mphb-invoices - en to tr_TR translation catalogue (31 entries)

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a>Learn more</a>.
tr_TR: Belgili tanımlık ruhsat anahtar otomatik plugin güncelleştirmeleri ve destek almak için gereklidir. Lisans anahtarınızı kişisel hesabınızı yönetebilirsiniz. <a> daha fazla bilgi edinin</a>.

en: License Key
tr_TR: Ruhsat anahtar

en: Status
tr_TR: Durumu

en: Inactive
tr_TR: Etkin olmayan

en: Valid (Lifetime)
tr_TR: Geçerli (ömür boyu)

en: Disabled
tr_TR: Engelli

en: Expired
tr_TR: Süresi dolmuş

en: Invalid
tr_TR: Geçersiz

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
tr_TR: Lisans anahtarınızı yüklü eklenti eşleşmiyor. <a> bunu nasıl düzeltirim.</a>

en: Product ID is not valid
tr_TR: Ürün ID geçerli değil

en: Action
tr_TR: Eylem

en: Activate License
tr_TR: Lisans Etkinleştirme

en: Deactivate License
tr_TR: Lisans devre dışı bırakma

en: Renew License
tr_TR: Lisans yenilemek

en: Additional Information
tr_TR: Ek Bilgi

en: License
tr_TR: Lisans

en: Booking ID
tr_TR: Rezervasyon Kimliği

en: Page %1$s of %2$s
tr_TR: Sayfa %1$s/%2$s

en: Payment Details
tr_TR: Ödeme Detayları

en: Booking Details
tr_TR: Rezervasyon Detayları

en: Booking
tr_TR: Rezervasyon

en: Date
tr_TR: <![CDATA[Tarih]]>

en: Check In
tr_TR: Giriş

en: Check Out
tr_TR: Çıkış

en: Invoice Number
tr_TR: Fatura Numarası

en: Invoice Date
tr_TR: Fatura Tarihi

en: Invoice
tr_TR: Fatura

en: Open invoice in PDF
tr_TR: PDF'de faturayı aç

en: No booking found!
tr_TR: Hiçbir rezervasyon bulunamadı!

en: You don't have permissions for this action!
tr_TR: Bu eylemi yapmak için izniniz yok!

en: View Invoice
tr_TR: Faturayı Görüntüle
