mphb-invoices - en to pl_PL translation catalogue (30 entries)

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a>Learn more</a>.
pl_PL: Klucz licencyjny jest wymagane, aby uzyskać aktualizacje automatyczne plugin i wsparcie. Możesz zarządzać twój klucz licencyjny na koncie osobistym. <a> Dowiedz się więcej</a>.

en: License Key
pl_PL: Klucz licencji

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywny

en: Valid (Lifetime)
pl_PL: Poprawna (dożywotnia)

en: Disabled
pl_PL: Wyłączony

en: Expired
pl_PL: Wygasł

en: Invalid
pl_PL: Nieprawidłowy

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
pl_PL: Twój klucz licencyjny jest niezgodny zainstalowany plugin. <a> jak to naprawic.</a>

en: Product ID is not valid
pl_PL: Nieprawidłowy identyfikator produktu

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Activate License
pl_PL: Aktywuj Licencje

en: Deactivate License
pl_PL: Dezaktywuj Licencje

en: Renew License
pl_PL: Odnów Licencje

en: Additional Information
pl_PL: Dodatkowe informacje

en: License
pl_PL: Licencja

en: Booking ID
pl_PL: ID numer rezerwacji

en: Page %1$s of %2$s
pl_PL: Strona %1$s z %2$s

en: Payment Details
pl_PL: Szczegóły płatności

en: Booking Details
pl_PL: Szczegół rezerwacji

en: Booking
pl_PL: Rezerwacja

en: Date
pl_PL: Data

en: Check In
pl_PL: Zameldowanie

en: Check Out
pl_PL: Wymeldowanie

en: Invoice Number
pl_PL: Numer faktury

en: Invoice Date
pl_PL: Data faktury

en: Invoice
pl_PL: Faktura

en: Open invoice in PDF
pl_PL: Otwórz fakturę w PDF

en: No booking found!
pl_PL: Nie znaleziono żadnych rezerwacji!

en: You don't have permissions for this action!
pl_PL: Nie masz uprawnień do wykonania tej akcji!

en: View Invoice
pl_PL: Zobacz fakturę
