mphb-invoices - en to lt_LT translation catalogue (29 entries)

en: License Key
lt_LT: Licencijos raktas

en: Status
lt_LT: Būsena

en: Inactive
lt_LT: Neaktyvus

en: Valid (Lifetime)
lt_LT: Galioja (visą gyvenimą)

en: Disabled
lt_LT: Išjungta

en: Expired
lt_LT: Nebegalioja

en: Invalid
lt_LT: Neteisingas

en: Product ID is not valid
lt_LT: Produkto ID netinkamas

en: Action
lt_LT: Veiksmas

en: Activate License
lt_LT: Aktyvuoti licencija

en: Deactivate License
lt_LT: Išjungti licenciją

en: Renew License
lt_LT: Atnaujinti licenciją

en: Additional Information
lt_LT: Papildoma Informacija

en: License
lt_LT: Licencija

en: Booking ID
lt_LT: Rezervacijos ID

en: Page %1$s of %2$s
lt_LT: Puslapis %1$s iš %2$s

en: Payment Details
lt_LT: Mokėjimo duomenys

en: Booking Details
lt_LT: Rezervacijos informacija

en: Booking
lt_LT: Rezervacija

en: Date
lt_LT: Data

en: Check In
lt_LT: Atvykimas

en: Check Out
lt_LT: Išvykimas

en: Invoice Number
lt_LT: Sąskaitos numeris

en: Invoice Date
lt_LT: Sąskaitos data

en: Invoice
lt_LT: Sąskaita

en: Open invoice in PDF
lt_LT: Atidaryti sąskaitą PDF formatu

en: No booking found!
lt_LT: Nerasta jokių rezervacijų!

en: You don't have permissions for this action!
lt_LT: Jūs neturite leidimų šiai veiklai!

en: View Invoice
lt_LT: Peržiūrėti sąskaitą
