mphb-invoices - en to ca_ES translation catalogue (26 entries)

en: Status
ca_ES: Estat

en: Inactive
ca_ES: Inactiu

en: Valid (Lifetime)
ca_ES: Vàlid (durant tota la vida)

en: Disabled
ca_ES: Deshabilitat

en: Expired
ca_ES: Caducat

en: Invalid
ca_ES: Invàlid

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
ca_ES: La teva clau de llicència no coincideix amb el plugin instal·lat. <a>Com solucionar això.</a>

en: Product ID is not valid
ca_ES: L'ID del producte no és vàlid

en: Action
ca_ES: Acció

en: Activate License
ca_ES: Activar la llicència

en: Deactivate License
ca_ES: Desactivar la llicència

en: Renew License
ca_ES: Renovar la llicència

en: Page %1$s of %2$s
ca_ES: %1$s a %2$s

en: Payment Details
ca_ES: Detalls de pagament

en: Booking Details
ca_ES: Detalls de la reserva

en: Booking
ca_ES: Reserva

en: Date
ca_ES: Data

en: Check In
ca_ES: Entrada

en: Check Out
ca_ES: Sortida

en: Invoice Number
ca_ES: Número de la factura

en: Invoice Date
ca_ES: Data de la factura

en: Invoice
ca_ES: Factura

en: Open invoice in PDF
ca_ES: Obrir factura en PDF

en: No booking found!
ca_ES: No s'ha trobat cap reserva!

en: You don't have permissions for this action!
ca_ES: No tens permís per a aquesta acció!

en: View Invoice
ca_ES: Veure factura
