mphb-invoices - en to no_NO translation catalogue (27 entries)

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a>Learn more</a>.
no_NO: Lisensnøkkelen kreves for å få automatiske pluginoppdateringer og støtte. Du kan administrere lisensnøkkelen din i din personlige konto. <a>Les mer</a >.

en: License Key
no_NO: Lisensnøkkel

en: Inactive
no_NO: Inaktiv

en: Valid (Lifetime)
no_NO: Gyldig (Livstid)

en: Disabled
no_NO: Utilgjengelig

en: Expired
no_NO: Utgått

en: Invalid
no_NO: Ugyldig

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
no_NO: Din lisensnøkkel stemmer ikke overens med den installerte pluginen. <a>Hvordan fikse dette.</a>

en: Product ID is not valid
no_NO: Produkt-ID er ikke gyldig

en: Action
no_NO: Handling

en: Activate License
no_NO: Aktiver lisensen

en: Deactivate License
no_NO: Deaktiver lisensen

en: Renew License
no_NO: Forny lisensen

en: Page %1$s of %2$s
no_NO: Side %1$s av %2$s

en: Payment Details
no_NO: Betalingsinformasjon

en: Booking Details
no_NO: Reservasjonsdetaljar

en: Booking
no_NO: Bestilling

en: Date
no_NO: Dato

en: Check In
no_NO: Sjekk inn

en: Check Out
no_NO: Utsjekk

en: Invoice Number
no_NO: Fakturanummer

en: Invoice Date
no_NO: Faktura Dato

en: Invoice
no_NO: Faktura

en: Open invoice in PDF
no_NO: Åpne faktura i PDF

en: No booking found!
no_NO: Ingen bestilling funnet!

en: You don't have permissions for this action!
no_NO: Du har ikke tillatelser for denne handlingen!

en: View Invoice
no_NO: Vis faktura
