mphb-invoices - en to da_DK translation catalogue (28 entries)

en: License Key
da_DK: Licens Nøgle

en: Inactive
da_DK: Inaktiv

en: Valid (Lifetime)
da_DK: Gyldig (Livstid)

en: Disabled
da_DK: Deaktiveret

en: Expired
da_DK: Udløbet

en: Invalid
da_DK: Ugyldig

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
da_DK: Din licensnøgle stemmer ikke overens med den installerede plugin. <a>Hvordan man løser dette.</a>

en: Product ID is not valid
da_DK: Produkt ID er ikke gyldigt

en: Action
da_DK: Handling

en: Activate License
da_DK: Aktiver Licens

en: Deactivate License
da_DK: Deaktiver Licens

en: Renew License
da_DK: Forny Licens

en: Additional Information
da_DK: Yderligere oplysninger

en: License
da_DK: Licens

en: Booking ID
da_DK: Booking-ID

en: Page %1$s of %2$s
da_DK: Side %1$s af %2$s

en: Payment Details
da_DK: Betalingsdetaljer

en: Booking Details
da_DK: Bookingdetaljer

en: Date
da_DK: Dato

en: Check In
da_DK: Tjek ind

en: Check Out
da_DK: Tjek ud

en: Invoice Number
da_DK: Fakturanummer

en: Invoice Date
da_DK: Faktura dato

en: Invoice
da_DK: Faktura

en: Open invoice in PDF
da_DK: Åbn faktura i PDF

en: No booking found!
da_DK: Ingen booking fundet!

en: You don't have permissions for this action!
da_DK: Du har ikke tilladelse til at udføre denne handling!

en: View Invoice
da_DK: Vis faktura
