mphb-invoices - en to fi_FI translation catalogue (31 entries)

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a>Learn more</a>.
fi_FI: Lisenssiavain vaaditaan saadaksesi lisäosalle automaattisia päivityksiä ja tuen. Voit hallita lisenssiavaintasi henkilökohtaiselta tililtäsi. <a>Lue lisää</a>.

en: License Key
fi_FI: Lisenssiavain

en: Status
fi_FI: Tila

en: Inactive
fi_FI: Poissa käytöstä

en: Valid (Lifetime)
fi_FI: Voimassa oleva (elinikäinen)

en: Disabled
fi_FI: Ei käytössä

en: Expired
fi_FI: Vanhentunut

en: Invalid
fi_FI: Ei kelpaa

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
fi_FI: Lisenssiavaimesi ei vastaa asennettua lisäosaa. <a>Kuinka korjata tämä.</a>

en: Product ID is not valid
fi_FI: Tuotetunnus ei kelpaa

en: Action
fi_FI: Toiminta

en: Activate License
fi_FI: Aktivoi lisenssi

en: Deactivate License
fi_FI: Poista lisenssi käytöstä

en: Renew License
fi_FI: Uudista lisenssi

en: Additional Information
fi_FI: Lisätiedot

en: License
fi_FI: Lisenssi

en: Booking ID
fi_FI: Varauksen ID

en: Page %1$s of %2$s
fi_FI: Sivu %1$s/%2$s

en: Payment Details
fi_FI: Maksun tiedot

en: Booking Details
fi_FI: Varauksen tiedot

en: Booking
fi_FI: Varaus

en: Date
fi_FI: Päivämäärä

en: Check In
fi_FI: Sisäänkuittaaminen

en: Check Out
fi_FI: Uloskuittaaminen

en: Invoice Number
fi_FI: Laskun numero

en: Invoice Date
fi_FI: Laskun päivämäärä

en: Invoice
fi_FI: Lasku

en: Open invoice in PDF
fi_FI: Avaa lasku PDF-muodossa

en: No booking found!
fi_FI: Varauksia ei löytynyt!

en: You don't have permissions for this action!
fi_FI: Sinulla ei ole oikeuksia tähän toimintoon!

en: View Invoice
fi_FI: Näytä lasku
