mphb-invoices - en to hr_HR translation catalogue (30 entries)

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a>Learn more</a>.
hr_HR: Licencni ključ je potreban kako bi dobili automatska ažuriranja plugina i podršku. Možete upravljati vašim licencnim ključem u  vašem osobnom računu. <a> Saznajte više</a>.

en: License Key
hr_HR: Ključ Licence

en: Status
hr_HR: Stanje

en: Inactive
hr_HR: Neaktivna

en: Valid (Lifetime)
hr_HR: Vrijedi (trajno)

en: Disabled
hr_HR: Onemogućeno

en: Expired
hr_HR: Istekla

en: Invalid
hr_HR: Nevažeća

en: Product ID is not valid
hr_HR: ID proizvoda nije valjan

en: Action
hr_HR: Akcija

en: Activate License
hr_HR: Aktiviranje licence

en: Deactivate License
hr_HR: Deaktiviranje Licence

en: Renew License
hr_HR: Obnavljanje Licence

en: Additional Information
hr_HR: Dodatne Informacije

en: License
hr_HR: Licenca

en: Booking ID
hr_HR: ID Rezervacije

en: Page %1$s of %2$s
hr_HR: Stranica %1$s od %2$s

en: Payment Details
hr_HR: Detalji Plaćanja

en: Booking Details
hr_HR: Detalji Rezervacije

en: Booking
hr_HR: Rezervacija

en: Date
hr_HR: Datum

en: Check In
hr_HR: Prijava

en: Check Out
hr_HR: Odlazak

en: Invoice Number
hr_HR: Broj računa

en: Invoice Date
hr_HR: Datum računa

en: Invoice
hr_HR: Račun

en: Open invoice in PDF
hr_HR: Otvorite račun u PDF-u

en: No booking found!
hr_HR: Nije pronađena nijedna rezervacija!

en: You don't have permissions for this action!
hr_HR: Nemate dozvolu za ovu radnju!

en: View Invoice
hr_HR: Pregledajte račun
