mphb-invoices - en to ja_JP translation catalogue (25 entries)

en: Status
ja_JP: 状態

en: Inactive
ja_JP: 非アクティブ

en: Valid (Lifetime)
ja_JP: 有効 (生涯)

en: Disabled
ja_JP: 無効

en: Expired
ja_JP: 期限切れ

en: Invalid
ja_JP: 無効

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
ja_JP: あなたのライセンスキーは、インストールされたプラグインと一致しません。 <a>これを修正する方法。</a>

en: Product ID is not valid
ja_JP: 製品IDが無効です

en: Activate License
ja_JP: ライセンスをアクティブ化

en: Deactivate License
ja_JP: ライセンスを無効化

en: Renew License
ja_JP: ライセンスを更新

en: Page %1$s of %2$s
ja_JP: ページ %1$s/%2$s

en: Payment Details
ja_JP: 支払い詳細

en: Booking Details
ja_JP: 予約の詳細

en: Booking
ja_JP: 予約

en: Date
ja_JP: 日付

en: Check In
ja_JP: チェックイン

en: Check Out
ja_JP: チェックアウト

en: Invoice Number
ja_JP: 請求書番号

en: Invoice Date
ja_JP: 請求書日付

en: Invoice
ja_JP: 請求書

en: Open invoice in PDF
ja_JP: PDFで請求書を開く

en: No booking found!
ja_JP: 予約が見つかりません！

en: You don't have permissions for this action!
ja_JP: このアクションの権限がありません！

en: View Invoice
ja_JP: 請求書を表示
