mphb-invoices - en to nl_NL translation catalogue (31 entries)

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a>Learn more</a>.
nl_NL: Een licentie code is vereist om de automatische plugin updates en support te ontvangen. U kunt uw licentiesleutel in uw persoonlijke account beheren. <a> meer informatie</a>.

en: License Key
nl_NL: Licentiecode

en: Status
nl_NL: Gepubliceerd

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Valid (Lifetime)
nl_NL: Geldig (levensduur)

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Invalid
nl_NL: Ongeldig

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
nl_NL: Uw licentiesleutel komt niet overeenkomt met de geïnstalleerde plugin. <a>Los dit op.</a>

en: Product ID is not valid
nl_NL: Product-ID is niet geldig

en: Action
nl_NL: Actie

en: Activate License
nl_NL: Licentie activeren

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: Renew License
nl_NL: Licentie verlengen

en: Additional Information
nl_NL: Extra informatie

en: License
nl_NL: Licentie

en: Booking ID
nl_NL: Boeking ID

en: Page %1$s of %2$s
nl_NL: %1$s van %2$s

en: Payment Details
nl_NL: Betalingsdetails

en: Booking Details
nl_NL: Boekingsgegevens:

en: Booking
nl_NL: Reservering

en: Date
nl_NL: Datum

en: Check In
nl_NL: Inchecken

en: Check Out
nl_NL: Uitchecken

en: Invoice Number
nl_NL: Factuurnummer

en: Invoice Date
nl_NL: Factuurdatum

en: Invoice
nl_NL: Factuur

en: Open invoice in PDF
nl_NL: Open factuur in PDF

en: No booking found!
nl_NL: Geen boekingen gevonden!

en: You don't have permissions for this action!
nl_NL: U heeft geen toestemming om deze actie uit te voeren!

en: View Invoice
nl_NL: Factuur bekijken
