mphb-invoices - en to he_IL translation catalogue (29 entries)

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a>Learn more</a>.
he_IL: מפתח הרשיון נדרש על מנת לקבל תוסף אוטומטי עדכונים ותמיכה. באפשרותך לנהל את מפתח הרישיון שלך בחשבון האישי שלך. <a> קבלת מידע נוסף</a>.

en: License Key
he_IL: מפתח רשיון

en: Status
he_IL: מצב

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Valid (Lifetime)
he_IL: חוקי (Lifetime)

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Expired
he_IL: פג תוקף

en: Invalid
he_IL: לא תקין

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
he_IL: מפתח הרישיון שלך אינו תואם את התוסף מותקן. <a> איך לתקן את זה.</a>

en: Product ID is not valid
he_IL: מוצא ID לא זמין

en: Action
he_IL: פעולה

en: Activate License
he_IL: הפעל רשיון

en: Deactivate License
he_IL: נטרל רשיון

en: Renew License
he_IL: חדש רשיון

en: License
he_IL: רשיון

en: Page %1$s of %2$s
he_IL: עמוד %1$s מתוך %2$s

en: Payment Details
he_IL: פרטי תשלום

en: Booking Details
he_IL: פרטי ההזמנה

en: Booking
he_IL: הזמנה

en: Date
he_IL: תאריך

en: Check In
he_IL: צ'ק אין

en: Check Out
he_IL: צ'ק אאוט

en: Invoice Number
he_IL: מספר חשבונית

en: Invoice Date
he_IL: תאריך חשבונית

en: Invoice
he_IL: חשבונית

en: Open invoice in PDF
he_IL: פתח חשבונית ב-PDF

en: No booking found!
he_IL: לא נמצאה הזמנה!

en: You don't have permissions for this action!
he_IL: אין לך הרשאות לפעולה זו!

en: View Invoice
he_IL: צפה בחשבונית
