezervuokite %1$s iš %2$s laisvų apgyvendinimo vietų.

en: %s is available for selected dates.
lt_LT: %s laisva pasirinktomis dienomis.

en: Check Availability
lt_LT: Tikrinti užimtumą

en: Rate:
lt_LT: Įkainis:

en: Services:
lt_LT: Paslaugos:

en: Guest:
lt_LT: Svečias:

en: Payment ID
lt_LT: Mokėjimo ID

en: Total Paid
lt_LT: Viso apmokėta

en: To Pay
lt_LT: Mokėti

en: Add Payment Manually
lt_LT: Pridėti mokėjimą rankiniu būdu

en: No bookings found.
lt_LT: Nerasta jokių rezervacijų.

en: Base price
lt_LT: Bazinė kaina

en: %s accommodation found | %s accommodations found
lt_LT[0]: Rasta %s apgyvendinimo vieta
lt_LT[1]: Rasta %s apgyvendinimo vietos
lt_LT[2]: Rasta %s apgyvendinimo vietų
lt_LT[3]: Rasta %s apgyvendinimo vietų

en:  from %s - till %s
lt_LT:  nuo %s iki %s

en: Add Accommodation
lt_LT: Pridėti apgyvendinimo vietą

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Choose new dates to check availability of reserved accommodations in the original booking.
lt_LT: Pasirinkite naujas datas, kad patikrintumėte rezervuotų nakvynės vietų prieinamumą pradiniame užsakyme.

en: Add, remove or replace accommodations in the original booking.
lt_LT: Pridėkite, pašalinkite arba pakeiskite apgyvendinimo vietas pirminiame užsakyme.

en: Not Available
lt_LT: Užimtas

en: Continue
lt_LT: Tęsti

en: Choose how to associate data
lt_LT: Pasirinkite, kaip susieti duomenis

en: Use Source Accommodation to assign pre-filled booking information available in the original booking, e.g., full guest name, selected rate, services, etc.
lt_LT: Naudokite šaltinį Accommodation, kad priskirtumėte iš anksto užpildytą užsakymo informaciją, esančią pirminiame užsakyme, pvz., visą svečio vardą, pavardę, pasirinktą kainą, paslaugas ir kt.

en: Source accommodation
lt_LT: Apgyvendinimo šaltinis

en: Target accommodation
lt_LT: Tikslinis apgyvendinimas

en: Booking #%s is cancelled by customer.
lt_LT: Klientas atšaukė rezervaciją #%s.

en: Details of booking
lt_LT: Išsami informacija apie rezervaciją

en: Check-in: %1$s, from %2$s
lt_LT: Atvykimas: %1$s, nuo %2$s

en: Check-out: %1$s, until %2$s
lt_LT: Išvykimas: %1$s, iki %2$s

en: Name: %1$s %2$s
lt_LT: Vardas: %1$s %2$s

en: Email: %s
lt_LT: El. paštas: %s

en: Phone: %s
lt_LT: Telefonas: %s

en: Note: %s
lt_LT: Pastaba: %s

en: Booking #%s is confirmed by customer.
lt_LT: Rezervacija #%s patvirtinta kliento.

en: Booking #%s is confirmed by payment.
lt_LT: Rezervacija #%s patvirtinama apmokėjus.

en: Details of payment
lt_LT: Mokėjimo detalės

en: Payment ID: #%s
lt_LT: Mokėjimo ID: #%s

en: Amount: %s
lt_LT: Suma: %s

en: Method: %s
lt_LT: Metodas: %s

en: Booking #%s is pending for Administrator approval.
lt_LT: Rezervacija #%s laukia administratoriaus patvirtinimo.

en: Click the link below to cancel your booking.
lt_LT: Norėdami atšaukti rezervaciją, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą.

en: Cancel your booking
lt_LT: Atšaukite rezervaciją

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is approved!
lt_LT: Gerb. %1$s %2$s, jūsų rezervacija patvirtinta!

en: Thank you!
lt_LT: Ačiū!

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is cancelled!
lt_LT: Gerb. %1$s %2$s, jūsų rezervacija atšaukta!

en: Dear %1$s %2$s, we received your request for reservation.
lt_LT: Gerb. %1$s %2$s, gavome jūsų rezervavimo užklausą.

en: Click the link below to confirm your booking.
lt_LT: Spustelėkite toliau pateiktą nuorodą, kad patvirtintumėte savo rezervaciją.

en: Confirm
lt_LT: Patvirtinti

en: Note: link expires on
lt_LT: Pastaba: nuoroda baigiasi

en: If you did not place this booking, please ignore this email.
lt_LT: Jei nepateikėte šio prašymo, prašome ignoruoti šį el. laišką.

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is pending.
lt_LT: Gerb. %1$s %2$s, jūsų rezervacija laukia.

en: We will notify you by email once it is confirmed by our staff.
lt_LT: Kai tai patvirtins mūsų darbuotojai, pranešime jums el. paštu.

en: Accommodation #%s
lt_LT: Apgyvendinimas #%s

en: Accommodation: <a href="%1$s">%2$s</a>
lt_LT: Apgyvendinimas: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Accommodation Rate: %s
lt_LT: Apgyvendinimo kaina: %s

en: Bed Type: %s
lt_LT: Lovos tipas: %s

en: Required fields are followed by
lt_LT: Po privalomų laukų rašoma

en: Booking is already canceled.
lt_LT: Rezervacija jau atšaukta.

en: Cancel Booking
lt_LT: Atšaukti rezervaciją

en: Invalid request.
lt_LT: Bloga užklausa.

en: Cancelation of your booking is not possible for some reason. Please contact the website administrator.
lt_LT: Dėl kokių nors priežasčių jūsų rezervacijos atšaukti negalima. Prašome susisiekti su svetainės administratoriumi.

en: Booking is already confirmed.
lt_LT: Rezervacija jau patvirtinta.

en: Your booking is confirmed. Thank You!
lt_LT: Jūsų rezervacija patvirtinta. Ačiū!

en: Your booking request is expired. Please start a new booking request.
lt_LT: Jūsų rezervacijos užklausa nebegalioja. Pradėkite teikti naują rezervacijos užklausą.

en: Confirmation of your booking request is not possible for some reason. Please start a new booking request.
lt_LT: Jūsų rezervacijos užklausos patvirtinimas dėl kokių nors priežasčių neįmanomas. Pradėkite teikti naują rezervacijos užklausą.

en: We are pleased to inform you that your reservation request has been received and confirmed.
lt_LT: Džiaugiamės galėdami pranešti, kad jūsų rezervacijos užklausa gauta ir patvirtinta.

en: Booking:
lt_LT: Rezervacija:

en: Details:
lt_LT: Išsamiau:

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed.
lt_LT: Dėkojame už mokėjimą. Jūsų operacija baigta.

en: We are pleased to inform you that your reservation request has been received.
lt_LT: Džiaugiamės galėdami pranešti, kad jūsų rezervacijos užklausa gauta.

en: from %s
lt_LT: nuo %s

en: No accommodations matching criteria.
lt_LT: Nėra apgyvendinimo vietų atitinkančių kriterijus.

en: No services matched criteria.
lt_LT: Kriterijus atitinkančių paslaugų nėra.

en: Nothing found.
lt_LT: Nieko nerasta.

en: Children %s:
lt_LT: Vaikai %s:

en: Preset date. Formatted as %s
lt_LT: Iš anksto nustatyta data. Suformatuota kaip %s

en: Gallery
lt_LT: Galerija

en: View Button
lt_LT: Peržiūros mygtukas

en: Order
lt_LT: Rikiavimas

en: Order By
lt_LT: Rikiuoti pagal

en: No order
lt_LT: Nėra rikiavimo

en: Post ID
lt_LT: Pranešimo ID

en: Post author
lt_LT: Pranešimo autorius

en: Post title
lt_LT: Įrašo pavadinimas

en: Post name (post slug)
lt_LT: Įrašo pavadinimas (post slug)

en: Post date
lt_LT: Įrašo data

en: Last modified date
lt_LT: Paskutinio pakeitimo data

en: Parent ID
lt_LT: Tėvinio ID

en: Random order
lt_LT: Atsitiktinė tvarka

en: Number of comments
lt_LT: Komentaru kiekis

en: Relevance
lt_LT: Aktualumas

en: Page order
lt_LT: Puslapio rikiavimas

en: Meta value
lt_LT: Meta reikšmė

en: Numeric meta value
lt_LT: Skaitinė meta reikšmė

en: Ascending (1, 2, 3)
lt_LT: Didėjančia tvarka (1, 2, 3)

en: Descending (3, 2, 1)
lt_LT: Mažėjanti (3, 2, 1)

en: Meta Name
lt_LT: Meta pavadinimas

en: Meta Type
lt_LT: Meta tipas

en: Specified type of the custom field. Can be used in conjunction with "orderby" = "meta_value".
lt_LT: Nurodytas tinkinto lauko tipas. Gali būti naudojamas kartu su "orderby" = "meta_value".

en: Any
lt_LT: Bet kas

en: Numeric
lt_LT: Skaitinis

en: Binary
lt_LT: Dvejetainis

en: String
lt_LT: Eilutė

en: Time
lt_LT: Laikas

en: Date and time
lt_LT: Data ir laikas

en: Decimal number
lt_LT: Dešimtainis skaičius

en: Signed number
lt_LT: Pasirašytas numeris

en: Unsigned number
lt_LT: Nepasirašytas numeris

en: Query Settings
lt_LT: Užklausos (query) nustatymai

en: Relation
lt_LT: Ryšys

en: Values: integer, -1 to display all, default: "Blog pages show at most"
lt_LT: Reikšmės: sveikasis skaičius, -1, kad būtų rodoma viskas, numatytoji: "Tinklaraščio puslapiai rodomi daugiausia"
