mphb-invoices - en to sv_SE translation catalogue (31 entries)

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a>Learn more</a>.
sv_SE: Licensnyckeln krävs för att få automatiska pluginuppdateringar och support. Du kan hantera din licensnyckel i ditt personliga konto. <a>Läs mer</a>.

en: License Key
sv_SE: Licensnyckel

en: Inactive
sv_SE: Inaktiv

note: translators: %s - date in format d.m.Y
en: Valid until %s
sv_SE: Gäller till %s

en: Valid (Lifetime)
sv_SE: Giltig (livstid)

en: Disabled
sv_SE: Inaktiverad

en: Expired
sv_SE: Utgånget

en: Invalid
sv_SE: Ogiltig

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
sv_SE: Din licensnyckel matchar inte det installerade insticksprogrammet. <a>Hur du åtgärdar detta.</a>

en: Product ID is not valid
sv_SE: Produkt-ID är inte giltigt

en: Action
sv_SE: Handling

en: Activate License
sv_SE: Aktivera licensen

en: Deactivate License
sv_SE: Avaktivera licensen

en: Renew License
sv_SE: Förnya licens

en: Additional Information
sv_SE: Ytterligare information

en: License
sv_SE: Licens

en: Booking ID
sv_SE: Boknings-ID

en: Page %1$s of %2$s
sv_SE: %1$s på %2$s

en: Payment Details
sv_SE: Betalningsinfo

en: Booking Details
sv_SE: Bokningsinformation

en: Booking
sv_SE: Bokning

en: Date
sv_SE: Datum

en: Check In
sv_SE: Incheckning

en: Check Out
sv_SE: Utcheckning

en: Invoice Number
sv_SE: Fakturanummer

en: Invoice Date
sv_SE: Faktura datum

en: Invoice
sv_SE: Faktura

en: Open invoice in PDF
sv_SE: Öppna faktura i PDF

en: No booking found!
sv_SE: Inga bokningar hittade!

en: You don't have permissions for this action!
sv_SE: Du har inte behörighet att utföra den här åtgärden!

en: View Invoice
sv_SE: Visa faktura
