mphb-invoices - en to hu_HU translation catalogue (31 entries)

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a>Learn more</a>.
hu_HU: A licenc kulcs szükség, hogy a frissítések letölthetőek legyenek és a támogatás is járjon hozzá. A licenc kulcs a személyes fiókban kezelhető. <a> továbbiak</a>.

en: License Key
hu_HU: Licenc kulcs

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Inactive
hu_HU: Inaktív

en: Valid (Lifetime)
hu_HU: Érvényes (élettartam)

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

en: Expired
hu_HU: Lejárt

en: Invalid
hu_HU: Érvénytelen

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
hu_HU: A licenc kulcs nem egyezik meg a telepített kiegészítővel. <a> Itt tudod javítani.</a>

en: Product ID is not valid
hu_HU: A termék ID nem érvényes

en: Action
hu_HU: Akció

en: Activate License
hu_HU: Licenc aktiválása

en: Deactivate License
hu_HU: Licenc deaktiválása

en: Renew License
hu_HU: Licensz megújítása

en: Additional Information
hu_HU: További információ

en: License
hu_HU: Licenc

en: Booking ID
hu_HU: Foglalás azonosító

en: Page %1$s of %2$s
hu_HU: Oldal %1$s a %2$s-hoz

en: Payment Details
hu_HU: Fizetési adatok

en: Booking Details
hu_HU: Foglalási adatok

en: Booking
hu_HU: Szállásfoglalás

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Check In
hu_HU: Bejelentkezés

en: Check Out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Invoice Number
hu_HU: Számla száma

en: Invoice Date
hu_HU: Számla dátuma

en: Invoice
hu_HU: Számla

en: Open invoice in PDF
hu_HU: Számla megnyitása PDF-ben

en: No booking found!
hu_HU: Nincsenek foglalások!

en: You don't have permissions for this action!
hu_HU: Ehhez a művelethez nincs jogosultsága!

en: View Invoice
hu_HU: Számla megtekintése
