mphb-invoices - en to uk_UA translation catalogue (32 entries)

en: The License Key is required in order to get automatic plugin updates and support. You can manage your License Key in your personal account. <a>Learn more</a>.
uk_UA: Ліцензійний ключ потрібен для автоматичного оновлення плагіну та технічної підтримки. Ви можете керувати своїм Ліцензійним ключем в особистому кабінеті. <a>Докладніше</a>.

en: License Key
uk_UA: Ліцензійний ключ

en: Status
uk_UA: Статус

en: Inactive
uk_UA: Неактивна

note: translators: %s - date in format d.m.Y
en: Valid until %s
uk_UA: Діє до %s

en: Valid (Lifetime)
uk_UA: Активна (назавжди)

en: Disabled
uk_UA: Вимкнений

en: Expired
uk_UA: Закінчилась

en: Invalid
uk_UA: Ключ невірний

en: Your License Key does not match the installed plugin. <a>How to fix this.</a>
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ не відповідає встановленому плагіну. <a>Як це виправити.</a>

en: Product ID is not valid
uk_UA: Неправильний ID продукту

en: Action
uk_UA: Дія

en: Activate License
uk_UA: Активувати ліцензію

en: Deactivate License
uk_UA: Деактивувати ліцензію

en: Renew License
uk_UA: Оновити ліцензію

en: Additional Information
uk_UA: Додаткова інформація

en: License
uk_UA: Ліцензія

en: Booking ID
uk_UA: ID бронювання

en: Page %1$s of %2$s
uk_UA: Сторінка %1$s з %2$s

en: Payment Details
uk_UA: Деталі оплати

en: Booking Details
uk_UA: Деталі бронювання

en: Booking
uk_UA: Бронювання

en: Date
uk_UA: Дата

en: Check In
uk_UA: Прибуття

en: Check Out
uk_UA: Виїзд

en: Invoice Number
uk_UA: Номер рахунку

en: Invoice Date
uk_UA: Дата рахунку

en: Invoice
uk_UA: Рахунок

en: Open invoice in PDF
uk_UA: Відкрити рахунок у PDF

en: No booking found!
uk_UA: Бронювань не знайдено!

en: You don't have permissions for this action!
uk_UA: У вас немає дозволу виконувати цю дію!

en: View Invoice
uk_UA: Переглянути рахунок
