mphb-invoices - en to ar_SA translation catalogue (32 entries)

note: Description of the plugin
en: Send automated PDF invoices with the booking and payment details to your guests.
ar_SA: إرسال فواتير PDF الآلية مع تفاصيل الحجز والدفع إلى ضيوفك.

en: License Key
ar_SA: مفتاح الترخيص

en: Status
ar_SA: الحالة

en: Inactive
ar_SA: غير نشط

en: Valid (Lifetime)
ar_SA: صالحة (مدى الحياة)

en: Disabled
ar_SA: تعطيل

en: Expired
ar_SA: منتهية الصلاحية

en: Invalid
ar_SA: غير صالحة

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
ar_SA: مفتاح الترخيص الخاص بك لا يتطابق مع المكون الإضافي المثبت. <a>كيفية إصلاح ذلك.</a>

en: Product ID is not valid
ar_SA: الرقم التعريفي غير صالح

en: Action
ar_SA: الإجراء

en: Activate License
ar_SA: تفعيل الترخيص

en: Deactivate License
ar_SA: إلغاء الترخيص

en: Renew License
ar_SA: تجديد الترخيص

en: Company Logo
ar_SA: الشركة Logo

en: Additional Information
ar_SA: معلومات إضافية

en: License
ar_SA: الترخيص

en: Booking ID
ar_SA: الرقم التعريفي للحجز

en: Page %1$s of %2$s
ar_SA: %1$s من %2$s

en: Payment Details
ar_SA: تفاصيل الدفع

en: Booking Details
ar_SA: تفاصيل الحجز

en: Booking
ar_SA: الحجز

en: Date
ar_SA: التاريخ

en: Check In
ar_SA: تسجيل الوصول

en: Check Out
ar_SA: تسجيل المغادرة

en: Invoice Number
ar_SA: رقم الفاتورة

en: Invoice Date
ar_SA: تاريخ الفاتورة

en: Invoice
ar_SA: فاتورة

en: Open invoice in PDF
ar_SA: فتح الفاتورة في PDF

en: No booking found!
ar_SA: ليس هناك حجوزات!

en: You don't have permissions for this action!
ar_SA: ليس لديك الصلاحية للقيام بهذا الإجراء!

en: View Invoice
ar_SA: عرض الفاتورة
