mphb-invoices - en to bg_BG translation catalogue (29 entries)

en: License Key
bg_BG: Лицензионен ключ

en: Status
bg_BG: Статус

en: Inactive
bg_BG: Неактивен

en: Valid (Lifetime)
bg_BG: Валидно (до живот)

en: Disabled
bg_BG: Деактивиране

en: Expired
bg_BG: Изтекло

en: Invalid
bg_BG: Невалидно

en: Product ID is not valid
bg_BG: ИД номер на продукта не е валиден

en: Action
bg_BG: Действие

en: Activate License
bg_BG: Активирай лиценз

en: Deactivate License
bg_BG: Деактиривирай лиценз

en: Renew License
bg_BG: Поднови лиценз

en: Additional Information
bg_BG: Допълтенила информация

en: License
bg_BG: Лиценз

en: Booking ID
bg_BG: ИД № резервация

en: Page %1$s of %2$s
bg_BG: Страница %1$s от %2$s

en: Payment Details
bg_BG: Детайли плащания

en: Booking Details
bg_BG: Детайли резервация

en: Booking
bg_BG: Резервация

en: Date
bg_BG: Дата

en: Check In
bg_BG: Настаняване

en: Check Out
bg_BG: Напускане

en: Invoice Number
bg_BG: Номер на фактура

en: Invoice Date
bg_BG: Дата на фактура

en: Invoice
bg_BG: Фактура

en: Open invoice in PDF
bg_BG: Отвори фактура в PDF

en: No booking found!
bg_BG: Няма намерени резервации!

en: You don't have permissions for this action!
bg_BG: Нямате разрешение за това действие!

en: View Invoice
bg_BG: Разгледай фактура
