mphb-invoices - en to cs_CZ translation catalogue (31 entries)

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a>Learn more</a>.
cs_CZ: Licenční klíč je nutné plugin automatické aktualizace a podpora. Ve vašem osobním účtu můžete spravovat váš licenční klíč. <a> Další informace</a>.

en: License Key
cs_CZ: Licenční klíč

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

en: Valid (Lifetime)
cs_CZ: Platnost (životnost)

en: Disabled
cs_CZ: Vypnuto

en: Expired
cs_CZ: Vypršela platnost

en: Invalid
cs_CZ: Neplatné

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
cs_CZ: Váš licenční klíč neodpovídá nainstalovanému pluginu. <a>Jak to opravit.</a>

en: Product ID is not valid
cs_CZ: ID produktu není platné

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Activate License
cs_CZ: Aktivovat licenci

en: Deactivate License
cs_CZ: Deaktivovat licenci

en: Renew License
cs_CZ: Obnovit licenci

en: Additional Information
cs_CZ: Dodatečné informace

en: License
cs_CZ: Licence

en: Booking ID
cs_CZ: ID rezervace

en: Page %1$s of %2$s
cs_CZ: Stránka %1$s z %2$s

en: Payment Details
cs_CZ: Podrobnosti o platbě

en: Booking Details
cs_CZ: Detaily rezervace

en: Booking
cs_CZ: Rezervace

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Check In
cs_CZ: Příjezd

en: Check Out
cs_CZ: Odjezd

en: Invoice Number
cs_CZ: Číslo faktury

en: Invoice Date
cs_CZ: Datum faktury

en: Invoice
cs_CZ: Faktura

en: Open invoice in PDF
cs_CZ: Otevřít fakturu v PDF

en: No booking found!
cs_CZ: Nebyla nalezena žádná rezervace!

en: You don't have permissions for this action!
cs_CZ: Nemáte oprávnění pro tuto akci!

en: View Invoice
cs_CZ: Zobrazit fakturu
