hotel-booking-plugin - en to no_NO translation catalogue (976 entries)

en:  &#215; %d night |  &#215; %d nights
no_NO[0]:  &#215; %d døgn
no_NO[1]:  &#215; %d døgn

en:  &#215; %d time |  &#215; %d times
no_NO[0]: &#215; %d gang
no_NO[1]:  &#215; %d ganger

en:  from %s - till %s
no_NO: fra %s - til %s

en: "%s" email will not be sent: there is no customer email in the booking.
no_NO: "%s" e-post blir ikke sendt: det er ingen kunde epost i bookingen.

en: "%s" mail sending is failed.
no_NO: "%s" sending av epost feilet.

en: "%s" mail sending to admin is failed.
no_NO: "%s" sending av epost til admin feilet.

en: "%s" mail was sent to admin.
no_NO: "%s" epost ble sent til admin.

en: "%s" mail was sent to customer.
no_NO: "%s" epost ble sendt til kunde.

en: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; has been added to your reservation. | %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; have been added to your reservation.
no_NO[0]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; har blitt lagt til i reservasjonen din.
no_NO[1]: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; har blitt lagt til i reservasjonen din.

en: %1$s. See the <a href="%2$s" target="_blank">full list</a>.
no_NO: %1$s. Se <a href="%2$s" target="_blank">hele listen</a>.

en: %d guest | %d guests
no_NO[0]: %d gjest
no_NO[1]: %d gjester

en: %s accommodation found | %s accommodations found
no_NO[0]: Vi har %s alternativ for overnatting
no_NO[1]: Vi har %s alternativ for overnatting

en: %s is available for selected dates.
no_NO: %s er tilgjengeleg for valgt periode.

en: %s night | %s nights
no_NO[0]: %s døgn
no_NO[1]: %s døgn

en: %s per day
no_NO: %s per dag

en: &#197;land Islands
no_NO: Åland Islands

en: <a href="%s">Upgrade to Premium</a> to enable this feature.
no_NO: <a href="%s"> Oppgrader til Premium </a> for å aktivere denne funksjonen.

en: <code>Please select Accommodation Type and click Create Rate button to continue.</code>
no_NO: <code>Velg overnattingstype og klikk på Opprett pris-knappen for å fortsette.</code>

en: <strong>Note:</strong> Payment methods will appear on the checkout page only when Confirmation Upon Payment is enabled in Accommodation > Settings > General > Confirmation Mode.
no_NO: <strong> Merk: </strong> Betalingsmetoder vises på kassesiden bare når bekreftelse etter betaling er aktivert i Innkvartering> Innstillinger> Generelt> Bekreftelsesmodus.

en: Accommodation
no_NO: Overnattingssted

en: Accommodation #%d
no_NO: Overnatting #%d

en: Accommodation #%s
no_NO: Overnatting #%s

en: Accommodation Rate: %s
no_NO: Pris for overnatting: %s

en: Accommodation Reviews
no_NO: Anmeldelser av overnattingssteder

en: Accommodation Subtotal
no_NO: Subtotal for overnatting

en: Accommodation Type
no_NO: Overnattingstype

en: Accommodation Type:
no_NO: Overnattingstype:

en: Accommodation Type: %s
no_NO: Overnattingstype: %s

en: Accommodation generated.
no_NO: Overnatting generert.

en: Accommodation:
no_NO: Overnattingssted:

en: Accommodation: <a href="%1$s">%2$s</a>
no_NO: Overnatting: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Accommodations
no_NO: Overnattingssteder

en: Accommodations are not available.
no_NO: Overnattingssteder er ikke tilgjengelig.

en: Account creation
no_NO: Kontoopprettelse

en: Accounts
no_NO: Kontoer

en: Action
no_NO: Handling

en: Actions
no_NO: Handlinger

en: Activate License
no_NO: Aktiver lisensen

en: Active
no_NO: Aktiv

en: Active Accommodations:
no_NO: Aktive overnattingssteder

en: Active:
no_NO: Aktiv:

en: Add
no_NO: Legge til

en: Add "Booking Confirmation" shortcode to your "Booking Confirmed" and "Reservation Received" pages to show more details about booking or payment.<br/>Click "Update Pages" to apply all changes automatically or skip this notice and add "Booking Confirmation" shortcode manually.<br/><b><em>This action will replace the whole content of the pages.</em></b>
no_NO: Legg til "Bestillingsbekreftelse" -kode på "Bestillingsbekreftet" og "Reservering mottatt" -sidene for å vise mer informasjon om bestilling eller betaling. <br/> Klikk "Oppdater sider" for å bruke alle endringer automatisk, eller hopp over denne kunngjøringen og legg til "Bestillingsbekreftelse" "kortkode manuelt. <br/> <b> <em> Denne handlingen erstatter hele innholdet på sidene. </em> </b>

en: Add Accommodation
no_NO: Legg til overnattingsteder

[ctx: Add New Accommodation]
en: Add New
no_NO: Legg til ny

en: Add New Accommodation Tag
no_NO: Legg til ny innkvarteringskode

en: Add New Attribute
no_NO: Legg til ny Attributt

[ctx: Add New Attribute]
en: Add New
no_NO: Legg til ny

en: Add New Booking
no_NO: Legg til ny bestilling

[ctx: Add New Booking]
en: Add New Booking
no_NO: Legg til ny bestilling

en: Add New Calendar
no_NO: Legg til ny kalender

en: Add New Coupon
no_NO: Legg til ny kupong

[ctx: Add New Coupon]
en: Add New
no_NO: Legg til ny

[ctx: Add New Payment]
en: Add New
no_NO: Legg til ny

[ctx: Add New Rate]
en: Add New
no_NO: Legg til ny

[ctx: Add New Season]
en: Add New
no_NO: Legg til ny

en: Add New Season Price
no_NO: Legg til ny sesongpris

[ctx: Add New Service]
en: Add New
no_NO: Legg til ny

en: Add Variation
no_NO: Legg til variasjon

en: Add gallery
no_NO: Legg til galleri

en: Add image
no_NO: Legg til bilde

en: Add length of stay
no_NO: Legg til lengden på oppholdet

en: Add new
no_NO: Legg til ny

en: Add new %s
no_NO: Legg til ny %s

en: Add or remove tags
no_NO: Legg til eller fjern koder

en: Add rule
no_NO: Legg til regel

en: Add, remove or replace accommodations in the original booking.
no_NO: Legg til, fjern eller erstatt overnattingssteder i den opprinnelige bestillingen.

en: Address
no_NO: Adresse

en: Administrator Email
no_NO: Administrator epost

en: Adults
no_NO: Voksen

en: Adults number is not valid
no_NO: Antall voksne er ikke gyldig

en: Adults number is not valid.
no_NO: Antall voksne er ikke gyldig.

en: Adults/Guests
no_NO: Voksne/Gjester

en: Adults:
no_NO: Voksen:

en: Adults:
no_NO: Voksen:

en: Afghan afghani
no_NO: Afghansk afghani

en: Age of Child
no_NO: Alder på barn

en: Albanian lek
no_NO: Albansk lek

en: Algeria
no_NO: Algerie

en: Algerian dinar
no_NO: Algerisk dinar

en: All
no_NO: Alle

en: All %s
no_NO: Alle %s

en: All Accommodation Tags
no_NO: Alle innkvarteringskoder

en: All Accommodation Types
no_NO: Alle typer overnatting

en: All Statuses
no_NO: Alle Statuser

en: All accommodation types
no_NO: Alle overnattingstyper

en: Allow guests to <a href="%s" target="_blank">submit star ratings and reviews</a> evaluating your accommodations.
no_NO: La gjestene <a href="%s" target="_blank"> sende inn stjernevurderinger og anmeldelser </a> for å evaluere overnattingsstedene dine.

en: Amenities
no_NO: Fasilitetar

en: Amenities:
no_NO: Fasilitetar:

en: American Samoa
no_NO: Amerikansk Samoa

en: Amount
no_NO: Beløp

en: Angolan kwanza
no_NO: Angolansk kwanza

en: Annually
no_NO: Årlig

en: Annually until %s
no_NO: Årlig frem til %s

en: Antarctica
no_NO: Antarktis

en: Antigua and Barbuda
no_NO: Antigua og Barbuda

en: Any
no_NO: Noen

en: Argentine peso
no_NO: Argentinsk peso

en: Argentinean
no_NO: Argentinsk

en: Armenian dram
no_NO: Armensk dram

en: Aruban florin
no_NO: Arubansk florin

en: Ascending (1, 2, 3)
no_NO: Stigende (1,2,3)

en: Attribute
no_NO: Attributt

en: Attributes
no_NO: Egenskaper

en: Attributes let you define extra accommodation data, such as location or type. You can use these attributes in the search availability form as advanced search filters.
no_NO: Attributter lar deg definere ekstra overnattingsdata, for eksempel plassering eller type. Du kan bruke disse attributtene i søketilgjengelighetsskjemaet som avanserte søkefiltre.

en: Attributes:
no_NO: Detaljer:

en: Australian dollar
no_NO: Australsk dollar

en: Austria
no_NO: Østerrike

en: Author
no_NO: Forfatter

en: Author:
no_NO: Forfatter:

en: Auto
no_NO: Automatisk

en: Automatically delete sync logs older than
no_NO: Automatisk slett sync logger eldre enn

en: Availability
no_NO: Tilgjengelegheit

[ctx: Availability]
en: Free
no_NO: Gratis

en: Availability Calendar
no_NO: Tilgjengelighetskalender

en: Available
no_NO: Tilgjengelig

en: Azerbaijan
no_NO: Aserbajdsjan

en: Azerbaijani manat
no_NO: Aserbajdsjansk manat

en: Back
no_NO: Tilbake

en: Bahamian dollar
no_NO: Bahamisk dollar

en: Bahraini dinar
no_NO: Bahrainsk dinar

en: Bangladeshi taka
no_NO: Bangladesh taka

en: Barbadian dollar
no_NO: Barbados dollar

en: Base Occupancy
no_NO: Grunnleggende beboelse

en: Base price
no_NO: Grunnpris

en: Bed Type
no_NO: Seng Type

en: Bed Type:
no_NO: Typer senger:

en: Bed Type: %s
no_NO: Type senger: %s

en: Belarusian ruble
no_NO: Belarusisk rubel

en: Belarusian ruble (old)
no_NO: Belarusisk rubel (gammel)

en: Belgium
no_NO: Belgia

en: Belize dollar
no_NO: Belizisk dollar

en: Bermudian dollar
no_NO: Bermudisk dollar

en: Binary
no_NO: Binært

en: Block Editor
no_NO: Blokk editor

en: Blocked
no_NO: Blokkert

en: Bol&iacute;var soberano
no_NO: Bol&iacute;var suverene

en: Bolivian boliviano
no_NO: Boliviansk boliviano

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
no_NO: Bonaire, Saint Eustatius og Saba

en: Book
no_NO: Reserver

en: Book Button
no_NO: Bestillingsknapp

en: Book Now
no_NO: Bestill nå

en: Book button behavior on the search results page
no_NO: Bestillingknappens atferd på søkeresultatsiden

en: Booking
no_NO: Bestilling

en: Booking #%d
no_NO: Reservasjon #%d

en: Booking #%s
no_NO: Reservasjon #%s

en: Booking Calendar
no_NO: Bestillingskalender

en: Booking Canceled
no_NO: Bestillingen er kansellert

en: Booking Confirmation
no_NO: Bestillingsbekreftelse

en: Booking Confirmed Page
no_NO: Side for bekrefted bookinger!

en: Booking Details
no_NO: Reservasjonsdetaljar

en: Booking Rules
no_NO: Bestillingsregler

en: Booking dates between
no_NO: Bestillingsdatoer mellom

en: Booking imported with UID %s.
no_NO: Bestillinger importert med UID %s.

en: Booking is already confirmed.
no_NO: Bestillingen er allerede bekreftet.

en: Booking is blocked due to maintenance reason. Please try again later.
no_NO: Bestilling er blokkert på grunn av vedlikeholdsgrunner. Prøv igjen senere.

en: Booking rules saved.
no_NO: Regler for bestilling lagret.

en: Booking status changed. | %s booking statuses changed.
no_NO[0]: Reservasjonsstatus endret.
no_NO[1]: %s Reservasjonsstatus endret.

en: Booking was edited.
no_NO: Reservasjonen er endret

en: Booking:
no_NO: Bestilling:

en: Bookings
no_NO: Reservasjoner

en: Bosnia and Herzegovina
no_NO: Bosnia-Hercegovina

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
no_NO: Bosnia-Hercegovina konvertibel mark

en: Bouvet Island
no_NO: Bouvetøya

en: Brazil
no_NO: Brasil

en: Brazilian real
no_NO: Brasiliansk real

en: British Indian Ocean Territory
no_NO: Det britiske indiske havterritoriet

en: British Virgin Islands
no_NO: De britiske jomfruøyene

en: Buffer time.
no_NO: Buffer tid.

en: Bulgarian lev
no_NO: Bulgarsk lev

en: Burmese kyat
no_NO: Burmesisk kyat

en: Burundian franc
no_NO: Burundisk franc

en: By admin manually
no_NO: Av admin manuelt

en: By providing your IBAN and confirming this payment, you are authorizing this merchant and Stripe, our payment service provider, to send instructions to your bank to debit your account and your bank to debit your account in accordance with those instructions. You are entitled to a refund from your bank under the terms and conditions of your agreement with your bank. A refund must be claimed within 8 weeks starting from the date on which your account was debited.
no_NO: Ved å oppgi IBAN og bekrefte denne betalingen, autoriserer du denne selgeren og Stripe, vår betalingstjenesteleverandør, til å sende instruksjoner til banken din om å debitere kontoen din og banken din til å debitere kontoen din i samsvar med disse instruksjonene. Du har krav på refusjon fra banken din under betingelsene i avtalen din med banken din. Du må kreve refusjon innen 8 uker fra datoen da kontoen din ble belastet.

en: CFP franc
no_NO: CFP-franc

en: Calendar
no_NO: Kalender

en: Calendar Theme
no_NO: Kalender tema

en: Calendar URL
no_NO: Kalender URL

en: Calendars Synchronization
no_NO: Synkronisering av kalendere

en: Cambodia
no_NO: Kambodsja

en: Cambodian riel
no_NO: Kambodsjansk riel

en: Cameroon
no_NO: Kamerun

en: Can't charge the payment again: payment's flow already completed.
no_NO: Kan ikke belaste betalingen igjen: betalingsstrømmen er allerede fullført.

en: Canadian dollar
no_NO: Kanadisk dollar

en: Cancel
no_NO: Kanseller

en: Cancelling...
no_NO: Kansellerer ...

en: Cannot import new event. Dates from %1$s to %2$s are partially blocked by booking %3$s. | Cannot import new event. Dates from %1$s to %2$s are partially blocked by bookings %3$s.
no_NO[0]: Kan ikke importere ny hendelse. Datoer fra %1$s ti l%2$s er delvis blokkert ved å booke %3$s.
no_NO[1]: Kan ikke importere ny hendelse. Datoer fra %1$s til %2$s er delvis blokkert av bestillinger %3$s.

en: Capacity
no_NO: Kapasitet

en: Cape Verde
no_NO: Kapp Verde

en: Cape Verdean escudo
no_NO: Kapp Verde escudo

en: Card
no_NO: Kort

en: Card Payments
no_NO: Kortbetalinger

en: Categories
no_NO: Plassering

en: Categories:
no_NO: Plassering:

en: Cayman Islands
no_NO: Caymanøyene

en: Cayman Islands dollar
no_NO: Caymanøyene dollar

en: Central African CFA franc
no_NO: Sentralafrikansk CFA-franc

en: Central African Republic
no_NO: Den sentralafrikanske republikk

en: Chad
no_NO: Tsjad

en: Charge
no_NO: Kostnad

en: Charge %1$s for %2$s created.
no_NO: Betaling %1$s for %2$s laget.

en: Charge %s failed.
no_NO: Betaling %s feilet

en: Charge %s succeeded.
no_NO: Betaling %s er vellykket.

en: Charge error. %s
no_NO: Betalingsfeil. %s

en: Check Availability
no_NO: Sjekk tilgjengelighet

en: Check-in
no_NO: Sjekk inn

en: Check-in / Check-out
no_NO: Sjekk inn/sjekk ut

en: Check-in After
no_NO: Sjekk ut etter

en: Check-in Date
no_NO: Dato for innsjekk

en: Check-in Date:
no_NO: Dato for innsjekk:

en: Check-in date between
no_NO: Dato for innsjekking mellom

en: Check-in date is not set.
no_NO: Innsjekkingsdato er ikke valgt

en: Check-in date is not valid.
no_NO: Dato for innsjekk er ikkje gyldig.

en: Check-in days
no_NO: Dagar for innsjekk

en: Check-in:
no_NO: Sjekk inn:

en: Check-in: %1$s, from %2$s
no_NO: Innsjekk: %1$s, frå %2$s

en: Check-out
no_NO: Sjekk ut

en: Check-out #%d
no_NO: Utsjekk #%d

en: Check-out Before
no_NO: Sjekk ut før

en: Check-out Date
no_NO: Dato for utsjekk

en: Check-out Date:
no_NO: Dato for utsjekk:

en: Check-out Time
no_NO: Tid for utsjekk

en: Check-out date between
no_NO: Dato for utsjekking mellom

en: Check-out date cannot be earlier than check-in date.
no_NO: Utjekkingsdato kan ikke være tidligere enn innsjekkingsdato.

en: Check-out date is not set.
no_NO: Utsjekkingsdato er ikke valgt.

en: Check-out date is not valid.
no_NO: Dato for utsjekk er ikkje gyldig.

en: Check-out:
no_NO: Sjekk ut:

en: Check-out: %1$s, until %2$s
no_NO: Utsjekk: %1$s, til %2$s

en: Checkout Page
no_NO: Betalingsside

en: Checkout data is not valid.
no_NO: Dato for avreise er ikke gyldig.

en: Children
no_NO: Barn

en: Children %s
no_NO: Barn %s

en: Children %s:
no_NO: Barn %s

en: Children number is not valid
no_NO: Antall barn er ikke gyldig

en: Children number is not valid.
no_NO: Antall barn er ikke gyldig.

en: Children:
no_NO: Barn:

en: Children:
no_NO: Barn:

en: Chilean peso
no_NO: Chilensk peso

en: China
no_NO: Kina

en: Chinese yuan
no_NO: Kinesisk yuan

en: Choose end date
no_NO: Velg sluttdato

en: Choose from the most used tags
no_NO: Velg fra de mest brukte kodene

en: Choose how to associate data
no_NO: Velg hvordan du knytter dataene

en: Choose new dates to check availability of reserved accommodations in the original booking.
no_NO: Velg nye datoer for å sjekke tilgjengeligheten til reserverte overnattingssteder i den opprinnelige bestillingen.

en: Choose start date
no_NO: Velg startdato

en: Christmas Island
no_NO: Christmasøya

en: City
no_NO: By

en: City is required.
no_NO: By kreves.

en: Clear Search Results
no_NO: Tøm søkeresultater

en: Click here to log in
no_NO: Klikk her for å logge inn

en: Cocos (Keeling) Islands
no_NO: Cocos (Keeling) øyer

en: Collapse All
no_NO: Skjul alt

en: Colombian peso
no_NO: Colombiansk peso

en: Comma-separated slugs of attributes.
no_NO: Kommaseparerte attributter.

en: Comment
no_NO: Kommentar

en: Comorian franc
no_NO: Komorisk franc

en: Comoros
no_NO: Komorene

en: Configure terms
no_NO: Konfigurer vilkår

en: Confirm Reservation
no_NO: Bekreft reservasjonen

en: Confirmation email has been sent to customer.
no_NO: E-postbekreftelse er sendt til kunden.

en: Congo (Brazzaville)
no_NO: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
no_NO: Kongo (Kinshasa)

en: Congolese franc
no_NO: Congolesisk franc

en: Continue
no_NO: Fortsett

en: Cook Islands
no_NO: Cookøyene

en: Costa Rican col&oacute;n
no_NO: Costa Ricas col&oacute;n

en: Count of real accommodations of this type in your hotel.
no_NO: Antall enheter av denne type i ditt hotell.

en: Country
no_NO: Land

en: Country is required.
no_NO: Land er påkrevd

en: Country of residence field is required for reservation.
no_NO: Oppholdsland er obligatorisk for reservasjon.

en: Coupon
no_NO: Kupong

en: Coupon code
no_NO: Kupongkode

en: Coupons
no_NO: Kuponger

en: Create Booking
no_NO: Registrer bestilling

en: Create Payment
no_NO: Registrer betaling

en: Create Rate
no_NO: Registrer beløp

en: Create an account
no_NO: Opprett ein brukarkonto

en: Created on:
no_NO: Registrert den:

en: Credit or debit card
no_NO: Kredittkort eller debitkort

en: Croatia
no_NO: Kroatia

en: Croatian kuna
no_NO: Kroatisk kuna

en: Cura&ccedil;ao
no_NO: Curaçao

en: Currency
no_NO: Valuta

en: Custom attributes for advanced search.
no_NO: Egendefinerte attributter for avansert søk.

en: Custom field name. Required if "orderby" is one of the "meta_value", "meta_value_num" or "meta_value_*".
no_NO: Tilpasset feltnavn. Påkrevd hvis "orderby" er en av "meta_value", "meta_value_num" eller "meta_value_ *".

en: Custom translations and edits
no_NO: Tilpassede oversettelser og redigeringer

en: Customer
no_NO: Kunde

en: Customer Address
no_NO: Kundens Adresse

en: Customer City
no_NO: Kundens Sted

en: Customer Country
no_NO: Kundens Land

en: Customer Info
no_NO: Kundeinformasjon

en: Customer Postcode
no_NO: Kundens Postnummer

en: Customer State/County
no_NO: Kundens Fylke

en: Customer data updated.
no_NO: Kundedata oppdatert.

en: Customer information is required when placing admin bookings.
no_NO: Kundeinformasjon kreves ved bestillinger av admin.

en: Customers
no_NO: Kunder

en: Cyprus
no_NO: Kypros

en: Czech Republic
no_NO: Tsjekkisk republikk

en: Czech koruna
no_NO: Tsjekkisk koruna

en: Danish krone
no_NO: Dansk krone

en: Date
no_NO: Dato

en: Date Registered
no_NO: Dato registrert

en: Date and time
no_NO: Dato og tid

[ctx: Date format tip]
en: Preset date. Formatted as %s
no_NO: Forhåndssatt dato. Formatert som %s

en: Date of reservation between
no_NO: Dato for reservasjon mellom

en: Date:
no_NO: Dato:

en: Dates
no_NO: Datoar

en: Day
no_NO: Dag

en: Days
no_NO: Dager

en: Deactivate License
no_NO: Deaktiver lisensen

en: Decimal number
no_NO: Desimaltall

en: Default
no_NO: Standard

en: Default Country on Checkout
no_NO: Standardland i kassen

en: Default Sort Order
no_NO: Vanlig sorteringsrekkefølge

en: Default Text
no_NO: Standard Tekst

en: Default language
no_NO: Standard språk

en: Default:
no_NO: Standard:

en: Delete
no_NO: Slette

en: Delete All Logs
no_NO: Slett hele loggen

en: Delete Permanently
no_NO: Slett permanent

en: Deleting...
no_NO: Sletter...

en: Denmark
no_NO: Danmark

en: Deposit
no_NO: Depositum

en: Deposit Time Frame (days)
no_NO: Depositum tidsramme i dager

en: Deposit:
no_NO: Depositum:

en: Descending (3, 2, 1)
no_NO: Synkende (3,2,1)

en: Description: %s.
no_NO: Beskrivelse: %s.

en: Designates the ascending or descending order of sorting.
no_NO: Betegner stigende eller fallende sorteringsrekkefølge.

en: Details
no_NO: Detaljer

en: Details of booking
no_NO: Reservasjonsdetaljar

en: Details:
no_NO: Detaljer:

en: Direct Bank Transfer
no_NO: Direkte Bankoverføring

en: Direct Booking Form
no_NO: Direkte bookingskjema

en: Disable "adults" and "children" options for my website.
no_NO: Deaktiver alternativene "voksne" og "barn" på nettstedet mitt.

en: Disable "children" option for my website (hide "children" field and use Guests label instead).
no_NO: Deaktiver alternativet "barn" for nettstedet mitt (skjul "barn" -feltet og bruk gjester-etiketten i stedet).

en: Disable Booking
no_NO: Deaktiver reservering

en: Disabled
no_NO: Utilgjengelig

en: Discount
no_NO: Rabatt

en: Display Options
no_NO: Visningsalternativer

en: Display availability calendar of the current accommodation type or by ID.
no_NO: Vis tilgjengelighetskalender for gjeldende overnattingstype eller etter ID.

en: Display booking and payment details.
no_NO: Vis bestillings- og betalingsdetaljer

en: Display gallery images of accommodation page in lightbox.
no_NO: Vis galleribilder av overnattingssiden i lightbox.

en: Display imported bookings.
no_NO: Vis importerte bestillinger

en: Display the attribute in details section of an accommodation type.
no_NO: Vis egenskapen i detaljbeskrivelsen av en overnattings type.

en: Djiboutian franc
no_NO: Djiboutisk franc

en: Do not export imported bookings.
no_NO: Ikke eksporter importerte bestillinger.

en: Dominica
no_NO: Dominika

en: Dominican Republic
no_NO: Den dominikanske republikk

en: Dominican peso
no_NO: Dominikansk peso

en: Done
no_NO: Ferdig

en: Duplicate
no_NO: Duplikat

en: Duplicate Rate
no_NO: Kopier beløp

en: East Caribbean dollar
no_NO: Øst-Karibisk dollar

en: Edit
no_NO: Rediger

en: Edit %s
no_NO: Endre %s

en: Edit Accommodation Tag
no_NO: Rediger overnattingskode

en: Edit Accommodations
no_NO: Rediger Overnattingssteder

en: Edit Attribute
no_NO: Endre Attributt

en: Edit Booking #%d
no_NO: Rediger bookingen #%d

en: Edit Coupon
no_NO: Rediger kupong

en: Edit Dates
no_NO: Endre dato

en: Edit External Calendars of "%s"
no_NO: Rediger eksterne kalendere av "%s"

en: Edit User Profile
no_NO: Rediger brukerprofil

en: Egyptian pound
no_NO: Egyptisk pund

en: Email
no_NO: Epost

en: Email is required.
no_NO: E-post er påkrevd

en: Empty means unlimited
no_NO: Blank betyr ubegrenset

en: Enable "%s"
no_NO: Slå på "%s"

en: Enable "adults" and "children" options for my website (default).
no_NO: Aktiver alternativene "voksne" og "barn" på nettstedet mitt (standard).

en: Enable Archives
no_NO: Aktiver arkiv

en: Enable block editor for "%s".
no_NO: Aktiver block editor for "%s".

en: Enable search form to recommend the best set of accommodations according to a number of guests.
no_NO: Aktiver søkeskjema for å anbefale det beste settet med overnattingsmuligheter i henhold til et antall gjester.

en: Enable the use of coupons.
no_NO: Aktiver bruk av kuponger.

en: Enable variable pricing
no_NO: Aktiver variabel prising

en: End
no_NO: Slutt

en: English
no_NO: Norsk

en: Equatorial Guinea
no_NO: Ekvatorial-Guinea

en: Eritrean nakfa
no_NO: Eritreansk nakfa

en: Error
no_NO: Feil

en: Estonia
no_NO: Estland

en: Ethiopia
no_NO: Etiopia

en: Ethiopian birr
no_NO: Etiopisk birr

[ctx: Example: Breakfast for X guest(s)]
en:  guest(s)
no_NO: gjest(er)

en: Expand
no_NO: Utvid

en: Expand All
no_NO: Vis alt

en: Expiration Date
no_NO: Utløpsdato

en: Expire %s
no_NO: Utløper %s

en: Expired
no_NO: Utgått

en: Export
no_NO: Eksporter

en: Export Bookings
no_NO: Eksporter Bestillinger

en: Export admin blocks.
no_NO: Eksporter administratorblokker.

en: Extend the functionality of Hotel Booking plugin with the number of helpful addons for your custom purposes.
no_NO: Utvid funksjonaliteten til Hotel Booking-plugin med antall nyttige tillegg for dine tilpassede formål.

en: Extend the styling options of Hotel Booking plugin with the new free addon - Hotel Booking Styles.
no_NO: Utvid stylingsalternativene til Hotel Booking-plugin med det nye gratis tillegget - Hotel Booking Styles.

en: Extensions
no_NO: Utvidelser

en: External Calendars
no_NO: Eksterne kalendere

en: Falkland Islands
no_NO: Falklandsøyene

en: Falkland Islands pound
no_NO: Falklandsøyer pund

en: Faroe Islands
no_NO: Færøyene

en: Featured Image
no_NO: Fremhevet bilde

en: Fee
no_NO: Avgift

en: Fee:
no_NO: Avgift:

en: Fees
no_NO: Avgifter

en: Fijian dollar
no_NO: Fijiansk dollar

en: First Name
no_NO: Fornamn

en: First name is required.
no_NO: Fornavn er påkrevd.

en: France
no_NO: Frankrike

en: Free
no_NO: Gratis

en: French Guiana
no_NO: Fransk Guyana

en: French Polynesia
no_NO: Fransk Polynesia

en: French Southern Territories
no_NO: Franske sørterritorier

en: From
no_NO: Frå

en: From %s to %s
no_NO: Frå %s til %s

en: Full Guest Name
no_NO: Fullt navn

en: Full address fields are required for reservation.
no_NO: Adressefelt kreves for reservasjon.

en: Gallery
no_NO: Galleri

en: Gambian dalasi
no_NO: Gambisk dalasi

en: Gateway
no_NO: Inngangsport

en: General
no_NO: Generelt

en: Generate
no_NO: Generer

en: Generate Accommodations
no_NO: Generer enheter

en: Generate CSV
no_NO: Generer CSV

en: Georgian lari
no_NO: Georgisk lari

en: Germany
no_NO: Tyskland

en: Get this Extension
no_NO: Få denne utvidelsene

en: Ghana cedi
no_NO: Ghanesisk cedi

en: Gibraltar pound
no_NO: Gibraltar pund

en: Greece
no_NO: Hellas

en: Greenland
no_NO: Grønland

en: Guatemalan quetzal
no_NO: Guatemalansk quetzal

en: Guernsey pound
no_NO: Guernsey pund

en: Guest Choice
no_NO: Gjeste valg

en: Guest Management
no_NO: Gjesteledelse

en: Guest:
no_NO: Gjest:

en: Guests
no_NO: Gjester

en: Guests:
no_NO: Gjester:

en: Guinean franc
no_NO: Guineansk franc

en: Guyanese dollar
no_NO: Guyanesiske dollar

en: Haitian gourde
no_NO: Haitiansk gourde

en: Half a Year
no_NO: Et halvt år

en: Half an Hour
no_NO: En halv time

en: Here you can see synchronization status of your external calendars.
no_NO: Her kan du se synkroniseringsstatus for dine eksterne kalendere.

en: Hide "adults" and "children" fields within search availability forms.
no_NO: Skjul feltene for "voksne" og "barn" i tilgjengelighetsskjemaene for søk.

en: Honduran lempira
no_NO: Honduransk lempira

en: How many months to show.
no_NO: Hvor mange måneder å vise.

en: Hungarian forint
no_NO: Ungarsk forint

en: Hungary
no_NO: Ungarn

[ctx: I've read and accept the <tag>terms & conditions</tag>]
en: I've read and accept the %s
no_NO: Eg har lest og forstått %s

[ctx: I've read and accept the terms & conditions]
en: terms & conditions
no_NO: leigevilkåra

en: Iceland
no_NO: Island

en: Icelandic kr&oacute;na
no_NO: Icelandic króna

en: If your site is multilingual, you may use additional plugins to translate your added content into multiple languages allowing the site visitors to switch them.
no_NO: Hvis nettstedet ditt er flerspråklig, kan du bruke tilleggsprogrammer for å oversette innholdet ditt som er lagt til flere språk, slik at besøkende kan bytte dem.

en: Imported %s
no_NO: Importerte %s

en: Imported booking.
no_NO: Importerte bestillinger

en: In-house between
no_NO: I huset mellom

en: Inactive
no_NO: Inaktiv

en: Indian rupee
no_NO: Indisk rupie

en: Indonesian rupiah
no_NO: Indonesisk rupiah

en: Info
no_NO: Informasjon

en: Insert into attribute description
no_NO: Sett inn attributtbeskrivelsen

en: Install & Activate
no_NO: Installer og aktiver

en: Install <a href="%s" target="_blank">Hotel Booking addons</a> to manage their settings.
no_NO: Installer <a href="%s" target="_blank"> Hotel Booking-tillegg </a> for å administrere innstillingene deres.

en: Install Hotel Booking addons to manage their settings.
no_NO: Installer tillegg for Hotell Booking for å administrere innstillingene.

en: Instructions
no_NO: Instruksjoner

en: Instructions for a customer on how to complete the payment.
no_NO: Instruksjoner for en kunde om hvordan du fullfører betalingen.

en: Interval for automatic cleaning of synchronization logs.
no_NO: Intervall for automatisk rengjøring av synkroniseringslogger.

en: Invalid
no_NO: Ugyldig

en: Invalid request.
no_NO: Ugyldig forespørsel.

en: Iranian rial
no_NO: Iransk rial

en: Iranian toman
no_NO: Iransk toman

en: Iraq
no_NO: Irak

en: Iraqi dinar
no_NO: Irakisk dinar

en: Ireland
no_NO: Irland

en: Israeli new shekel
no_NO: Israelsk ny shekel

en: Italy
no_NO: Italia

en: Ivory Coast
no_NO: Elfenbenskysten

en: Jamaican dollar
no_NO: Jamaicansk dollar

en: Japanese yen
no_NO: Japansk yen

en: Jersey pound
no_NO: Jersey pund

en: Jordanian dinar
no_NO: Jordansk dinar

en: Kazakhstan
no_NO: Kasakhstan

en: Kazakhstani tenge
no_NO: Kasakhisk tenge

en: Kenyan shilling
no_NO: Kenyansk shilling

en: Kuwaiti dinar
no_NO: Kuwaitisk dinar

en: Kyrgyzstan
no_NO: Kirgisistan

en: Kyrgyzstani som
no_NO: Kirgizisk som

en: Language
no_NO: Språk

en: Language Guide
no_NO: Språkveiledning

en: Last Active
no_NO: Sist aktiv

en: Last Name
no_NO: Etternamn

en: Last modified date
no_NO: Sist endret

en: Last name is required.
no_NO: Etternavn er påkrevd.

en: Leave blank to hide.
no_NO: La være blank for å skjule

en: Leave this option empty to calculate total capacity automatically to meet the exact number of adults AND children set above. This is the default behavior. Configure this option to allow any variations of adults OR children set above at checkout so that in total it meets the limit of manually set "Capacity". For example, configuration "adults:5", "children:4", "capacity:5" means the property can accommodate up to 5 adults, up to 4 children, but up to 5 guests in total (not 9).
no_NO: La dette alternativet være tomt for å beregne total kapasitet automatisk for å møte det eksakte antall voksne OG barn som er angitt ovenfor. Dette er en standardhandling. Konfigurer dette alternativet for å tillate alle varianter av voksne ELLER barn som er angitt ovenfor i kassen, slik at det totalt antallet oppfyller grensen for manuelt angitt "Kapasitet". For eksempel betyr konfigurasjon "voksne: 5", "barn: 4", "kapasitet: 5" eiendommen kan huse opptil 5 voksne, opptil 4 barn, men opp til 5 gjester totalt (ikke 9).

en: Lebanese pound
no_NO: Libanesisk pund

en: Lebanon
no_NO: Libanon

en: Lesotho loti
no_NO: Lesothisk loti

en: Liberian dollar
no_NO: Liberiansk dollar

en: Libyan dinar
no_NO: Libysk dinar

en: License Key
no_NO: Lisensnøkkel

en: Limit
no_NO: Grense

en: Link accommodations on the Edit Accommodation page to ensure bookings for one make any linked properties unavailable for the same dates.
no_NO: Koble til overnattingssteder på Rediger overnatting-siden for å sikre at bestillinger for én gjør eventuelle tilknyttede eiendommer utilgjengelige for de samme datoene.

en: Link the attribute to an archive page with all accommodation types that have this attribute.
no_NO: Koble attributtet til en arkivside med alle innkvarteringstyper som har dette attributtet.

en: Linked Accommodations
no_NO: Tilknyttede overnattingssteder

en: Lithuania
no_NO: Litauen

en: Locked (Booked or Pending)
no_NO: Låst (booket eller reservert)

en: Logs
no_NO: Registre

en: Macanese pataca
no_NO: Makanesisk pataca

en: Macao S.A.R., China
no_NO: Macao S.A.R., Kina

en: Macedonia
no_NO: Makedonia

en: Macedonian denar
no_NO: Makedonsk denar

en: Madagascar
no_NO: Madagaskar

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Booking ID as the payment reference.
no_NO: Foreta betalingen din direkte til bankkontoen vår. Vennligst bruk din bestillings-ID som betalingsreferanse.

en: Malagasy ariary
no_NO: Madagassisk ariary

en: Malawian kwacha
no_NO: Malawisk kwacha

en: Malaysian ringgit
no_NO: Malaysisk ringgit

en: Maldives
no_NO: Maldivene

en: Maldivian rufiyaa
no_NO: Maldivisk rufiyaa

en: Manage your hotel booking services. Perfect for hotels, villas, guest houses, hostels, and apartments of all sizes.
no_NO: Administrer hotellbestillingstjenestene dine. Perfekt for hoteller, villaer, gjestehus, vandrerhjem og leiligheter i alle størrelser.

en: Manual Payment
no_NO: Manuell betaling

en: Manx pound
no_NO: Manx pund

en: Marshall Islands
no_NO: Marshalløyene

en: Mauritanian ouguiya
no_NO: Mauritansk ouguiya

en: Mauritian rupee
no_NO: Mauritiansk rupie

en: Max occupancy:
no_NO: Maks antal:

en: Maximum
no_NO: Maksimum

en: Maximum Days
no_NO: Maksimalt antall dager

en: Maximum advance reservation
no_NO: Maksimal forhåndsreservasjon

en: Maximum stay
no_NO: Maksimal oppholdslengde

en: Message
no_NO: Melding

en: Message:
no_NO: Melding:

en: Meta Name
no_NO: Metanavn

en: Meta Type
no_NO: Meta type

en: Meta value
no_NO: Meta verdi

en: Mexican peso
no_NO: Meksikansk peso

en: Micronesia
no_NO: Mikronesia

en: Minimum Days
no_NO: Minimum antall dager

en: Minimum advance reservation
no_NO: Minimum forhåndsreservasjon

en: Minimum stay
no_NO: Minimum oppholdslengde

en: Misc
no_NO: Diverse

en: Modified on:
no_NO: Modifisert den:

en: Moldovan leu
no_NO: Moldovansk leu

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
no_NO: Mongolsk t&ouml;gr&ouml;g

en: More Styles
no_NO: Flere stiler

en: Moroccan dirham
no_NO: Marokkansk dirham

en: Morocco
no_NO: Marokko

en: Move down
no_NO: Flytt ned

en: Move to Trash
no_NO: Flytt til søppelkasse

en: Move to bottom
no_NO: Flytt til bunnen

en: Move to top
no_NO: Flytt til toppen

en: Move up
no_NO: Flytt opp

en: Mozambican metical
no_NO: Mosambikansk metisk

en: Mozambique
no_NO: Mosambik

en: Multilingual content
no_NO: Flerspråklig innhold

en: Name
no_NO: Navn

en: Name (numeric)
no_NO: Navn (nummerisk)

en: Namibian dollar
no_NO: Namibisk dollar

en: Need more gateways? Use our Hotel Booking <a href="%s" target="_blank">WooCommerce Payments</a> extension.
no_NO: Trenger du flere innganger? Bruk vårt <a href="%s" target="_blank"> WooCommerce Betalinger </a> -utvidelse.

en: Nepalese rupee
no_NO: Nepalske rupier

en: Netherlands
no_NO: Nederland

en: Netherlands Antillean guilder
no_NO: Nederlandsk antillisk gylden

en: Never Delete
no_NO: Slett Aldri

en: New %s
no_NO: Ny %s

en: New Accommodation Tag Name
no_NO: Navn på ny overnattingskode

en: New Attribute
no_NO: New Attributt

en: New Booking
no_NO: Ny reservasjon

en: New Booking Details
no_NO: Nye reservasjonsdetaljer

en: New Caledonia
no_NO: Ny Kaledonia

en: New Coupon
no_NO: Ny kupong

en: New Taiwan dollar
no_NO: Ny Taiwanesisk dollar

en: New Zealand dollar
no_NO: Newzealandsk dollar

en: New fee
no_NO: Ny avgift

en: New tax
no_NO: Ny skatt

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
no_NO: Nicaraguansk c&oacute;rdoba

en: Nigerian naira
no_NO: Nigeriansk naira

en: Nights
no_NO: Døgn

en: No &quot;%s&quot; found
no_NO: Ingen &quot;%s&quot; funnet

en: No Attributes found
no_NO: Ingen Attributter ble funnet

en: No Attributes found in Trash
no_NO: Ingen attributter ble funnet i papirkurven

en: No accommodations found
no_NO: Ingen ledig overnatting diverre

en: No accommodations found.
no_NO: Ingen ledig overnatting diverre.

en: No bookings found for your request.
no_NO: Ingen bookinger funnet for forespørselen din.

en: No enough data
no_NO: Ikke nok data

en: No extensions found.
no_NO: Ingen utvidelser funnet.

en: No fees have been created yet.
no_NO: Ingen avgifter er opprettet ennå.

en: No order
no_NO: Ingen rekkefølge

en: No tags found.
no_NO: Ingen kode funnet.

en: Nonce verification failed.
no_NO: Nonce verifikasjon feilet.

en: None
no_NO: Ingen

en: Norfolk Island
no_NO: Norfolkmen

en: North Korea
no_NO: Nord Korea

en: North Korean won
no_NO: Nord Koreaner vant

en: Northern Mariana Islands
no_NO: Nord-Marianene

en: Norway
no_NO: Norge

en: Norwegian krone
no_NO: Norsk krone

en: Not Available
no_NO: Ikke tilgjengelig

en: Note is required.
no_NO: Krever notat / beskjed

en: Note: the use of coupons is disabled in settings.
no_NO: Merk: bruken av kuponger er deaktivert i innstillinger.

en: Notes
no_NO: Merknader

en: Nothing found. Please try again with different search parameters.
no_NO: Fant ingenting. Prøv igjen med ulike søkeparametere.

en: Number of Accommodations:
no_NO: Antall enheter:

en: Number of comments
no_NO: Antall kommentarer

en: Numeric
no_NO: Nummerisk

en: Numeric meta value
no_NO: Nummerisk meta verdi

en: Omani rial
no_NO: Omanisk rial

en: Once
no_NO: En gang

en: Order
no_NO: Bestilling

en: Order By
no_NO: Bestilt av

en: Original Booking Details
no_NO: Originale reservasjonsdetaljer

en: Page order
no_NO: Sideordning

en: Page user will be redirected to once the booking is confirmed via email or by admin.
no_NO: Sidebruker blir omdirigert til når bestillingen er bekreftet via e-post eller av admin.

en: Pages
no_NO: Sider

en: Paid: %s
no_NO: Betalt: %s

en: Pakistani rupee
no_NO: Pakistansk rupie

en: Palestinian Territory
no_NO: Palestinsk territorium

en: Panamanian balboa
no_NO: Panamansk balboa

en: Papua New Guinea
no_NO: Papua Ny Guinea

en: Papua New Guinean kina
no_NO: Papua Ny Guinea kina

en: Paraguayan guaran&iacute;
no_NO: Paraguayan guaraní;

en: Parent ID
no_NO: Foreldre ID

en: Pay on Arrival
no_NO: Betal ved ankomst

en: Pay via PayPal
no_NO: Betal med kort via PayPal

en: Pay with cash on arrival.
no_NO: Betal kontant ved ankomst

en: Payment
no_NO: Betaling

en: Payment Method
no_NO: Betalings metode

en: Payment Method:
no_NO: Betalingsmetode:

en: Payment Methods
no_NO: Betalingsmetoder

en: Payment for PaymentIntent %s is processing.
no_NO: Betaling for PaymentIntent %s behandles.

en: Payment for PaymentIntent %s succeeded.
no_NO: Betaling for PaymentIntent %s lyktes.

en: Payment instructions
no_NO: Betalingsinstruksjoner

en: Payment:
no_NO: Betaling:

en: Payments Passcode
no_NO: Betalings passord

en: Per Accommodation
no_NO: Per overnattingssted

en: Per Day
no_NO: Per dag

en: Per Guest
no_NO: Per gjest

en: Per Instance
no_NO: Pr tilfelle

en: Per accommodation / per day
no_NO: Per overnatting / per dag

en: Per adult:
no_NO: Per voksen:

en: Per adult:
no_NO: Per voksen

en: Per child:
no_NO: Per barn:

en: Per child:
no_NO: Per barn

en: Per guest / per day
no_NO: Per gjest / per dag

en: Periodicity
no_NO: Periodisitet

en: Philippine peso
no_NO: Filippinsk peso

en: Philippines
no_NO: Filippinene

en: Phone
no_NO: Telefonnr

en: Phone is required.
no_NO: Telefon er påkrevd

en: Phone: %s
no_NO: Telefonnr: %s

en: Please add attribute in default language to configure terms.
no_NO: Legg til attributt på standardspråket for å konfigurere vilkår.

en: Please be patient while the calendars are imported. You will be notified via this page when the process is completed.
no_NO: Vennligst vær tålmodig mens kalenderne importeres. Du vil bli varslet via denne siden når prosessen er fullført.

en: Please select columns to export.
no_NO: Vær snill å velg hvilke kolonner som skal eksporteres.

en: Poland
no_NO: Polen

en: Polish
no_NO: Polsk

en: Polish z&#x142;oty
no_NO: Polsk z&#x142;oty

[ctx: Post Status]
en: Auto Draft
no_NO: Automatisk forslag

[ctx: Post Status]
en: New
no_NO: Ny

en: Post author
no_NO: Forfatter

en: Post date
no_NO: Publisert

en: Post name (post slug)
no_NO: Post navn (post slug)

en: Post title
no_NO: Post tittel

en: Postcode
no_NO: Postkode

en: Pound sterling
no_NO: Pund sterling

en: Preset date. Formatted as %s
no_NO: Forhåndssatt dato. Formatert som %s

en: Price
no_NO: Pris

en: Price Breakdown
no_NO: Prisoppsett

en: Price breakdown unfolded by default.
no_NO: Standard prisfordeling

[ctx: Price for X nights. Example: $99 for 2 nights, $99 for 21 nights]
en: for %d nights | for %d nights
no_NO[0]: for %d døgn
no_NO[1]: for %d døgn

en: Price per extra adult
no_NO: Pris per ekstra voksen

en: Price per extra child
no_NO: Pris per ekstra barn

en: Price per night
no_NO: Pris per natt

[ctx: Price per one night. Example: $99 per night]
en: per night
no_NO: pr. døgn

en: Price:
no_NO: Pris:

en: Prices start at:
no_NO: Pris frå:

en: Prices start at: %s
no_NO: Prisene starter på: %s

en: Private Key
no_NO: Privat nøkkel

en: Processing
no_NO: Prosesserer

en: Processing...
no_NO: Prosesserer...

en: Product ID is not valid
no_NO: Produkt-ID er ikke gyldig

en: Qatari riyal
no_NO: qatarske rialer

en: Quarter an Hour
no_NO: Ett kvarter

en: Query Settings
no_NO: Spørringsinnstillinger

en: Random order
no_NO: Tilfeldig rekkefølge

en: Rate
no_NO: Pris

en: Rate Info
no_NO: Prisinformasjon

en: Rate is not valid.
no_NO: Sats er ugyldig.

en: Rate was duplicated.
no_NO: Prisen ble duplisert.

en: Rate:
no_NO: Pris:

en: Rate: %s
no_NO: Pris for: %s

en: Rates
no_NO: Pris

en: Rates are used to offer different prices of the same accommodation type depending on extra conditions, e.g. With Breakfast, With No Breakfast, Refundable etc. Guests will choose the preferable rate when submitting a booking request. Create one default rate if you have no price tiers. To add price variations for different periods - open a rate, add a season, and set the price.
no_NO: Satser brukes til å tilby ulike priser på samme overnattingstype avhengig av ekstra betingelser, f.eks. med frokost, uten frokost, refunderbart osv. Gjestene vil velge den foretrukne satsen når de sender inn en bestillingsforespørsel. Opprett én standardsats hvis du ikke har noen prisnivåer. For å legge til prisvariasjoner for ulike perioder – åpne en sats, legg til en sesong og angi prisen.

en: Recalculate Total Price
no_NO: Beregn total

en: Recipients
no_NO: Mottakere

en: Recommended for %d guest | Recommended for %d guests
no_NO[0]: Anbefalt for %d gjest
no_NO[1]: Anbefalt for %d gjester

en: Redirect to the checkout page immediately after successful addition to reservation.
no_NO: Omdiriger til kassen umiddelbart etter vellykket tillegg til reservasjonen.

en: Relation
no_NO: Relasjon

en: Relevance
no_NO: Relevans

en: Remove
no_NO: Fjern

en: Remove gallery
no_NO: Slett galleri

en: Remove image
no_NO: Fjern bilde

en: Remove variation
no_NO: Fjern variasjon

en: Removed
no_NO: Fjernet

en: Removed bookings: %s
no_NO: Fjern bestillinger: %s

en: Renew License
no_NO: Forny lisensen

en: Repeat
no_NO: Gjenta

en: Replace
no_NO: Erstatt

en: Reports
no_NO: Rapporter

en: Required
no_NO: Påkrevd

en: Required fields are followed by
no_NO: Nødvendige felt følges av

en: Required fields are followed by %s
no_NO: Påkravde felt er merka med %s

en: Resend Email
no_NO: Send e-post på nytt

en: Reservation #%d
no_NO: Reservasjon #%d

en: Reservation Form
no_NO: Reservasjonsskjema

en: Reservation Received
no_NO: Reservasjonen er mottatt

en: Reservation Received Page
no_NO: Side for motatte reservasjoner

en: Reserve
no_NO: Reserver

en: Reserved Accommodations
no_NO: Reservert overnattingssteder

en: Restriction
no_NO: Begrensning

en: Returning customer?
no_NO: Allereie vore gjest hjå oss?

en: Reunion
no_NO: Réunion

en: Romanian leu
no_NO: Rumensk leu

en: Russia
no_NO: Russland

en: Russian
no_NO: Russisk

en: Russian ruble
no_NO: Russisk rubel

en: Rwandan franc
no_NO: Rwandisk franc

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
no_NO: São Tomé og Príncipe

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
no_NO: S&atilde;o Tom&eacute; og Pr&iacute;ncipe dobra

en: SEPA Direct Debit
no_NO: SEPA Direkte Debit

en: Saint Barth&eacute;lemy
no_NO: Saint Barthélemy

en: Saint Helena
no_NO: St. Helena

en: Saint Helena pound
no_NO: Sankt Helenas pund

en: Saint Kitts and Nevis
no_NO: Saint Kitts og Nevis

en: Saint Martin (Dutch part)
no_NO: Saint Martin (nederlandsk del)

en: Saint Martin (French part)
no_NO: Saint Martin (fransk del)

en: Saint Pierre and Miquelon
no_NO: Saint Pierre og Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
no_NO: Saint Vincent og Grenadinene

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
no_NO: Samoisk t&#x101;l&#x101;

en: Saudi Arabia
no_NO: Saudi-Arabia

en: Save
no_NO: Lagre

en: Save Changes
no_NO: Lagre endringer

en: Search %s
no_NO: Søk %s

en: Search Attribute
no_NO: Søk attribut

en: Search Options
no_NO: Søkealternativer

en: Search Results
no_NO: Søkeresultater

en: Search Results Page
no_NO: Side for søkeresultater

en: Search parameters are not set.
no_NO: Søkeparametere er ikke angitt.

en: Season &#8212; Price
no_NO: Sesong &#8212; Pris

en: Season Prices
no_NO: Sesongpriser

en: Seasons
no_NO: Sesonger

en: Select
no_NO: Velg

en: Select all
no_NO: Velg alle

en: Select columns to export
no_NO: Velg kolonner som skal eksporteres

en: Select from available accommodations.
no_NO: Velg fra tilgjengelige overnattingssteder.

en: Select iDEAL Bank
no_NO: Velg iDEAL Bank

en: Select theme for an availability calendar.
no_NO: Velg tema for tilgjengelighetskalenderen.

en: Selected accommodations are not valid.
no_NO: Valgte overnattingssteder er ikke gyldige.

en: Send a copy of the Approved Booking email to the customer`s email address.
no_NO: Send en kopi av e-posten for godkjent bestilling til kundens e-postadresse.

en: Send automated email notifications, such as key pick-up instructions, house rules, before and after arrival/departure with <a>Hotel Booking Notifier</a>.
no_NO: Send automatiske e-poster, for eksempel instruksjoner for henting av nøkkel, husregler, før og etter ankomst / avreise med <a> Hotel Booking Notifier </a>.

en: Send automated email notifications, such as key pick-up instructions, house rules, before and after arrival/departure with Hotel Booking Notifier.
no_NO: Send automatiske e-poster, for eksempel instruksjoner for henting av nøkkel, husregler, før og etter ankomst / avreise med varsler.

en: Separate tags with commas
no_NO: separate koder med komma

en: Serbian dinar
no_NO: Serbisk dinar

en: Service
no_NO: Tjeneste

en: Service Taxes
no_NO: Serviceavgift

en: Service:
no_NO: Tjeneste:

en: Services
no_NO: Tjenester

en: Services:
no_NO: Tjenester:

en: Set the number of columns or the number of rows and columns separated by comma. Example: "3" or "2,3"
no_NO: Angi antall kolonner eller antall rader og kolonner separert med komma. Eksempel: "3" eller "2,3"

en: Set to %s
no_NO: Sett til %s

en: Settings
no_NO: Innstillinger

en: Seychelles
no_NO: Seichelene

en: Seychellois rupee
no_NO: Seychellisk rupie

en: Show Accommodations
no_NO: Vis overnattingssteder

en: Show View Details button
no_NO: Vis Se Detaljer knappen

en: Show price for selected period
no_NO: Vis pris for valgt periode

en: Show price together with adults and children fields
no_NO: Vis samlet pris for voksne og barn

en: Sierra Leonean leone
no_NO: Sierra Leonsk leone

en: Signed number
no_NO: Tegnet nummer

en: Singapore dollar
no_NO: Singaporesk dollar

en: Single Accommodation Type
no_NO: Type innkvartering

en: Size:
no_NO: Størrelse:

en: Skip Search Results
no_NO: Hopp over søkeresultater

en: Skip search results page and enable direct booking from accommodation pages.
no_NO: Hopp over søkeresultatsiden og aktiver direkte bestilling fra overnattingssider.

en: Skipped. Booking #%d updated with new data.
no_NO: Hoppet over. Booking #%d oppdatert med nye data.

en: Skipped. Outdated booking #%d already removed.
no_NO: Hoppet over. Utdatert bestilling #%d allerede fjernet.

en: Skipped. The dates from %1$s to %2$s are already blocked.
no_NO: Hoppet over. Datoene fra %1$s til %2$s er allerede blokkert.

en: Sky Blue
no_NO: Sky Blå

en: Slate Blue
no_NO: Skifer blå

en: Solomon Islands
no_NO: Salomonøyene

en: Solomon Islands dollar
no_NO: Salomonsk dollar

en: Somali shilling
no_NO: Somalisk shilling

en: Sort by.
no_NO: Sorter etter.

en: Sort by. Use "orderby" insted.
no_NO: Sortert etter. Bruk "orderby" i stedet.

en: Source accommodation
no_NO: Overnattings kilde

en: Source: %s.
no_NO: Kilde: %s.

en: South Africa
no_NO: Sør-Afrika

en: South African rand
no_NO: Sørafrikansk rand

en: South Georgia/Sandwich Islands
no_NO: Sør-Georgia/Sandwichøyene

en: South Korea
no_NO: Sør-Korea

en: South Korean won
no_NO: Sørekoreansk won

en: South Sudan
no_NO: Sør Sudan

en: South Sudanese pound
no_NO: Sør-sudanesisk pund

en: Spain
no_NO: Spania

en: Specified type of the custom field. Can be used in conjunction with "orderby" = "meta_value".
no_NO: Spesifisert type av tilpasset felt. Kan brukes i forbindelse med "orderby" = "meta_value".

en: Specified type of the custom field. Can be used in conjunction with orderby="meta_value".
no_NO: Spesifisert type tilpasset felt. Kan brukes sammen med orderby = "meta_value".

en: Sri Lankan rupee
no_NO: Sri Lankisk rupie

en: State / County
no_NO: Land/fylke

en: State the age or disable children in <a href="%s">settings</a>.
no_NO: Oppgi alder eller deaktiver barn i <a href="%s"> innstillinger </a>.

en: String
no_NO: Streng

en: Success
no_NO: Vellykket

en: Success. Booking #%1$d updated with new data.
no_NO: Suksess. Bestilling #%1$d er oppdatert med nye data.

en: Success. Booking #%1$d updated with new data. Removed %2$d outdated booking. | Success. Booking #%1$d updated with new data. Removed %2$d outdated bookings.
no_NO[0]: Suksess. Booking #%1$d oppdatert med nye data. Fjernet %2$d utdatert bestilling.
no_NO[1]: Suksess. Booking #%1$d oppdatert med nye data. Fjernet %2$d utdaterte bestillinger.

en: Success. Booking #%d updated with new data.
no_NO: Suksess. Booking #%d oppdatert med nye data.

en: Sudanese pound
no_NO: Sudansk pund

en: Summary: %s.
no_NO: Oppsummering: %s.

en: Suriname
no_NO: Surinam

en: Surinamese dollar
no_NO: Surinamsk dollar

en: Svalbard and Jan Mayen
no_NO: Svalbard og Jan Mayen

en: Swazi lilangeni
no_NO: Swazisk lilangeni

en: Swaziland
no_NO: Svaziland

en: Sweden
no_NO: Sverige

en: Swedish krona
no_NO: Svensk krone

en: Swiss franc
no_NO: Sveitsisk franc

en: Switzerland
no_NO: Sveits

en: Sync All External Calendars
no_NO: Synkroniser alle eksterne kalendere

en: Sync Calendars
no_NO: Synkroniser kalendere

en: Sync your bookings across all online channels like Booking.com, TripAdvisor, Airbnb etc. via iCalendar file format.
no_NO: Synkroniser reservasjonene dine på alle online kanaler som Booking.com, TripAdvisor, Airbnb osv. Via iCalendar filformat.

en: Sync, Import and Export Calendars
no_NO: Synkroniser, importer og eksporter kalendere

en: Syrian pound
no_NO: Syrisk pund

en: Tags
no_NO: Merker

en: Tajikistan
no_NO: Tadsjikistan

en: Tajikistani somoni
no_NO: Tadsjikisk somoni

en: Tanzanian shilling
no_NO: Tanzaniansk shilling

en: Target accommodation
no_NO: Overnattings mål

en: Taxes & Fees
no_NO: Skatter og avgifter

en: Term ID
no_NO: Vilkår ID

en: Terms
no_NO: Vilkår

en: Terms & Conditions
no_NO: Leigevilkår

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed.
no_NO: Takk for betalingen. Transaksjonen din er fullført.

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202812996-How-to-use-your-personal-MotoPress-account' target='_blank'>Learn more</a>.
no_NO: Lisensnøkkelen kreves for å få automatiske pluginoppdateringer og støtte. Du kan administrere lisensnøkkelen din i din personlige konto. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202812996-How-to-use-your-personal-MotoPress-account' target='_blank'>Les mer</a >.

en: The booking is not set.
no_NO: Bestillingen er ikke satt.

en: The booking not found.
no_NO: Fant ikke bestillingen.

en: The file does not exist.
no_NO: Filen eksisterer ikke

en: The method of payment
no_NO: Betalingsmåten

en: The outdated booking #%d has been removed.
no_NO: Den utdaterte bestillingen #%d er fjernet.

en: The payment method is not selected.
no_NO: Betalingsmåten er ikke valgt.

en: The total number of guests is not valid.
no_NO: Antall gjester er ikke gyldig.

en: There are no accommodations selected for reservation.
no_NO: Det er ingen overnattingssteder valgt for reservasjon.

en: There are no booking buffer rules.
no_NO: Maksimal forhåndsreservasjon

en: There are no maximum advance reservation rules.
no_NO: Det er ingen maksimale forhåndsbestillingsregler.

en: There are no maximum stay rules.
no_NO: Det er ingen regler for maksimalt opphold.

en: There are no minimum stay rules.
no_NO: Det er ingen regler for minimum oppholdslenge.

en: This attribute refers to non-unique taxonomy - %1$s - which was already registered with attribute %2$s.
no_NO: Dette attributtet refererer til ikke-unik taksonomi - %1$s - som allerede var registrert med attributtet %2$s.

en: This calendar has already been imported for another accommodation.
no_NO: Denne kalenderen er allerede importert for et annet overnattingssted.

en: This is earlier than allowed by our advance reservation rules.
no_NO: Dette er tidligere enn vi tillater i våre forhåndsbestillingsregler.

en: This is later than allowed by our advance reservation rules.
no_NO: Dette er senere enn tillater i våre forhåndsbestillingsregler.

en: This is where you can add new rates.
no_NO: Det er her du kan legge til nye priser.

en: This plugin will display all system messages, labels, buttons in the language set in <em>General > Settings > Site Language</em>. If the plugin is not available in your language, you may <a href="%s">contribute your translation</a>.
no_NO: Denne plugin vil vise alle systemmeldinger, etiketter, knapper på språket som er satt i <em> Generelt> Innstillinger> Nettstedsspråk </em>. Hvis programtillegget ikke er tilgjengelig på språket ditt, kan du <a href="%s"> bidra med oversettelsen </a>.

en: This text will appear on the checkout page.
no_NO: Denne teksten vises i kassen.

en: Time
no_NO: Tid

en: Title
no_NO: Tittel

en: Title:
no_NO: Tittel:

en: To generate the passcode, navigate to Administration > Account Settings > Order Settings in the sidebar, then scroll to Payment Gateway > Security/Authentication
no_NO: For å generere passordet, naviger til Administrasjon> Kontoinnstillinger> Ordreinnstillinger i sidefeltet og bla til Betalingsgateway> Sikkerhet / autentisering

en: Tongan pa&#x2bb;anga
no_NO: Tonga pa&#x2bb;anga

en: Total
no_NO: Totalt

en: Total Accommodations:
no_NO: Totalt antall overnattingssteder

en: Total Price:
no_NO: Pris totalt:

[ctx: Total number of processed bookings]
en: Total
no_NO: Totalt

en: Total:
no_NO: Totalt:

en: Transaction Failed
no_NO: Transaksjonen feilet.

en: Transaction ID
no_NO: Transaksjons-ID

en: Translate texts with any translation program like Poedit, Loco, Pootle etc.
no_NO: Oversett tekster med ethvert oversettelsesprogram som Poedit, Loco, Pootle osv.

en: Transnistrian ruble
no_NO: Transnistriansk rubel

en: Trinidad and Tobago
no_NO: Trinidad og Tobago

en: Trinidad and Tobago dollar
no_NO: Trinidad og Tobago dollar

en: Tunisian dinar
no_NO: Tunisisk dinar

en: Turkey
no_NO: Tyrkia

en: Turkish lira
no_NO: Tyrkisk lira

en: Turkmenistan
no_NO: Turkmenske manat

en: Turkmenistan manat
no_NO: Turkmenske manat

en: Turks and Caicos Islands
no_NO: Turks- og Caicosøyene

en: Turn one-time guests into loyal customers by sending out automatic marketing campaigns with the <a>Hotel Booking & Mailchimp Integration</a>.
no_NO: Gjør engangsgjester til lojale kunder ved å sende ut automatiske markedsføringskampanjer med <a> Hotel Booking & Mailchimp Integration </a>.

en: Turn one-time guests into loyal customers by sending out automatic marketing campaigns with the Hotel Booking & Mailchimp Integration.
no_NO: Gjør engangsgjester til lojale kunder ved å sende ut automatiske markedsføringskampanjer med Hotel Booking & Mailchimp Integration.

en: Turquoise
no_NO: Turkis

en: Ugandan shilling
no_NO: Ugandisk shilling

en: Ukraine
no_NO: Ukraina

en: Ukrainian hryvnia
no_NO: Ukrainsk hryvnia

en: Unable to update booking. Please try again.
no_NO: Kan ikke oppdatere bestillingen. Vennligst prøv på nytt.

en: Unfortunately, your transaction cannot be completed at this time. Please try again or contact us.
no_NO: Dessverre kan ikke transaksjonen fullføres på dette tidspunktet. Vennligst prøv igjen eller kontakt oss.

en: United Arab Emirates
no_NO: De forente arabiske emirater

en: United Arab Emirates dirham
no_NO: Forente arabiske emirater dirham

en: United Kingdom (UK)
no_NO: Det forente kongerike Storbritannia (UK)

en: United States (US)
no_NO: USA (US)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
no_NO: USA (US) mindre fjerntliggende øyer

en: United States (US) Virgin Islands
no_NO: De amerikanske jomfruøyer (US)

en: United States (US) dollar
no_NO: Amerikanske dollar

en: Unselect all
no_NO: Avmarker alle

en: Unsigned number
no_NO: Utegnet nummer

en: Until
no_NO: Til

en: Update
no_NO: Oppdater

en: Update %s
no_NO: Oppdater %s

en: Update Accommodation Tag
no_NO: Oppdater overnattingskode

en: Update Booking
no_NO: Oppdater bestilling

en: Update Pages
no_NO: Oppdater sider

en: Update Payment
no_NO: Oppdater betaling

en: Update Rate
no_NO: Oppdater beløp

en: Uploads directory is not writable.
no_NO: Opplastingskatalogen kan ikke skrives til.

en: Uruguayan peso
no_NO: Uruguayansk peso

en: Use Source Accommodation to assign pre-filled booking information available in the original booking, e.g., full guest name, selected rate, services, etc.
no_NO: Bruk kildeinnkvartering for å tilordne forhåndsutfylt bestillingsinformasjon tilgjengelig i den opprinnelige bookingen, for eksempel fullt gjestenavn, valgt pris, tjenester osv.

en: Use the card number %1$s with CVC %2$s, a valid expiration date and random 5-digit ZIP-code to test a payment.
no_NO: Bruk kortnummer %1$s med CVC %2$s, en gyldig utløpsdato og tilfeldig 5-sifret postnummer for å teste en betaling.

en: Use this shortcode on Booking Confirmed and Reservation Received pages
no_NO: Bruk denne kortkoden på bekreftede bestillingssider og bekreftede reservasjonssider

en: User ID
no_NO: Bruker-ID

en: User account updated.
no_NO: Brukerkonto oppdatert.

en: Username
no_NO: Brukernavn

en: Uses
no_NO: Bruk

en: Uzbekistan
no_NO: Usbekistan

en: Uzbekistani som
no_NO: Uzbekistansk som

en: Valid (Lifetime)
no_NO: Gyldig (Livstid)

en: Valid until
no_NO: Gyldig inntil

en: Values: integer, -1 to display all, default: "Blog pages show at most"
no_NO: Verdier: heltall, -1 for å vise alle, standard: "Bloggsider vises på det meste"

en: Vatican
no_NO: Vatikan

en: Venezuelan bol&iacute;var
no_NO: Venezuelansk bol&iacute;var

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
no_NO: Vietnamesisk &#x111;&#x1ed3;ng

en: View
no_NO: Utsikt

en: View Attribute
no_NO: Se på Attribut

en: View Button
no_NO: Visningsknapp

en: View Coupon
no_NO: Vis kupong

en: View Details
no_NO: Se detaljer

en: View:
no_NO: Utsikt:

en: Visible in Details
no_NO: Synlig i beskrivelse

en: Wallis and Futuna
no_NO: Wallis og Futuna

en: Warning
no_NO: Advarsel

en: We are pleased to inform you that your reservation request has been received and confirmed.
no_NO: Vi kan herved meddele at din bestilling er mottatt og bekreftet.

en: We are pleased to inform you that your reservation request has been received.
no_NO: Vi er glade for å informere deg om at din reservasjonsforespørsel er mottatt.

en: We will need to check %d previous booking after importing and remove it if the booking is outdated. | We will need to check %d previous bookings after importing and remove the outdated ones.
no_NO[0]: Vi må sjekke %d forrige bestilling etter import og fjerne den hvis bookingen er utdatert.
no_NO[1]: Vi må sjekke %d forrige bestillinger etter import og fjerne utdaterte.

en: Webhook Secret
no_NO: Webhook Hemmelighet

en: Webhook received. Charge %s failed.
no_NO: Nettkrok mottatt. Kostnad "%s mislyktes.

en: Webhook received. Charge %s succeeded.
no_NO: Webhook mottatt. Belastning %s lyktes.

en: Webhook received. Payment source %s failed and couldn't be processed.
no_NO: Webhook mottatt. Betalingskilden %s mislyktes og kunne ikke behandles.

en: Webhook received. Payment source %s was cancelled by customer.
no_NO: Webhook mottatt. Betalingskilden %s ble kansellert av kunden.

en: Webhook received. The source %s is chargeable.
no_NO: Webhook mottatt. Kilden %s er belastbar.

en: Week
no_NO: Uke

en: West African CFA franc
no_NO: Vestafrikansk CFA-franc

en: Western Sahara
no_NO: Vest-Sahara

en: Whether to display "View Details" button with the link to accommodation type.
no_NO: Om du vil vise "Vis detaljer" -knappen med lenken til overnattingstype.

en: Yemen
no_NO: Jemen

en: Yemeni rial
no_NO: Jemenittisk rial

en: You are using two instances of Hotel Booking plugin at the same time, please <a href="%s">deactivate one of them</a>.
no_NO: Du bruker to forekomster av Hotel Booking plugin samtidig, vennligst <a href="%s">deaktiver en av dem</a>.

en: You can use multiple comma-separated emails
no_NO: Du kan bruke flere komma-separerte e-poster

en: You cannot edit the imported booking. Please update the source booking and resync your calendars.
no_NO: Du kan ikke redigere den importerte bookingen. Oppdater kildebokingen og synkroniser kalenderne dine på nytt.

en: You cannot manage terms of trashed attributes.
no_NO: Du kan ikke administrere vilkår for attributter i søppelbøtten.

en: You may also email the <a href="%s" target="_blank">balance payment request</a> link to your guests.
no_NO: Du kan også sende <a href="%s" target="_blank"> balanse om betalingsforespørsel </a> til gjestene dine via e-post.

en: You may customize plugin translation by editing the needed texts or adding your translation following these steps:
no_NO: Du kan tilpasse oversettelse av plugin ved å redigere de nødvendige tekstene eller legge til oversettelsen ved å følge disse trinnene:

en: You will be redirected to a secure page to complete the payment.
no_NO: Du blir omdirigert til en sikker side for å fullføre betalingen.

en: Your Information
no_NO: Informasjon om deg

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202957243-What-to-do-if-the-license-key-doesn-t-correspond-with-the-plugin-license' target='_blank'>How to fix this.</a>
no_NO: Din lisensnøkkel passer ikke sammen med installert utvideles. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202957243-What-to-do-if-the-license-key-doesn-t-correspond-with-the-plugin-license' target='_blank'>Hvordan fikse dette.</a>

en: Your booking is confirmed. Thank You!
no_NO: Din reservasjon er bekreftet. Takk!

en: Your booking request is expired. Please start a new booking request.
no_NO: Din reservasjonsforespørsel er utløpt. Vennligst start en ny bestillingsforespørsel.

en: Your database is being updated in the background.
no_NO: Din database blir oppdatert i bakgrunnen.

en: Your reservation is canceled.
no_NO: Din bestilling er kansellert.

en: Zambian kwacha
no_NO: Zambisk kwacha

[ctx: Zero price]
en: Free
no_NO: Gratis

en: and more
no_NO: og mer

en: custom field name
no_NO: tilpasset feltnavn

en: days
no_NO: dager

en: from %s
no_NO: frå %s

[ctx: from 10:00 am]
en: from
no_NO: frå

en: ft²
no_NO: kvadratfot

en: integer, -1 to display all, default: "Blog pages show at most"
no_NO: heltall, -1 for å vise alle, standard: "Bloggsider vises på det meste"

en: nights
no_NO: døgn

en: none
no_NO: ingen

en: of %d accommodation available. | of %d accommodations available.
no_NO[0]: av %d alternativ tilgjengeleg.
no_NO[1]: av %d alternativ tilgjengeleg.

en: time(s)
no_NO: tid(er)

[ctx: until 10:00 am]
en: until
no_NO: til

en: x %d guest | x %d guests
no_NO[0]: x %d gjest
no_NO[1]: x %d gjester

en: x %d time | x %d times
no_NO[0]: x %d gang
no_NO[1]: x %d ganger

en: — Add new —
no_NO: Legg til ny

en: — Any —
no_NO: — Hvilken som helst —

en: — Select —
no_NO: — Velg —
