hotel-booking-plugin - en to sk_SK translation catalogue (1896 entries)

note: Description of the plugin
en: Manage your hotel booking services. Perfect for hotels, villas, guest houses, hostels, and apartments of all sizes.
sk_SK: Manažujte rezervácie vašich hotelových služieb. Perfektné pre hotely, vily, hosťovské domy, hostely a apartmány všetkých veľkostí.

[ctx: Post Status]
en: New
sk_SK: Nový

[ctx: Post Status]
en: Auto Draft
sk_SK: Automatický návrh

note: translators: %s: URL to plugins.php page
en: You are using two instances of Hotel Booking plugin at the same time, please <a href="%s">deactivate one of them</a>.
sk_SK: Aktuálne používate oba modely pluginu Hotel Booking v rovnakom čase, prosím <a href="%s">deaktivujte jednu z nich</a>.

en: <a href="%s">Upgrade to Premium</a> to enable this feature.
sk_SK: <a href="%s">Upgradujte na Premium verziu</a> na aktiváciu tejto funkcie.

en: Error
sk_SK: Chyba

en: View
sk_SK: Náhľad

en: Delete
sk_SK: Vymazať

en: Name
sk_SK: Meno

en: Bookings
sk_SK: Rezervácie

en: Date Registered
sk_SK: Dátum registrácie

en: Last Active
sk_SK: Naposledy aktívny

note: translators: Terms are variations for Attributes and bear no relation to the Terms and Conditions Page.
en: Terms
sk_SK: Podmienky

en: Created on:
sk_SK: Vytvorené dňa:

note: translators: Terms are variations for Attributes and bear no relation to the Terms and Conditions Page.
en: Please add attribute in default language to configure terms.
sk_SK: Prosím, pridajte vlastnosť v predvolenom jazyku, ak chcete nakonfigurovať podmienky.

note: translators: Terms are variations for Attributes and bear no relation to the Terms and Conditions Page.
en: Configure terms
sk_SK: Konfigurovať podmienky

en: Reserved Accommodations
sk_SK: Rezervované ubytovanie

en: Update Booking
sk_SK: Aktualizovať rezerváciu

en: Logs
sk_SK: Logy - vstupy

en: Delete Permanently
sk_SK: Odstrániť natrvalo

en: Move to Trash
sk_SK: Presunúť do koša

en: Create Booking
sk_SK: Vytvoriť rezerváciu

en: Resend Email
sk_SK: Znovu odoslať e-mail

en: Send a copy of the Approved Booking email to the customer`s email address.
sk_SK: Odoslať kópiu emailovej správy schválenej rezervácie na zákazníkovu emailovú adresu.

en: Edit Accommodations
sk_SK: Upraviť ubytovania

en: Date:
sk_SK: Dátum:

en: Author:
sk_SK: Autor:

en: Auto
sk_SK: Automaticky

en: Message:
sk_SK: Správa:

en: Confirmation email has been sent to customer.
sk_SK: Potvrdzujúci email bol odoslaný zákazníkovi.

en: Coupon code
sk_SK: Kód kupónu

en: Update Payment
sk_SK: Aktualizovať platbu

en: Modified on:
sk_SK: Zmenené dňa:

en: Create Payment
sk_SK: Vytvoriť platbu

en: Season Prices
sk_SK: Sezónne ceny

en: <code>Please select Accommodation Type and click Create Rate button to continue.</code>
sk_SK: <code>Prosím vyberte TYP ubytovania a kliknite na tlačidlo Vytvoriť sadzbu, aby ste mohli pokračovať.</code>

en: Adults:
sk_SK: Dospelí:

en: Children:
sk_SK: Deti:

en: Total:
sk_SK: Celkom:

en: Update Rate
sk_SK: Aktualizovať sadzbu

en: Active
sk_SK: Aktívny

en: Disabled
sk_SK: Zakázané

en: Create Rate
sk_SK: Vytvoriť sadzbu

en: Duplicate Rate
sk_SK: Duplikovať sadzbu

en: Accommodations
sk_SK: Ubytovania

en: Attributes
sk_SK: Vlastnosti

en: Accommodation Reviews
sk_SK: Hodnotenie ubytovania

en: Allow guests to <a href="%s" target="_blank">submit star ratings and reviews</a> evaluating your accommodations.
sk_SK: Povoliť hosťom <a href="%s" target="_blank">posielať hviezdičky a hodnotenie</a> k vášmu ubytovaniu.

en: Number of Accommodations:
sk_SK: Počet ubytovaní:

en: Count of real accommodations of this type in your hotel.
sk_SK: Počet reálnych ubytovaní tohto typu vo vašom hoteli.

en: Total Accommodations:
sk_SK: Ubytovania celkom:

en: Show Accommodations
sk_SK: Ukázať ubytovania

en: Generate Accommodations
sk_SK: Vygenerovať ubytovania

en: Active Accommodations:
sk_SK: Aktívne ubytovania:

en: Linked Accommodations
sk_SK: Prepojené ubytovania

en: Link accommodations on the Edit Accommodation page to ensure bookings for one make any linked properties unavailable for the same dates.
sk_SK: Prepojte ubytovanie na stránke Upraviť ubytovanie, aby ste zaistili, že rezervácie pre jedno z nich budú nedostupné v rovnakých dátumoch.

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Per adult:
sk_SK: Na dospelého:

en: Per child:
sk_SK: Na dieťa:

en: Per adult:
sk_SK: Na dospelého:

en: Per child:
sk_SK: Na dieťa:

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Move up
sk_SK: Posunúť nahor

en: Move down
sk_SK: Posunúť nadol

en: Move to top
sk_SK: Posunúť celkom hore

en: Move to bottom
sk_SK: Posunúť celkom dole

en: Default
sk_SK: Prednastavené

en: — Select —
sk_SK: — Vybrať —

en: Install & Activate
sk_SK: Inštalovať & Aktivovať

en: Add image
sk_SK: Pridať obrázok

en: Add gallery
sk_SK: Pridať galériu

en: Remove image
sk_SK: Odstrániť obrázok

en: Remove gallery
sk_SK: Odstrániť galériu

en: Select all
sk_SK: Vybrať všetko

en: Unselect all
sk_SK: Odznačiť všetko

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Author
sk_SK: Autor

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Done
sk_SK: Hotovo

en: All
sk_SK: Všetko

en: None
sk_SK: Nič

en: Recalculate Total Price
sk_SK: Prepočítať celkovú cenu

en: Nights
sk_SK: Nocí

en: and more
sk_SK: a viac

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Add length of stay
sk_SK: Pridať dĺžku pobytu

en: Price per night
sk_SK: Cena za noc

en: Adults
sk_SK: Dospelí

en: Children
sk_SK: Deti

en: Price per extra adult
sk_SK: Cena za extra dospelého

en: Price per extra child
sk_SK: Cena za extra dieťa

en: Enable variable pricing
sk_SK: Povoliť variabilné určovanie cien

en: Add Variation
sk_SK: Pridať variáciu

en: Remove variation
sk_SK: Odstrániť variáciu

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202812996-How-to-use-your-personal-MotoPress-account' target='_blank'>Learn more</a>.
sk_SK: Licenčný kľúč je potrebný na získanie automatických aktualizácií pluginu a podpory. Licenčný kľúč môžete spravovať vo svojom osobnom účte. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202812996-How-to-use-your-personal-MotoPress-account' target='_blank'>Podrobnejšie informácie</a>.

en: License Key
sk_SK: Licenčný kľúč

en: Inactive
sk_SK: Neaktívny

en: Valid until
sk_SK: Platné do

en: Valid (Lifetime)
sk_SK: Platný (celoživotne)

en: Expired
sk_SK: Platnosť vypršala

en: Invalid
sk_SK: Neplatný

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202957243-What-to-do-if-the-license-key-doesn-t-correspond-with-the-plugin-license' target='_blank'>How to fix this.</a>
sk_SK: Váš licenčný kľúč nesedí s nainštalovaným pluginom. <a href='https://motopress.zendesk.com/hc/en-us/articles/202957243-What-to-do-if-the-license-key-doesn-t-correspond-with-the-plugin-license' target='_blank'>Ako to opraviť.</a>

en: Product ID is not valid
sk_SK: ID produktu nie je platné

en: Action
sk_SK: Akcia

en: Activate License
sk_SK: Aktivovať licenciu

en: Deactivate License
sk_SK: Deaktivovať licenciu

en: Renew License
sk_SK: Obnoviť licenciu

en: Attributes let you define extra accommodation data, such as location or type. You can use these attributes in the search availability form as advanced search filters.
sk_SK: Vlastnosti vám dávajú možnosť definovať extra informácie o ubytovaní, napríklad lokalita alebo typ. Tieto vlastnosti viete využiť pri vyhľadávaní vo formulári dostupnosti ubytovania ako aj cez rozšírené vyhľadávacie filtre.

en: This attribute refers to non-unique taxonomy - %1$s - which was already registered with attribute %2$s.
sk_SK: Táto vlastnosť odkazuje na nejedinečnú taxonómiu - %1$s - ktorá bola zaregistrovaná vlastnosťou - atribútom %2$s.

note: translators: Terms are variations for Attributes and bear no relation to the Terms and Conditions Page.
en: You cannot manage terms of trashed attributes.
sk_SK: Nemôžete spravovať podmienky vlastností - atribútov v koši.

en: New Booking
sk_SK: Nová rezervácia

en: Guests
sk_SK: Hostia

en: Customer Info
sk_SK: Informácie o zákazníkovi

en: Price
sk_SK: Cena

en: Accommodation
sk_SK: Ubytovanie

en: Expire %s
sk_SK: Platnosť vyprší: %s

en: Adults:
sk_SK: Dospelí:

en: Children:
sk_SK: Deti:

en: %s night | %s nights
sk_SK[0]: %s noc
sk_SK[1]: %s noci
sk_SK[2]: %s nocí
sk_SK[3]: %s nocí

en: Summary: %s.
sk_SK: Zhrnutie: %s.

en: Paid: %s
sk_SK: Zaplatené: %s

en: Set to %s
sk_SK: Nastavené na možnosť %s

en: Booking status changed. | %s booking statuses changed.
sk_SK[0]: Stav rezervácie zmenený.
sk_SK[1]: Stav %s rezervácií zmenený.
sk_SK[2]: Stav %s rezervácií zmenený.
sk_SK[3]: Stav %s rezervácií zmenený.

en: All accommodation types
sk_SK: Všetky typy ubytovania

note: translators: The number of imported bookings: "Imported <span>(11)</span>"
en: Imported %s
sk_SK: Importované %s

en: Amount
sk_SK: Počet

en: Uses
sk_SK: Použitie

en: Expiration Date
sk_SK: Dátum expirácie

en: Accommodation:
sk_SK: Ubytovanie:

note: translators: %s is a coupon amount per day
en: %s per day
sk_SK: %s za deň

en: Service:
sk_SK: Služby:

en: Fee:
sk_SK: Poplatok:

en: Note: the use of coupons is disabled in settings.
sk_SK: Poznámka: použitie kupónov je zakázané vo vašich nastaveniach.

en: Enable the use of coupons.
sk_SK: Povoliť používanie kupónov.

en: Customer
sk_SK: Zákazník

en: Booking
sk_SK: Rezervácia

en: Gateway
sk_SK: Brána

en: Transaction ID
sk_SK: ID transakcie

en: Booking #%s
sk_SK: Rezervácia #%s

en: Rates are used to offer different prices of the same accommodation type depending on extra conditions, e.g. With Breakfast, With No Breakfast, Refundable etc. Guests will choose the preferable rate when submitting a booking request. Create one default rate if you have no price tiers. To add price variations for different periods - open a rate, add a season, and set the price.
sk_SK: Sadzby sa používajú na ponúkanie rôznych cien rovnakého typu ubytovania v závislosti od extra podmienok, napr. s raňajkami, bez raňajok, s možnosťou vrátenia peňazí atď. Hostia si pri odosielaní žiadosti o rezerváciu vyberú preferovanú sadzbu. Ak nemáte žiadne cenové úrovne, vytvorte jednu predvolenú sadzbu. Ak chcete pridať variácie cien pre rôzne obdobia, otvorte sadzbu, pridajte sezónu a nastavte cenu.

en: Accommodation Type
sk_SK: Typ ubytovania

en: Season &#8212; Price
sk_SK: Cena &#8212; sezóny

en: Add New Season Price
sk_SK: Pridať novú sezónnu cenu

en: Annually
sk_SK: Ročne

note: translators: %s: A date string such as "December 31, 2025".
en: Annually until %s
sk_SK: Ročne až do %s

en: Duplicate
sk_SK: Duplikovať

en: Rate was duplicated.
sk_SK: Sadzba bola zduplikovaná.

en: These are real accommodations like rooms, apartments, houses, villas, beds (for hostels) etc.
sk_SK: Ide o skutočné ubytovanie ako sú izby, apartmány, domy, vily, postele (pre hostely) atď.

en: All Accommodation Types
sk_SK: Všetky typy ubytovania

en: These are not physical accommodations, but their types. E.g. standard double room. To specify the real number of existing accommodations, you'll need to use Generate Accommodations menu.
sk_SK: Toto nie sú fyzické ubytovania, ale ich typy. napr. štandardná dvojlôžková izba. Ak chcete zadať skutočný počet existujúcich ubytovaní, budete musieť použiť ponuku menu Generovať ubytovania.

en: Capacity
sk_SK: Kapacita

en: Bed Type
sk_SK: Typ postele

en: Size:
sk_SK: Veľkosť:

en: Active:
sk_SK: Aktívny:

en: Seasons are real periods of time, dates or days that come with different prices for accommodations. E.g. Winter 2018 ($120 per night), Christmas ($150 per night).
sk_SK: Sezóny sú skutočné časové obdobia, dátumy alebo dni, ktoré prichádzajú s rôznymi cenami za ubytovanie. napr. zima 2018 (120 USD za noc), Vianoce (150 USD za noc).

en: Start
sk_SK: Štart

en: End
sk_SK: Koniec

en: Days
sk_SK: Dni

en: Repeat
sk_SK: Opakovať

en: Services are extra offers that you can sell or give for free. E.g. Thai massage, transfer, babysitting. Guests can pre-order them when placing a booking.
sk_SK: Služby sú extra ponuky, ktoré môžete predať alebo ponúkať zadarmo. napr. Thajská masáž, transfér, opatrovanie detí. Hostia si ich môžu objednať už pri zadávaní rezervácie.

en: Periodicity
sk_SK: Periodicita

en: Charge
sk_SK: Poplatky

en: Per Day
sk_SK: Za deň

en: Guest Choice
sk_SK: Voľba podľa hosťa

en: Once
sk_SK: Raz

en: Per Guest
sk_SK: Na hosťa

en: Per Accommodation
sk_SK: Na jedno ubytovanie

en: These are accommodation amenities, generally free ones. E.g. air-conditioning, wifi.
sk_SK: Ide o zariadenie ubytovania, väčšinou bezplatné. napr. klimatizácia, wifi.

en: Booking rules saved.
sk_SK: Rezervačné pravidlá uložené.

en: Booking Rules
sk_SK: Rezervačné pravidlá

en: Save Changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Check-in days
sk_SK: Dni príchodov

en: Guests can check in any day.
sk_SK: Hostia môžu ohlásiť príchod v ktorýkoľvek deň.

en: Add rule
sk_SK: Pridaj pravidlo

en: Seasons
sk_SK: Sezóny

en: Check-out days
sk_SK: Dni odchodov

en: Guests can check out any day.
sk_SK: Hostia môžu ohlásiť odchod v ktorýkoľvek deň.

en: Minimum stay
sk_SK: Minimálna doba pobytu

en: There are no minimum stay rules.
sk_SK: Nie sú nastavené pravidlá minimálnej dĺžky pobytu.

en: nights
sk_SK: noci

en: Maximum stay
sk_SK: Maximálna dĺžka pobytu

en: There are no maximum stay rules.
sk_SK: Nie sú nastavené pravidlá maximálnej dĺžky pobytu.

en: Block accommodation
sk_SK: Blokovať ubytovanie

en: There are no blocking accommodation rules.
sk_SK: Nie sú nastavené pravidlá blokovania ubytovania.

en: From
sk_SK: Od

en: Till
sk_SK: Do

en: Restriction
sk_SK: Obmedzenie

en: Not check-in rule marks the date as unavailable for check-in.
sk_SK: Pravidlo Not check-in označuje dátum ako nedostupný pre registráciu príchodu.

en: Not check-out rule marks the date as unavailable for check-out.
sk_SK: Pravidlo Not check-in označuje dátum ako nedostupný pre odchod z ubytovania.

en: Not stay-in rule displays the date as blocked. This date is unavailable for check-in and check-out on the next date.
sk_SK: Pravidlo Not stay-in zobrazuje dátum ako zablokovaný. Tento dátum nie je k dispozícii na registráciu príchodu a odhlásenie z ubytovania v nasledujúci deň.

en: Not stay-in with Not check-out rules completely block the selected date, additionally displaying the previous date as unavailable for check-in.
sk_SK: Pravidlá Not stay-in a Not check-out úplne blokujú vybraný dátum, navyše zobrazujú predchádzajúci dátum ako nedostupný pre registráciu príchodu.

en: Comment
sk_SK: Komentár

en: Minimum advance reservation
sk_SK: Minimálny čas rezervácie vopred

en: There are no minimum advance reservation rules.
sk_SK: Nie sú nastavené pravidlá minimálneho času rezervácie vopred.

en: Maximum advance reservation
sk_SK: Maximálny čas rezervácie vopred

en: There are no maximum advance reservation rules.
sk_SK: Nie sú nastavené pravidlá maximálneho času rezervácie vopred.

en: Booking buffer
sk_SK: Rezervačný buffer (zamknutie dní okolo rezervácie)

en: There are no booking buffer rules.
sk_SK: Nie sú nastavené pravidlá rezervačného buffera.

en: Booking Calendar
sk_SK: Rezervačný kalendár

en: Calendar
sk_SK: Kalendár

en: Add New Booking
sk_SK: Pridať novú rezerváciu

en: Clear Search Results
sk_SK: Vymazať výsledky vyhľadávania

en: Note: booking rules are disabled in the plugin settings and are not taken into account.
sk_SK: Poznámka: pravidlá rezervácie sú zakázané v nastaveniach pluginu a neberú sa do úvahy.

en: Unable to create booking. Please try again.
sk_SK: Nebolo možné vytvoriť rezerváciu. Prosím, skúste to znova.

en: Booking is blocked due to maintenance reason. Please try again later.
sk_SK: Rezervácia je zablokovaná z dôvodu údržby. Skúste to neskôr, prosím.

en: There are no accommodations selected for reservation.
sk_SK: Nie sú vybrané žiadne ubytovania na rezerváciu.

en: Selected accommodations are not valid.
sk_SK: Vybrané ubytovania nie sú platné.

en: Accommodation Type is not valid.
sk_SK: Typ ubytovania nie je platný.

en: Rate is not valid.
sk_SK: Sadzba nie je platná.

en: Adults number is not valid.
sk_SK: Číslo počtu dospelých nie je platné.

en: Children number is not valid.
sk_SK: Číslo počtu detí nie je platné.

en: The total number of guests is not valid.
sk_SK: Číslo celkového počtu hostí nie je platné.

en: Selected dates do not meet booking rules for type %s
sk_SK: Vybrané dátumy sa nezhodujú s pravidlami rezervácií pre typ %s

en: Accommodations are not available.
sk_SK: Ubytovania nie sú platné.

en: There are no rates for requested dates.
sk_SK: Pre požadované dátumy neexistujú ceny.

en: Search Results
sk_SK: Výsledky vyhľadávania

en: — Any —
sk_SK: — Akékoľvek —

en: Search parameters are not set.
sk_SK: Parametre vyhľadávania nie sú nastavené.

en: Check-in date is not valid.
sk_SK: Dátum príchodu nie je platný.

en: Check-in date cannot be earlier than today.
sk_SK: Dátum príchodu nemôže byť skorší ako dnes.

en: Check-out date is not valid.
sk_SK: Dátum odchodu nie je platný.

en: Nothing found. Please try again with different search parameters.
sk_SK: Nič nebolo nájdené. Skúste to prosím znova s ​​inými parametrami vyhľadávania.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
sk_SK: Ľutujeme, nemáte povolený prístup na túto stránku.

en: User ID
sk_SK: ID používateľa

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: First Name
sk_SK: Meno

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Phone
sk_SK: Telefón

en: Address
sk_SK: Adresa

en: State / County
sk_SK: Štát / krajina

en: Country
sk_SK: Krajina

en: City
sk_SK: Mesto

en: Postcode
sk_SK: PSČ

en: Back
sk_SK: Naspäť

en: Edit User Profile
sk_SK: Editovať profil používateľa

en: Customer data updated.
sk_SK: Údaje o zákazníkovi boli aktualizované.

en: User account updated.
sk_SK: Používateľský účet bol aktualizovaný.

en: Update
sk_SK: Aktualizácia

en: Customers
sk_SK: Zákazníci

en: The booking is not set.
sk_SK: Rezervácia nie je nastavená.

en: The booking not found.
sk_SK: Rezervácia sa nenašla.

en: Edit Booking #%d
sk_SK: Editovať rezerváciu #%d

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Edit Booking
sk_SK: Editovať rezerváciu

en: You cannot edit the imported booking. Please update the source booking and resync your calendars.
sk_SK: Importovanú rezerváciu nemôžete upraviť. Prosím aktualizujte zdrojovú rezerváciu a znova zosynchronizujte svoje kalendáre.

en: Request does not pass security verification. Please refresh the page and try one more time.
sk_SK: Žiadosť neprechádza bezpečnostným overením. Prosím obnovte stránku a skúste to ešte raz.

en: Check-in date is not set.
sk_SK: Dátum príchodu nie je nastavený.

en: Check-out date is not set.
sk_SK: Dátum odchodu nie je nastavený.

en: Unable to update booking. Please try again.
sk_SK: Rezerváciu nie je možné aktualizovať. Prosím skúste to znova.

en: Booking was edited.
sk_SK: Rezervácia bola upravená.

en: Available
sk_SK: Dostupné

en: Replace
sk_SK: Nahradiť

en: — Add new —
sk_SK: — Pridať nový —

en: Extensions
sk_SK: Rozšírenia

en: Extend the functionality of Hotel Booking plugin with the number of helpful addons for your custom purposes.
sk_SK: Rozšírte funkčnosť pluginu Hotel Booking o množstvo užitočných doplnkov pre vaše vlastné účely.

en: Get this Extension
sk_SK: Pridajte toto rozšírenie

en: No extensions found.
sk_SK: Žiadne rozšírenia sa nenašli.

en: Abort Process
sk_SK: Zrušiť proces

en: Aborting...
sk_SK: Prebieha zrušenie...

en: Import Calendar
sk_SK: Importovať kalendár

en: Accommodation: %s
sk_SK: Ubytovanie: %s

en: Accommodation Type: %s
sk_SK: Typ ubytovania: %s

en: Please be patient while the calendars are imported. You will be notified via this page when the process is completed.
sk_SK: Prosím, buďte trpezliví, kým sa kalendáre importujú. Po dokončení procesu budete informovaní prostredníctvom tejto stránky.

en: Accommodation updated.
sk_SK: Ubytovanie zaktualizované.

en: This calendar has already been imported for another accommodation.
sk_SK: Tento kalendár už bol importovaný pre iné ubytovanie.

en: Sync, Import and Export Calendars
sk_SK: Synchronizovať, importovať a exportovať kalendáre

note: translators: %s - room name. Example: "Comfort Triple 1"
en: Edit External Calendars of "%s"
sk_SK: Editovať externé kalendáre "%s"

en: Sync All External Calendars
sk_SK: Synchronizovať všetky externé kalendáre

en: Sync your bookings across all online channels like Booking.com, TripAdvisor, Airbnb etc. via iCalendar file format.
sk_SK: Synchronizujte svoje rezervácie so všetkými online kanálmi, ako sú Booking.com, TripAdvisor, Airbnb, atď. prostredníctvom súboru vo formáte iCalendar.

en: Calendar URL
sk_SK: URL kalendára

en: Add New Calendar
sk_SK: Pridať nový kalendár

en: Sync Calendars
sk_SK: Synchronizovať kalendáre

en: Delete All Logs
sk_SK: Vymazať všetky logy

en: Deleting...
sk_SK: Prebieha vymazávanie...

en: %d item
sk_SK: %d položka

en: %d items
sk_SK: %d položky

en: Calendars Synchronization Status
sk_SK: Status synchronizácie kalendárov

en: Here you can see synchronization status of your external calendars.
sk_SK: Tu môžete vidieť synchronizačný status vašich externých kalendárov.

en: Calendars Sync Status
sk_SK: Status synchronizácie kalendárov

en: Display calendars synchronization status.
sk_SK: Ukázať status synchronizácie kalendárov.

en: Language Guide
sk_SK: Jazykový sprievodca

en: Default language
sk_SK: Predvolený jazyk

en: This plugin will display all system messages, labels, buttons in the language set in <em>General > Settings > Site Language</em>. If the plugin is not available in your language, you may <a href="%s">contribute your translation</a>.
sk_SK: Ento doplnok zobrazí všetky systémové správy, štítky a tlačidlá v jazyku nastavenom vo <em>Nastavenia > Všeobecné > Jazyk webu</em>. Ak plugin nie je dostupný vo vašom jazyku, môžete <a href="%s">prispieť svojim prekladom</a>.

en: Custom translations and edits
sk_SK: Vlastné preklady a úpravy

en: You may customize plugin translation by editing the needed texts or adding your translation following these steps:
sk_SK: Môžete prispôsobiť preklad pluginu úpravou potrebných textov alebo pridaním prekladu podľa týchto krokov:

en: Take the source file for your translations %s or needed translated locale.
sk_SK: Zoberte zdojové súbory pre vaše preklady %s alebo potrebujete prekladať lokálne.

en: Translate texts with any translation program like Poedit, Loco, Pootle etc.
sk_SK: Prekladajte texty pomocou akéhokoľvek prekladateľského programu, ako je Poedit, Loco, Pootle atď.

en: Put created .mo file with your translations into the folder %s. Where {lang} is ISO-639 language code and {country} is ISO-3166 country code. Example: Brazilian Portuguese file would be called motopress-hotel-booking-pt_BR.mo.
sk_SK: Vložte vytvorený .mo súbor s vašimi prekladmi do zložky %s. Kde {lang} je ISO-639 jazykový kód a {country} je ISO-3166 kód krajiny. Príklad: Brazílsko-portugalský súbor by sa volal motopress-hotel-booking-pt_BR.mo.

en: Multilingual content
sk_SK: Viacjazyčný obsah

en: If your site is multilingual, you may use additional plugins to translate your added content into multiple languages allowing the site visitors to switch them.
sk_SK: Ak je vaša stránka viacjazyčná, môžete použiť ďalšie pluginy na preklad pridaného obsahu do viacerých jazykov, ktoré návštevníkom stránky umožnia prepínať sa medzi nimi.

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Reports
sk_SK: Reporty

en: Export
sk_SK: Exportovať

en: All Statuses
sk_SK: Všetky statusy

en: Booking dates between
sk_SK: Termíny rezervácie medzi

en: Check-in date between
sk_SK: Check-in dátum medzi

en: Check-out date between
sk_SK: Check-out dátum medzi

en: Date of reservation between
sk_SK: Medzidátum rezervácie

en: Export Bookings
sk_SK: Exportovať objednávky

en: Choose start date
sk_SK: Vyberte dátum začiatku

en: Choose end date
sk_SK: Vyberte dátum ukončenia

en: Also export imported bookings
sk_SK: Tiež exportovať importované rezervácie

en: Select columns to export
sk_SK: Vyberte stĺpce na export

en: Generate CSV
sk_SK: Vygenerovať CSV

en: Number of accommodations
sk_SK: Počet ubytovaní

en: Title
sk_SK: Titul

en: Leave empty to use accommodation type title.
sk_SK: Ak chcete použiť názov typu ubytovania, nechajte prázdne.

en: Generate
sk_SK: Generovať

en: Accommodation generated. | %s accommodations generated.
sk_SK[0]: Ubytovanie vygenerované.
sk_SK[1]: %s ubytovania vygenerované.
sk_SK[2]: %s ubytovaní vygenerovaných.
sk_SK[3]: %s ubytovania vygenerované.

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: Pages
sk_SK: Stránky

en: Search Results Page
sk_SK: Stránka Výsledkov vyhľadávania

en: Select page to display search results. Use search results shortcode on this page.
sk_SK: Vyberte stránku ku zobrazeniu výsledkov vyhľadávania. Na tejto stránke použite shortcode výsledkov vyhľadávania.

en: Checkout Page
sk_SK: Checkout stránka

en: Select page user will be redirected to complete booking.
sk_SK: Používateľ výberu stránky bude presmerovaný na dokončenie rezervácie.

en: Terms & Conditions
sk_SK: Zmluvné podmienky

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
sk_SK: Ak definujete stránku „Podmienky“, zákazník bude pri odhlasovaní požiadaný, či ich akceptuje.

en: Open the Terms & Conditions page in a new window
sk_SK: Otvorte stránku Obchodné podmienky v novom okne

en: By enabling this option you can avoid errors related to displaying your terms & conditions inline for website pages created in page builders.
sk_SK: Povolením tejto možnosti sa môžete vyhnúť chybám súvisiacim so zobrazovaním vašich zmluvných podmienok priamo pre webové stránky vytvorené v nástrojoch na tvorbu stránok.

en: My Account Page
sk_SK: Stránka Môj účet

en: Select a page to display user account. Use the customer account shortcode on this page.
sk_SK: Vyberte stránku pre zobrazenie používateľského účtu. Použite shortcode zákazníckeho účtu na tejto stránke.

en: Currency
sk_SK: Mena

en: Currency Position
sk_SK: Pozícia meny

en: Decimal Separator
sk_SK: Oddeľovač desatinných miest

en: Thousand Separator
sk_SK: Oddeľovač tisícok

en: Number of Decimals
sk_SK: Počet desatinných miest

en: Misc
sk_SK: Rôzne

en: Square Units
sk_SK: Jednotky štvorcové

en: Datepicker Date Format
sk_SK: (Datepicker) Formát výberu dátumu

en: Check-out Time
sk_SK: Čas Check-outu

en: Check-in Time
sk_SK: Čas Check-inu

en: Bed Types
sk_SK: Typy postelí

en: Type
sk_SK: Typ

en: Add Bed Type
sk_SK: Pridať typ postele

en: Show Lowest Price for
sk_SK: Ukázať najnižšiu cenu pre

en: days
sk_SK: dni

en: Lowest price of accommodation for selected number of days if check-in and check-out dates are not set. Example: set 0 to display today's lowest price, set 7 to display the lowest price for the next week.
sk_SK: Najnižšia cena ubytovania na vybraný počet dní, ak nie sú stanovené dátumy príchodu (Check-in) a odchodu (Check-out). Príklad: nastavte 0 na zobrazenie dnešnej najnižšej ceny, nastavte 7 na zobrazenie najnižšej ceny na nasledujúci týždeň.

en: Coupons
sk_SK: Kupóny

en: Default calendar view
sk_SK: Predvolené zobrazenie kalendára

en: Initial display format of the administrator bookings calendar.
sk_SK: Počiatočný zobrazovací formát administrátorského rezervačného kalendára.

en: Text on Checkout
sk_SK: SMS pri Checkout-e

en: This text will appear on the checkout page.
sk_SK: Tento text sa zobrazí na stránke pokladne.

en: Disable Booking
sk_SK: Zakázať rezerváciu

en: Hide reservation forms and buttons
sk_SK: Skryť rezervačné formuláre a tlačidlá

en: Text instead of reservation form while booking is disabled
sk_SK: SMS namiesto rezervačného formulára počas rezervácie je zakázaný

en: Booking Confirmation
sk_SK: Potvrdenie rezervácie

en: Confirmation Mode
sk_SK: Potvrdzujúci režim

en: By customer via email
sk_SK: Zákazníkom cez mail

en: By admin manually
sk_SK: Administrátorom manuálne

en: Confirmation upon payment
sk_SK: Potvrdenie zaplatením

en: Booking Confirmed Page
sk_SK: Stránka Rezervácia potvrdená

en: Page user will be redirected to once the booking is confirmed via email or by admin.
sk_SK: Užívateľ bude presmerovaný, keď bude rezervácia potvrdená e-mailom alebo administrátorom.

en: Approval Time for User
sk_SK: Čas schválenia pre používateľa

en: Period of time in minutes the user is given to confirm booking via email. Unconfirmed bookings become Abandoned and accommodation status changes to Available.
sk_SK: Časový úsek v minútach, ktorý má používateľ na potvrdenie rezervácie prostredníctvom e-mailu. Nepotvrdené rezervácie sa stanú Zrušenými a stav ubytovania sa zmení na Dostupný.

en: Country of residence field is required for reservation.
sk_SK: Pole Krajina bydliska je povinné vyplniť k uskutočneniu rezervácie.

en: Full address fields are required for reservation.
sk_SK: Polia s úplnou adresou sú povinné k rezervácii.

en: Customer information is required when placing admin bookings.
sk_SK: Informácie o zákazníkovi sú povinné, ak sa zadáva administrátorská rezervácia.

en: Default Country on Checkout
sk_SK: Predvolená krajina v pokladni

en: Price Breakdown
sk_SK: Rozpis ceny

en: Price breakdown unfolded by default.
sk_SK: Rozpis ceny je predvolený.

en: Accounts
sk_SK: Učty

en: Account creation
sk_SK: Vytvorenie účtu

en: Automatically create an account for a user at checkout.
sk_SK: Automaticky vytvorte účet pre užívateľa pri pokladni.

en: Allow customers to create an account during checkout.
sk_SK: Umožnite zákazníkom vytvoriť si účet počas platby.

en: Allow customers to log into their existing account during checkout.
sk_SK: Umožnite zákazníkom prihlásiť sa do svojho existujúceho účtu počas platby.

en: Booking Cancellation
sk_SK: Zrušenie rezervácie

en: User can cancel booking via link provided inside email.
sk_SK: Užívateľ môže zrušiť rezerváciu prostredníctvom odkazu uvedeného v e-maile.

en: Booking Cancelation Page
sk_SK: Podstránka Zrušenie rezervácie

en: Page to confirm booking cancelation.
sk_SK: Podstránka na potvrdenie zrušenia rezervácie.

en: Booking Canceled Page
sk_SK: Podstránka Rezervácia zrušená

en: Page to redirect to after a booking is canceled.
sk_SK: Podstránka na ktorú bude presmerovanie po zrušení rezervácie.

en: Search Options
sk_SK: Možnosti vyhľadávania

en: Max Adults
sk_SK: Maximum dospelých

en: Maximum accommodation occupancy available in the Search Form.
sk_SK: Maximálna možná obsadenosť ubytovania je k dispozícii vo vyhľadávacom formulári.

en: Max Children
sk_SK: Maximum detí

en: Age of Child
sk_SK: Vek dieťaťa

en: Optional description of the "Children" field.
sk_SK: Voliteľný popis poľa „Deti“.

en: Book button behavior on the search results page
sk_SK: Správanie tlačidla Rezervovať na stránke s výsledkami vyhľadávania

en: Redirect to the checkout page immediately after successful addition to reservation.
sk_SK: Presmerovať na podstránku pokladne ihneď po úspešnom pridaní do rezervácie.

en: Recommendation
sk_SK: Odporúčanie

en: Enable search form to recommend the best set of accommodations according to a number of guests.
sk_SK: Povoľte vyhľadávací formulár, aby ste odporučili najlepšiu sadu ubytovania podľa počtu hostí.

en: Skip Search Results
sk_SK: Preskočiť výsledky vyhľadávania

en: Skip search results page and enable direct booking from accommodation pages.
sk_SK: Preskočiť podstránku Výsledky vyhľadávania a povoiť priamu rezerváciu zo stránok ubytovania.

en: Direct Booking Form
sk_SK: Priamy rezervačný formulár

en: Show price for selected period
sk_SK: Zobraziť cenu za vybrané obdobie

en: Show price together with adults and children fields
sk_SK: Zobraziť cenu spolu s poliami dospelí a deti

en: Enable "adults" and "children" options for my website (default).
sk_SK: Povoliť možnosti „dospelí“ a „deti“ pre môj web (predvolené).

en: Disable "children" option for my website (hide "children" field and use Guests label instead).
sk_SK: Zakázať možnosť „deti“ pre môj web (skryť pole „deti“ a namiesto toho použiť štítok Hostia).

en: Disable "adults" and "children" options for my website.
sk_SK: Zakázať možnosti „dospelí“ a „deti“ pre môj web.

en: Guest Management
sk_SK: Manažment hostí

en: Applies to frontend only.
sk_SK: Platí len pre frontend.

en: Hide "adults" and "children" fields within search availability forms.
sk_SK: Skryť polia „dospelí“ a „deti“ vo formulároch dostupnosti vyhľadávania.

en: Remember the user's selected number of guests until the checkout page.
sk_SK: Zapamätať si užívateľom vybraný počet hostí až po stránku pokladne.

en: Do not apply booking rules for admin bookings.
sk_SK: Neaplikovať rezervačné pravidlá pre administrátorské rezervácie.

en: Display Options
sk_SK: Možnosti zobrazenia

en: Display gallery images of accommodation page in lightbox.
sk_SK: Zobraziť obrázky galérie podstránky ubytovania v lightboxe.

en: Availability Calendar
sk_SK: Kalendár dostupnosti

en: Display per-night prices in the availability calendar.
sk_SK: Zobraziť ceny za noc v kalendári dostupnosti.

en: Truncate per-night prices in the availability calendar.
sk_SK: Skrátiť ceny za noc v kalendári dostupnosti.

en: Display the currency sign in the availability calendar.
sk_SK: Zobraziť znak meny v kalendári dostupnosti.

en: Calendar Theme
sk_SK: Motív kalendára

en: Select theme for an availability calendar.
sk_SK: Vybrať motív pre kalendár dostupnosti.

en: Template Mode
sk_SK: Režim šablóny

en: Developer Mode
sk_SK: Režim vývojára

en: Theme Mode
sk_SK: Režim témy

en: Choose Theme Mode to display the content with the styles of your theme. Choose Developer Mode to control appearance of the content with custom page templates, actions and filters. This option can't be changed if your theme is initially integrated with the plugin.
sk_SK: Ak chcete zobraziť obsah so štýlmi vašej témy, vyberte Režim témy. Zvoľte Režim vývojára na ovládanie vzhľadu obsahu pomocou vlastných šablón stránok, akcií a filtrov. Túto možnosť nie je možné zmeniť, ak je vaša téma pôvodne integrovaná s pluginom.

en: More Styles
sk_SK: Viac štýlov

en: Extend the styling options of Hotel Booking plugin with the new free addon - Hotel Booking Styles.
sk_SK: Rozšírte možnosti štýlovania Hotel Booking pluginu s novým bezplatným pluginom - Hotel Booking Styles.

en: Calendars Synchronization
sk_SK: Synchronizácia kalendárov

en: Export admin blocks.
sk_SK: Exportovať bloky administrátora.

en: Do not export imported bookings.
sk_SK: Neexportujte importované rezervácie.

en: Export and import bookings with buffer time included.
sk_SK: Exportovať a importovať rezervácie vrátane času potrebného na upratanie.

en: Minimize Logs
sk_SK: Minimalizovať logy

en: Enable the plugin to record only important messages.
sk_SK: Povoľte pluginu, aby zaznamenával iba dôležité správy.

en: Calendars Synchronization Scheduler
sk_SK: Plánovač synchronizácie kalendárov

en: Enable automatic external calendars synchronization
sk_SK: Povoliť automatickú synchronizáciu externých kalendárov

en: Clock
sk_SK: Hodiny

en: Sync calendars at this time (UTC) or starting at this time every interval below.
sk_SK: Synchronizujte kalendáre v tento čas (UTC) alebo začnite v túto dobu každý interval nižšie.

en: Quarter an Hour
sk_SK: Štvrť hodiny

en: Half an Hour
sk_SK: Pol hodiny

en: Once Hourly
sk_SK: Raz za hodinu

en: Twice Daily
sk_SK: Dvakrát denne

en: Once Daily
sk_SK: Jedenkrát denne

en: Automatically delete sync logs older than
sk_SK: Automaticky odstrániť synchronizačné logy staršie ako

en: Day
sk_SK: Deň

en: Week
sk_SK: Týždeň

en: Month
sk_SK: Mesiac

en: Quarter
sk_SK: Štvrťrok

en: Half a Year
sk_SK: Polrok

en: Never Delete
sk_SK: Nikdy nevymazať

en: Block Editor
sk_SK: Blokový editor

en: Enable block editor for "%s".
sk_SK: Povoliť blokový editor pre "%s".

en: Accommodation Types
sk_SK: Typy ubytovania

en: Services
sk_SK: Služby

en: Admin Emails
sk_SK: E-mail na administrátora

en: Customer Emails
sk_SK: Email zákazníka

en: Turn one-time guests into loyal customers by sending out automatic marketing campaigns with the <a>Hotel Booking & Mailchimp Integration</a>.
sk_SK: Zmeňte jednorazových hostí na verných zákazníkov rozosielaním automatických marketingových kampaní pomocou <a>Hotel Booking & Mailchimp integrácie</a>.

en: Turn one-time guests into loyal customers by sending out automatic marketing campaigns with the Hotel Booking & Mailchimp Integration.
sk_SK: Zmeňte jednorazových hostí na verných zákazníkov rozosielaním automatických marketingových kampaní pomocou integr8cie Hotel Booking & Mailchimp.

en: Cancellation Details Template
sk_SK: Šablóna Podrobnosti zrušenia

en: Used for %cancellation_details% tag.
sk_SK: Používa sa pre tag %cancellation_details%.

en: Email Settings
sk_SK: Nastavenia e-mailu

en: Send automated email notifications, such as key pick-up instructions, house rules, before and after arrival/departure with <a>Hotel Booking Notifier</a>.
sk_SK: Odosielajte automatické e-mailové upozornenia, ako sú pokyny na vyzdvihnutie kľúčov, domový poriadok, pred a po príchode/odchode pomocou <a>Hotel Booking Notifier</a>.

en: Send automated email notifications, such as key pick-up instructions, house rules, before and after arrival/departure with Hotel Booking Notifier.
sk_SK: Odosielajte automatické e-mailové upozornenia, ako sú pokyny na vyzdvihnutie kľúčov, domový poriadok, pred a po príchode/odchode pomocou Hotel Booking Notifier.

en: Email Sender
sk_SK: Odosielateľ emailu

en: Administrator Email
sk_SK: Email administrátora

en: From Email
sk_SK: Z e-mailu

en: From Name
sk_SK: Z mena

en: Footer Text
sk_SK: Text pätičky

en: Reserved Accommodation Details Template
sk_SK: Šablóna Detaily rezervovaného ubytovania

en: Used for %reserved_rooms_details% tag.
sk_SK: Používa sa pre %reserved_rooms_details%.

en: Styles
sk_SK: Štýly

en: Base Color
sk_SK: Základná farba

en: Background Color
sk_SK: Farba pozadia

en: Body Background Color
sk_SK: Farba pozada hlavnej časti

en: Body Text Color
sk_SK: Farba texty hlavnej časti

en: Payment Gateways
sk_SK: Platobné brány

en: General Settings
sk_SK: Základné nastavenia

en: Need more gateways? Use our Hotel Booking <a href="%s" target="_blank">WooCommerce Payments</a> extension.
sk_SK: Potrebujete viac platobných brán? Použite naše rozšírenie pre Hotel Booking plugin <a href="%s" target="_blank">WooCommerce Payments</a>.

en: You may also email the <a href="%s" target="_blank">balance payment request</a> link to your guests.
sk_SK: Môžete poslať emailovú správu <a href="%s" target="_blank">žiadosť o vyplatenie zostatku</a> s linkom priamo vašim hosťom.

en: User Pays
sk_SK: Platby užívateľa

en: Full Amount
sk_SK: Plná suma

en: Deposit
sk_SK: Záloha

en: Deposit Type
sk_SK: Typ zálohy

en: Fixed
sk_SK: Pevný

en: Percent
sk_SK: Percentuálny

en: Deposit Amount
sk_SK: Suma zálohy

en: Deposit Time Frame (days)
sk_SK: Časový rámec zálohy (v dňoch)

en: Apply deposit to bookings made in at least the selected number of days prior to the check-in date. Otherwise, the full amount is charged.
sk_SK: Uplatniť zálohu na rezervácie uskutočnené aspoň vo vybranom počte dní pred dátumom Check-in-u. V opačnom prípade sa účtuje celá suma.

en: Force Secure Checkout
sk_SK: Vynútiť bezpečnú platbu (Checkout)

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages. You must have an SSL certificate installed to use this option.
sk_SK: Vynútiť protokol SSL (HTTPS) na stránkach platby. Ak chcete použiť túto možnosť, musíte mať nainštalovaný certifikát SSL.

en: Reservation Received Page
sk_SK: Podstránka Rezervácia prijatá

en: Failed Transaction Page
sk_SK: Podstránka Neúspešná transakcia

en: Default Gateway
sk_SK: Predvolená brána

en: Pending Payment Time
sk_SK: Čas čakania na platbu

en: Period of time in minutes the user is given to complete payment. Unpaid bookings become Abandoned and accommodation status changes to Available.
sk_SK: Čas v minútach, ktorý má užívateľ na dokončenie platby. Nezaplatené rezervácie sa stanú opustenými a stav ubytovania sa zmení na Dostupné.

en: Install <a href="%s" target="_blank">Hotel Booking addons</a> to manage their settings.
sk_SK: Inštalovať <a href="%s" target="_blank">Hotel Booking doplnky</a> k manažovaniu ich nastavení.

en: Install Hotel Booking addons to manage their settings.
sk_SK: Nainštalovať doplnky Hotel Booking k správe ich nastavení.

en: Advanced
sk_SK: Pokročilé

en: License
sk_SK: Licencia

en: Settings saved.
sk_SK: Nastavenia boli uložené.

en: <strong>Note:</strong> Payment methods will appear on the checkout page only when Confirmation Upon Payment is enabled in Accommodation > Settings > General > Confirmation Mode.
sk_SK: <strong>Poznámka:</strong> Spôsoby platby sa zobrazia na stránke pokladne iba vtedy, keď je povolené Potvrdenie pri platbe v časti Ubytovanie > Nastavenia > Všeobecné > Režim potvrdenia.

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Availability Search Form
sk_SK: Formulár na vyhľadávanie dostupnosti

en: Display search form.
sk_SK: Zobraziť vyhľadávací formulár.

en: The number of adults presetted in the search form.
sk_SK: Počet dospelých prednastavený vo vyhľadávacom formulári.

en: The number of children presetted in the search form.
sk_SK: Počet detí prednastavený vo vyhľadávacom formulári.

en: Check-in date presetted in the search form.
sk_SK: Check-in dátum prednastavený vo vyhľadávacom formulári.

en: date in format %s
sk_SK: dátum vo formáte %s

en: Check-out date presetted in the search form.
sk_SK: Check-out dátum prednastavený vo vyhľadávacom formulári.

en: Custom attributes for advanced search.
sk_SK: Prispôsobiť atribúty pre pokročilé vyhľadávanie.

en: Comma-separated slugs of attributes.
sk_SK: Slugy atribútov oddelené čiarkami.

en: Custom CSS class for shortcode wrapper
sk_SK: Prispôsobiť triedu CSS pre shorkód wrapper

en: whitespace separated css classes
sk_SK: CSS triedy oddelené medzerami

en: Accommodation Type ID
sk_SK: ID typu ubytovania

en: ID of Accommodation Type to check availability.
sk_SK: ID typu ubytovania na overenie dostupnosti.

en: integer number
sk_SK: celé číslo

en: How many months to show.
sk_SK: Koľko mesiacov zobraziť.

en: Set the number of columns or the number of rows and columns separated by comma. Example: "3" or "2,3"
sk_SK: Nastavte počet stĺpcov alebo počet riadkov a stĺpcov oddelených čiarkou. Príklad: "3" alebo "2,3"

en: Display availability calendar of the current accommodation type or by ID.
sk_SK: Zobraziť kalendár dostupnosti aktuálneho typu ubytovania alebo podľa ID.

en: Availability Search Results
sk_SK: Výsledky vyhľadávania dostupnosti

en: Display listing of accommodation types that meet the search criteria.
sk_SK: Zobraziť zoznam typov ubytovania, ktoré spĺňajú kritériá vyhľadávania.

en: Whether to display title of the accommodation type.
sk_SK: Či sa má zobraziť názov typu ubytovania.

en: Whether to display featured image of the accommodation type.
sk_SK: Či sa má zobraziť ilustračný obrázok typu ubytovania.

en: Whether to display gallery of the accommodation type.
sk_SK: Či sa má zobraziť galéria obrázkov typu ubytovania.

en: Whether to display excerpt (short description) of the accommodation type.
sk_SK: Či sa má zobraziť úryvok (krátky popis) typu ubytovania.

en: Whether to display details of the accommodation type.
sk_SK: Či sa majú zobraziť detaily typu ubytovania.

en: Whether to display price of the accommodation type.
sk_SK: Či sa má zobraziť cena typu ubytovania.

en: Show View Details button
sk_SK: Ukázať tlačidlo Podrobnejšie informácie

en: Whether to display "View Details" button with the link to accommodation type.
sk_SK: Či zobraziť tlačidlo “Podrobnejšie informácie” s odkazom na typ ubytovania.

en: Sort by.
sk_SK: Zoradiť podľa.

en: %1$s. See the <a href="%2$s" target="_blank">full list</a>.
sk_SK: %1$s. Pozrieť sa na <a href="%2$s" target="_blank">úplný zoznam</a>.

en: Designates the ascending or descending order of sorting.
sk_SK: Označuje vzostupné alebo zostupné poradie triedenia.

en: ASC - from lowest to highest values (1, 2, 3). DESC - from highest to lowest values (3, 2, 1).
sk_SK: VZOSTUPNE - od najnižších po najvyššie hodnoty (1, 2, 3). ZOSTUPNE - od najvyšších po najnižšie hodnoty (3, 2, 1).

en: Custom field name. Required if "orderby" is one of the "meta_value", "meta_value_num" or "meta_value_*".
sk_SK: Vlastný názov poľa. Vyžaduje sa, ak je „orderby“ jednou z hodnôt „meta_value“, „meta_value_num“ alebo „meta_value_*“.

en: custom field name
sk_SK: vlastný názov poľa

en: empty string
sk_SK: prázdny reťazec

en: Specified type of the custom field. Can be used in conjunction with orderby="meta_value".
sk_SK: Určený typ vlastného poľa. Je možné použiť v spojení s orderby="meta_value".

en: Sort by. Use "orderby" insted.
sk_SK: Triediť podľa. Namiesto toho použite "orderby".

en: Show Book button
sk_SK: Ukázať tlačidlo Objednať

en: Whether to display Book button.
sk_SK: Či zobraziť tlačítko Rezervovať.

en: NOTE:
sk_SK: POZNÁMKA:

en: Use only on page that you set as Search Results Page in <a href="%s">Settings</a>
sk_SK: Použite len na stránke, ktorú ste nastavili ako "Stránka Výsledky vyhľadávania" v <a href="%s">Nastaveniach</a>

en: Accommodation Types Listing
sk_SK: Zoznam typov ubytovania

en: Count per page
sk_SK: Počet na stránku

en: integer, -1 to display all, default: "Blog pages show at most"
sk_SK: celé číslo, -1 pre zobrazenie všetkých, prednastavené "Stránky blogu zobrazujú nejviac"

en: IDs of categories that will be shown.
sk_SK: ID kategórií, ktoré budú zobrazené.

en: Comma-separated IDs.
sk_SK: ID-éčka oddelené čiarkami.

en: IDs of tags that will be shown.
sk_SK: ID štítkov, ktoré sa zobrazia.

en: IDs of accommodations that will be shown.
sk_SK: ID ubytovaní, ktoré budú zobrazené.

en: Logical relationship between each taxonomy when there is more than one.
sk_SK: Logický vzťah medzi každou taxonómiou, pokiaľ existuje viac než jedna.

en: Services Listing
sk_SK: Zoznam služieb

en: IDs of services that will be shown.
sk_SK: ID služieb, ktoré budú zobrazené.

en: Show All Services
sk_SK: Zobraziť všetky služby

en: Single Accommodation Type
sk_SK: Jeden typ ubytovania

en: ID of accommodation type to display.
sk_SK: ID typu ubytovania, ktoré sa zobrazí.

en: Display accommodation type with title and image.
sk_SK: Zobraziť typ ubytovania s názvom a obrázkom.

en: Checkout Form
sk_SK: Objednávkový formulár (pokladňa)

en: Display checkout form.
sk_SK: Zobraziť objednávkový formulár (pokladňa).

en: Use only on page that you set as Checkout Page in <a href="%s">Settings</a>
sk_SK: Použiť len na stránke, ktorú ste nastavili ako Checkout Page v <a href="%s">Nastaveniach</a>

en: Booking Form
sk_SK: Rezervačný formulár

en: Show Booking Form for Accommodation Type with id 777
sk_SK: Zobraziť Rezervačný formulár pre Typ ubytovania s ID 777

en: Accommodation Rates List
sk_SK: Zoznam sadzieb ubytovania

en: ID of accommodation type.
sk_SK: ID Typu ubytovania.

en: Show Accommodation Rates List for accommodation type with id 777
sk_SK: Zobraziť Zoznam sadzieb ubytovania pre Typ ubytovania s ID 777

en: Display booking and payment details.
sk_SK: Zobraziť detaily rezervácie a platby.

en: Use this shortcode on Booking Confirmed and Reservation Received pages
sk_SK: Použite tento shortkód na stránkach Rezervácia potvrdená a Rezervácia obdržaná

en: Booking Cancelation
sk_SK: Zrušenie rezervácie

en: Display booking cancelation details.
sk_SK: Zobraziť detaily zrušenia rezervácie.

en: Use this shortcode on the Booking Cancelation page
sk_SK: Použite tento shortcode na stránke Zrušenie rezervácie

en: Customer Account
sk_SK: Zákaznícky účet

en: Display log in form or customer account area.
sk_SK: Ukázať log vo formulári alebo v priestore zákazníckeho účtu.

en: Use this shortcode to create the My Account page.
sk_SK: Použiť tento shortcode k vytvoreniu stránky Môj účet.

en: Shortcodes
sk_SK: Shortkódy

en: Shortcode
sk_SK: Shortkód

en: Parameters
sk_SK: Parametre

en: Example
sk_SK: Príklad

en: Deprecated since %s
sk_SK: Zastaralé od %s

en: Values:
sk_SK: Hodnoty:

en: Default:
sk_SK: Predvolené:

en: Optional.
sk_SK: Voliteľné.

en: Required
sk_SK: Požadované

en: Taxes and fees saved.
sk_SK: Dane a poplatky uložené.

en: Taxes & Fees
sk_SK: Dane a poplatky

en: Fees
sk_SK: Poplatky

en: No fees have been created yet.
sk_SK: Zatiaľ neboli vytvorené žiadne poplatky.

en: Add new
sk_SK: Pridať nový

en: Label
sk_SK: Štítok

en: New fee
sk_SK: Nový poplatok

en: Per guest / per day
sk_SK: Za hosťa / za deň

en: Per accommodation / per day
sk_SK: Za ubytovanie / za deň

en: Per accommodation (%)
sk_SK: Za jedno ubytovanie (%)

en: How often this fee is charged. Set 0 to charge each day of the stay period. Set 1 to charge once.
sk_SK: Ako často sa tento poplatok účtuje. Nastavte 0 na účtovanie každý deň pobytu. Nastavte 1 pre jednorazový poplatok.

en: Include
sk_SK: Zahrnúť

en: Show accommodation rate with this charge included
sk_SK: Zobraziť sadzbu ubytovania zahrnutú s týmto poplatkom

en: Accommodation Taxes
sk_SK: Ubytovacie dane

en: No taxes have been created yet.
sk_SK: Ešte neboli vytvorené žiadne dane.

en: New tax
sk_SK: Nová daň

en: Limit of days the fee is charged. Set 0 to charge each day of stay period. Set 1 to charge once.
sk_SK: Hranica počtu dní, kedy je účtovaný poplatok. Nastavte 0 k spoplatneniu každého dňa pobytu. Set 1 to k jednorázovému poplatku.

en: Service Taxes
sk_SK: Servisné poplatky

en: Percentage
sk_SK: Percentuálne

en: Fee Taxes
sk_SK: Dane z poplatkov

en: External Calendars
sk_SK: Externé kalendáre

en: Sync External Calendars
sk_SK: Synchronizovať externé kalendáre

[ctx: Placeholder for empty accommodation title]
en: (no title)
sk_SK: (Bez názvu)

en: Download Calendar
sk_SK: Stiahnuť kalendár

en: Message
sk_SK: Správa

en: Success
sk_SK: Hotovo

en: Info
sk_SK: Informácie

en: Warning
sk_SK: Upozornenie

en: Waiting
sk_SK: Čakanie

en: Processing
sk_SK: Prebieha spracovanie

[ctx: Total number of processed bookings]
en: Total
sk_SK: Celkom

en: Succeed
sk_SK: Podarilo sa

en: Skipped
sk_SK: Preskočené

en: Failed
sk_SK: Neúspešné

en: Removed
sk_SK: Odstránené

en: Copying to clipboard failed. Please press Ctrl/Cmd+C to copy.
sk_SK: Kopírovanie do schránky zlyhalo. Pre kopírovanie stlačte Ctrl/Cmd+C.

en: Description is missing.
sk_SK: Chýba popis.

en: User is missing.
sk_SK: Užívateľ chýba.

en: Permission is missing.
sk_SK: Chýba povolenie.

en: You do not have permission to assign API Keys to the selected user.
sk_SK: Nemáte povolenie prideliť API kľúče vybranému používateľovi.

en: API Key updated successfully.
sk_SK: API kľúč úspešne zaktualizoval.

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new keys now as the secret key will be hidden once you leave this page.
sk_SK: API klúč bol úspešne vygenerovaný. Nezabudnite si teraz skopírovať svoje nové kľúče, pretože po opustení tejto stránky bude secret key skrytý.

en: Revoke key
sk_SK: Znovu zavolať klúč

en: No keys found.
sk_SK: Žiadne klúče neboli nájdené.

en: Description
sk_SK: Popis

en: Consumer key ending in
sk_SK: Spotrebiteľský kľúč končiaci

en: User
sk_SK: Užívateľ

en: Permissions
sk_SK: Oprávnenia

en: Last access
sk_SK: Posledný prístup

en: API key
sk_SK: API kľúč

en: Revoke
sk_SK: Odvolať

en: Read
sk_SK: Čítať

en: Write
sk_SK: Zapísať

en: Read/Write
sk_SK: Čítanie/Zápis

note: translators: 1: last access date 2: last access time
en: %1$s at %2$s
sk_SK: %1$s o %2$s

en: Unknown
sk_SK: Neznáme

en: You do not have permission to edit this API Key
sk_SK: Nemáte povolenie na úpravu tohoto API kľúča

en: Add key
sk_SK: Pridať kľúč

en: You do not have permission to revoke this API Key
sk_SK: Nemáte povolenie na vyvolanie tohoto API kľúča

en: You do not have permission to edit API Keys
sk_SK: Nemáte povolenie na editáciu API kľúčov

en: You do not have permission to revoke API Keys
sk_SK: Nemáte povolenie na vyvolanie API kľúčov

en: Generate API key
sk_SK: Generovať API kľúč

en: Friendly name for identifying this key.
sk_SK: Priateľský názov na identifikáciu tohto kľúča.

en: Owner of these keys.
sk_SK: Majiteľ týchto kľúčov.

en: Access type of these keys.
sk_SK: Typ prístupu týchto kľúčov.

en: Consumer key
sk_SK: Consumer Key

en: Copied!
sk_SK: Skopírované!

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Consumer secret
sk_SK: Tajné heslo spotrebiteľa

en: QR Code
sk_SK: QR kód

en: Please complete all required fields and try again.
sk_SK: Vyplňte všetky povinné polia a skúste to znova.

en: Sorry, the minimum allowed payment amount is %s to use this payment method.
sk_SK: Ľutujeme, minimálna povolená suma platby je %s na použitie tohto spôsobu platby.

en: Booking Information
sk_SK: Informácie o rezervácii

en: Check-in Date
sk_SK: Dátum príchodu

en: Check-out Date
sk_SK: Dátum odchodu

en: Summary
sk_SK: Zhrnutie

en: Source
sk_SK: Zdroj

en: Customer Information
sk_SK: Informácie o zákazníkovi

en: Customer Note
sk_SK: Poznámka zákazníka

en: Additional Information
sk_SK: Doplňujúce informácie

en: Coupon
sk_SK: Kupón

en: Total Booking Price
sk_SK: Celková cena rezervácie

en: Notes
sk_SK: Poznámky

en: %1$s on %2$s
sk_SK: %1$s na %2$s

en: Based on your search parameters
sk_SK: Na základe vašich parametrov vyhľadávania

en: No bookings found for your request.
sk_SK: Nenašli sa žiadne rezervácie pre vašu požiadavku.

en: Uploads directory is not writable.
sk_SK: Do adresára Uploads sa nedá zapisovať.

en: No enough data
sk_SK: Nedostatok údajov

en: An error has occurred
sk_SK: Vyskytla sa chyba

en: An error has occurred, please try again later.
sk_SK: Vyskytla sa chyba, prosím skúste to neskôr.

en: The number of adults is not valid.
sk_SK: Číslo celkového počtu dospelých nie je platné.

en: The number of guests is not valid.
sk_SK: Číslo počtu hostí nie je platné.

en: An error has occurred. Please try again later.
sk_SK: Vyskytla sa chyba. Skúste to znova neskôr.

en: Chosen payment method is not available. Please refresh the page and try one more time.
sk_SK: Zvolený spôsob platby nie je k dispozícii. Obnovte stránku a skúste to ešte raz.

en: Coupon applied successfully.
sk_SK: Kupón bol úspešne použitý.

en: Coupon is not valid.
sk_SK: Kupón nie je platný.

en: You do not have permission to do this action.
sk_SK: Nemáte povolenie na vykonanie tejto akcie.

en: Year
sk_SK: Rok

en: Custom
sk_SK: Vlastné

[ctx: Booking status]
en: Confirmed
sk_SK: Potvrdené

en: Show
sk_SK: Ukázať

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Booked
sk_SK: Rezervované

en: Pending
sk_SK: Čakajúce

en: External
sk_SK: Externý

en: Blocked
sk_SK: Zablokovné

en: Search results for accommodations that have bookings with status "%s" from %s until %s
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre ubytovania, ktoré majú rezervácie so stavom "%s" od %s do %s

en: Free
sk_SK: Voľné

en: Locked (Booked or Pending)
sk_SK: Uzamknuté (Zarezervované alebo Čakajúce)

en: Until
sk_SK: Až do

en: Period:
sk_SK: Doba:

en: &lt; Prev
sk_SK: &lt; Predch

en: Next &gt;
sk_SK: Nasled &gt;

en: No accommodations found.
sk_SK: Žiadne ubytovanie nebolo nájdené.

en: Booking #%d
sk_SK: Rezervácia #%d

en: Buffer time.
sk_SK: Buffer čas (čas na upratanie).

[ctx: Availability]
en: Free
sk_SK: Voľné

en: Adults: %s
sk_SK: Dospelí: %s

en: Children: %s
sk_SK: Deti: %s

en: Booking imported with UID %s.
sk_SK: Rezervácia importovaná s UID %s.

en: Imported booking.
sk_SK: Importovaná rezervácia.

en: Description: %s.
sk_SK: Popis: %s.

en: Source: %s.
sk_SK: Zdroj: %s.

en: Afghanistan
sk_SK: Afgánistán

en: &#197;land Islands
sk_SK: &#197;pevninské ostrovy

en: Albania
sk_SK: Albánsko

en: Algeria
sk_SK: Alžírsko

en: American Samoa
sk_SK: Americká Samoa

en: Antarctica
sk_SK: Antarktída

en: Antigua and Barbuda
sk_SK: Antigua a Barbuda

en: Argentina
sk_SK: Argentína

en: Armenia
sk_SK: Arménsko

en: Australia
sk_SK: Austrália

en: Austria
sk_SK: Rakúsko

en: Azerbaijan
sk_SK: Azerbajdžan

en: Bahamas
sk_SK: Bahamy

en: Bahrain
sk_SK: Bahrajn

en: Bangladesh
sk_SK: Bangladéš

en: Belarus
sk_SK: Bielorusko

en: Belgium
sk_SK: Belgicko

en: Bermuda
sk_SK: Bermudy

en: Bhutan
sk_SK: Bhután

en: Bolivia
sk_SK: Bolívia

en: Bonaire, Saint Eustatius and Saba
sk_SK: Bonaire, Svätý Eustach a Saba

en: Bosnia and Herzegovina
sk_SK: Bosna a Hercegovina

en: Bouvet Island
sk_SK: Bouvetov ostrov

en: Brazil
sk_SK: Brazília

en: British Indian Ocean Territory
sk_SK: Britské indickooceánske teritórium

en: British Virgin Islands
sk_SK: Britské Panenské ostrovy

en: Brunei
sk_SK: Brunej

en: Bulgaria
sk_SK: Bulharsko

en: Cambodia
sk_SK: Kambodža

en: Cameroon
sk_SK: Kamerun

en: Canada
sk_SK: Kanada

en: Cape Verde
sk_SK: Kapverdy

en: Cayman Islands
sk_SK: Kajmanské ostrovy

en: Central African Republic
sk_SK: Stredoafrická republika

en: Chad
sk_SK: Čad

en: Chile
sk_SK: Čile

en: China
sk_SK: Čína

en: Christmas Island
sk_SK: Vianočný ostrov

en: Cocos (Keeling) Islands
sk_SK: Kokosové (Keelingove) ostrovy

en: Colombia
sk_SK: Kolumbia

en: Comoros
sk_SK: Komory

en: Congo (Brazzaville)
sk_SK: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
sk_SK: Kongo (Kinshasa)

en: Cook Islands
sk_SK: Cookove ostrovy

en: Costa Rica
sk_SK: Kostarika

en: Croatia
sk_SK: Chorvátsko

en: Cuba
sk_SK: Kuba

en: Cura&ccedil;ao
sk_SK: Curacao

en: Czech Republic
sk_SK: Česká republika

en: Denmark
sk_SK: Dánsko

en: Djibouti
sk_SK: Džibuti

en: Dominica
sk_SK: Dominika

en: Dominican Republic
sk_SK: Dominikánska republika

en: Ecuador
sk_SK: Ekvádor

en: El Salvador
sk_SK: Salvádor

en: Equatorial Guinea
sk_SK: Rovníková Guinea

en: Estonia
sk_SK: Estónsko

en: Ethiopia
sk_SK: Etiópia

en: Falkland Islands
sk_SK: Falklandské ostrovy

en: Faroe Islands
sk_SK: Faerské ostrovy

en: Fiji
sk_SK: Fidži

en: Finland
sk_SK: Fínsko

en: France
sk_SK: Francúzsko

en: French Guiana
sk_SK: Francúzska Guyana

en: French Polynesia
sk_SK: Francúzska Polynézia

en: French Southern Territories
sk_SK: Francúzske južné územia

en: Georgia
sk_SK: Gruzínsko

en: Germany
sk_SK: Nemecko

en: Gibraltar
sk_SK: Gibraltár

en: Greece
sk_SK: Grécko

en: Greenland
sk_SK: Grónsko

en: Heard Island and McDonald Islands
sk_SK: Heardov ostrov a McDonaldove ostrovy

en: Hong Kong
sk_SK: Hongkong

en: Hungary
sk_SK: Maďarsko

en: Iceland
sk_SK: Island

en: Indonesia
sk_SK: Indonézia

en: Iran
sk_SK: Irán

en: Iraq
sk_SK: Irak

en: Ireland
sk_SK: Írsko

en: Isle of Man
sk_SK: Ostrov Man

en: Israel
sk_SK: Izrael

en: Italy
sk_SK: Taliansko

en: Ivory Coast
sk_SK: Pobrežie slonoviny

en: Jamaica
sk_SK: Jamajka

en: Japan
sk_SK: Japonsko

en: Jordan
sk_SK: Jordánsko

en: Kazakhstan
sk_SK: Kazachstan

en: Kenya
sk_SK: Keňa

en: Kuwait
sk_SK: Kuvajt

en: Kyrgyzstan
sk_SK: Kirgizsko

en: Latvia
sk_SK: Lotyšsko

en: Lebanon
sk_SK: Libanon

en: Liberia
sk_SK: Libéria

en: Libya
sk_SK: Líbia

en: Liechtenstein
sk_SK: Lichtenštajnsko

en: Lithuania
sk_SK: Litva

en: Luxembourg
sk_SK: Luxembursko

en: Macao S.A.R., China
sk_SK: Macao Sar, Čína

en: Macedonia
sk_SK: Macedónsko

en: Madagascar
sk_SK: Madagaskar

en: Malaysia
sk_SK: Malajzia

en: Maldives
sk_SK: Maledivy

en: Marshall Islands
sk_SK: Marshallove ostrovy

en: Martinique
sk_SK: Martinik

en: Mauritania
sk_SK: Mauritánia

en: Mauritius
sk_SK: Maurícius

en: Mexico
sk_SK: Mexiko

en: Micronesia
sk_SK: Mikronézia

en: Moldova
sk_SK: Moldavsko

en: Monaco
sk_SK: Monako

en: Mongolia
sk_SK: Mongolsko

en: Montenegro
sk_SK: Čierna Hora

en: Morocco
sk_SK: Maroko

en: Mozambique
sk_SK: Mozambik

en: Myanmar
sk_SK: Mjanmarsko

en: Namibia
sk_SK: Namíbia

en: Nepal
sk_SK: Nepál

en: Netherlands
sk_SK: Holandsko

en: New Caledonia
sk_SK: Nová Kaledónia

en: New Zealand
sk_SK: Nový Zéland

en: Nicaragua
sk_SK: Nikaragua

en: Nigeria
sk_SK: Nigéria

en: Norfolk Island
sk_SK: Norfolk (ostrov)

en: Northern Mariana Islands
sk_SK: Severné Mariánske ostrovy

en: North Korea
sk_SK: Severná Kórea

en: Norway
sk_SK: Nórsko

en: Oman
sk_SK: Omán

en: Pakistan
sk_SK: Pakistán

en: Palestinian Territory
sk_SK: Palestínske územia

en: Papua New Guinea
sk_SK: Papua - Nová Guinea

en: Paraguay
sk_SK: Paraguaj

en: Philippines
sk_SK: Filipíny

en: Pitcairn
sk_SK: Pitcairnove ostrovy

en: Poland
sk_SK: Poľsko

en: Portugal
sk_SK: Portugalsko

en: Puerto Rico
sk_SK: Portoriko

en: Qatar
sk_SK: Katar

en: Romania
sk_SK: Rumunsko

en: Russia
sk_SK: Rusko

en: Saint Barth&eacute;lemy
sk_SK: Svätý Bartolomej

en: Saint Helena
sk_SK: Svätá Helena

en: Saint Kitts and Nevis
sk_SK: Svätý Krištof a Nevis

en: Saint Lucia
sk_SK: Sv. Lucia

en: Saint Martin (French part)
sk_SK: Svätý Martin (Francúzska časť)

en: Saint Martin (Dutch part)
sk_SK: Svätý Martin (Holandská časť)

en: Saint Pierre and Miquelon
sk_SK: Svätý Peter a Michal

en: Saint Vincent and the Grenadines
sk_SK: Svätý Vincent a Grenadíny

en: San Marino
sk_SK: San Maríno

en: Saudi Arabia
sk_SK: Saudská Arábia

en: Serbia
sk_SK: Srbsko

en: Seychelles
sk_SK: Seychely

en: Singapore
sk_SK: Singapur

en: Slovakia
sk_SK: Slovensko

en: Slovenia
sk_SK: Slovinsko

en: Solomon Islands
sk_SK: Šalamúnove ostrovy

en: Somalia
sk_SK: Somálsko

en: South Africa
sk_SK: Južná Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
sk_SK: Južná Georgia/ Sandwichove ostrovy

en: South Korea
sk_SK: Južná Kórea

en: South Sudan
sk_SK: Južný Sudán

en: Spain
sk_SK: Španielsko

en: Sri Lanka
sk_SK: Srí Lanka

en: Sudan
sk_SK: Sudán

en: Suriname
sk_SK: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
sk_SK: Špicbergy a Jan Mayen

en: Swaziland
sk_SK: Svazijsko

en: Sweden
sk_SK: Švédsko

en: Switzerland
sk_SK: Švajčiarsko

en: Syria
sk_SK: Sýria

en: Tajikistan
sk_SK: Tadžikistan

en: Tanzania
sk_SK: Tanzánia

en: Thailand
sk_SK: Thajsko

en: Timor-Leste
sk_SK: Východný Timor

en: Trinidad and Tobago
sk_SK: Trinidad a Tobago

en: Tunisia
sk_SK: Tunisko

en: Turkey
sk_SK: Turecko

en: Turkmenistan
sk_SK: Turkménsko

en: Turks and Caicos Islands
sk_SK: Ostrovy Turks a Caicos

en: Ukraine
sk_SK: Ukrajina

en: United Arab Emirates
sk_SK: Spojené Arabské Emiráty

en: United Kingdom (UK)
sk_SK: Spojené kráľovstvo (UK)

en: United States (US)
sk_SK: Spojené štáty americké (US)

en: United States (US) Minor Outlying Islands
sk_SK: Menšie odľahlé ostrovy USA

en: United States (US) Virgin Islands
sk_SK: US Panenské ostrovy

en: Uruguay
sk_SK: Uruguaj

en: Vatican
sk_SK: Vatikán

en: Wallis and Futuna
sk_SK: Wallis a Futuna

en: Western Sahara
sk_SK: Západná Sahara

en: Yemen
sk_SK: Jemen

en: United States (US) dollar
sk_SK: Americký dolár

en: Pound sterling
sk_SK: Anglická libra

en: United Arab Emirates dirham
sk_SK: SAE dirham

en: Afghan afghani
sk_SK: Afgánsky aghani

en: Albanian lek
sk_SK: Albánsky lek

en: Armenian dram
sk_SK: Arménsky dram

en: Netherlands Antillean guilder
sk_SK: Holandské Antily gulden

en: Angolan kwanza
sk_SK: Angolská kwanza

en: Argentine peso
sk_SK: Argentínske peso

en: Australian dollar
sk_SK: Austrálsky dolár

en: Aruban florin
sk_SK: Arubský florin

en: Azerbaijani manat
sk_SK: Azerbajdžanský manat

en: Bosnia and Herzegovina convertible mark
sk_SK: Bosniansko-hercegovinská konvertibilná marka

en: Barbadian dollar
sk_SK: Barbadoský dolár

en: Bangladeshi taka
sk_SK: Bangladéšska taka

en: Bulgarian lev
sk_SK: Bulharský lev

en: Bahraini dinar
sk_SK: Bahrajnský dinár

en: Burundian franc
sk_SK: Burundský frank

en: Bermudian dollar
sk_SK: Bermudský dolár

en: Brunei dollar
sk_SK: Brunejský dolár

en: Bolivian boliviano
sk_SK: Bolívijské boliviano

en: Brazilian real
sk_SK: Brazílsky real

en: Bahamian dollar
sk_SK: Bahamský dolár

en: Bhutanese ngultrum
sk_SK: Butánsky ngultrum

en: Botswana pula
sk_SK: Botswanská pula

en: Belarusian ruble (old)
sk_SK: Bieloruský rubeľ (starý)

en: Belarusian ruble
sk_SK: Bieloruský rubeľ

en: Belize dollar
sk_SK: Belizský dolár

en: Canadian dollar
sk_SK: Kanadský dolár

en: Congolese franc
sk_SK: Konžský frank

en: Swiss franc
sk_SK: Švajčiarsky frank

en: Chilean peso
sk_SK: Čílske peso

en: Chinese yuan
sk_SK: Čínsky juan

en: Colombian peso
sk_SK: Kolumbijské peso

en: Costa Rican col&oacute;n
sk_SK: Kostarický colon

en: Cuban convertible peso
sk_SK: Kubánské konvertibilné peso

en: Cuban peso
sk_SK: Kubánske peso

en: Cape Verdean escudo
sk_SK: Kapverdské escudo

en: Czech koruna
sk_SK: Česká koruna

en: Djiboutian franc
sk_SK: Džibutský frank

en: Danish krone
sk_SK: Dánska koruna

en: Dominican peso
sk_SK: Dominikánske peso

en: Algerian dinar
sk_SK: Alžírsky dinár

en: Egyptian pound
sk_SK: Egyptská libra

en: Eritrean nakfa
sk_SK: Eritrejská nakfa

en: Ethiopian birr
sk_SK: Etiópsky birr

en: Fijian dollar
sk_SK: Fidžijský dolár

en: Falkland Islands pound
sk_SK: Falklandská libra

en: Georgian lari
sk_SK: Gruzínske lari

en: Guernsey pound
sk_SK: Guernseyská libra

en: Ghana cedi
sk_SK: Ghanský cedi

en: Gibraltar pound
sk_SK: Gibraltárska libra

en: Gambian dalasi
sk_SK: Gambijský dalasi

en: Guinean franc
sk_SK: Guinejský frank

en: Guatemalan quetzal
sk_SK: Guatemalský quetzal

en: Guyanese dollar
sk_SK: Guyanský dolár

en: Hong Kong dollar
sk_SK: Hongkongský dolár

en: Honduran lempira
sk_SK: Honduraská lempira

en: Croatian kuna
sk_SK: Chorvátska kuna

en: Haitian gourde
sk_SK: Haitské gourde

en: Hungarian forint
sk_SK: Maďarský forint

en: Indonesian rupiah
sk_SK: Indonézska rupia

en: Israeli new shekel
sk_SK: Izraelský nový šekel

en: Manx pound
sk_SK: Manská libra

en: Indian rupee
sk_SK: Indická rupia

en: Iraqi dinar
sk_SK: Iracký dinár

en: Iranian rial
sk_SK: Íránsky rial

en: Iranian toman
sk_SK: Iránsky toman

en: Icelandic kr&oacute;na
sk_SK: Islandská koruna

en: Jersey pound
sk_SK: Jerseyská libra

en: Jamaican dollar
sk_SK: Jamajský dolár

en: Jordanian dinar
sk_SK: Jordánsky dinár

en: Japanese yen
sk_SK: Japonský jen

en: Kenyan shilling
sk_SK: Keňský šiling

en: Kyrgyzstani som
sk_SK: Kirgizský som

en: Cambodian riel
sk_SK: Kambodžský riel

en: Comorian franc
sk_SK: Komorský frank

en: North Korean won
sk_SK: Severokórejský won

en: South Korean won
sk_SK: Juhokórejský won

en: Kuwaiti dinar
sk_SK: Kuvajtský dinár

en: Cayman Islands dollar
sk_SK: Kajmanský dolár

en: Kazakhstani tenge
sk_SK: Kazašský tenge

en: Lao kip
sk_SK: Laoský kip

en: Lebanese pound
sk_SK: Libanonská libra

en: Sri Lankan rupee
sk_SK: Srílanská rupia

en: Liberian dollar
sk_SK: Libérijský dolár

en: Lesotho loti
sk_SK: Lesothský loti

en: Libyan dinar
sk_SK: Líbyjský dinár

en: Moroccan dirham
sk_SK: Marocký dirham

en: Moldovan leu
sk_SK: Moldavský leu

en: Malagasy ariary
sk_SK: Malgašský ariár

en: Macedonian denar
sk_SK: Macedónsky denár

en: Burmese kyat
sk_SK: Barmský kyat

en: Mongolian t&ouml;gr&ouml;g
sk_SK: Mongolský t&ouml;gr&ouml;g

en: Macanese pataca
sk_SK: Macajská pataca

en: Mauritanian ouguiya
sk_SK: Mauritánska ukija

en: Mauritian rupee
sk_SK: Maurícijská rupia

en: Maldivian rufiyaa
sk_SK: Maldivská rupia

en: Malawian kwacha
sk_SK: Malawijská kwacha

en: Mexican peso
sk_SK: Mexické peso

en: Malaysian ringgit
sk_SK: Malajzijsky ringgit

en: Mozambican metical
sk_SK: Mozambický metical

en: Namibian dollar
sk_SK: Namíbijský dolár

en: Nigerian naira
sk_SK: Nigérijská naira

en: Nicaraguan c&oacute;rdoba
sk_SK: Nikaragujská cordoba

en: Norwegian krone
sk_SK: Nórska koruna

en: Nepalese rupee
sk_SK: Nepálska rupia

en: New Zealand dollar
sk_SK: Novozélandský dolár

en: Omani rial
sk_SK: Jemenský rial

en: Panamanian balboa
sk_SK: Panamská balboa

en: Papua New Guinean kina
sk_SK: Papujsko-guinejská kina

en: Philippine peso
sk_SK: Filipínske peso

en: Pakistani rupee
sk_SK: Pakistánska rupia

en: Polish z&#x142;oty
sk_SK: Polský zlotý

en: Transnistrian ruble
sk_SK: Podnesterský rubeľ

en: Paraguayan guaran&iacute;
sk_SK: Paraguayský guarani

en: Qatari riyal
sk_SK: Katarský rijál

en: Romanian leu
sk_SK: Rumunský lei

en: Serbian dinar
sk_SK: Srbský dinár

en: Russian ruble
sk_SK: Ruský rubeľ

en: Rwandan franc
sk_SK: Rwandský frank

en: Saudi riyal
sk_SK: Saudský rijal

en: Solomon Islands dollar
sk_SK: Dolár Šalamúnových ostrovov

en: Seychellois rupee
sk_SK: Sejšelská rupia

en: Sudanese pound
sk_SK: Sudánska libra

en: Swedish krona
sk_SK: Švédska koruna

en: Singapore dollar
sk_SK: Singapurský dolár

en: Saint Helena pound
sk_SK: Svätohelenská libra

en: Sierra Leonean leone
sk_SK: Sierraleonský leone

en: Somali shilling
sk_SK: Somálsky šiling

en: Surinamese dollar
sk_SK: Surinamský dolár

en: South Sudanese pound
sk_SK: Juhosudánska libra

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe dobra
sk_SK: Svatotomášská dobra

en: Syrian pound
sk_SK: Sýrska libra

en: Swazi lilangeni
sk_SK: Svazijské lilangeni

en: Thai baht
sk_SK: Thajský baht

en: Tajikistani somoni
sk_SK: Tadžické somoni

en: Turkmenistan manat
sk_SK: Turkménsky manat

en: Tunisian dinar
sk_SK: Tuniský dinár

en: Tongan pa&#x2bb;anga
sk_SK: Tonžská pa'anga

en: Turkish lira
sk_SK: Turecká líra

en: Trinidad and Tobago dollar
sk_SK: Trinidadsko-tobagský dolár

en: New Taiwan dollar
sk_SK: Nový taiwanský dolár

en: Tanzanian shilling
sk_SK: Tanzánsky šiling

en: Ukrainian hryvnia
sk_SK: Ukrajinská hrivna

en: Ugandan shilling
sk_SK: Ugandský šiling

en: Uruguayan peso
sk_SK: Uruguajské peso

en: Uzbekistani som
sk_SK: Uzbecký som

en: Venezuelan bol&iacute;var
sk_SK: Venezuelský bol&iacute;var

en: Bol&iacute;var soberano
sk_SK: Bol&iacute;varske soberano

en: Vietnamese &#x111;&#x1ed3;ng
sk_SK: Vietnamský dong

en: Vanuatu vatu
sk_SK: Vanuatské vatu

en: Samoan t&#x101;l&#x101;
sk_SK: Samojská tala

en: Central African CFA franc
sk_SK: Stredoafrický frank CFA

en: East Caribbean dollar
sk_SK: Východokaribský dolár

en: West African CFA franc
sk_SK: Západoafrický frank CFA

en: CFP franc
sk_SK: CFP frank

en: Yemeni rial
sk_SK: Jemenský rial

en: South African rand
sk_SK: Juhoafrický rand

en: Zambian kwacha
sk_SK: Zambijská kwacha

en: Before
sk_SK: Pred

en: After
sk_SK: Po

en: Before with space
sk_SK: Predtým s priestorom

en: After with space
sk_SK: Potom s priestorom

en: First name is required.
sk_SK: Meno je povinný údaj.

en: Last name is required.
sk_SK: Priezvisko je povinný údaj.

en: Email is required.
sk_SK: E-mail je povinný údaj.

en: Phone is required.
sk_SK: Telefón je povinný údaj.

en: Country of residence
sk_SK: Krajina trvalého bydliska

en: Country is required.
sk_SK: Krajina je povinný údaj.

en: Address is required.
sk_SK: Adresa je povinný údaj.

en: City is required.
sk_SK: Mesto je povinný údaj.

en: State is required.
sk_SK: Štát je povinný údaj.

en: Postcode is required.
sk_SK: Poštové smerovacie číslo je povinný údaj.

en: Note is required.
sk_SK: Poznámka je povinný údaj.

en: Square Meter
sk_SK: Metre štvorcové

en: Square Foot
sk_SK: Štvorcová stopa

en: Square Yard
sk_SK: Štvorcový jard

[ctx: Zero price]
en: Free
sk_SK: Zadarmo

[ctx: Price per one night. Example: $99 per night]
note: translators: Price per one night. Example: $99 per night
en: per night
sk_SK: za noc

[ctx: Price for X nights. Example: $99 for 2 nights, $99 for 21 nights]
note: translators: Price for X nights. Example: $99 for 2 nights, $99 for 21 nights
en: for %d nights | for %d nights
sk_SK[0]: za %d noc
sk_SK[1]: za %d noci
sk_SK[2]: za %d nocí
sk_SK[3]: za %d nocí

en: User Approval Time setted in Hotel Booking Settings
sk_SK: Doba čakania na schválenie užívateľom, ktorá je nastavená v Nastaveniach Hotel Booking pluginu

en: Pending Payment Time set in Hotel Booking Settings
sk_SK: Doba čakania na platbu, ktorá je nastavená v Nastaveniach Hotel Booking pluginu

en: Interval for automatic cleaning of synchronization logs.
sk_SK: Interval pre automatické čistenie a synchronizáciu logov.

en: Once a week
sk_SK: Raz za týždeň

note: translators: The value a hotel wishes to sell their rooms. Also called the Cost, Value, Tariff or Room charge.
en: Rate
sk_SK: Sadzba

en: Adults/Guests
sk_SK: Dospelí/Hostia

en: Full Guest Name
sk_SK: Celé meno hosťa

en: Accommodation Subtotal
sk_SK: Medzisúčet za ubytovanie

en: Accommodation Discount
sk_SK: Zľava na ubytovanie

en: Accommodation Total
sk_SK: Celkom za ubytovanie

en: Accommodation Taxes Total
sk_SK: Poplatky celkom za ubytovanie

en: Services Subtotal
sk_SK: Medzisúčet za služby

en: Services Discount
sk_SK: Zľavy na služby

en: Services Total
sk_SK: Celkom za služby

en: Service Taxes Total
sk_SK: Servisné poplatky celkom

en: Fees Subtotal
sk_SK: Medzisúčet poplatkov

en: Fees Discount
sk_SK: Zľava na poplatky

en: Fees Total
sk_SK: Poplatky celkom

en: Fee Taxes Total
sk_SK: Poplatkové dane celkom

en: Discount
sk_SK: Zľava

en: Total
sk_SK: Celkom

en: Paid
sk_SK: Zaplatené

en: Payment Details
sk_SK: Detaily platby

en: Please select columns to export.
sk_SK: Prosím vyberte stĺpce na export.

en: Nonce verification failed.
sk_SK: V tomto momente overovanie zlyhalo.

en: The file does not exist.
sk_SK: Súbor neexistuje.

en: Disable this email notification
sk_SK: Znemožniť túto emailovú notifikáciu

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Header
sk_SK: Hlavička

en: Email Template
sk_SK: Šablóna e-mailu

en: "%s" email will not be sent: there is no customer email in the booking.
sk_SK: "%s" email nebude odoslaný: v rezervácii nie je uvedený email zákazníka.

en: Deprecated tags in header of %s
sk_SK: Zastarané tagy v hlavičke %s

en: Deprecated tags in subject of %s
sk_SK: Zastarané tagy v predmete v %s

en: Deprecated tags in template of %s
sk_SK: Zastarané tagy v šablóne v %s

en: Recipients
sk_SK: Príjemcovia

en: You can use multiple comma-separated emails
sk_SK: Môžete použiť niekoľko emailov oddelených čiarkou

en: "%s" mail was sent to admin.
sk_SK: "%s" mail bol odoslaný adminiostrátorovi.

en: "%s" mail sending to admin is failed.
sk_SK: "%s" odoslanie emailu administrátorovi zlyhalo.

en: Booking Cancelled
sk_SK: Rezervácia zrušená

en: %site_title% - Booking #%booking_id% Cancelled
sk_SK: %site_title% - Rezervácia #%booking_id% zrušená

en: Email that will be sent to Admin when customer cancels booking.
sk_SK: Email bude odoslaný Administr8torovi, ak zákazník zruší rezerváciu.

en: Cancelled Booking Email
sk_SK: Email Zrušenia rezervácie

en: Booking Confirmed
sk_SK: Rezervácia potvrdená

en: %site_title% - Booking #%booking_id% Confirmed
sk_SK: %site_title% - Rezervácia #%booking_id% potvrdená

en: Email that will be sent to Admin when payment is completed.
sk_SK: E-mail, ktorý bude odoslaný administrátorovi po dokončení platby.

en: Approved Booking Email (via payment)
sk_SK: Email schválenia rezervácie (cez platbu)

en: Email that will be sent to Admin when customer confirms booking.
sk_SK: E-mail, ktorý bude odoslaný administrátorovi, keď zákazník potvrdí rezerváciu.

en: Approved Booking Email
sk_SK: Email Schválenej rezervácie

en: Confirm new booking
sk_SK: Potvrďte novú rezerváciu

en: %site_title% - New booking #%booking_id%
sk_SK: %site_title% - Nová rezervácia #%booking_id%

en: Email that will be sent to administrator after booking is placed.
sk_SK: E-mail, ktorý bude odoslaný administrátorovi po vytvorení rezervácie.

en: Pending Booking Email
sk_SK: Email Čakajúcej rezervácie

en: Your booking is approved
sk_SK: Vaša rezervácia bola schválená

en: %site_title% - Your booking #%booking_id% is approved
sk_SK: %site_title% - Vaša rezervácia #%booking_id% je schválená

en: Email that will be sent to customer when booking is approved.
sk_SK: Email, ktorý bude odoslaný administrátorovi, keď je rezervácia schválená.

en: "%s" mail was sent to customer.
sk_SK: "%s" email bol odoslaný zákazníkovi.

en: "%s" mail sending is failed.
sk_SK: "%s" odosielanie emailu zlyhalo.

en: Your booking is cancelled
sk_SK: Vaša rezervácia je zrušená

en: %site_title% - Your booking #%booking_id% is cancelled
sk_SK: %site_title% - Vaša rezervácia #%booking_id% je zrušená

en: Email that will be sent to customer when booking is cancelled.
sk_SK: Email, ktorý bude odoslaný zákazníkovi, keď je rezervácia zrušená.

en: Confirm your booking
sk_SK: Potvrďte svoju rezerváciu

en: %site_title% - Confirm your booking #%booking_id%
sk_SK: %site_title% - Potvrďte svoju rezerváciu #%booking_id%

en: This email is sent when "Booking Confirmation Mode" is set to Customer confirmation via email.
sk_SK: Tento e-mail sa odosiela, keď je „Režim potvrdenia rezervácie“ nastavený na Potvrdenie zákazníkom cez e-mail.

en: Email that will be sent to customer after booking is placed.
sk_SK: Email, ktorý sa odošle zákazníkovi, keď vykoná rezerváciu.

en: New Booking Email (Confirmation by User)
sk_SK: Email Nová rezervácia (Potvrdenie užívateľom)

en: Pay for your booking
sk_SK: Zaplaťte za vašu rezerváciu

en: %site_title% - Pay for your booking #%booking_id%
sk_SK: %site_title% - Zaplaťte za vašu rezerváciu #%booking_id%

en: Payment Instructions Email
sk_SK: Email Inštrukcie k platbe

en: Your booking is placed
sk_SK: Vaša rezervácia je odoslaná

en: %site_title% - Booking #%booking_id% is placed
sk_SK: %site_title% - Rezervácia #%booking_id% je odoslaná

en: This email is sent when "Booking Confirmation Mode" is set to Admin confirmation.
sk_SK: Tento e-mail sa odosiela, keď je „Režim potvrdenia rezervácie“ nastavený na Potvrdenie administrátorom.

en: New Booking Email (Confirmation by Admin)
sk_SK: Email Nová rezervácia (Potvrdenie administrátorom)

en: Welcome
sk_SK: Vitajte

en: %site_title% - account details
sk_SK: %site_title% - detaily účtu

en: Email that will be sent to a customer after they registered on your site.
sk_SK: Email, ktorý bude odoslaný zákazníkovi, akonáhle sa zaregistrujú na vašom webe.

en: Customer Registration Email
sk_SK: Email zákazníkovej registrácie

en: Email Tags
sk_SK: Emailové tagy

en: Deprecated.
sk_SK: Zastaralé.

en: none
sk_SK: žiadny

en: User Cancellation Link
sk_SK: Link pre zrušenie zákazníkom

en: Site title (set in Settings > General)
sk_SK: Názov webu (nastavený v Nastavenia > Všeobecné)

en: Booking ID
sk_SK: ID rezervácie

en: Booking Edit Link
sk_SK: Link pre editáciu rezervácie

en: Booking Total Price
sk_SK: Celková suma rezervácie

en: Customer First Name
sk_SK: Meno zákazníka

en: Customer Last Name
sk_SK: Priezvisko zákazníka

en: Customer Email
sk_SK: Email zákazníka

en: Customer Phone
sk_SK: Telefón zákazníka

en: Customer Country
sk_SK: Krajina zákazníka

en: Customer Address
sk_SK: Adresa zákazníka

en: Customer City
sk_SK: Mesto zákazníka

en: Customer State/County
sk_SK: Štát/krajina zákazníka

en: Customer Postcode
sk_SK: PSČ zákazníka

en: Reserved Accommodations Details
sk_SK: Detaily rezervácie ubytovania

en: Booking Details
sk_SK: Detaily rezervácie

en: Confirmation Link
sk_SK: Link pre potvrdenie

en: Confirmation Link Expiration Time ( UTC )
sk_SK: Doba expirácie linku pre potvrdenie ( UTC )

en: Cancellation Details (if enabled)
sk_SK: Detaily zrušenia (ak sú povolené)

en: The total amount of payment
sk_SK: Celková suma platby

en: The unique ID of payment
sk_SK: Jedinečné ID platby

en: The method of payment
sk_SK: Metóda platby

en: Payment instructions
sk_SK: Inštrukcie k platbe

en: User login
sk_SK: Login používateľa

en: User password
sk_SK: Heslo používateľa

en: Link to My Account page
sk_SK: Link na stránku Môjho účtu

en: My Account
sk_SK: Môj účet

en: Accommodation Type Link
sk_SK: Link pre Typ ubytovania

en: Accommodation Type Title
sk_SK: Názov Typu ubytovania

en: Accommodation Title
sk_SK: Názov ubytovania

en: Accommodation Type Categories
sk_SK: Kategórie Typov ubytovania

en: Accommodation Type Bed
sk_SK: Postel pre Typ ubytovania

en: Accommodation Rate Title
sk_SK: Názov Sadzby ubytovania

en: Accommodation Rate Description
sk_SK: Popis Sadzby ubytovania

en: Sequential Number of Accommodation
sk_SK: Sekvenčné číslo ubytovania

en: This coupon has expired.
sk_SK: Platnosť tohoto kupónu už vypršala.

en: Sorry, this coupon is not applicable to your booking contents.
sk_SK: Prepáčte, ale tento kupón nie je aplikovateľný pre obsah vášho ubytovania.

en: Coupon usage limit has been reached.
sk_SK: Hranica využitia tohto kupónu už bola prekročená.

en:  &#215; %d night |  &#215; %d nights
sk_SK[0]:  &#215; %d noc
sk_SK[1]:  &#215; %d noci
sk_SK[2]:  &#215; %d nocí
sk_SK[3]:  &#215; %d nocí

en: %d adult | %d adults
sk_SK[0]: %d dospelá osoba
sk_SK[1]: %d dospelé osoby
sk_SK[2]: %d dospelých osôb
sk_SK[3]: %d dospelých

en: %d guest | %d guests
sk_SK[0]: %d hosť
sk_SK[1]: %d hostia
sk_SK[2]: %d hostí
sk_SK[3]: %d hosťí

en:  &#215; %d time |  &#215; %d times
sk_SK[0]:  &#215; %d krát
sk_SK[1]:  &#215; %d krát
sk_SK[2]:  &#215; %d krát
sk_SK[3]:  &#215; %d krát

en: Per Instance
sk_SK: Za jednotku

en: Maximum execution time is set to %d seconds.
sk_SK: Maximálny čas vykonania je nastavený na %d sekúnd.

en: %d URL pulled for parsing. | %d URLs pulled for parsing.
sk_SK[0]: %d URL adresa stiahnutá na analýzu.
sk_SK[1]: %d URL adresy stiahnuté na analýzu.
sk_SK[2]: %d URL adries stiahnutých na analýzu.
sk_SK[3]: %d URL adresy stiahnuté na analýzu.

en: Skipped. No URLs found for parsing.
sk_SK: Preskočený krok. Neboli nájdené URL adresy na analýzu.

en: Cannot read uploaded file
sk_SK: Stiahnutý súbor sa nedá prečítať

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: %1$d event found in calendar %2$s | %1$d events found in calendar %2$s
sk_SK[0]: %1$d udalosť nájdená v kalendári %2$s
sk_SK[1]: %1$d udalosti nájdené v kalendári %2$s
sk_SK[2]: %1$d udalostí nájdených v kalendári %2$s
sk_SK[3]: %1$d udalosti nájdené v kalendári %2$s

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: Calendar source is empty (%s)
sk_SK: Zdroj kalendára je prázdny (%s)

[ctx: %s - calendar URI or calendar filename]
en: Calendar file is not empty, but there are no events in %s
sk_SK: Súbor kalendára nie je prázdny, ale žiadne udalosti nie sú v %s

en: We will need to check %d previous booking after importing and remove it if the booking is outdated. | We will need to check %d previous bookings after importing and remove the outdated ones.
sk_SK[0]: Budeme potrebovať skontrolovať %d predchádzajúcu rezerváciu po importovaní a odstrániť ju, ak je rezervácia zastaralá, neaktuálna.
sk_SK[1]: Budeme potrebovať skontrolovať %d predchádzajúcich rezervácií po importovaní a odstrániť ich, ak sú rezervácia zastaralé, neaktuálne.
sk_SK[2]: Budeme potrebovať skontrolovať %d predchádzajúcich rezervácií po importovaní a odstrániť ich, ak sú rezervácia zastaralé, neaktuálne.
sk_SK[3]: Budeme potrebovať skontrolovať %d predchádzajúcich rezervácií po importovaní a odstrániť ich, ak sú rezervácia zastarané, neaktuálne.

en: Error while loading calendar (%1$s): %2$s
sk_SK: Nastala chyba počas nahrávania kalendára (%1$s): %2$s

[ctx: %s - error description]
en: Parse error. %s
sk_SK: Chyba rozboru. %s

en: Skipped. Outdated booking #%d already removed.
sk_SK: Preskočené. Zastaralá rezervácia #%d už bola odstránená.

en: Skipped. Booking #%d updated with new data.
sk_SK: Preskočené. Rezervácia #%d bola zaktualizovaná.

en: The outdated booking #%d has been removed.
sk_SK: Zastaralá rezervácia #%d bola odstránená.

en: Skipped. Event from %1$s to %2$s has passed.
sk_SK: Preskočené. Udalosť od %1$s do %2$s už prešla.

en: New booking #%1$d. The dates from %2$s to %3$s are now blocked.
sk_SK: Nová rezervácia #%1$d. Dátumy od %2$s do %3$s sú teraz blokované.

en: Success. Booking #%d updated with new data.
sk_SK: Úspech. Rezervácia #%d bola zaktualizovaná novými dátami.

en: Skipped. The dates from %1$s to %2$s are already blocked.
sk_SK: Preskočené. Dátumy od %1$s do %2$s sú už blokované.

en: Success. Booking #%1$d updated with new data. Removed %2$d outdated booking. | Success. Booking #%1$d updated with new data. Removed %2$d outdated bookings.
sk_SK[0]: Úspech. Rezervácia #%1$d bola zaktualizovaná novými dátami. Zastaralá rezervácia %2$d odstránená.
sk_SK[1]: Úspech. Rezervácia #%1$d bola zaktualizovaná novými dátami. Zastaralé rezervácie %2$d odstránené.
sk_SK[2]: Úspech. Rezervácia #%1$d bola zaktualizovaná novými dátami. Zastaralé rezervácie %2$d odstránené.
sk_SK[3]: Úspech. Rezervácia #%1$d bola zaktualizovaná novými dátami. Zastaralé rezervácie %2$d odstránené.

en: Success. Booking #%1$d updated with new data.
sk_SK: Úspech. Rezervácia #%1$d bola zaktualizovaná novými dátami.

en: Cannot import new event. Dates from %1$s to %2$s are partially blocked by booking %3$s. | Cannot import new event. Dates from %1$s to %2$s are partially blocked by bookings %3$s.
sk_SK[0]: Nedá sa importovať nová udalosť. Dátumy od %1$s do %2$s sú čiastočne blokované rezerváciou %3$s.
sk_SK[1]: Nedá sa importovať nová udalosť. Dátumy od %1$s do %2$s sú čiastočne blokované rezerváciami %3$s.
sk_SK[2]: Nedá sa importovať nová udalosť. Dátumy od %1$s do %2$s sú čiastočne blokované rezerváciami %3$s.
sk_SK[3]: Nedá sa importovať nová udalosť. Dátumy od %1$s do %2$s sú čiastočne blokované rezerváciami %3$s.

en: Booking imported with UID %1$s.<br />Summary: %2$s.<br />Description: %3$s.<br />Source: %4$s.
sk_SK: Rezervácia importovaná s UID %1$s.<br />Sumár: %2$s.<br />Popis: %3$s.<br />Zdroj: %4$s.

en: Process Information
sk_SK: Informácia o spracovaní

en: Total bookings: %s
sk_SK: Rezervácií celkom: %s

en: Success bookings: %s
sk_SK: Úspešné rezervácie: %s

en: Skipped bookings: %s
sk_SK: Preskočené rezervácie: %s

en: Failed bookings: %s
sk_SK: Neúspešné rezervácie: %s

en: Removed bookings: %s
sk_SK: Odstránené rezervácie: %s

en: Expand All
sk_SK: Rozbaliť všetko

en: Collapse All
sk_SK: Zbaliť všetko

en: All done! %1$d booking was successfully added. | All done! %1$d bookings were successfully added.
sk_SK[0]: Hotovo! %1$d rezervácia bola úspešne pridaná.
sk_SK[1]: Hotovo! %1$d rezervácie boli úspešne pridané.
sk_SK[2]: Hotovo! %1$d rezervácií bolo úspešne pridaných.
sk_SK[3]: Hotovo! %1$d rezervácie boli úspešne pridané.

en:  There was %2$d failure. |  There were %2$d failures.
sk_SK[0]:  Nastala %2$d chyba.
sk_SK[1]:  Nastali %2$d chyby.
sk_SK[2]:  Nastali %2$d chyby.
sk_SK[3]:  Nastali %2$d chyby.

en: Your License Key is not active. Please, <a href="%s">activate your License Key</a> to get plugin updates.
sk_SK: Váš licenčný kľúč nie je aktívny. Prosím, <a href='%s'>aktivujte si váš licenčný klúč</a> k možnosti pravidelných aktualizácií pluginu.

en: Dismiss
sk_SK: Zamietnuť

en: Blocked because the linked accommodation is booked
sk_SK: Blokované, pretože prepojené ubytovanie je rezervované

en: Your database is being updated in the background.
sk_SK: Vaša databáza sa aktualizuje na pozadí.

en: Taking a while? Click here to run it now.
sk_SK: Dlho to trvá? Kliknite tu pre okamžité spustenie.

en: Add "Booking Confirmation" shortcode to your "Booking Confirmed" and "Reservation Received" pages to show more details about booking or payment.<br/>Click "Update Pages" to apply all changes automatically or skip this notice and add "Booking Confirmation" shortcode manually.<br/><b><em>This action will replace the whole content of the pages.</em></b>
sk_SK: Pridajte shortkód "Potvrdenie rezervácie" k vašim stránkam "Rezervácia potvrdená" a "Rezervácia obdržaná" k zobrazeniu detailov o rezervácii alebo o platbe.<br/>Kliknite "Aktualizovať stránku" aby sa všetky zmeny uložili automaticky alebo preskočte toto upozornenie a pridajte shortkód "Potvrdenie rezervácie" ručne.<br/><b><em>Táto akcia zmení celý obsah na stránkach.</em></b>

en: Update Pages
sk_SK: Aktualizovať stránky

en: Skip
sk_SK: Preskočiť

en: Direct Bank Transfer
sk_SK: Priamy bankový prevod

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Booking ID as the payment reference.
sk_SK: Urobte platbu priamo na váš bankový účet. Prosím ako referenciu pre platbu (variabilný symbol) použite ID vašej rezervácie.

en: Enable Auto-Abandonment
sk_SK: Povoliť automatické zabudnutie

en: Automatically abandon bookings and release reserved slots if payment is not received within a specified time period. You need to manually set the status of paid payments to Completed to avoid automatic abandonment.
sk_SK: Automaticky opustiť rezervácie a uvoľniť rezervované miesta, ak platba nebude prijatá v určenom časovom období. Aby ste predišli automatickému opusteniu, musíte manuálne nastaviť stav uhradených platieb na Dokončené.

en: Period of time in hours a user has to pay for a booking. Unpaid bookings become abandoned, and accommodations become available for others.
sk_SK: Časové obdobie v hodinách, za ktoré musí používateľ stihnúť zaplatiť za rezerváciu. Nezaplatené rezervácie sa rušia a ubytovanie sa stáva dostupným pre ostatných.

en: Use the card number %1$s with CVC %2$s and a valid expiration date to test a payment.
sk_SK: Použite číslo karty %1$s s CVC %2$s a s platným dátumom expirácie platnosti k otestovaniu platby.

en: Pay by Card (Beanstream)
sk_SK: Zaplatiť kartou (Beanstream)

en: Pay with your credit card via Beanstream.
sk_SK: Zaplaťte vašou kreditnou kartou cez Beanstream.

en: %1$s is enabled, but the <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> option is disabled. Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate. Otherwise, %1$s will only work in Test Mode.
sk_SK: %1$s je aktivovaný, ale volva <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> je znemožnená. Prosím aktivujte SSL a uistite sa, že váš server má platný SSL certifikát. V opačnom prípade, %1$s budete pracovať len v Testovacom móde.

en: The <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> option is disabled. Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate. Otherwise, %1$s will only work in Test Mode.
sk_SK: <a href="%2$s">Force Secure Checkout</a> je znemožnená. Prosím aktivujte SSL a uistite sa, že váš server má platný SSL certifikát. V opačnom prípade, %1$s bude pracovať len v Testovacom móde.

en: Merchant ID
sk_SK: ID obchodníka

en: Your Merchant ID can be found in the top-right corner of the screen after logging in to the Beanstream Back Office
sk_SK: Vaše ID obchodníka nájdete v hornom pravom rohu obrazovky po prihlásení sa do Beanstream Back Office

en: Payments Passcode
sk_SK: Prístupový kód platieb

en: To generate the passcode, navigate to Administration > Account Settings > Order Settings in the sidebar, then scroll to Payment Gateway > Security/Authentication
sk_SK: Ak chcete vygenerovať prístupový kód, prejdite do časti Administrácia > Nastavenia účtu > Nastavenia objednávky na bočnej lište, potom pokračujte na Platobná brána > Bezpečnosť/Autentifikácia

en: Beanstream Payment Error: %s
sk_SK: Beanstream chyba platby: %s

en: Payment single use token is required.
sk_SK: Je požadovaný token pre jednorazovú platbu.

en: Pay by Card (Braintree)
sk_SK: Zaplatiť kartou (Braintree)

en: Pay with your credit card via Braintree.
sk_SK: Zaplaťte vašou kreditnou kartou cez Braintree.

en: Braintree gateway cannot be enabled due to some problems: %s
sk_SK: Braintree brána nie je prístupná vzhľadom na nejaké problémy: %s

en: In your Braintree account select Account > My User > View Authorizations.
sk_SK: Vo vašom Braintree účte vyberte Účet > Môj užívateľ > Zobraziť autorizácie.

en: Merchant Account ID
sk_SK: ID účtu obchodníka

en: In case the site currency differs from default currency in your Braintree account, you can set specific merchant account to avoid <a href="%s">complications with currencty conversions</a>. Otherwise leave the field empty.
sk_SK: V prípade, že sa mena stránky líši od predvolenej meny vo vašom účte Braintree, môžete nastaviť konkrétny účet obchodníka, aby ste sa vyhli <a href="%s">komplikáciám s prevodmi mien</a>. V opačnom prípade nechajte pole voľné.

en: Braintree submitted for settlement (Transaction ID: %s)
sk_SK: Braintree predložený na vyrovnanie (ID transakcie: %s)

en: Braintree Payment Error: %s
sk_SK: Braintree chyba platby: %s

en: Payment method nonce is required.
sk_SK: Platobná metóda nonce vyžadovaná.

en: Payment dispute opened
sk_SK: Spor o platbu otvorený

en: Payment dispute lost
sk_SK: Spor o platbu bol prehratý

en: Payment dispute won
sk_SK: Spor o platbu bol vyhratý

en: Payment refunded in Braintree
sk_SK: Platba cez Braintree bola vrátená

en: Braintree transaction voided
sk_SK: Braintree transakcia zrušená

en: Pay on Arrival
sk_SK: Zaplatiť pri príchode

en: Pay with cash on arrival.
sk_SK: Zaplatiť v hotovosti pri príchode.

en: %s is a required field.
sk_SK: %s je požadované pole.

en: %s is not a valid email address.
sk_SK: %s nie je platná e-mailová adresa.

note: translators: %s is the payment gateway title.
en: Enable "%s"
sk_SK: Povoliť "%s"

en: Test Mode
sk_SK: Testovací režim

en: Enable Sandbox Mode
sk_SK: Povoliť režim Sandbox

en: Sandbox can be used to test payments.
sk_SK: Sandbox môže byť použitý k otestovaniu platieb.

en: Payment method title that the customer will see on your website.
sk_SK: Názov platobnej metódy, ktorý zákazník uvidí na vašom webe.

en: Payment method description that the customer will see on your website.
sk_SK: Popis platobnej metódy, ktorý zákazník uvidí na vašom webe.

en: Instructions
sk_SK: Inštrukcie

en: Instructions for a customer on how to complete the payment.
sk_SK: Inštrukcie pre zákazníka ako dokončiť platbu.

en: Reservation #%d
sk_SK: Rezervácia #%d

en: Accommodation(s) reservation
sk_SK: Rezervácia ubytovania (ubytovaní)

en: Manual Payment
sk_SK: Manuálna platba

en: Pay via PayPal
sk_SK: Zaplatiť cez PayPal

en: Paypal Business Email
sk_SK: Email PayPal obchodu

en: Disable IPN Verification
sk_SK: Znemožniť IPN overenie

en: Specify an IPN listener for a specific payment instead of the listeners specified in your PayPal Profile.
sk_SK: Špecifikujte nejakého IPN poslucháča pre špecifickú platbu namiesto poslucháčov špecifikovaných vo vašom PayPal profile.

en: Payment %s via IPN.
sk_SK: Platba %s cez IPN.

en: Payment failed due to invalid PayPal business email.
sk_SK: Platba zlyhala vzhľadom na neplatnosť obchodného PayPal emailu.

en: Payment failed due to invalid currency in PayPal IPN.
sk_SK: Platba zlyhala vzhľadom na neplatnú menu v PayPal IPN.

en: Payment failed due to invalid amount in PayPal IPN.
sk_SK: Platba zlyhala vzhľadom na neplatnú sumu v PayPal IPN.

en: Payment failed due to invalid purchase key in PayPal IPN.
sk_SK: Platba zlyhala vzhľadom na neplatný purchase klúč v PayPal IPN.

en: Payment made via eCheck and will clear automatically in 5-8 days.
sk_SK: Platba prebehla cez eCheck a bude dokončená automaticky v priebehu 5-8 dní.

en: Payment requires a confirmed customer address and must be accepted manually through PayPal.
sk_SK: Platba vyžaduje potvrdenú zákazníkovu adresu a musí byť akceptovaná manuálne cez PayPal.

en: Payment must be accepted manually through PayPal due to international account regulations.
sk_SK: Platba musí byť akceptovaná manuálne cez PayPal v dôsledku medzinárodných účtovných predpisov.

en: Payment received in non-shop currency and must be accepted manually through PayPal.
sk_SK: Platba prijatá v inej mene ako je nastavená v eshope a musí byť akceptovaná manuálne cez PayPal.

en: Payment is being reviewed by PayPal staff as high-risk or in possible violation of government regulations.
sk_SK: Platba je posudzovaná zamestnancami PayPal ako vysoko - riziková alebo je v možnom rozpore s vládnymi nariadeniami.

en: Payment was sent to unconfirmed or non-registered email address.
sk_SK: Platba bola zaslaná na nepotvrdenú alebo nezaregistrovanú emailovú adresu.

en: PayPal account must be upgraded before this payment can be accepted.
sk_SK: PayPal účet musí byť aktualizovaný než táto platba bude môcť byť akceptovaná.

en: PayPal account is not verified. Verify account in order to accept this payment.
sk_SK: PayPal účet nie je overený. Overte účet, aby mohla byť platba akceptovaná.

en: Payment is pending for unknown reasons. Contact PayPal support for assistance.
sk_SK: Z neznámych dôvodov sa na zrealizovanie platby čaká. Ak potrebujete pomoc, kontaktujte podporu PayPal.

en: Partial PayPal refund processed: %s
sk_SK: Čiastočná refundácia PayPal bola spracovaná: %s

en: PayPal Payment #%s Refunded for reason: %s
sk_SK: PayPal platba #%s vrátená z dôvodu: %s

en: PayPal Refund Transaction ID: %s
sk_SK: ID PayPal transakcie vrátenia peňazí: %s

en: Use the card number %1$s with CVC %2$s, a valid expiration date and random 5-digit ZIP-code to test a payment.
sk_SK: Použite číslo karty %1$s s CVC %2$s, s platnou dobou platnosti a ľubovolné 5-miestne PSČ, aby ste otestovali platbu.

en: Pay by Card (Stripe)
sk_SK: Zaplatiť kartou (Stripe)

en: Pay with your credit card via Stripe.
sk_SK: Zaplaťte vašou kreditnou kartou cez Stripe.

note: translators: %s - currency codes
en: The %s currency is selected in the main settings.
sk_SK: Mena %s je vybraná v hlavných nastaveniach.

note: translators: %1$s - names of payment methods, %2$s - currency codes
en: %1$s support the following currencies: %2$s.
sk_SK: %1$s podporuje nasledujúce meny: %2$s.

note: translators: %1$s - name of payment method, %2$s - currency codes
en: %1$s supports: %2$s.
sk_SK: %1$s podporuje: %2$s.

note: translators: %s - payment method name
en: %s special restrictions.
sk_SK: %s špeciálne obmedzenia.

en: Secret Key
sk_SK: Secret key

en: Payment Methods
sk_SK: Platobné metódy

en: Card Payments
sk_SK: Platby kartou

en: Checkout Locale
sk_SK: Lokalita Checkoutu

en: Display Checkout in the user's preferred language, if available.
sk_SK: Zobraziť Checkout v jazyku preferovanom používateľom, ak je k dispozícii.

en: The payment method is not selected.
sk_SK: Platobná metóda nie je vybraná.

en: PaymentIntent ID is not set.
sk_SK: ID PaymentIntent nie je nastavené.

note: translators: %s - Stripe PaymentIntent ID
en: Payment for PaymentIntent %s succeeded.
sk_SK: Platba pre PaymentIntent %s úspešná.

note: translators: %s - Stripe PaymentIntent ID
en: Payment for PaymentIntent %s is processing.
sk_SK: Platba pre PaymentIntent %s je v procese spracovania.

note: translators: %1$s - Stripe PaymentIntent ID, %2$s - Stripe error message text
en: Failed to process PaymentIntent %1$s. %2$s
sk_SK: Zlyhalo sprocesovanie platby PaymentIntent %1$s. %2$s

en: Can't charge the payment again: payment's flow already completed.
sk_SK: Nie je možné opäť strhnúť platbu: tok platby je dokončený.

note: translators: %s - Stripe Charge ID
en: Charge %s succeeded.
sk_SK: Zaúčtovanie %s prebehlo úspešne.

note: translators: %1$s - Stripe Charge ID; %2$s - payment price
en: Charge %1$s for %2$s created.
sk_SK: Zaúčtovanie %1$s pre %2$s bolo vytvorené.

note: translators: %s - Stripe Charge ID
en: Charge %s failed.
sk_SK: Zaúčtovanie %s zlyhalo.

en: Charge error. %s
sk_SK: Chyba v účtovaní. %s

en: Argentinean
sk_SK: Argentínsky

en: Simplified Chinese
sk_SK: Zjednodušená čínština

en: Danish
sk_SK: Dánčina

en: Dutch
sk_SK: Holandčina

en: English
sk_SK: Angličtina

en: Finnish
sk_SK: Fínština

en: French
sk_SK: Francúzština

en: German
sk_SK: Nemčina

en: Italian
sk_SK: Taliančina

en: Japanese
sk_SK: Japončina

en: Norwegian
sk_SK: Nórčina

en: Polish
sk_SK: Poľština

en: Russian
sk_SK: Ruština

en: Spanish
sk_SK: Španielčina

en: Swedish
sk_SK: Švédčina

en: PaymentIntent ID is missing.
sk_SK: ID platobného úmyslu chýba.

en: Card
sk_SK: Karta

en: Credit or debit card
sk_SK: Kreditná alebo debetná karta

en: Select iDEAL Bank
sk_SK: Vyberte banku iDEAL

en: You will be redirected to a secure page to complete the payment.
sk_SK: Budete presměrovaný na zabezpečenú stránku pre dokončenie platby.

en: By providing your IBAN and confirming this payment, you are authorizing this merchant and Stripe, our payment service provider, to send instructions to your bank to debit your account and your bank to debit your account in accordance with those instructions. You are entitled to a refund from your bank under the terms and conditions of your agreement with your bank. A refund must be claimed within 8 weeks starting from the date on which your account was debited.
sk_SK: Poskytnutím svojho čísla IBAN a potvrdením tejto platby oprávňujete tohto obchodníka a spoločnosť Stripe, nášho poskytovateľa platobných služieb, aby posielal pokyny vašej banke na odúčtovanie sumy z vášho účtu a vašej banke, aby odúčtovala z vášho účtu v súlade s týmito pokynmi. Máte nárok na vrátenie peňazí od vašej banky podľa podmienok vašej zmluvy s bankou. O vrátenie peňazí je potrebné požiadať do 8 týždňov od dátumu, kedy bola platba odúčtovaná z vášho účtu.

note: translators: %s - payment method type code like: card
en: Could not create PaymentIntent for a not allowed payment type: %s
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť PaymentIntent pre nepovolený typ platby: %s

note: translators: %s - Stripe event object ID
en: Webhook received. Payment %s was cancelled by the customer.
sk_SK: Webhook obdržaný. Platba %s bola zrušená zákazníkom.

note: translators: %s - Stripe event object ID
en: Webhook received. Payment %s failed and couldn't be processed.
sk_SK: Webhook obdržaný. Platba %s zlyhala a nemohla byť sprocesovaná.

note: translators: %s - Stripe event object ID
en: Webhook received. Payment %s was successfully processed.
sk_SK: Webhook obdržaný. Platba %s bola úspešne sprocesovaná.

note: translators: %s - Stripe Charge ID
en: Webhook received. Charge %s succeeded.
sk_SK: Webhook obdržaný. Poplatok %s uspel.

note: translators: %s - Stripe Charge ID
en: Webhook received. Charge %s failed.
sk_SK: Webhook obdržaný. Poplatok %s zlyhal.

note: translators: %s - Stripe Source ID
en: Webhook received. The source %s is chargeable.
sk_SK: Webhook obdržaný. Zdroj %s je spoplatniteľný.

note: translators: %s - Stripe Source ID
en: Webhook received. Payment source %s was cancelled by customer.
sk_SK: Webhook obdržaný. Zdroj platby %s bol zrušený zákazníkom.

note: translators: %s - Stripe Source ID
en: Webhook received. Payment source %s failed and couldn't be processed.
sk_SK: Webhook obdržaný. Zdroj platby %s zlyhal a nemohol byť sprocesovaný.

en: Test Payment
sk_SK: Testovať platbu

en: To setup the callback process for 2Checkout to automatically mark payments completed, you will need to
sk_SK: K nastavenie spätného volania pre 2Checkout k automatickému označovaniu platieb ako zaplatenú, budete potrebovať

en: Login to your 2Checkout account and click the Notifications tab
sk_SK: Prihláste sa do svojho účtu 2Checkout a kliknite na kartu Notifikácie

en: Click Enable All Notifications
sk_SK: Kliknite na Umožniť Všetky notifikácie

en: In the Global URL field, enter the url %s
sk_SK: V globálnom poli URL, zadajte URL adresu %s

en: Click Apply
sk_SK: Kliknite na tlačidlo Použiť

en: Account Number
sk_SK: Číslo účtu

en: Secret Word
sk_SK: Tajné slovo (heslo)

en: 2Checkout "Order Created" notification received.
sk_SK: 2Checkout notifikácia "Objednávka vytvorená" prijatá.

en: Payment refunded in 2Checkout
sk_SK: Platba vrátená v 2Checkout

en: 2Checkout fraud review passed
sk_SK: 2Checkout kontrola proti podvodu dokončená

en: 2Checkout fraud review failed
sk_SK: 2Checkout kontrola proti podvodu zlyhala

en: 2Checkout fraud review in progress
sk_SK: 2Checkout kontrola proti podvodu v procese

en: Attribute
sk_SK: Atribút

[ctx: Add New Attribute]
en: Add New
sk_SK: Pridať nový

en: Add New Attribute
sk_SK: Pridať nový atribút

en: Edit Attribute
sk_SK: Upraviť atribút

en: New Attribute
sk_SK: Nový atribút

en: View Attribute
sk_SK: Pozrieť atribút

en: Search Attribute
sk_SK: Vyhľadať atribút

en: No Attributes found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne atribúty

en: No Attributes found in Trash
sk_SK: Žiadne atribúty sa v koši nenašli

en: Insert into attribute description
sk_SK: Vložiť do popisu atribútu

note: translators: %s: attribute name
en: Search %s
sk_SK: Hľadať %s

note: translators: %s: attribute name
en: All %s
sk_SK: Všetko %s

note: translators: %s: attribute name
en: Edit %s
sk_SK: Upraviť %s

note: translators: %s: attribute name
en: Update %s
sk_SK: Aktualizácia %s

note: translators: %s: attribute name
en: Add new %s
sk_SK: Pridať nový %s

note: translators: %s: attribute name
en: New %s
sk_SK: Nové %s

note: translators: %s: attribute name
en: No &quot;%s&quot; found
sk_SK: Nenašlo sa &quot;%s&quot;

en: Name (numeric)
sk_SK: Názov (číselný)

en: Term ID
sk_SK: ID termínu

en: Enable Archives
sk_SK: Povoliť archívy

en: Link the attribute to an archive page with all accommodation types that have this attribute.
sk_SK: Prepojiť atribút s archívnou stránkou so všetkými typmi ubytovania, ktoré majú tento atribút.

en: Visible in Details
sk_SK: Viditeľné v Detailoch

en: Display the attribute in details section of an accommodation type.
sk_SK: Zobraziť atribút v sekcii podrobností o type ubytovania.

en: Default Sort Order
sk_SK: Predvolená postupnosť zoradenia

en: Default Text
sk_SK: Predvolený text

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: Edit Dates
sk_SK: Upraviť dátumy

en: Note
sk_SK: Poznámka

[ctx: Add New Booking]
en: Add New Booking
sk_SK: Pridať novú rezerváciu

en: View Booking
sk_SK: Zobraziť rezerváciu

en: Search Booking
sk_SK: Vyhľadať rezerváciu

en: No bookings found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne rezervácie

en: No bookings found in Trash
sk_SK: V koši neboli nájdené žiadne rezervácie

en: All Bookings
sk_SK: Všetky rezervácie

en: Insert into booking description
sk_SK: Vložiť do popisu rezervácie

en: Uploaded to this booking
sk_SK: Nahrané do tejto rezervácie

[ctx: Booking status]
en: Pending User Confirmation
sk_SK: Čaká na potvrdenie užívateľom

en: Pending User Confirmation <span class="count">(%s)</span> | Pending User Confirmation <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Čaká na potvrdenie užívateľom <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Čaká na potvrdenie užívateľom <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Čaká na potvrdenie užívateľom <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[3]: Čaká na potvrdenie užívateľom <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Pending Payment
sk_SK: Čakajúca platba

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Čakajúca platba <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Čakajúca platba <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Čakajúca platba <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[3]: Čakajúca platba <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Pending Admin
sk_SK: Čaká na schválenie administrátorom

en: Pending Admin <span class="count">(%s)</span> | Pending Admin <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Čaká na schválenie administrátorom <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Čaká na schválenie administrátorom <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Čaká na schválenie administrátorom <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[3]: Čaká na schválenie administrátorom <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Abandoned
sk_SK: Opustené

en: Abandoned <span class="count">(%s)</span> | Abandoned <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Opustené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Opustené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Opustené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[3]: Opustené <span class="count">(%s)</span>

en: Confirmed <span class="count">(%s)</span> | Confirmed <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Potvrdené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Potvrdené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Potvrdené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[3]: Potvrdené <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Booking status]
en: Cancelled
sk_SK: Zrušené

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Zrušené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Zrušené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Zrušené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[3]: Zrušené <span class="count">(%s)</span>

en: Status changed from %s to %s.
sk_SK: Status sa zmenil z %s na %s.

en: A brief description to remind you what this code is for.
sk_SK: Stručný popis, ktorý vám pripomenie, na čo tento kód slúži.

en: Conditions
sk_SK: Podmienky

en: Apply a coupon code to selected accommodations in a booking. Leave blank to apply to all accommodations.
sk_SK: Použite kód kupónu na vybrané ubytovanie v rezervácii. Ak chcete uplatniť na všetky ubytovania, nechajte pole prázdne.

en: Percentage discount on accommodation price
sk_SK: Percentuálna zľava na cenu ubytovania

en: Fixed discount on accommodation price
sk_SK: Fixná zľava na cenu ubytovania

en: Fixed discount on daily/nightly price
sk_SK: Fixná zľava na dennú/nočnú cenu

en: Enter percent or fixed amount according to selected type.
sk_SK: Zadajte percentá alebo fixnú sumu podľa vybraného typu.

en: Service Discount
sk_SK: Zľava na služby

en: Apply a coupon code to selected services in a booking. Leave blank to apply to all services.
sk_SK: Použite kód kupónu na vybrané služby v rezervácii. Ak chcete uplatniť na všetky služby, nechajte pole prázdne.

en: Fee Discount
sk_SK: Zľava z poplatkov

en: Usage Restrictions
sk_SK: Obmedzenia používania

en: Check-in After
sk_SK: Check-in po

en: Check-out Before
sk_SK: Check-out pred

en: Min days before check-in
sk_SK: Minimum dní pred check-inom

en: For early bird discount. The coupon code applies if a booking is made in a minimum set number of days before the check-in date.
sk_SK: Zľava pre skoré objednanie. Kód kupónu platí ak je rezervácia urobená v minimálnom počte dní, ktoré sú nastavené pred dátumom príchodu.

en: Max days before check-in
sk_SK: Maximum dní pred check-inom

en: For last minute discount. The coupon code applies if a booking is made in a maximum set number of days before the check-in date.
sk_SK: Zľava last minute. Kód kupónu platí ak je rezervácia urobená v maximálnom počte dní, ktoré sú nastavené pred dátumom príchodu.

en: Minimum Days
sk_SK: Minimálny počet dní

en: Maximum Days
sk_SK: Maximálny počet dní

en: Usage Limit
sk_SK: Limit použitia

en: Usage Count
sk_SK: Počet použití

[ctx: Add New Coupon]
en: Add New
sk_SK: Pridať nové

en: Add New Coupon
sk_SK: Pridať nový kupón

en: Edit Coupon
sk_SK: Upraviť kupón

en: New Coupon
sk_SK: Nový kupón

en: View Coupon
sk_SK: Pozrieť si kupón

en: Search Coupon
sk_SK: Vyhľadať kupón

en: No coupons found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne kupóny

en: No coupons found in Trash
sk_SK: V koši neboli nájdené žiadne kupóny

en: All Coupons
sk_SK: Všetky kupóny

en: Payment History
sk_SK: História platieb

en: Payment
sk_SK: Platba

[ctx: Add New Payment]
en: Add New
sk_SK: Pridať nové

en: Add New Payment
sk_SK: Pridať novú platbu

en: Edit Payment
sk_SK: Upraviť platbu

en: New Payment
sk_SK: Nová platba

en: View Payment
sk_SK: Pozrieť platbu

en: Search Payment
sk_SK: Vyhľadať platbu

en: No payments found
sk_SK: Nenašli sa žiadne platby

en: No payments found in Trash
sk_SK: V koši neboli nájdené žiadne platby

en: Payments
sk_SK: Platby

en: Insert into payment description
sk_SK: Vložiť do popisu platby

en: Uploaded to this payment
sk_SK: Nahrané do tejto platby

en: Payments.
sk_SK: Platby.

en: Gateway Mode
sk_SK: Mód platobnej brány

en: Live
sk_SK: Naživo

en: Fee
sk_SK: Poplatok

en: Payment Type
sk_SK: Typ platby

en: Billing Info
sk_SK: Fakturačné údaje

en: Address 1
sk_SK: Adresa 1

en: Address 2
sk_SK: Adresa 2

en: Postal Code (ZIP)
sk_SK: Poštové smerovacie číslo (PSČ)

[ctx: Payment status]
en: Pending
sk_SK: Čakajúce

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Čaká na vybavenie <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Čakajú <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Čakajú <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[3]: Čaká <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Completed
sk_SK: Dokončené

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Dokončená <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Dokončené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Dokončené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[3]: Dokončené <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Failed
sk_SK: Neúspešné

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Zlyhalo <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Zlyhali <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Zlyhali <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[3]: Zlyhalo <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Abandoned
sk_SK: Opustené

[ctx: Payment status]
en: On Hold
sk_SK: Pozdržané

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Pozdržané <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Pozdržané <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Pozdržané <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[3]: Pozdržané <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Refunded
sk_SK: Vrátené

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[0]: Vrátené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[1]: Vrátené <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[2]: Vrátených <span class="count">(%s)</span>
sk_SK[3]: Vrátené <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Payment status]
en: Cancelled
sk_SK: Zrušené

en: Payment (#%s) for this booking is on hold
sk_SK: Platba (#%s) za túto rezerváciu je pozdržaná

en: Rate Info
sk_SK: Informácie o sadzbách

en: Season
sk_SK: Sezóna

en: Move price to top to set higher priority.
sk_SK: Presuňte cenu nahor k nastaveniu vyššej priority.

en: Will be displayed on the checkout page.
sk_SK: Bude zobrazená na stránke pokladne - checkout stránke.

note: translators: The value a hotel wishes to sell their rooms. Also called the Cost, Value, Tariff or Room charge.
en: Rates
sk_SK: Sadzby

[ctx: Add New Rate]
en: Add New
sk_SK: Pridať novú

en: Add New Rate
sk_SK: Pridať novú sadzbu

en: Edit Rate
sk_SK: Upraviť sadzbu

en: New Rate
sk_SK: Nová sadzba

en: View Rate
sk_SK: Pozrieť sadzbu

en: Search Rate
sk_SK: Vyhľadať sadzbu

en: No rates found
sk_SK: Nenašli sa žiadne sadzby

en: No rates found in Trash
sk_SK: Neboli nájdené žiadne položky v koši

en: Insert into rate description
sk_SK: Vložiť do popisu sadzby

en: Uploaded to this rate
sk_SK: Nahrané do tejto sadzby

en: This is where you can add new rates.
sk_SK: Tu môžete pridať nové sadzby.

en: Reserved Accommodation
sk_SK: Rezervované ubytovanie

[ctx: Add New Accommodation]
en: Add New
sk_SK: Pridať nové

en: Add New Accommodation
sk_SK: Pridať nové ubytovanie

en: Edit Accommodation
sk_SK: Upraviť ubytovanie

en: New Accommodation
sk_SK: Nové ubytovanie

en: View Accommodation
sk_SK: Pozrieť ubytovanie

en: Search Accommodation
sk_SK: Vyhľadať ubytovanie

en: No accommodations found
sk_SK: Žiadne ubytovanie nebolo nájdené

en: No accommodations found in Trash
sk_SK: V koši nebolo nájdené žiadne ubytovanie

en: Insert into accommodation description
sk_SK: Vložiť do popisu ubytovania

en: Uploaded to this accommodation
sk_SK: Nahrané do tohoto ubytovania

en: This is where you can add new accommodations to your hotel.
sk_SK: Tu môžete pridať nové ubytovanie do vášho hotela.

en: Automatically block current accommodation when the selected ones are booked
sk_SK: Automaticky blokovať aktuálne ubytovanie, keď sú vybrané zarezervované

[ctx: Add New Accommodation Type]
en: Add Accommodation Type
sk_SK: Pridať Typ ubytovania

en: Add New Accommodation Type
sk_SK: Pridať nový Typ ubytovania

en: Edit Accommodation Type
sk_SK: Upraviť Typ ubytovania

en: New Accommodation Type
sk_SK: Nový Typ ubytovania

en: View Accommodation Type
sk_SK: Pozrieť Typ ubytovania

en: Search Accommodation Type
sk_SK: Vyhľadať Typ ubytovania

en: No Accommodation types found
sk_SK: Žiadne Typy ubytovania neboli nájdené

en: No Accommodation types found in Trash
sk_SK: Žiadne Typy ubytovania neboli nájdené v koši

en: Insert into accommodation type description
sk_SK: Vložiť do popisu Typu ubytovania

en: Uploaded to this accommodation type
sk_SK: Nahrané do tohoto Typu ubytovania

en: Accommodation Categories
sk_SK: Kategórie ubytovania

en: Accommodation Category
sk_SK: Kategória ubytovania

en: Search Accommodation Categories
sk_SK: Vyhľadať kategórie ubytovania

en: Popular Accommodation Categories
sk_SK: Populárne kategórie ubytovania

en: All Accommodation Categories
sk_SK: Všetky kategórie ubytovania

en: Parent Accommodation Category
sk_SK: Nadradená kategória ubytovania

en: Parent Accommodation Category:
sk_SK: Nadradená kategória ubytovania:

en: Edit Accommodation Category
sk_SK: Upraviť kategóriu ubytovania

en: Update Accommodation Category
sk_SK: Aktualizovať kategóriu ubytovania

en: Add New Accommodation Category
sk_SK: Pridať novú kategóriu ubytovania

en: New Accommodation Category Name
sk_SK: Názov novej kategórie ubytovania

en: Separate categories with commas
sk_SK: Oddeľte kategórie čiarkami

en: Add or remove categories
sk_SK: Pridať alebo odobrať kategórie

en: Choose from the most used categories
sk_SK: Vyberte si jednu z najpoužívanejších kategórií

en: No categories found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne kategórie.

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Accommodation Tags
sk_SK: Štítky ubytovania

en: Accommodation Tag
sk_SK: Štítok ubytovania

en: Search Accommodation Tags
sk_SK: Hľadať štítky ubytovania

en: Popular Accommodation Tags
sk_SK: Populárne štítky ubytovania

en: All Accommodation Tags
sk_SK: Všetky štítky ubytovania

en: Parent Accommodation Tag
sk_SK: Nadradený štítok ubytovania

en: Parent Accommodation Tag:
sk_SK: Nadradený štítok ubytovania:

en: Edit Accommodation Tag
sk_SK: Upraviť štítok ubytovania

en: Update Accommodation Tag
sk_SK: Updatovať štítok ubytovania

en: Add New Accommodation Tag
sk_SK: Pridať nový štítok ubytovania

en: New Accommodation Tag Name
sk_SK: Pridať názov štítku ubytovania

en: Separate tags with commas
sk_SK: Oddeľte štítky čiarkami

en: Add or remove tags
sk_SK: Pridať alebo odobrať štítky

en: Choose from the most used tags
sk_SK: Vyberte z najpoužívanejších štítkov

en: No tags found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne štítky.

en: Tags
sk_SK: Štítky

en: Amenities
sk_SK: Príslušenstvo a vybavenie

en: Amenity
sk_SK: Vybavenie

en: Search Amenities
sk_SK: Prehľadať vybavenie

en: Popular Amenities
sk_SK: Populárne vybavenie

en: All Amenities
sk_SK: Všetko vybavenie

en: Parent Amenity
sk_SK: Nadradené vybavenie

en: Parent Amenity:
sk_SK: Nadradené vybavenie:

en: Edit Amenity
sk_SK: Upraviť vybavenie

en: Update Amenity
sk_SK: Aktualizovať vybavenie

en: Add New Amenity
sk_SK: Pridať nové vybavenie

en: New Amenity Name
sk_SK: Názov nového vybavenia

en: Separate amenities with commas
sk_SK: Oddeľte vybavenie čiarkami

en: Add or remove amenities
sk_SK: Pridať alebo odobrať vybavenie a príslušenstvo

en: Choose from the most used amenities
sk_SK: Vyberte z najpoužívanejšieho vybavenia

en: No amenities found.
sk_SK: Nebolo nájdené žiadne vybavenie.

en: State the age or disable children in <a href="%s">settings</a>.
sk_SK: Zadajte vek alebo zakážte deti v <a href="%s">Nastaveniach</a>.

en: Leave this option empty to calculate total capacity automatically to meet the exact number of adults AND children set above. This is the default behavior. Configure this option to allow any variations of adults OR children set above at checkout so that in total it meets the limit of manually set "Capacity". For example, configuration "adults:5", "children:4", "capacity:5" means the property can accommodate up to 5 adults, up to 4 children, but up to 5 guests in total (not 9).
sk_SK: Nechajte túto možnosť prázdnu, aby sa celková kapacita vypočítala automaticky, aby sa splnil presný počet dospelých a detí nastavený vyššie. Toto je predvolené správanie. Nakonfigurujte túto možnosť tak, aby povolila akékoľvek variácie dospelých ALEBO detí nastavených vyššie pri pokladni tak, aby celkovo spĺňala limit manuálne nastavenej „Kapacity“. Napríklad konfigurácia "dospelí:5", "deti:4", "kapacita:5" znamená, že v ubytovacom zariadení sa môže ubytovať až 5 dospelých, maximálne 4 deti, ale celkovo 5 hostí (nie 9).

en: Base Adults Occupancy
sk_SK: Základná obsadenosť dospelými

en: An optional starting value used when creating seasonal prices in the Rates menu.
sk_SK: Voliteľná počiatočná hodnota používaná pri vytváraní sezónnych cien v menu Sadzby.

en: Base Children Occupancy
sk_SK: Základná obsadenosť deťmi

en: Other
sk_SK: Iné

en: Size, %s
sk_SK: Veľkosť, %s

en: Leave blank to hide.
sk_SK: Nevyplnené sa skryje.

en: City view, seaside, swimming pool etc.
sk_SK: Výhľad na mesto, more, bazén atď.

en: Bed type
sk_SK: Typ postele

en: Set bed types list in <a href="%link%" target="_blank">settings</a>.
sk_SK: Nastavte zoznam typu postelí v <a href="%link%" target="_blank">nastaveniach</a>.

en: Photo Gallery
sk_SK: Fotogaléria

en: Available Services
sk_SK: Dostupné služby

en: Season Info
sk_SK: Informácie o sezóne

en: Start date
sk_SK: Počiatočný dátum

en: End date
sk_SK: Dátum ukončenia

en: Applied for days
sk_SK: Aplikovaný na dni

en: Hold Ctrl / Cmd to select multiple.
sk_SK: Podržte Ctrl/Cmd k vybratiu viacerých naraz.

en: Annual repeats begin on the Start date of the season, for one year from the current date.
sk_SK: Každoročné opakovania sa začínajú v deň začiatku sezóny, po dobu jedného roka od aktuálneho dátumu.

en: Does not repeat
sk_SK: Neopakuje sa

en: Repeat until date
sk_SK: Opakovať do dátumu

[ctx: Add New Season]
en: Add New
sk_SK: Pridať nové

en: Add New Season
sk_SK: Pridať novú sezónu

en: Edit Season
sk_SK: Upraviť sezónu

en: New Season
sk_SK: Nová sezóna

en: View Season
sk_SK: Zobraziť sezónu

en: Search Season
sk_SK: Vyhľadať sezónu

en: No seasons found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne sezóny

en: No seasons found in Trash
sk_SK: Neboli nájdené žiadne sezóny v koši

en: Insert into season description
sk_SK: Vložiť do popisu sezóny

en: Uploaded to this season
sk_SK: Nahrané do tejto sezóny

en: This is where you can add new seasons.
sk_SK: Tu môžete pridať nové sezóny.

en: Service
sk_SK: Služby

[ctx: Add New Service]
en: Add New
sk_SK: Pridať novú

en: Add New Service
sk_SK: Pridať novú službu

en: Edit Service
sk_SK: Upraviť službu

en: New Service
sk_SK: Nová služba

en: View Service
sk_SK: Zobraziť službu

en: Search Service
sk_SK: Vyhľadať službu

en: No services found
sk_SK: Neboli nájdené žiadne služby

en: No services found in Trash
sk_SK: V koši neboli nájdené žiadne služby

en: Insert into service description
sk_SK: Vložiť do popisu služby

en: Uploaded to this service
sk_SK: Nahrané do tejto služby

en: How many times the customer will be charged.
sk_SK: Koľkokrát bude klient platiť.

en: Empty means unlimited
sk_SK: Prázdne znamená neobmedzene

[ctx: Booking status]
en: Pending
sk_SK: Čakajúce

en: Total Sales
sk_SK: Celkový predaj

en: Total Without Taxes
sk_SK: Celkom bez DPH

en: Total Fees
sk_SK: Poplatky celkom

en: Total Services
sk_SK: Poplatky za služby celkom

en: Total Discounts
sk_SK: Spolu zľavy

en: Total Bookings
sk_SK: Rezervácie celkom

en: Revenue
sk_SK: Príjmy

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: From %s to %s
sk_SK: Od %s do %s

en: Today
sk_SK: Dnes

en: Yesterday
sk_SK: Včera

en: This week
sk_SK: Tento týždeň

en: Last week
sk_SK: Minulý týždeň

en: Last 30 days
sk_SK: Posledných 30 dní

en: This month
sk_SK: Tento mesiac

en: Last month
sk_SK: Minulý mesiac

en: This quarter
sk_SK: Tento štvrťrok

en: Last quarter
sk_SK: Minulý štvrťrok

en: This year
sk_SK: Tento rok

en: Last year
sk_SK: Minulý rok

note: translators: %s - original Rate title
en: %s - copy
sk_SK: %s – kópia

en: Accommodation Type Gallery
sk_SK: Galéria Typu ubytovania

en: Add Gallery To Accommodation Type
sk_SK: Pridať galériu do Typu ubytovania

en: Display imported bookings.
sk_SK: Zobraziť importované rezervácie.

en: Processing...
sk_SK: Prebieha spracovanie...

en: Cancelling...
sk_SK: Ruší sa...

en: Want to delete?
sk_SK: Chcete to zmazať?

en: Not available
sk_SK: Nie je k dispozícii

en: This is earlier than allowed by our advance reservation rules.
sk_SK: Toto je skôr ako povoľujú naše pravidlá pre rezervovanie vopred.

en: This is later than allowed by our advance reservation rules.
sk_SK: Toto je neskôr ako povoľujú naše pravidlá pre rezervovanie vopred.

en: Day in the past
sk_SK: Deň v minulosti

en: Check-in date
sk_SK: Check-in dátum

en: Less than min days stay
sk_SK: Menej, než je minimálna dĺžka pobytu

en: More than max days stay
sk_SK: Viac ako maximálna dĺžka pobytu

en: Later than max date for current check-in date
sk_SK: Neskôr ako maximálny možný dátum pre aktuálny check-in deň

en: Rules:
sk_SK: Pravidlá:

en: Tokenisation failed: %s
sk_SK: Tokenizácia zlyhala: %s

en: %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; has been added to your reservation. | %1$d &times; &ldquo;%2$s&rdquo; have been added to your reservation.
sk_SK[0]: %1$d&times;&ldquo;%2$s&rdquo; bola pridaná do vašej rezervácie.
sk_SK[1]: %1$d&times;&ldquo;%2$s&rdquo; boli pridané do vašej rezervácie.
sk_SK[2]: %1$d&times;&ldquo;%2$s&rdquo; boli pridané do vašej rezervácie.
sk_SK[3]: %1$d&times;&ldquo;%2$s&rdquo; bola pridaná do vašej rezervácie.

en: %s accommodation selected. | %s accommodations selected.
sk_SK[0]: %s ubytovanie vybrané.
sk_SK[1]: %s ubytovania vybrané.
sk_SK[2]: %s ubytovaní vybraných.
sk_SK[3]: %s ubytovania vybrané.

en: Coupon code is empty.
sk_SK: Kód kupónu je prázdny.

en: Select dates
sk_SK: Vyberte dátumy

en: Dark Blue
sk_SK: Tmavomodrá

en: Dark Green
sk_SK: Tmavozelená

en: Dark Red
sk_SK: Tmavočevená

en: Grayscale
sk_SK: Odtiene šedej

en: Light Blue
sk_SK: Svetlomodrá

en: Light Coral
sk_SK: Svetlokoralová

en: Light Green
sk_SK: Svetlozelená

en: Light Yellow
sk_SK: Bledožltá

en: Minimal Blue
sk_SK: Minimálne modrá

en: Minimal Orange
sk_SK: Minimálne oranžová

en: Minimal
sk_SK: Minimálne

en: Sky Blue
sk_SK: Nebeská modrá

en: Slate Blue
sk_SK: Bridlicovo modrá

en: Turquoise
sk_SK: Tyrkysová

en: Invalid login or password.
sk_SK: Neplatné prihlasovacie meno alebo heslo.

en: Account data updated.
sk_SK: Dáta účtu boli aktualizované.

en: Password changed.
sk_SK: Heslo bolo zmenené.

en: Dashboard
sk_SK: Nástenka

en: Account
sk_SK: Účet

en: Logout
sk_SK: Odhlasenie

en: Passwords do not match.
sk_SK: Heslá sa nezhodujú.

en: Please, provide a valid current password.
sk_SK: Prosím, zadajte platné aktuálne heslo.

en: Lost your password?
sk_SK: Zabudli ste heslo?

en: Payment:
sk_SK: Platba:

en: Payment Method:
sk_SK: Spôsob platby:

en: Bookings are disabled in the settings.
sk_SK: Rezervácie sú v nastaveniach zakázané.

en: Checkout data is not valid.
sk_SK: Dátum odchodu nie je platný.

en: Payment method is not valid.
sk_SK: Tento spôsob platby nie je platný.

en: Accommodation count is not valid.
sk_SK: Počet ubytovaní nie je platný.

en: Accommodation is already booked.
sk_SK: Toto ubytovanie je už rezervované.

en: Reservation submitted
sk_SK: Rezervácia bola odoslaná

en: Details of your reservation have just been sent to you in a confirmation email. Please check your inbox to complete booking.
sk_SK: Podrobnosti o vašej rezervácii vám boli práve odoslané v potvrdzujúcom e-maile. Pre dokončenie rezervácie skontrolujte svoj inbox a dokončite objednávku priamo z obdržaného mailu.

en: We received your booking request. Once it is confirmed we will notify you via email.
sk_SK: Prijali sme vašu žiadosť o rezerváciu ubytovania. Keď bude potvrdená, dostanete potvrdenie cez email.

en: Choose dates to see relevant prices
sk_SK: Vyberte dátumy aby ste videli relevantné ceny

en: Select from available accommodations.
sk_SK: Vyberte z dostupných ubytovaní.

en: Confirm Reservation
sk_SK: Potvrdiť rezerváciu

en: Recommended for %d adult | Recommended for %d adults
sk_SK[0]: Odporučené pre %d dospelú osobu
sk_SK[1]: Odporučené pre %d dospelé osoby
sk_SK[2]: Odporučené pre %d dospelých osôb
sk_SK[3]: Odporučené pre %d dospelé osoby

en:  and %d child |  and %d children
sk_SK[0]:  a %d dieťa
sk_SK[1]:  a %d deti
sk_SK[2]:  a %d detí
sk_SK[3]:  a %d detí

en: Recommended for %d guest | Recommended for %d guests
sk_SK[0]: Odporučené pre %d hosťa
sk_SK[1]: Odporučené pre %d hostí
sk_SK[2]: Odporučené pre %d hostí
sk_SK[3]: Odporučené pre %d hostí

en: Max occupancy:
sk_SK: Maximálna obsadenosť:

en: %d child | %d children
sk_SK[0]: %d dieťa
sk_SK[1]: %d deti
sk_SK[2]: %d detí
sk_SK[3]: %d detí

en: Reserve
sk_SK: Rezervovať

en: of %d accommodation available. | of %d accommodations available.
sk_SK[0]: z %d dostupného ubytovania.
sk_SK[1]: z %d dostupných ubytovaní.
sk_SK[2]: z %d dostupných ubytovaní.
sk_SK[3]: z %d dostupných ubytovaní.

note: translators: Verb. To book an accommodation.
en: Book
sk_SK: Objednať

en: Please, provide a valid email.
sk_SK: Prosím, zadajte platný email.

en: Could not create a customer.
sk_SK: Nie je možné vytvoriť zákazníka.

en: Could not retrieve a customer.
sk_SK: Nepodarilo sa získať zákazníka.

en: Please, provide a valid Customer ID.
sk_SK: Prosím, zadajte platné ID zákazníka.

en: A database error.
sk_SK: Chyba databázy.

en: No customer was deleted.
sk_SK: Žiadny zákazník nebol vymazaný.

en: An account with this email already exists. Please, log in.
sk_SK: Účet s týmto e-mailom už existuje. Prosím prihláste sa.

en: Hotel Manager
sk_SK: Hotelový manažér

en: Hotel Worker
sk_SK: Hotelový pracovník

en: Hotel Customer
sk_SK: Hotelový zákazník

en: Please provide a valid email address.
sk_SK: Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.

en: Please enter a valid account username.
sk_SK: Prosím zadajte platné používateľské meno k účtu.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
sk_SK: S týmto používateľským menom je už zaregistrovaný účet. Vyberte si prosím iné meno.

en: Please enter an account password.
sk_SK: Prosím, zadajte heslo k účtu.

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Check-out date cannot be earlier than check-in date.
sk_SK: Dátum odchodu nemôže byť skorší ako dátum príchodu.

en: Adults number is not valid
sk_SK: Číslo počtu dospelých nie je platné

en: Children number is not valid
sk_SK: Číslo počtu detí nie je platné

[ctx: Text about taxes and fees below the price.]
en:  (+taxes and fees)
sk_SK:  (+dane a poplatky)

[ctx: Text about taxes and fees below the price.]
note: translators: %s is a tax value
en:  (+%s taxes and fees)
sk_SK:  (+%s dane a poplatky)

[ctx: Text about taxes and fees below the price.]
en:  (includes taxes and fees)
sk_SK:  (zahŕňa dane a poplatky)

en: Expand
sk_SK: Rozbaliť

en: Rate: %s
sk_SK: Sadzba: %s

en: Dates
sk_SK: Dátumy

en: Details
sk_SK: Podrobnosti

en: Subtotal
sk_SK: Medzisúčet

en: Coupon: %s
sk_SK: Kupón: %s

en: Subtotal (excl. taxes)
sk_SK: Medzisúčet (bez dane)

en: Taxes
sk_SK: Dane

en: Coupon Code:
sk_SK: Kód kupónu:

en: New Booking Details
sk_SK: Detaily novej rezervácie

en: Original Booking Details
sk_SK: Detaily pôvodnej rezervácie

en: Children %s
sk_SK: Deti %s

en: Additional Services
sk_SK: Doplnkové služby

en: x %d guest | x %d guests
sk_SK[0]: x %d hosť
sk_SK[1]: x %d hostia
sk_SK[2]: x %d hostí
sk_SK[3]: x %d hostia

en: x %d time | x %d times
sk_SK[0]: X %d krát
sk_SK[1]: x %d krát
sk_SK[2]: x %d krát
sk_SK[3]: x %d krát

en: Accommodation pagination
sk_SK: Stránkovanie pri výpise ubytovania

en: Services pagination
sk_SK: Stránkovanie pri výpise služieb

en: Categories:
sk_SK: Kategórie:

en: Amenities:
sk_SK: Príslušenstvo a vybavenie:

en: Guests:
sk_SK: Hostia:

en: Bed Type:
sk_SK: Typ postele:

en: View:
sk_SK: Náhľad:

en: Prices start at:
sk_SK: Cena od:

en: Price:
sk_SK: Cena:

en: Returning customer?
sk_SK: Vracajúci sa zákazník?

en: Click here to log in
sk_SK: Pre prihlásenie kliknite sem

note: translators: 1 - username;
en: Hello %1$s (not %1$s? <a href="%2$s">Log out</a>).
sk_SK: Ahoj %1$s (nie ste %1$s? <a href="%2$s">Odhlásiť sa</a>).

en: Accommodation #%d
sk_SK: Ubytovanie #%d

en: Accommodation Type:
sk_SK: Typ ubytovania:

en: Choose Rate
sk_SK: Vyberte sadzbu

en: Choose Additional Services
sk_SK: Vyberte doplnkové služby

en: for
sk_SK: pre

[ctx: Example: Breakfast for X guest(s)]
en:  guest(s)
sk_SK:  hosť (hostia)

en: time(s)
sk_SK: krát

[ctx: I've read and accept the terms & conditions]
en: terms & conditions
sk_SK: obchodné podmienky

[ctx: I've read and accept the <tag>terms & conditions</tag>]
en: I've read and accept the %s
sk_SK: Prečítal/prečítala som si a súhlasím s %s

en: Your Information
sk_SK: Vaše informácie

en: Required fields are followed by %s
sk_SK: Za povinnými polami nasledujú %s

en: Create an account
sk_SK: Vytvoriť účet

en: Payment Method
sk_SK: Spôsob platby

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods.
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, ale zdá sa, že nie sú k dispozícii žiadne spôsoby platby.

en: Total Price:
sk_SK: Cena celkom:

en: Deposit:
sk_SK: Záloha:

[ctx: from 10:00 am]
en: from
sk_SK: od

[ctx: until 10:00 am]
en: until
sk_SK: až do

en: Book Now
sk_SK: Rezervovať teraz

en: Availability
sk_SK: Dostupnosť

en: Reservation Form
sk_SK: Rezervačný formulár

en: Display Accommodation Types
sk_SK: Zobraziť Typy ubytovania

en: Title:
sk_SK: Titul:

en: Featured Image
sk_SK: Prezentačný obrázok

en: Excerpt (short description)
sk_SK: Excerpt (krátky popis)

en: Book Button
sk_SK: Tlačidlo rezervácie

en: Search Availability
sk_SK: Vyhľadávanie dostupnosti ubytovania

en: Search Availability Form
sk_SK: Formulár pre vyhľadávanie dostupnosti ubytovania

en: Check-in Date:
sk_SK: Dátum príchodu:

[ctx: Date format tip]
en: Preset date. Formatted as %s
sk_SK: Prednastavený dátum. Naformátované ako %s

en: Check-out Date:
sk_SK: Dátum odchodu:

en: Preset Adults:
sk_SK: Prednastavený počet dospelých:

en: Preset Children:
sk_SK: Prednastavený počet detí:

en: Attributes:
sk_SK: Vlastnosti:

en: Booking Confirmation and Search Results pages are required to handle bookings. Press "Install Pages" button to create and set up these pages. Dismiss this notice if you already installed them.
sk_SK: Na spracovanie rezervácií sú potrebné stránky Potvrdenie rezervácie a Výsledky vyhľadávania. Stlačením tlačidla "Inštalovať stránky" vytvoríte a nastavíte tieto stránky. Zrušte toto oznámenie, ak ste ich už nainštalovali.

en: Install Pages
sk_SK: Inštalovať stránky

en: Booking Canceled
sk_SK: Rezervácia zrušená

en: Your reservation is canceled.
sk_SK: Vaša rezervácia je zrušená.

en: Reservation Received
sk_SK: Rezervácia prijatá

en: Transaction Failed
sk_SK: Transakcia zlyhala

en: Unfortunately, your transaction cannot be completed at this time. Please try again or contact us.
sk_SK: Vašu transakciu, žiaľ, momentálne nie je možné dokončiť. Skúste to znova alebo nás kontaktujte.

en: Prices start at: %s
sk_SK: Cena začína od: %s

en: View Details
sk_SK: Zobraziť podrobnosti

en: Accommodation %s not found.
sk_SK: Ubytovanie %s sa nenašlo.

[ctx: Date format tip]
en: Formatted as %s
sk_SK: Formát ako %s

en: Reserve %1$s of %2$s available accommodations.
sk_SK: Rezervovať %1$s z %2$s dostupných ubytovaní.

en: %s is available for selected dates.
sk_SK: %s je dostupné pre vybrané dátumy.

en: Check Availability
sk_SK: Skontrolovať dostupnosť

en: Rate:
sk_SK: Sadzba:

en: Services:
sk_SK: Služby:

en: Guest:
sk_SK: Hosť:

en: Payment ID
sk_SK: ID platby

en: Total Paid
sk_SK: Celkom zaplatené

en: To Pay
sk_SK: K úhrade

en: Add Payment Manually
sk_SK: Pridať manuálnu platbu

en: Change Password
sk_SK: Zmeniť heslo

en: Old Password
sk_SK: Staré heslo

en: New Password
sk_SK: Nové heslo

en: Confirm New Password
sk_SK: Potvrďte nové heslo

en: You are not allowed to access this page.
sk_SK: Na túto stránku nemáte povolený prístup.

en: No bookings found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne rezervácie.

en: From your account dashboard you can view <a href="%1$s">your recent bookings</a> or edit your <a href="%2$s">password and account details</a>.
sk_SK: Na úvodnej obrazovke vášho účtu môžete vidieť <a href="%1$s">vaše aktuálne rezervácie</a> alebo zmeniť vaše <a href="%2$s">heslo a detaily účtu</a>.

en: Base price
sk_SK: Základná cena

en: %s accommodation found | %s accommodations found
sk_SK[0]: %s ubytovanie nájdené
sk_SK[1]: %s ubytovania nájdené
sk_SK[2]: %s ubytovaní nájdených
sk_SK[3]: %s ubytovaní nájdených

en:  from %s - till %s
sk_SK:  od %s - do %s

en: Add Accommodation
sk_SK: Pridať ubytovanie

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Choose new dates to check availability of reserved accommodations in the original booking.
sk_SK: Vyberte nové dátumy, aby ste skontrolovali dostupnosť rezervovaných ubytovaní v pôvodnej rezervácii.

en: Add, remove or replace accommodations in the original booking.
sk_SK: Pridajte, odstráňte alebo nahraďte ubytovanie v pôvodnej rezervácii.

en: Not Available
sk_SK: Nie je k dispozícii

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Choose how to associate data
sk_SK: Vyberte spôsob priradenia údajov

en: Use Source Accommodation to assign pre-filled booking information available in the original booking, e.g., full guest name, selected rate, services, etc.
sk_SK: Použite Prvotné ubytovanie na priradenie vopred vyplnených rezervačných informácií dostupných v pôvodnej rezervácii, napr. celé meno hosťa, vybraná sadzba, služby atď.

en: Source accommodation
sk_SK: Prvotné ubytovanie

en: Target accommodation
sk_SK: Cieľové ubytovanie

en: Booking #%s is cancelled by customer.
sk_SK: Rezervácia #%s je zrušená zákazníkom.

en: Details of booking
sk_SK: Detaily rezervácie

en: Check-in: %1$s, from %2$s
sk_SK: Check-in (príchod): %1$s, od %2$s

en: Check-out: %1$s, until %2$s
sk_SK: Check-out (odchod): %1$s, do %2$s

en: Name: %1$s %2$s
sk_SK: Meno: %1$s %2$s

en: Phone: %s
sk_SK: Telefón: %s

en: Note: %s
sk_SK: Poznámka: %s

en: Booking #%s is confirmed by customer.
sk_SK: Rezervácia #%s je potvrdená zákazníkom.

en: Booking #%s is confirmed by payment.
sk_SK: Rezervácia #%s je potvrdená platbou.

en: Details of payment
sk_SK: Detaily platby

en: Payment ID: #%s
sk_SK: ID platby: #%s

en: Amount: %s
sk_SK: Suma: %s

en: Method: %s
sk_SK: Metóda: %s

en: Booking #%s is pending for Administrator approval.
sk_SK: Rezervácia #%s čaká na schválenie administrátorom.

en: Click the link below to cancel your booking.
sk_SK: Kliknutím na odkaz nižšie zrušíte svoju rezerváciu.

en: Cancel your booking
sk_SK: Zrušte svoju rezerváciu

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is approved!
sk_SK: Dobrý deň %1$s %2$s, vaša rezervácia je schválená!

en: Thank you!
sk_SK: Ďakujeme!

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is cancelled!
sk_SK: Dobrý deň %1$s %2$s, vaša rezervácia je zrušená!

en: Dear %1$s %2$s, we received your request for reservation.
sk_SK: Dobrý deň %1$s %2$s, obdržali sme vašu žiadosť o rezerváciu.

en: Click the link below to confirm your booking.
sk_SK: Kliknutím na odkaz nižšie potvrďte svoju rezerváciu.

en: Confirm
sk_SK: Potvrdiť

en: Note: link expires on
sk_SK: Poznámka: platnosť linku vyprší dňa

en: If you did not place this booking, please ignore this email.
sk_SK: Ak ste túto rezerváciu nezadali vy, ignorujte tento e-mail.

en: Dear %1$s %2$s, your reservation is pending.
sk_SK: Dobrý deň %1$s %2$s, vaša rezervácia čaká na spracovanie.

en: We will notify you by email once it is confirmed by our staff.
sk_SK: Po potvrdení našim personálom vás budeme informovať e-mailom.

en: Hi %1$s %2$s,
sk_SK: Ahoj %1$s %2$s,

en: Thanks for creating an account on %1$s.
sk_SK: Ďakujem za vytvorenie účtu na %1$s.

en: You Account Details
sk_SK: Deatily vášho účtu

en: Password: %s
sk_SK: Heslo: %s

en: Log in here: %s
sk_SK: Prihlásiť sa tu: %s

en: To confirm your booking, please follow the instructions below for payment.
sk_SK: Ak chcete potvrdiť svoju rezerváciu, prosím postupujte podľa inštrnukcií na platbu nižšie.

en: Accommodation #%s
sk_SK: Ubytovanie #%s

en: Accommodation: <a href="%1$s">%2$s</a>
sk_SK: Ubytovanie: <a href="%1$s">%2$s</a>

en: Accommodation Rate: %s
sk_SK: Sadzba ubytovania: %s

en: Bed Type: %s
sk_SK: Typ postele: %s

en: Required fields are followed by
sk_SK: Za povinnými polami nasledujú

en: Booking is already canceled.
sk_SK: Rezervácia je už zrušená.

en: Cancel Booking
sk_SK: Zrušiť rezerváciu

en: Invalid request.
sk_SK: Neplatná požiadavka.

en: Cancelation of your booking is not possible for some reason. Please contact the website administrator.
sk_SK: Zrušenie vašej rezervácie nie je z nejakého dôvodu možné. Kontaktujte prosím administrátora stránky.

en: Booking is already confirmed.
sk_SK: Rezervácia je už potvrdená.

en: Your booking is confirmed. Thank You!
sk_SK: Vaša rezervácia je potvrdená. Ďakujeme!

en: Your booking request is expired. Please start a new booking request.
sk_SK: Platnosť vašej žiadosti o rezerváciu vypršala. Začnite novú žiadosť o rezerváciu.

en: Confirmation of your booking request is not possible for some reason. Please start a new booking request.
sk_SK: Potvrdenie vašej žiadosti o rezerváciu nie je z nejakého dôvodu možné. Prosím, začnite novú žiadosť o rezerváciu.

en: We are pleased to inform you that your reservation request has been received and confirmed.
sk_SK: S potešením vám oznamujeme, že vaša žiadosť o rezerváciu bola prijatá a potvrdená.

en: Booking:
sk_SK: Rezervácia:

en: Details:
sk_SK: Podrobnosti:

en: Thank you for your payment. Your transaction has been completed.
sk_SK: Ďakujeme za vašu platbu. Vaša transakcia bola dokončená.

en: We are pleased to inform you that your reservation request has been received.
sk_SK: S potešením vám oznamujeme, že vaša žiadosť o rezerváciu bola prijatá.

en: from %s
sk_SK: od %s

en: No accommodations matching criteria.
sk_SK: Kritériám nevyhovuje žiadne ubytovanie.

en: No services matched criteria.
sk_SK: Kritériám nevyhovujú žiadne služby.

en: Nothing found.
sk_SK: Nič sa nenašlo.

en: Children %s:
sk_SK: Deti %s:

en: Preset date. Formatted as %s
sk_SK: Prednastavený dátum. Naformátované ako %s

en: Select an accommodation type. Leave blank to use current.
sk_SK: Vyberte Typ ubytovania. Ak chcete použiť aktuálny, nechajte pole prázdne.

en: ID of an accommodation type. Leave blank to use current.
sk_SK: ID Typu ubytovania. Ak chcete použiť aktuálne, nechajte pole prázdne.

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: View Button
sk_SK: Tlačidlo Zobraziť

en: Order
sk_SK: Poradie

en: Order By
sk_SK: Zoradiť podľa

en: No order
sk_SK: Bez poradia

en: Post ID
sk_SK: ID článku

en: Post author
sk_SK: Autor článku

en: Post title
sk_SK: Názov článku

en: Post name (post slug)
sk_SK: Slug článku

en: Post date
sk_SK: Dátum zverejnenia článku

en: Last modified date
sk_SK: Dátum posledných zmien

en: Random order
sk_SK: Náhodné poradie

en: Number of comments
sk_SK: Počet komentárov

en: Relevance
sk_SK: Relevantnosť

en: Page order
sk_SK: Poradie stránok

en: Ascending (1, 2, 3)
sk_SK: Vzostupne (1, 2, 3)

en: Descending (3, 2, 1)
sk_SK: Zostupne (3, 2, 1)

en: Meta Name
sk_SK: Meta názov

en: Meta Type
sk_SK: Meta typ

en: Specified type of the custom field. Can be used in conjunction with "orderby" = "meta_value".
sk_SK: Zadaný typ vlastného poľa. Možno použiť v spojení s "orderby" = "meta_value".

en: Any
sk_SK: Nejaký

en: Numeric
sk_SK: Numerický

en: Binary
sk_SK: Binárny

en: String
sk_SK: Reťazec

en: Time
sk_SK: Čas

en: Date and time
sk_SK: Dátum a čas

en: Decimal number
sk_SK: Desatinné číslo

en: Signed number
sk_SK: Podpísané číslo

en: Unsigned number
sk_SK: Nepodpísané číslo

en: Query Settings
sk_SK: Nastavenie query

en: Relation
sk_SK: Súvislosť

en: Values: integer, -1 to display all, default: "Blog pages show at most"
sk_SK: Hodnoty: integer, -1 k zobrazeniu všetkého, default: "Stránky blogu zobrazujú najviac"

en: Select an accommodation type.
sk_SK: Vyberte Typ ubytovania.
